Dolny slask 26-28.05 sponton?

Moderator: haku

Awatar użytkownika
Bosman78
łamacz szprych
łamacz szprych
Posty: 640
Rejestracja: 15.01.2013, 14:38
Mój motocykl: inne endurowate moto
Lokalizacja: Wa-wa Mokotow

Dolny slask 26-28.05 sponton?

Post autor: Bosman78 »

Wymieka mi ekipa na majowke ( jednak ci na szlifierkach to miętcy sa :lol:) wiec moze ktos sie wybiera w tym czasie w ten rejon? A moze ktos z lokalsow bedzie latał? Chętnie sie podłącze
DL650A
Next22
przycierający rafki
przycierający rafki
Posty: 1224
Rejestracja: 24.08.2009, 15:35
Mój motocykl: nie mam już TA
Lokalizacja: POLICHNO

Re: Dolny slask 26-28.05 sponton?

Post autor: Next22 »

Pewnie dziś wylecę z domu zrobię 300km i będę szukał noclegu gdzieś za Kłodzkiem dziś wieczorem :)
A jutro poprzez autostrade sudecką drogę 100 zakrętów na zachód aby w ciągu dwu dni dojechać do Czeskiej Szwajcarii
nie wiem co po drodze zamek Książ , Grodno więcej planów nie ma luzik
Więc jak coś to się spotkamy gdzieś :) tel w profilu
A do lokalesów :) Co warto? co sobie darować ? jakieś lajtowe szuterki ?
pozdrawiam :smile:
Wszystko dobre ale Trampek najlepszy :)
Awatar użytkownika
chuck
wiejski tuningowiec
wiejski tuningowiec
Posty: 88
Rejestracja: 24.04.2016, 07:31
Mój motocykl: inne endurowate moto
Lokalizacja: DTR

Re: Dolny slask 26-28.05 sponton?

Post autor: chuck »

Mi zawsze służy spanie w Zieleńcu -polecam (świetny klimat alpejski- są tacy którzy nie mają tam kaca )
W niedzielę jeździłem tam z koleżanką małżonką (Autostrada Sudecka też ) - w niedzielę była jakaś kumulacja ilości moto
cezeters
naciągacz linek
naciągacz linek
Posty: 55
Rejestracja: 07.01.2015, 00:12
Mój motocykl: XL600V

Re: Dolny slask 26-28.05 sponton?

Post autor: cezeters »

polecam "autostrade sudecką" i jej czeski odpowiednik !!! - rownoległa drogę (znajdzcie sobie na mapie) a na niej widok na drogę , którą jechaliście wcześniej wraz z dodatkowymi atrakcjami typy zajefajne bunkry ( czeska linia Maginota :smile: ) albo super przełęcz z szybkim dojsciem do schroniska górujacego nad Zielęcem i i np zjazd kolejką na PL strone. szukaj to znajdziesz. ale naprawde polecam wszystkim polską A.S. i np powrót czeską. akurat na wypad jednodniowy .
Polak z angielskim prawkiem na japońskim motocyklu wyprodukowanym we Włoszech i na francuskich tablicach ... Swiat jest za mały ... :-)
Awatar użytkownika
trud
czyściciel nagaru
czyściciel nagaru
Posty: 611
Rejestracja: 09.02.2014, 19:35
Mój motocykl: inne endurowate moto
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: Dolny slask 26-28.05 sponton?

Post autor: trud »

Autostrada Sudecka, Zieleniec, to takie motocyklowe bulwary, masz motór, musisz się pokazać. Dodam na marginesie, żeby przejechać autostradą do końca, trzeba mieć enduro.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość