Jelenia Góra i okolice

Jedziesz gdzieś? Proponujesz spotkanie? Napisz o tym
Awatar użytkownika
gmaras
naciągacz linek
naciągacz linek
Posty: 79
Rejestracja: 06.10.2015, 19:51
Mój motocykl: XL600V
Lokalizacja: JELENIA GÓRA

Re: Jelenia Góra i okolice

Post autor: gmaras »

Asfaltu nie da się wyeliminować gdyż szlabany i straż leśna mocno ogranicza pole działania :sad: jednakże podgórskie miejscowości z asfaltem pozostawiającym wiele do życzenia dają wielką przyjemność z jazdy nawet offroadowcom
KOMAR-->MOTORYNKA--> WSK 125 i 175--> SIMSON -->ETZ 250 --> CZ125 --------> XL600V
kaskader 73
Czytacz
Czytacz
Posty: 4
Rejestracja: 24.03.2015, 17:13
Mój motocykl: XL600V
Lokalizacja: Żmigród

Re: Jelenia Góra i okolice

Post autor: kaskader 73 »

witam jestem z okolic wrocławia na kiedy planujecie ten wypad może jakies szczeguły
Awatar użytkownika
gmaras
naciągacz linek
naciągacz linek
Posty: 79
Rejestracja: 06.10.2015, 19:51
Mój motocykl: XL600V
Lokalizacja: JELENIA GÓRA

Re: Jelenia Góra i okolice

Post autor: gmaras »

Moja propozycja to 24 kwiecien to jest niedziela oczywiscie jesli aura pozwoli co wy na to?
KOMAR-->MOTORYNKA--> WSK 125 i 175--> SIMSON -->ETZ 250 --> CZ125 --------> XL600V
iwan
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 18
Rejestracja: 15.06.2015, 11:10
Mój motocykl: nie mam już TA

Re: Jelenia Góra i okolice

Post autor: iwan »

Pewnie będzie za...biście. 24-go pełnię honory taty - urodziny córki. :zabawa:
Ni nic pewnie inną razą.

A może spotkamy się na Kocim Rajdzie? Trasa z tego co wiem w tych rejonach.
Awatar użytkownika
zaczekaj
przycierający rafki
przycierający rafki
Posty: 1199
Rejestracja: 28.03.2011, 20:40
Mój motocykl: XL600V
Lokalizacja: Złotoryja
Kontakt:

Re: Jelenia Góra i okolice

Post autor: zaczekaj »

24 jest Twierdza Kłodzko w Nysie :D Ja jadem :-)

wytapatalkowano
Z życiem jest jak z motocyklem. Jak masz mało oleju to daleko nie zajedziesz...

https://www.facebook.com/zaczekajnamotorze

Tramp600, crf300Rally, swm300rs, xt660r
Awatar użytkownika
gmaras
naciągacz linek
naciągacz linek
Posty: 79
Rejestracja: 06.10.2015, 19:51
Mój motocykl: XL600V
Lokalizacja: JELENIA GÓRA

Re: Jelenia Góra i okolice

Post autor: gmaras »

I cały misterny plan w pi..... dobrze że wczoraj do południa wytrzymało udało się Pec pod Śnieżką (Pec pod sněžkou) odwiedzić widoki niezapomniane a droga stworzona na moto https://www.youtube.com/watch?v=3z5yf4lapAI
KOMAR-->MOTORYNKA--> WSK 125 i 175--> SIMSON -->ETZ 250 --> CZ125 --------> XL600V
zielony wro
naciągacz linek
naciągacz linek
Posty: 68
Rejestracja: 21.03.2015, 22:08
Mój motocykl: XL600V
Lokalizacja: Oborniki Śląskie

Re: Jelenia Góra i okolice

Post autor: zielony wro »

Napiszcie prosze, jak krowie na miedzy:) Fajna traske w tych okolicach, moze zachaczajaca jeszcze o czechy jak ktos ma cos do polecenia.
gmaras pisze:PRZEŁĘCZ OKRAJ KOWARY KARPACZ SOSNÓWKA SZKLARSKA PORĘBA ŚWIERADÓW JAK TYLKO BĘDZIE CIEPLEJSZY WECKEND MOŻEMY SMIGNĄĆ
Czy moze jest jeszcze cos wartego zobaczenia oprocz tego powyzej. Byc moze sie wybierzemy na weekenda majowego z moją Panią:)
iwan
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 18
Rejestracja: 15.06.2015, 11:10
Mój motocykl: nie mam już TA

Re: Jelenia Góra i okolice

Post autor: iwan »

Poleć sobie np. Dzierżonów, Nowa Ruda, Radków, Karłów (Góry Stołowe), Kudowa jak będzie mało to dalej Zieleniec, drogą 389 do Mostowic i powrót w kierunku Zieleńca ale w dół do Dusznik (fajna traska) z Dusznik do domu.
Awatar użytkownika
gmaras
naciągacz linek
naciągacz linek
Posty: 79
Rejestracja: 06.10.2015, 19:51
Mój motocykl: XL600V
Lokalizacja: JELENIA GÓRA

Re: Jelenia Góra i okolice

Post autor: gmaras »

Można też zrobić wypad na około Karkonoszy przez Kamienną Górę Lubawkę na przełęcz okraj wjeżdżasz do Czech tam na nawi tak żeby przez Harahow w Jakuszycach wyjechać Szklarska Poręba Piechowice do Michałowic Jagniądków można na zamek Chojnik podreptać później przez Sosnówkę do Karpacza Kowary i kółko się zamyka.
KOMAR-->MOTORYNKA--> WSK 125 i 175--> SIMSON -->ETZ 250 --> CZ125 --------> XL600V
norbi
wiejski tuningowiec
wiejski tuningowiec
Posty: 86
Rejestracja: 03.06.2013, 00:19
Mój motocykl: XL600V
Lokalizacja: Jawor

Re: Jelenia Góra i okolice

Post autor: norbi »

Jeśli tak :crossy: :crossy: :crossy: preferujecie asfalty to polecam nie typową atrakcję w Czechach http://www.c-moto.pl/forum/index.php?topic=613.0 knajpa do której wjeżdżasz motocyklem pod sam bar ,zamawiasz i stawiasz motocykl obok stolika przy którym chcesz coś spożyć.Możliwość przejażdżki po lokalu robi nie samowite wrażenie.Lokalizacja kawałek za Libercem w stronę Czeskiej Lipy, blisko styku granic Polska,Czechy,Niemcy.Najlepiej przekraczać granice Świeradów lub Leśna i trzymać się drug lokalnych wtedy dojazd :witch: :witch: :witch: też robi wrażenie .
Awatar użytkownika
Tekla
zgłębiacz wskaźników
zgłębiacz wskaźników
Posty: 53
Rejestracja: 19.03.2016, 01:20
Mój motocykl: XL600V
Lokalizacja: Wrocław

Re: Jelenia Góra i okolice

Post autor: Tekla »

iwan pisze:Poleć sobie np. Dzierżonów, Nowa Ruda, Radków, Karłów (Góry Stołowe), Kudowa jak będzie mało to dalej Zieleniec, drogą 389 do Mostowic i powrót w kierunku Zieleńca ale w dół do Dusznik (fajna traska) z Dusznik do domu.
W Nowej Rudzie polecam zajechać do kawiarni Biała Lokomotywa, można się napić nietuzinkowej kawy i pogadać z jeszcze bardziej nietuzinkowym właścicielem kawiarni, który osobiście przygotowuje kawę na tysiące sposobów swoim klientom.
zielony wro
naciągacz linek
naciągacz linek
Posty: 68
Rejestracja: 21.03.2015, 22:08
Mój motocykl: XL600V
Lokalizacja: Oborniki Śląskie

Re: Jelenia Góra i okolice

Post autor: zielony wro »

Dzieki za podpowiedzi, za waszą radą prawdopodobnie strzelimy taką traskę.

2055

Gorzej bo Moja pierwszy raz na moto :)
Awatar użytkownika
gmaras
naciągacz linek
naciągacz linek
Posty: 79
Rejestracja: 06.10.2015, 19:51
Mój motocykl: XL600V
Lokalizacja: JELENIA GÓRA

Re: Jelenia Góra i okolice

Post autor: gmaras »

śliczna trasa tylko wprowadź małą modyfikacje z Piechowic odbić na Michałowice i Jagniądków tam jest Obrazek
KOMAR-->MOTORYNKA--> WSK 125 i 175--> SIMSON -->ETZ 250 --> CZ125 --------> XL600V
Awatar użytkownika
Tekla
zgłębiacz wskaźników
zgłębiacz wskaźników
Posty: 53
Rejestracja: 19.03.2016, 01:20
Mój motocykl: XL600V
Lokalizacja: Wrocław

Re: Jelenia Góra i okolice

Post autor: Tekla »

zielony wro pisze:Dzieki za podpowiedzi, za waszą radą prawdopodobnie strzelimy taką traskę.

2055

Gorzej bo Moja pierwszy raz na moto :)
Hej, ile to kilometrów wyszło? To trasa na dzień czy jakiś nocleg po drodze robicie?
Awatar użytkownika
HarryLey4x4
łamacz szprych
łamacz szprych
Posty: 712
Rejestracja: 29.01.2015, 22:45
Mój motocykl: Africa Twin
Lokalizacja: spod Poznania

Re: Jelenia Góra i okolice

Post autor: HarryLey4x4 »

ooo, a kiedy to taki wypad się planuje ? Czy to są asfalty czy jakieś połączenie asfaltów i szutrów ?
zielony wro
naciągacz linek
naciągacz linek
Posty: 68
Rejestracja: 21.03.2015, 22:08
Mój motocykl: XL600V
Lokalizacja: Oborniki Śląskie

Re: Jelenia Góra i okolice

Post autor: zielony wro »

gmaras pisze:śliczna trasa tylko wprowadź małą modyfikacje z Piechowic odbić na Michałowice i Jagniądków tam jest Obrazek
Racja , racja:) zmiany wprowadze .


Całe kółko- od start Piechowice, koniec Szklarska wyszło ~170 km- 3,5h jazdy wg nawi.

My do piechowic mamy ok 150 km z Obornik, także łacznie z powrotem wyszłoby ok 500km. Zważając na to, że moja Pani pierwszy raz bedzie w takiej trasie, zakładamy, że nocleg bedzie gdzieś w połowie. Może Karpacz, Kowary lub jakas wieś, bo znając życie w tych "metropoliach" o nocleg może być ciężko w weekend majowy. Ogólnie plan jest taki- jedziemy na spokojnie przez siebie ile wejdzie :):)
zielony wro
naciągacz linek
naciągacz linek
Posty: 68
Rejestracja: 21.03.2015, 22:08
Mój motocykl: XL600V
Lokalizacja: Oborniki Śląskie

Re: Jelenia Góra i okolice

Post autor: zielony wro »

HarryLey4x4 pisze:ooo, a kiedy to taki wypad się planuje ? Czy to są asfalty czy jakieś połączenie asfaltów i szutrów ?
Planuję zrobić tą traskę najprawdopodobniej w niedzielę / poniedziałek. NIestety nie jestem w stanie sie określić dokładnie.
W sobote robimy z Młodą trening w Dolinie Barczy:)
Aha, póki co są to tylko asfalty.
Awatar użytkownika
HarryLey4x4
łamacz szprych
łamacz szprych
Posty: 712
Rejestracja: 29.01.2015, 22:45
Mój motocykl: Africa Twin
Lokalizacja: spod Poznania

Re: Jelenia Góra i okolice

Post autor: HarryLey4x4 »

Jak będziecie organizować "ogon" to daj znać. Może wygospodaruję trochę czasu i wyskoczę :grin:
Awatar użytkownika
gmaras
naciągacz linek
naciągacz linek
Posty: 79
Rejestracja: 06.10.2015, 19:51
Mój motocykl: XL600V
Lokalizacja: JELENIA GÓRA

Re: Jelenia Góra i okolice

Post autor: gmaras »

Zacznijcie trase od wjazdu przez Kowary na Przełęcz Okraj zaoszczędzicie kilkadziesiąt km przejazdu przez Jelenią Góre do Piechowic albo przez Kamienną Góre Ogorzelec zaczynasz pęntle od wschodniej strony
KOMAR-->MOTORYNKA--> WSK 125 i 175--> SIMSON -->ETZ 250 --> CZ125 --------> XL600V
Awatar użytkownika
MotoMarcin
dwusuwowy rider
dwusuwowy rider
Posty: 177
Rejestracja: 08.10.2014, 19:28
Mój motocykl: XL600V
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Kontakt:

Re: Jelenia Góra i okolice

Post autor: MotoMarcin »

zaczekaj pisze:Mam track na szutry, tylko trochę bliżej Złotoryi. 99% legalna trasa. Zapraszam a oprowadze kiedyś.
Przygotowuje też trasę off od Złotoryi do Jeleniej. Ale to już dla offowiczów bo bywa ostro.
wytapatalkowano
Zaczekaj była by szansa na tego tracka ? Bo majówka ma być w miarę dobra pogodowo więc możliwe się wybiorę w Wasze tereny :)
"Nie cel jest ważny, lecz DROGA własnie..."
Mój kanał na YT : https://www.youtube.com/channel/UCU8Wuw ... RUIARE7RLg
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości