[S] Transalp XL700VA (ABS), 2008r, salon PL

Awatar użytkownika
Roland
emzeciarz agroturysta
emzeciarz agroturysta
Posty: 271
Rejestracja: 30.08.2011, 12:12
Mój motocykl: XL700V
Lokalizacja: Warszawa

[S] Transalp XL700VA (ABS), 2008r, salon PL

Post autor: Roland »

Wystawiam na sprzedaż swojego Trampka.

Motocykl zakupiony w polskim salonie. Rocznik: 2008, pierwsza rejestracja: marzec 2009.
Jestem drugim użytkownikiem (w karcie pojazdu jest 3 właścicieli). Odkupiłem motocykl pod koniec 2010r od pierwszego właściciela.
Przebieg: 44 tys. km. Kolor czarno-szary.
Moto za pierwszego właściciela serwisowane w ASO Hondy, ja zrobiłem jeden przegląd w PitStop na ul. Syreny w Warszawie i później jak już Szparag przeniósł się do Warszawy motocykl jest serwisowany wyłączenie u niego (Stajnia Motocyklowa).
Generalnie motocykl jest bezwypadkowy. Poprzedni właściciel raz położył sprzęt stojąc na światłach a mi się zdarzyło to dwa razy na doszkalaniu u Tomka Kulika przy kręceniu kółek na max. skręconej kierownicy (więc prędkości rzędu 5km/h) i dwa razy w kopnym piachu na Roztoczu (tak samo prędkości bardzo niewielkie). Kompletnie nic nie uległo zniekształceniu/rama jest prosta, lagi tak samo. Zresztą od tamtych wydarzeń zrobiłem przynajmniej z 10 tys. km. Jedyne co to na plastikach/gmolach można znaleźć jakieś lekkie przytarcie.

Co do wyposażenia:
- ABS
- wysoka oryginalna szyba Hondy (niską fabryczną dokładam w cenie)
- przerobiona kanapa (podwyższona) w firmie Werson (dokładam oryginalną standardowej wysokości)
- centralny kufer Givi
- boczne kufry Givi Keyless
- gmole
- stopka centralna
- grzane manetki Oxford
- wyłącznik ABS
- gniazdo zapalniczki pod siedzeniem
- woltomierz
- dorobiona poprzeczka nad kierownicą do zamontowania np. nawigacji
- tuba na narzędzia (zamontowana za stelażem pod kufry)

W dniu dzisiejszym odebrałem motocykl z przeglądu u Szparaga. Przegląd rozszerzony poza wymianą oleju i filtra wyregulowane zostały zawory.
Zweryfikowany stan techniczny całości - wszystko ok z jednym wyjątkiem - do wymiany są klocki hamulcowe z przodu.
Specjalnie tego nie robiłem bo czasem ktoś ma jakieś preferencje co do marki klocków więc pozostawiam to nowemu właścicielowi.

Zdjęcie tylko jedno poglądowe zrobione przed chwilą na szybko w garażu - jeśli w weekend będzie ładna pogoda to porobię zdjęcia zdecydowanie lepszej jakości:
Obrazek

Cena: 19 500zł do zapłacenia (cena uwzględnia konieczność wymiany klocków :-) ).

Aha to co ważne - jazda próbna możliwa wyłącznie po położeniu całej kasy na stole jako zabezpieczenie. Nie ma innej opcji.
Oczywiście mogę podjechać do dowolnego serwisu jeśli ktoś chce sprawdzić stan techniczny.

Kontakt: 6 zero zero 3 zero 2 zero 2 7 lub przez forumowe PW

Moto do obejrzenia w Warszawie
Awatar użytkownika
Roland
emzeciarz agroturysta
emzeciarz agroturysta
Posty: 271
Rejestracja: 30.08.2011, 12:12
Mój motocykl: XL700V
Lokalizacja: Warszawa

Re: [S] Transalp XL700VA (ABS), 2008r, salon PL

Post autor: Roland »

Wrzucam kilka fotek lepszej jakości:

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

[EDIT] moto odkupiłem pod koniec 2011 a nie 2010 jak napisałem wyżej :-)
Ostatnio zmieniony 11.05.2017, 21:21 przez Roland, łącznie zmieniany 3 razy.
Awatar użytkownika
MADRAFi
pałujący w lesie
pałujący w lesie
Posty: 1382
Rejestracja: 27.07.2011, 19:06
Mój motocykl: BMW GS
Lokalizacja: Warszawa (Ursus)

Re: [S] Transalp XL700VA (ABS), 2008r, salon PL

Post autor: MADRAFi »

Znam ten motocykl i jego wlasciciela. Wlasciciel dba o moto, nie bedzie zadnej sciemy, jezeli ktos szuka 700 to bedzie dobry zakup.
Awatar użytkownika
Roland
emzeciarz agroturysta
emzeciarz agroturysta
Posty: 271
Rejestracja: 30.08.2011, 12:12
Mój motocykl: XL700V
Lokalizacja: Warszawa

Re: [S] Transalp XL700VA (ABS), 2008r, salon PL

Post autor: Roland »

Dzięki MADRAFi za dobre słowo.

Swoją drogą po cichu liczę, że się nie sprzeda ... tylko z drugiej strony cholernie szkoda mi patrzeć na niego jak stoi w garażu. Po zmianie roboty niestety nie mam szans na podróżowanie na 2oo w ciągu tygodnia a w weekendy mam inną zabawkę do jeżdżenia (widoczną w tle na pierwszej focie w wątku).
Awatar użytkownika
Roland
emzeciarz agroturysta
emzeciarz agroturysta
Posty: 271
Rejestracja: 30.08.2011, 12:12
Mój motocykl: XL700V
Lokalizacja: Warszawa

Re: [S] Transalp XL700VA (ABS), 2008r, salon PL

Post autor: Roland »

Łup w górę - cena w dół (18500zł) bo właśnie zauważyłem, że jeden z bocznych kufrów niestety jest trochę porysowany (nie używałem ich kompletnie i wstawiłem do piwnicy - niestety w ramach różnych reorganizacji parę razy był przesuwany i jest przytarty o ścianę.

No i druga sprawa - widzę, że Google coś kręci z linkami i nie działa podgląd - więc wrzucam linka do Google Drive:
https://drive.google.com/open?id=0BwRPz ... ThNRU5HWkk
Awatar użytkownika
Roland
emzeciarz agroturysta
emzeciarz agroturysta
Posty: 271
Rejestracja: 30.08.2011, 12:12
Mój motocykl: XL700V
Lokalizacja: Warszawa

Re: [S] Transalp XL700VA (ABS), 2008r, salon PL

Post autor: Roland »

Temat do zamknięcia. Moto sprzedane.

Niech dobrze służy nowemu właścicielowi.
Zablokowany

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość