Wypady, spotkania

Awatar użytkownika
dudi
wiejski tuningowiec
wiejski tuningowiec
Posty: 99
Rejestracja: 18.06.2008, 21:45
Mój motocykl: XL650V

Re: Górny Śląsk

Post autor: dudi »

No ruszać się ruszać Trampkarze!
Gdyby nie to, że Małżowince podali przed chwilą oksytocynę (próba chemicznego sprowokowania porodu) to bym Was - każdego z osobna - z wyr powyciągał i nie ma wyproś!!! Nie ma siedzenia w domu w taką pogodę...!!!!
Korzystajcie z pogody, integrujcie Transalpclub ROW!!!
Bawcie sie dobrze... Ale nie za dobrze... :cool: tak, żeby najlepsze wypady były z moją obecnością... :wink: :tongue: :grin:
Awatar użytkownika
Andrewek
naciągacz linek
naciągacz linek
Posty: 74
Rejestracja: 21.06.2008, 16:32
Lokalizacja: Racibórz

Re: Górny Śląsk

Post autor: Andrewek »

No to z telefonicznego ugadywanka są już dwa Trampki kierunek granica południowa Czechy !!!! ( nie mylić do czech to ja mam za darmo ;) ) a dalej przed siebie... trasa do ugadania :ok: ja smigam na garaża bo chyba nie mam sztromu w aku :egh: Jak by co o 14 Statoil ul.Pl Mostowy Racibórz Zapraszam :crossy:

Pogoda w Racku b.Dobra lekki wiaterek , temperatura ok + 30 st w słońcu, troche chmurek i oby tak dalej

Ludzie pora na pobude trza kożystać z pogodki . Dudi daj znać jaik sie potomek pojawi !!!!!!
Awatar użytkownika
dudi
wiejski tuningowiec
wiejski tuningowiec
Posty: 99
Rejestracja: 18.06.2008, 21:45
Mój motocykl: XL650V

Re: Górny Śląsk

Post autor: dudi »

...pewnie pośmigali Chłopaki i Dziewczyny... :thumbsup: ale Wam zazdroszczę... :sad: Kto się spisał i dopisał? Gdzie byli, co widzieli? Może choć jaką fotke wrzucicie na otarcie łez...? :roll:
Awatar użytkownika
Andrewek
naciągacz linek
naciągacz linek
Posty: 74
Rejestracja: 21.06.2008, 16:32
Lokalizacja: Racibórz

Re: Górny Śląsk

Post autor: Andrewek »

A no pośmigali my tylko jak wiadomo z Trampkową frekwencją było krucho ;( Ale kto nie był niech żałuje pykli my deko malusią traske u mnie na Trampkowym liczniku 270 km co do trasy to był to typowy spontan made in czech republic bo my jechali i jechali ...... :crossy:.....aż :dupa: zaczeła boleć Co do samej trasy to wyjazd tak jak wcześniej było zapowiadane Racibórz potem GPK Pietraszyn, Opava tu deko pobłądzone przez droge która miała być zamknieta a nie była :grin: z Opavy kierunek Krnov i oczywiście punkt docelovy to przepiękne czeskie Jeseniki z Pradziadem. Kto nie był niech żałuje a jest czego pogoda na zajeb.....e +5 a widoczki jeszcze lepsze. Wracaliśmy koło 19 tym razem przez Zlate Hory na Mesto Albrechtice Krnov Opawa i wylot na Racibórz.Impreza zakończona oczywiście dobrą wyżerka kuchni lokalnej made in czech...... w wykonaniu chińczyka :lol: a dokładnie w Opavie byliśmy na pysznym jedzonku u chinolka tanio dobrze i śmietnik sie fajnie zapełnił na maxa :grin: Co do fotek brak :sad: ja bez aparatu :( a wielka szkoda bo pogoda dopisała widoczki też , impreza zaliczona jako typowa przelotówka. Pozdrawiam i nastepnym razem myśle że uda sie zrobić powtórke trasy tym razem w bardziej licznym gronie. Andrzej

Przebieg trasy godnej polecenia
Racibórz-GPK PIETRASZY-SUDICE (CZ)-Dk 46 Opava- Dk46 Destne-Dk 460 Uvalno-Dk 57 Krnov-Dk 45 Nove Hrminovy-Dk 451 Vrbno pod Pradziadem-Dk 450 Bela Pod Pradziadem-Dk 44 Jesenik-Dk 453 Zlate Hory-Dk 453 Mesto Albrechtice- Dk 57 Krnov Opava- Dk 46 do granicy państwa-Racibórz ( ende rajze ;) )

http://www.mapy.cz/
damiano78
zgłębiacz wskaźników
zgłębiacz wskaźników
Posty: 48
Rejestracja: 22.06.2008, 21:40
Lokalizacja: knurow

Re: Górny Śląsk

Post autor: damiano78 »

no fajna traska ale mam inna propozycje bylem tam w niedziele teraz laczna dlugosc trasy jakies ponad 500 km banska na slowacji sa tam slawne zakrety naprawde warto zarcie tez dobre znalazlem wyjechalem o 13 w domu po 23 tyle ze ostro darlem bo jechalem z rr 1000 zapraszam mozemy sie umowic i tam pojechac naprawde warto
Awatar użytkownika
dudi
wiejski tuningowiec
wiejski tuningowiec
Posty: 99
Rejestracja: 18.06.2008, 21:45
Mój motocykl: XL650V

Re: Górny Śląsk

Post autor: dudi »

Potwierdzam... Ładne winkle... :thumbsup: Po tym jak tę trasę odkryłem z 10 lat temu i "sprzedałem ją" Olowi (temu od mechaniki motocyklowej) już dalej za jego sprawką "Bańska" stała się kultową trasą VFR Owners-Club Poland. Tak więc trzeba tam uważać co weekend, żeby się nie nadziać (dosłownie!!) na wykręcającego czas motonitę... Dosyć "romatyczny" jest też odcinek samego dojazdu do Bańskiej...
Awatar użytkownika
dudi
wiejski tuningowiec
wiejski tuningowiec
Posty: 99
Rejestracja: 18.06.2008, 21:45
Mój motocykl: XL650V

Re: Górny Śląsk

Post autor: dudi »

Pogoda jest... ...na razie... :wink:
To może Chudów w czwartek...?
Powiedzmy 17.00 na BP?
Ostatnio zmieniony 29.07.2008, 13:11 przez dudi, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
OLO
wiejski tuningowiec
wiejski tuningowiec
Posty: 89
Rejestracja: 17.06.2008, 10:16
Lokalizacja: Gliwice

Re: Górny Śląsk

Post autor: OLO »

Jeśli byłby ktoś zainteresowany- propozycja na niedziele:
http://img520.imageshack.us/img520/5349 ... grzrb7.jpg
Awatar użytkownika
gumis
pyrkający w orzeszku
pyrkający w orzeszku
Posty: 237
Rejestracja: 18.06.2008, 21:43
Mój motocykl: Africa Twin
Lokalizacja: Rybnik
Kontakt:

Re: Górny Śląsk

Post autor: gumis »

To co robimy w Niedziele może by jechac na Góre św. Anny a potem jakies latanko ???
albo jakas traska czechy czy cuś :grin: :grin: aaa na Chudów w czwartek nie dam rady bo naginam na 12.00 :banghead: :banghead: :banghead:
Yamaha XZ 550 85'- był
Honda XL600V 87'- był
Aprilia ETV 1000 CapoNord 01'- był
Honda XL600V 97' - był
BMW R1150GS 02' - był
Suzuki DL650 05' - był
Awatar użytkownika
dudi
wiejski tuningowiec
wiejski tuningowiec
Posty: 99
Rejestracja: 18.06.2008, 21:45
Mój motocykl: XL650V

Re: Górny Śląsk

Post autor: dudi »

Zdaje się, że na Chudów samemu mi przyjdzie jechać... :sad: A co do soboty, to... ciągle czekam na moją dziewczynkę, więc jestem uwiązany... A Ona - jak to kobieta - "musi się przygotować do wyjścia" no i obowiązkowo zaliczyć spóźnienie... :hammer:
Awatar użytkownika
piotrra
pyrkający w orzeszku
pyrkający w orzeszku
Posty: 223
Rejestracja: 15.06.2008, 14:34
Mój motocykl: inne endurowate moto
Lokalizacja: Radlin , TDM 900

Re: Górny Śląsk

Post autor: piotrra »

halo halo tromkarze i nie tylko jedzie ktoś dziś do Chudowa jak pogoda dopisze odzywać się prosze :crossy:
zwierzę na 2 litery: Qń ,½ ⅓ ¼ ⅔ ¾ ⅛ ⅜ ⅝ ⅞ ² ³ µ Φ Θ № √ ∞ ≈ ≠ ∑ ∏ « » ≤ ≥ ÷ § Γ
kickboxer
Czytacz
Czytacz
Posty: 8
Rejestracja: 16.07.2008, 13:49
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój

Re: Górny Śląsk

Post autor: kickboxer »

Ja bardzo chetnie pojade na góre sw Anny. Jestem z Jastrzębia zdroju, gdzie sie spotkamy? Mysle, ze fajnie byłoby tam jechac przez Rybnik, Rudy, Kędzierzym Koźle.
Moze ustawka gdzies w Rybniku? Np przy stacji PKP ok 8.00? Co Wy na to?
Awatar użytkownika
OLO
wiejski tuningowiec
wiejski tuningowiec
Posty: 89
Rejestracja: 17.06.2008, 10:16
Lokalizacja: Gliwice

Re: Górny Śląsk

Post autor: OLO »

Na Chudów dzisiaj raczej nie dam rady wpaść :sad:
Awatar użytkownika
smoczyca76
romeciarz
romeciarz
Posty: 20
Rejestracja: 21.06.2008, 15:38
Mój motocykl: inne endurowate moto
Lokalizacja: Radlin

Re: Górny Śląsk

Post autor: smoczyca76 »

No z tego co widzę to mój kierowiec się dziś wybiera do Chudowa,także smoki też tam pewnie zawitają. :grin:
Dudi drogi kolego kobiety po prostu muszą się przygotować zbadać grunt i przeliczyć zyski i straty a nie tak pchać się gdzieś
na łapu capu jak to mężczyźni mają w zwyczaju :tongue:
Awatar użytkownika
OLO
wiejski tuningowiec
wiejski tuningowiec
Posty: 89
Rejestracja: 17.06.2008, 10:16
Lokalizacja: Gliwice

Re: Górny Śląsk

Post autor: OLO »

kickboxer pisze:Ja bardzo chetnie pojade na góre sw Anny. Jestem z Jastrzębia zdroju, gdzie sie spotkamy? Mysle, ze fajnie byłoby tam jechac przez Rybnik, Rudy, Kędzierzym Koźle.
Moze ustawka gdzies w Rybniku? Np przy stacji PKP ok 8.00? Co Wy na to?
Co roku z Rybnika duża ekipa wyrusza spod salonu Szpili na żorskiej, trasa przez Rudy, gdzie dołączają kolejni :crossy:
Będę znał 100% godzinę wyjazdu to podam :thumbsup: ( chyba że już ktoś wie - to pisać :punk: )
Awatar użytkownika
dudi
wiejski tuningowiec
wiejski tuningowiec
Posty: 99
Rejestracja: 18.06.2008, 21:45
Mój motocykl: XL650V

Re: Górny Śląsk

Post autor: dudi »

Dzięki Trampki i Trampetki... Wielkie dzięki... Wiecie ile dziś (a właściwie już wczoraj) było Transalpów w Chudowie? ... JEDEN!! Mój... :banghead:
No z tego co widzę to mój kierowiec się dziś wybiera do Chudowa,także smoki też tam pewnie zawitają. :grin:
...I znowu się potwierdziło: nie wierz kobiecie!!!
Wystałem sie pod BP jak... nie powiem kto... W końcu pojechałem z Olem, jego kumplem i czterema przygodnymi "moplikami" :sad:

Co do Św. Anny:
Tam jest 59 km. Zbiórka jest 0 10.00 w Leśnicy i stamtąd o 10.30 parada motocykli wjeżdża na Górę.
A zatem proponuję w Tramkowym gronie wyruszyć spod BP k/McDonalda (czyli tam gdzie zwykle) o godzinie 8.45. W drodze powrotnej możemy nieco skorygować trasę i dużo nie nadrabiając zwiedzić zamek w Toszku i Zespół Pałacowo - Parkowy w Pławniowicach.
Co o tym Sądzicie?
Awatar użytkownika
Draco Fisher
pyrkający w orzeszku
pyrkający w orzeszku
Posty: 251
Rejestracja: 24.06.2008, 07:56
Mój motocykl: BMW GS
Lokalizacja: Rybnik
Kontakt:

Re: Górny Śląsk

Post autor: Draco Fisher »

Udanego niedzielnego wyjazdu na Górę Św. Anny :) Ja w tym czasie będę się bawił na grzesznym Woodstocku :impreza: :drinking: :smoke: :sex:
To możliwość spełnienia marzeń sprawia, że życie jest tak fascynujące. Zaś ceną za zrealizowane marzenia jest zaprzedanie duszy diabłu.
Smoki trzeba akceptować takimi, jakie są, gdyż inne nie będą.
Awatar użytkownika
smoczyca76
romeciarz
romeciarz
Posty: 20
Rejestracja: 21.06.2008, 15:38
Mój motocykl: inne endurowate moto
Lokalizacja: Radlin

Re: Górny Śląsk

Post autor: smoczyca76 »

Ja bardzo przepraszam ale zamiast do Chudowa musiałam jechać z synkiem na pogotowie
zaliczyliśmy zamiast winkielków interwencję chirurga (szycie głowy). Tak więc jak widać na załączonym obrazku
nie nawaliła kobieta a mężczyzna (mały ale jednak mężczyzna) :tongue:
Awatar użytkownika
dudi
wiejski tuningowiec
wiejski tuningowiec
Posty: 99
Rejestracja: 18.06.2008, 21:45
Mój motocykl: XL650V

Re: Górny Śląsk

Post autor: dudi »

A to ci mały kaskader... :wink:
Awatar użytkownika
dudi
wiejski tuningowiec
wiejski tuningowiec
Posty: 99
Rejestracja: 18.06.2008, 21:45
Mój motocykl: XL650V

Re: Górny Śląsk

Post autor: dudi »

No Chopy i Lachony, chyba, że chcecie jechać w całej grupie waryjotów :grin: spod szpili o 8.00? Nie ma problema... Byleście DOPISALI LICZNIE i jechali (a moja nie rodziła w tym czasie :wink: )
Piszcie! Odzywejcie sie!


Nie byźcie tacy... Momy ważno intecjo... Muszemy porzykać za jednygo takigo co mu baba bajtla już miesionc rodzi i... psinco!
:thanks: :wink: :grin:
No chyba, że nie chcecie pić Kofoli na Małej Fatrze... :tongue:
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość