ROGACZ 2016 / 1-3 lipca

Jedziesz gdzieś? Proponujesz spotkanie? Napisz o tym
Awatar użytkownika
Daniel
przycierający rafki
przycierający rafki
Posty: 1222
Rejestracja: 25.03.2012, 01:51
Mój motocykl: XL650V
Lokalizacja: Kraków

ROGACZ 2016 / 1-3 lipca

Post autor: Daniel »

-------------------------------
Data już wprawdzie dawno znana, więc oficjalnie ZAPRASZAMY na kolejne letnie spotkanie na ROGACZU !

- tegoroczna edycja odbędzie się w dniach 1-3 lipca 2016


Obrazek , Obrazek

Obrazek , Obrazek

Zapraszamy ! - zarówno stałych bywalców jak również tych, którzy jeszcze u nas nie byli !
Gwarantujemy: dobrą zabawę i kupe śmiechu, ogniska i śpiewy, konkursy, nagrody, degustację domowych "wyrobów" naszych bywalców :thanks: ... no i tradycyjny rogaczowy żurek.. :) , Foto-galerie z poprzednich edycji można znaleźć na profilu "MOTO-ROGACZ"

ZASADY, jak co roku, ale dla przypomnienia ::

Gdzie: -> Schronisko/chatka studencka "Rogacz" w Beskidzie Małym k/Bielska Białej - Wilkowice

Cena 1 dnia pobytu dla 1 osoby wynosi :
-> 30 zł nocleg w chacie ( bez względu na to, czy prycza czy gleba )
-> 20 zł nocleg w namiocie ( własnym )
Cena zawiera :
nocleg, naklejkę, w piątkowy wieczór żurek rogaczowy (zazwyczaj na sobotę nic nie zostaje :dupa: ), alkoholowe specjały "rogaczowe" ( jeśli się kto załapie ), drewno/wungiel ( co by móc się raz dziennie w ciepłej wodzie umyć ),
W tej cenie nie ma pozostałego wyżywienia, alkoholu, fajek i innych używek :tongue: ( jako, że krakus ogarnia sprawy finansowe, więc jest budżetowo - mam nadzieję :tongue: )

ZAPISY -> tradycyjnie nie są wiążące i nikogo do niczego nie zobowiązują, ale orientacja w kwestii ilości osób pomoże nam to jakoś ogarnąć.
Podanie nam numerów rejestracyjnych jest niezbędne do zgłoszenia w gminie i u leśników, co by nie mandacili nas za jazdę po parku ( Chata Rogaczowa leży na terenie Parku Krajobrazowego Beskidu Małego ) i już przekonaliśmy się, że zgłoszenie numerów wcześniej ratuje przed słonym mandatem.
Jeśli jeszcze nie wiesz, czy przyjedziesz, ale jest na to choć cień nadziei, to lepiej podać nam numer rej. i nie przyjechać niż na odwrót.
Numery zgłaszamy do Gminy na 3 dni przed spotkaniem, więc ostatni dzwonek na podanie jest do wieczora 27 czerwca.

ZAPISY są tu : L_I_S_T_A ... (uwaga, żeby nie skasować istniejących treści, bo każdy ma pełne prawa do edycji)

PS. jak nie chcesz podawać swojego nru rej. na tej liście, to wyślij mi go na PW lub mailem, jak nie podasz go nam do zgłoszenia w w/w terminie, a przyjedziesz na spotkanie, to wjeżdżasz do parku na własne ryzyko. W najgorszym wypadku można dostać 3 mandaty jednocześnie od trzech niezależnych instytucji: policji, straży gminnej i straży leśnej :egh: - cóż taki kraj :pob:

Przedpłaty : -> nie ma ( zgodnie z tradycją )

Rozlokowanie : -> nie robimy żadnych rezerwacji, rozlokowujemy jak leci wg kolejności przyjazdu. W pierwszym rzucie leci 40 pryczy w chacie, potem kolejnych 10 miejsc na glebie, pozostali do namiotów. Trzeba mieć własny śpiwór i ew. namiot, gdy lista chętnych przekroczy 50, a zamierzasz przyjechać późno w piątek.
Teoretycznie można przyjechać oczywiście też dopiero w sobotę , ale nie ukrywam, że trochę więcej wprowadzi nam to zamieszania, więc serdecznie zachęcam wszystkich do udziału od piątku, a będzie już się działo :whip: :yaho: :smile6: :witch:

Warunki bytowe: -> nie ma pościeli - warunki typowo schroniskowe, ciepła woda codziennie od późnego popołudnia do wieczora, dostęp do kuchni, zlewu, naczyń, kuchenki gazowej, pokoje/sale wieloosobowe. W pakiecie noclegowym - gratis : chrapanie, puszczanie bąków, sex grupowy i zoofilia :sex: :lol: ( Maras tradycyjnie przyjeżdża ze swoją kózką :tongue: )
Wyżywienie trzeba zapewnić sobie we własnym zakresie: np. kiełbasa na ognicho, zupki z torebki czy inne takie. Z alkoholem tak samo - mile widziane wyroby własne :cool:

Dojazd: -> z grubsza trzeba dojechać do Wilkowic, a potem, jak w galerii w folderze "DOJAZD" . Ostatni 1 km jest kamienistą leśną drogą (nie trzeba mieć do tego kostek)

Plan na sobotę: -> ogłosimy w piątkowy wieczór ok 22:00 pod wiatą. Dobrze byłoby zabrać stroje kąpielowe oraz strój/buty do łażenia po górach (jak kto lubi - będzie ku temu okazja).

Tak mniej więcej to wszystko wygląda : "MOTO-ROGACZ"
Ostatnio zmieniony 17.06.2016, 17:50 przez Daniel, łącznie zmieniany 2 razy.
Zwycięzcy nie rezygnują, zrezygnowani nie zwyciężają ...
bolek22
dwusuwowy rider
dwusuwowy rider
Posty: 198
Rejestracja: 27.03.2012, 23:37
Mój motocykl: XL700V
Lokalizacja: Tarnowskie Góry

Re: ROGACZ 2016 / 1-3 lipca

Post autor: bolek22 »

A ja w sprawie wyjścia w góry :smile: wszystkich chętnych zapraszam ze sobą na szczyt Pilsko miała być Babai Góra ale cieżko byłoby obrócić w dwie strony za jeden dzień ( a przecież chcemy sie jeszcze zintegrować w sobotę z ekipa :impreza: ) jedziemy z Rogacza na przełęcz Glinne gdzie szlakiem niebieskim udajemy sie na zimne piwko na hale Miziowa( schronisko)
Trzeba zabrać obowiązkowo obuwie z twarda podeszwą, moze nie jest to szczyt marzeń ale drugi co do wielkości w całym masywie Beskidu (1557 m n.p.m) i jak to mówią górale "lepiej se nosić niże prościć"
ja bede jechać samochodem tak wiec kaski,butki i inne gadżety można u mnie zostawić :smile:
Wywiad z bacą:
Baco ,jak wyglada wasz dzień pracy?
Rano wyprowadzam owce,wyciągam flaszkę i pije..
Baco ten wywiad beda czytać dzieci.
Zamiast flaszka mówcie książka.
Dobra.
Rano wyprowadzam owce,wyciągam książkę i czytam.
W południe przychodzi Jędrek ze swoją książka i razem czytamy jego książkę.Po południu idziemy do księgarni i kupujemy dwie książki,które czytamy do wieczora.A wieczorem idziemy do Bolka i tam czytamy jego rękopis :grin:
Awatar użytkownika
Madman
czyściciel nagaru
czyściciel nagaru
Posty: 541
Rejestracja: 10.06.2011, 20:33
Mój motocykl: nie mam już TA
Lokalizacja: Suchedniów

Re: ROGACZ 2016 / 1-3 lipca

Post autor: Madman »

bolek22 pisze: Wywiad z bacą:
Baco ,jak wyglada wasz dzień pracy?
Rano wyprowadzam owce,wyciągam flaszkę i pije..
Baco ten wywiad beda czytać dzieci.
Zamiast flaszka mówcie książka.
Dobra.
Rano wyprowadzam owce,wyciągam książkę i czytam.
W południe przychodzi Jędrek ze swoją książka i razem czytamy jego książkę.Po południu idziemy do księgarni i kupujemy dwie książki,które czytamy do wieczora.A wieczorem idziemy do Bolka i tam czytamy jego rękopis :grin:
Czasem jeszcze wpadnie Jędrek a wtedy to czytamy jego komiksy :D
"What’s being said, What’s in your head, What’s in the words that we believe,
Bop to the sound, Drop what you got, Cause it’s a song inside of me,
Awatar użytkownika
Cocio
emzeciarz agroturysta
emzeciarz agroturysta
Posty: 263
Rejestracja: 19.01.2013, 20:22
Mój motocykl: XL600V
Lokalizacja: Małogoszcz

Re: ROGACZ 2016 / 1-3 lipca

Post autor: Cocio »

Czy aby piątkowe wspólne czytanie książek nie utrudni nam realizacji tak ambitnego sobotniego planu...
Awatar użytkownika
arczi
dwusuwowy rider
dwusuwowy rider
Posty: 195
Rejestracja: 09.03.2016, 14:22
Mój motocykl: XL650V
Lokalizacja: Brzeg

Re: ROGACZ 2016 / 1-3 lipca

Post autor: arczi »

W książkach różne rzeczy piszą - jedne są dobre , inne nie.
A w rękopisach...... sama esencja :impreza:
A w sobotę - :crossy:
Awatar użytkownika
arczi
dwusuwowy rider
dwusuwowy rider
Posty: 195
Rejestracja: 09.03.2016, 14:22
Mój motocykl: XL650V
Lokalizacja: Brzeg

Re: ROGACZ 2016 / 1-3 lipca

Post autor: arczi »

Zapomniałem, Daniel dolej trochę więcej wody do żurku ,by starczyło na sobotę rano :thumbsup:
ps.nikt ,po wizycie w czytelni się nie jorgnie, a ten kto nie czytał to i tak w piątek żuru nie przełknie :haha:
Awatar użytkownika
jajamam
dwusuwowy rider
dwusuwowy rider
Posty: 175
Rejestracja: 03.03.2016, 19:10
Mój motocykl: XL600V
Lokalizacja: B-B/Żywiec

Re: ROGACZ 2016 / 1-3 lipca

Post autor: jajamam »

Kurde ta impreza jest tak nieprzyzwoicie blisko mnie, że aż wstyd nie wpaść. Niestety w sobotę pewnie bede musiał isc do pracy...
Co do waszych gorskich planów to Babia jest na spokojnie do zrobienia w sobotę, no chyba że chcecie spać do południa to nie :-P
Awatar użytkownika
Daniel
przycierający rafki
przycierający rafki
Posty: 1222
Rejestracja: 25.03.2012, 01:51
Mój motocykl: XL650V
Lokalizacja: Kraków

Re: ROGACZ 2016 / 1-3 lipca

Post autor: Daniel »

Cocio pisze:Czy aby piątkowe wspólne czytanie książek nie utrudni nam realizacji tak ambitnego sobotniego planu...
właśnie... Trzeba będzie zatem nie kończyć wszystkich rozpoczętych książek (jak zawsze), a doczytać do końca jedynie rozdział bieżącej, zamknąć z zakładką, odłożyć ładnie na półkę i grzecznie pójść spać :dupa: , a w sobotni wieczór kontynuować od tego miejsca :impreza:
arczi pisze:Zapomniałem, Daniel dolej trochę więcej wody do żurku ,by starczyło na sobotę rano :thumbsup:
gary w piątek będą i tak pełne, więc w sobotę się je wypłucze i będzie pierwsza pochodna żurku :lol:
A poza tym piątkowi czytelnicy pewnie będą w sobotę tak zmęczeni (zwłaszcza po rękopisach i komiksach), że do wieczora nie wezmą nic do ust.. :wacko: --- tfuu - do ręki :pob:
Zwycięzcy nie rezygnują, zrezygnowani nie zwyciężają ...
Awatar użytkownika
maras67
pogłębiacz bieżnika
pogłębiacz bieżnika
Posty: 937
Rejestracja: 24.03.2010, 12:55
Mój motocykl: inne endurowate moto
Lokalizacja: Warszawa

Re: ROGACZ 2016 / 1-3 lipca

Post autor: maras67 »

A można opier..lić broszurkę z rańca? Strzemiennego. :)

Bolek: przytargasz gitarrę?
Jazda motocyklem to najprzyjemniejsza rzecz jaką się robi w ubraniu... :)
http://forum.transalpclub.pl/gallery/im ... ge_id=2026
Awatar użytkownika
Bugi
swobodny rider
swobodny rider
Posty: 3271
Rejestracja: 27.06.2009, 09:23
Mój motocykl: inne endurowate moto
Lokalizacja: Kraków

Re: ROGACZ 2016 / 1-3 lipca

Post autor: Bugi »

Daniel pisze:
Cocio pisze: właśnie... Trzeba będzie zatem nie kończyć wszystkich rozpoczętych książek (jak zawsze), a doczytać do końca jedynie rozdział bieżącej, zamknąć z zakładką, odłożyć ładnie na półkę i grzecznie pójść spać :dupa: , a w sobotni wieczór kontynuować od tego miejsca :impreza:
:

Daniel, ale ta biblioteka otwarta całodobowo jest.. :grin:

Masas może jakiś folderek reklamowy masz :drinking: :grin:
Pozdrawiam
Bugi
jak cos działa, nie ruszaj bo spier...
był.. Pomarańczowy dzik :)
http://www.youtube.com/user/bugi275
bolek22
dwusuwowy rider
dwusuwowy rider
Posty: 198
Rejestracja: 27.03.2012, 23:37
Mój motocykl: XL700V
Lokalizacja: Tarnowskie Góry

Re: ROGACZ 2016 / 1-3 lipca

Post autor: bolek22 »

Gitarrrrraaaa bedzie nawet dwie dla Ciebie Maras :impreza:
A znasz to
Jedzie Maras na moto :crossy: i nagle widzi bacę kucajacego sobie w krzakach
Krzyczy baco,co robicie
No srom,nie widzisz :dupa:
A gacie ?
Łożeż k*rwa!!! :smile6:
Awatar użytkownika
Daniel
przycierający rafki
przycierający rafki
Posty: 1222
Rejestracja: 25.03.2012, 01:51
Mój motocykl: XL650V
Lokalizacja: Kraków

Re: ROGACZ 2016 / 1-3 lipca

Post autor: Daniel »

Bugi pisze:...
Masas może jakiś folderek reklamowy masz :drinking: :grin:
..aaa, właaaśniee !! - Maras, przecież Ty drukujesz ten słynny poradnik ogrodniczy - coś o ogórkach, czy jakoś tak... :haha:
Dawno tego nie było na żadnym zlocie - może byś coś skrobnął na Rogaczu ? Jakiś mały esej chociaż .. :thanks:
Zwycięzcy nie rezygnują, zrezygnowani nie zwyciężają ...
Awatar użytkownika
Bugi
swobodny rider
swobodny rider
Posty: 3271
Rejestracja: 27.06.2009, 09:23
Mój motocykl: inne endurowate moto
Lokalizacja: Kraków

Re: ROGACZ 2016 / 1-3 lipca

Post autor: Bugi »

Daniel pisze: ..aaa, właaaśniee !! - Maras, przecież Ty drukujesz ten słynny poradnik ogrodniczy - coś o ogórkach, czy jakoś tak... :haha:
Dawno tego nie było na żadnym zlocie - może byś coś skrobnął na Rogaczu ? Jakiś mały esej chociaż .. :thanks:

o to to właśnie o tym myślałem :ok:
Pozdrawiam
Bugi
jak cos działa, nie ruszaj bo spier...
był.. Pomarańczowy dzik :)
http://www.youtube.com/user/bugi275
Awatar użytkownika
Daniel
przycierający rafki
przycierający rafki
Posty: 1222
Rejestracja: 25.03.2012, 01:51
Mój motocykl: XL650V
Lokalizacja: Kraków

Re: ROGACZ 2016 / 1-3 lipca

Post autor: Daniel »

Jak dobrze pójdzie, to nam Maras wielu atrakcji dostarczyć może na spotkaniu tym Obrazek
najpierw :drinking: , Obrazek , potem Obrazek i Obrazek , a na koniec Obrazek i .. :wacko:
Zwycięzcy nie rezygnują, zrezygnowani nie zwyciężają ...
Awatar użytkownika
maras67
pogłębiacz bieżnika
pogłębiacz bieżnika
Posty: 937
Rejestracja: 24.03.2010, 12:55
Mój motocykl: inne endurowate moto
Lokalizacja: Warszawa

Re: ROGACZ 2016 / 1-3 lipca

Post autor: maras67 »

No żesz kuźwa... będę dzielnie walczył.

OK, esejik nt ogórków popełnię. Będą mi tylko potrzebne lokalne okładki.

Bolek: Idzie turystka z Warszawy przez hale i zawiał wiatr. Podwinęło bidaczce spódniczkę więc ona szybko dwoma rękami przysicnęła ją do ud i rozgląda się niepewnie czy ktoś to zauważył. Patrzy a tu baca siedzi na skraju lasu i pali fajkę. No to turystka uśmiechnęła się lekko speszona i mówi: ma się ten refleks? A baca wyjął fajkę i powiedział: Iiiiii tam, u nas to się cipko nazywa.
Jazda motocyklem to najprzyjemniejsza rzecz jaką się robi w ubraniu... :)
http://forum.transalpclub.pl/gallery/im ... ge_id=2026
Awatar użytkownika
Krystek
miejski lanser
miejski lanser
Posty: 375
Rejestracja: 01.11.2010, 12:29
Mój motocykl: XL650V
Lokalizacja: Odolanów

Re: ROGACZ 2016 / 1-3 lipca

Post autor: Krystek »

Maras wszystkie Cipki Tak Śpiewają :lol: :lol: :lol:
ZIELONO MI
kkrzychu05
osiedlowy kaskader
osiedlowy kaskader
Posty: 126
Rejestracja: 05.10.2015, 08:13
Mój motocykl: XL650V
Lokalizacja: Brzeg

Re: ROGACZ 2016 / 1-3 lipca

Post autor: kkrzychu05 »

Wszyscy tacy zaczytani a czy sok z gumijagód coś może pomóc?
Awatar użytkownika
Daniel
przycierający rafki
przycierający rafki
Posty: 1222
Rejestracja: 25.03.2012, 01:51
Mój motocykl: XL650V
Lokalizacja: Kraków

Re: ROGACZ 2016 / 1-3 lipca

Post autor: Daniel »

jeśli to jest ten "sok", co mnie ktoś nim częstował na warszawskim zlocie mówiąc,
że dla zdrowia dobry (chyba na serce, jak dobrze pamiętam)..... ,
to ja się piszę :thumbsup:
Zwycięzcy nie rezygnują, zrezygnowani nie zwyciężają ...
kkrzychu05
osiedlowy kaskader
osiedlowy kaskader
Posty: 126
Rejestracja: 05.10.2015, 08:13
Mój motocykl: XL650V
Lokalizacja: Brzeg

Re: ROGACZ 2016 / 1-3 lipca

Post autor: kkrzychu05 »

Nasercowy jest troche inny ,ale ten jest ogólnorozwojowy i przyjazny srodowisku.
Awatar użytkownika
White
romeciarz
romeciarz
Posty: 24
Rejestracja: 05.06.2016, 18:14
Mój motocykl: XL650V

Re: ROGACZ 2016 / 1-3 lipca

Post autor: White »

Witam All. Mam pytanie do stałych bywalców tego spotkania. Chciałbym się dowiedzieć czy średnio ogarnięty kolo na moto,da radę wdrapać się na tego Roga?
W dodatku na moto mam lacie do śmigania po czarnym. I jak wypełnić tą listę zgłoszeniową, żeby coś nie zepsuć? Thx za info i cierpliwość :-)
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości