zaśmiecanie forum

Coś nie działa? Zawartość strony dziwnie wygląda? Daj znać.
Awatar użytkownika
Mroq
miejski lanser
miejski lanser
Posty: 375
Rejestracja: 16.06.2008, 09:13
Lokalizacja: Wrocław

zaśmiecanie forum

Post autor: Mroq »

panowie admini, moreratorzy i inna władzo, zawieście gdzieś info, że grzecznie jest zanim się zada pytanie przeszukać wyszukiwarką, że może popatrzeć na stronę ,że jest ten sam temat ćwiczony a nie otwierać nowy, że jest funkcja edycji swojego posta i możliwość dodania czegoś zamiast co 15 sekund tworzyć nowy...., nie zaśmiecajmy forum z lenistwa lub chęci poprawienia wyniku w ilości postów !!!! ( wypieprzyć te gwiazdki , tłoki i co tam jeszcze może parę osób się opamięta)
AT RD 07a
Fryzjer
pogłębiacz bieżnika
pogłębiacz bieżnika
Posty: 789
Rejestracja: 16.06.2008, 23:43
Mój motocykl: mam inne moto...
Lokalizacja: Wrocław

Re: zaśmiecanie forum

Post autor: Fryzjer »

Popieram :thumbsup:
Capo RR "Wyzwanie jest dla tych, którzy wyruszają w drogę. Marzenia są dla tych, którzy zostają z tyłu" T.Sabine
maryś
rozmawiający z silnikiem
rozmawiający z silnikiem
Posty: 446
Rejestracja: 15.06.2008, 18:13
Mój motocykl: mam inne moto...
Lokalizacja: Brodźce

Re: zaśmiecanie forum

Post autor: maryś »

:thumbsup: :thumbsup:
Jadę jadę na motorze, wiater mi owiewa twarz...

TA 600 '96 / 990 ADV 2010
B3stia
wypruwacz wydechów
wypruwacz wydechów
Posty: 1142
Rejestracja: 01.06.2008, 23:11
Mój motocykl: nie mam już TA
Lokalizacja: Leszno

Re: zaśmiecanie forum

Post autor: B3stia »

popieram :thumbsup: :thumbsup:
Awatar użytkownika
simi81
osiedlowy kaskader
osiedlowy kaskader
Posty: 123
Rejestracja: 22.06.2008, 21:18
Lokalizacja: białystok

Re: zaśmiecanie forum

Post autor: simi81 »

może parę osób się opamięta)
Wątpię, są ludzie którzy lubią gadać, a że wszyscy znajomi ich już olewają to znajdują takie czy inne forum i 'biją pianę'.
Z tego co widzę to na forum AT ludzie odpowiedzialni za jego prowadzenie szybko reagują na burdel, no może pomijając świętą wojnę RAMBO przeciwko BMW GS :haha:
wypieprzyć te gwiazdki , tłoki i co tam jeszcze
:thumbsup:
Awatar użytkownika
jacenty
rozmawiający z silnikiem
rozmawiający z silnikiem
Posty: 472
Rejestracja: 15.06.2008, 11:09
Mój motocykl: XL600V
Lokalizacja: Kłonna k/Odrzywół

Re: zaśmiecanie forum

Post autor: jacenty »

...nie to zebym zasmiecal ale wlasnie z tego miejsca chce was goraco pozdrowic :punk: :tongue: :mouthshut:
Chcialbym poinformowac, ze posty pisane w tym temacie to tez bądz co bądz zasmiecanie forum :tongue:
Tak naprawde zgadzam sie w tej sprawie z Mroq-iem. Zanim podejmie sie jakis temat powinno sie przejzec forum czy nie byl juz poruszany. :thumbsup:
Mój TRAMPECZEK to cukiereczek :)
B3stia
wypruwacz wydechów
wypruwacz wydechów
Posty: 1142
Rejestracja: 01.06.2008, 23:11
Mój motocykl: nie mam już TA
Lokalizacja: Leszno

Re: zaśmiecanie forum

Post autor: B3stia »

Chłopaki temat jak rzeka tylko ze jak było Nas 200-300 to ten problem był w miarę sprawnie wychwytywany.
Teraz mamy dużo więcej i nie dajemy rady z płynacymi nowymi postami.
Szczerze to wy nawet nie widzicie ile jest tematów poprzesuwanych i połączonych przeze mnie.
Przez ostatnie dwa miesiące nie czytałem tematów tylko moderowałem bo na czytanie już czasu nie było.
Nasi moderatorzy nie do końca sprawdzając się, a to czasu im brak czy coś tam innego.
Macie sugestie ???
Awatar użytkownika
maju
Admin
Admin
Posty: 1375
Rejestracja: 01.06.2008, 16:13
Mój motocykl: XL700V
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: zaśmiecanie forum

Post autor: maju »

B3stia pisze:...
Szczerze to wy nawet nie widzicie ile jest tematów poprzesuwanych i połączonych przeze mnie.
...
Nasi moderatorzy nie do końca sprawdzając się, a to czasu im brak czy coś tam innego.
A to się zgadza, że wiele tematów jest "poprawianych" przez Bestie. Forum posiada logi zdarzeń (admin, moderator, użytkownik) i wszelkie istotne zmiany są dokumentowane. Wszystko jest do sprawdzenia. Jak ktoś coś zepsuje to jest dowód.
Poczynania moderatorów można dokładnie sprawdzić.

W czesci i akcesoria http://www.transalpclub.pl/forum/viewforum.php?f=5
jest krótki regulamin na górze i co? I nic. Pisanie kolejnych informacji, że sprawdzaj to i tamto, czy jesteś pewien, czy szukałeś... nic nie da.
Na poprzednim forum np. ludzie pisali jako "goście" bo nie chciało się czytać informacji że nie są zalogowani.
Dorabiałem czerwone teksty przypominające o tym, dodatkowe pytania również na czerwono...
To jest niepoważne traktowanie wszystkich poważnych użytkowników forum.
Trochę to śmieszne aby wprowadzać takie wielokrotne przypominacze.
Może jeszcze wyskakujące okienka: czy aby na pewno sprawdziłeś archiwum? może jednak nie? sprawdź jeszcze raz...
Spływające teksty z góry ekranu które uciekają jak chcesz je wyłączyć X-em...

Po to jest grupa osób z odpowiednimi uprawnieniami aby pilnować porządku. Nikt nikogo na siłę nie wkręcił w funkcje którą posiada.
Awatar użytkownika
sewer
dwusuwowy rider
dwusuwowy rider
Posty: 181
Rejestracja: 16.06.2008, 19:16
Mój motocykl: mam inne moto...
Lokalizacja: Siedlce

Re: zaśmiecanie forum

Post autor: sewer »

B3stia pisze:Chłopaki temat jak rzeka tylko ze jak było Nas 200-300 to ten problem był w miarę sprawnie wychwytywany.
Teraz mamy dużo więcej i nie dajemy rady z płynacymi nowymi postami.
Szczerze to wy nawet nie widzicie ile jest tematów poprzesuwanych i połączonych przeze mnie.
Przez ostatnie dwa miesiące nie czytałem tematów tylko moderowałem bo na czytanie już czasu nie było.
Nasi moderatorzy nie do końca sprawdzając się, a to czasu im brak czy coś tam innego.
Macie sugestie ???
OBIECUJE ŻE JAK MNIE WYPIERDOLA Z ROBOTY TO SIE POPRAWIE i syn przestanie robić w pieluchy
no i stało sie co się miało stać mam następce
3,3kg---55cm---27.09.2008r ---4,35rano
zapinajcie pasy mniej boli
był tampi jest super tenera
Awatar użytkownika
Remi
wypruwacz wydechów
wypruwacz wydechów
Posty: 1073
Rejestracja: 19.09.2008, 17:46
Mój motocykl: inne endurowate moto
Lokalizacja: Bartoszyce
Kontakt:

Re: zaśmiecanie forum

Post autor: Remi »

Wszystko super... ale zauwazyłem że jak dopisuje coś do istniejącego już tematu to mało kto odpisuje. Też jestem przeciwny pisaniu po pięc razy tego samego i pisaniu na ilość a nie na jakość, jednak na szybką odpowiedź można liczyc tylko jak się założy nowy temat.
B3stia
wypruwacz wydechów
wypruwacz wydechów
Posty: 1142
Rejestracja: 01.06.2008, 23:11
Mój motocykl: nie mam już TA
Lokalizacja: Leszno

Re: zaśmiecanie forum

Post autor: B3stia »

sewer pisze:
B3stia pisze:Chłopaki temat jak rzeka tylko ze jak było Nas 200-300 to ten problem był w miarę sprawnie wychwytywany.
Teraz mamy dużo więcej i nie dajemy rady z płynacymi nowymi postami.
Szczerze to wy nawet nie widzicie ile jest tematów poprzesuwanych i połączonych przeze mnie.
Przez ostatnie dwa miesiące nie czytałem tematów tylko moderowałem bo na czytanie już czasu nie było.
Nasi moderatorzy nie do końca sprawdzając się, a to czasu im brak czy coś tam innego.
Macie sugestie ???
OBIECUJE ŻE JAK MNIE WYPIERDOLA Z ROBOTY TO SIE POPRAWIE i syn przestanie robić w pieluchy
Sewer nie było to akurat napisane żeby zaatakować kogoś. Logiczne jest że nikt nie będzie więcej czasu spędzał na forum niż jest to możliwe. Akurat ty uprzedzałeś mnie przed podjęciem funkcji.
Awatar użytkownika
bajrasz
rozmawiający z silnikiem
rozmawiający z silnikiem
Posty: 462
Rejestracja: 15.06.2008, 14:23
Lokalizacja: wrocław
Kontakt:

Re: zaśmiecanie forum

Post autor: bajrasz »

Do połowy stycznia, mam teoretycznie wakacje, wiec będę bardziej czujny;)
Ale również zaśmiecę forum, bo będzie czas i pozwolę sobie na ględzenie...wszędzie i o wszystkim :grin:
pozdrawiam
Bajrasz


http://www.4adv.pl
...Wrocław od zawsze poddaje się ostatni-/Kazik-Mars atakuje/
Awatar użytkownika
MISIEK
czyściciel nagaru
czyściciel nagaru
Posty: 554
Rejestracja: 15.06.2008, 22:58
Lokalizacja: Wrocław

Re: zaśmiecanie forum

Post autor: MISIEK »

:dupa:
Nie mam już Transalpa, Supertenery ani nawet Afryki...
Awatar użytkownika
r_c
zgłębiacz wskaźników
zgłębiacz wskaźników
Posty: 46
Rejestracja: 20.06.2008, 13:04
Lokalizacja: warszawa

Re: zaśmiecanie forum

Post autor: r_c »

to i ja swoją cegiełkę :smile6: dokładam ;-)
HEJ PRZYGODO !!!
Awatar użytkownika
henry
swobodny rider
swobodny rider
Posty: 3093
Rejestracja: 12.06.2008, 23:12
Lokalizacja: INOWŁÓDZ

Re: zaśmiecanie forum

Post autor: henry »

Żeby nie zaśmiecać, piszę tu. :smile:
Irytuje mnie (czytaj-wk..wia) :swieczki: kiedy otwieram dział Wspomnienia i widzę obce relacje na naszym forum.
To jest forum TA i takie sprzęty chcę tam oglądać. Jak tak dalej pójdzie, to niedługo będziemy czytać nie tylko o wyprawach czoperków ale i rowerków (bo komuś się podoba nasze forum i tu również chciałby się pochwalić).
Jeżeli zechcę poczytać jak podróżują inni to sam ich znajdę, ale niech mi się nie wciskają do pokoju.
Ew. w dziale Wspomnienia jest temat Inne - moze tam ? :niewiem:

Irytuje mnie (czytaj- wk..wia), :swieczki: kiedy otwieram Picasa i muszę oglądać ŚMIECI.
Jeżeli chcecie by Was szanowano, to szanujcie czas innych.
Oglądanie pięciuset zdjęć, z czego 1/4 jest rozmyte a 20 zdjęć pokazuje ten sam sprzęt na tle tego samego krzaka lub górki jest właśnie wk..wiające !!! :mad:

Cuś robię się nerwowy ? :smile:

Hej
GMOLE DO XL 600 i XL 700 i Afryki ... robię
504894578
Awatar użytkownika
gerard
łamacz szprych
łamacz szprych
Posty: 695
Rejestracja: 08.03.2009, 01:40
Mój motocykl: XL600V
Lokalizacja: Skierniewice

Re: zaśmiecanie forum

Post autor: gerard »

hyba tak :mouthshut:
JANUSZ
pyrkający w orzeszku
pyrkający w orzeszku
Posty: 252
Rejestracja: 05.11.2008, 20:32
Mój motocykl: XL650V
Lokalizacja: Bielsko

Re: zaśmiecanie forum

Post autor: JANUSZ »

henry pisze:Żeby nie zaśmiecać, piszę tu. :smile:
Irytuje mnie (czytaj-wk..wia) :swieczki: kiedy otwieram dział Wspomnienia i widzę obce relacje na naszym forum.
To jest forum TA i takie sprzęty chcę tam oglądać. Jak tak dalej pójdzie, to niedługo będziemy czytać nie tylko o wyprawach czoperków ale i rowerków (bo komuś się podoba nasze forum i tu również chciałby się pochwalić).
Jeżeli zechcę poczytać jak podróżują inni to sam ich znajdę, ale niech mi się nie wciskają do pokoju.
Ew. w dziale Wspomnienia jest temat Inne - moze tam ? :niewiem:

Irytuje mnie (czytaj- wk..wia), :swieczki: kiedy otwieram Picasa i muszę oglądać ŚMIECI.
Jeżeli chcecie by Was szanowano, to szanujcie czas innych.
Oglądanie pięciuset zdjęć, z czego 1/4 jest rozmyte a 20 zdjęć pokazuje ten sam sprzęt na tle tego samego krzaka lub górki jest właśnie wk..wiające !!! :mad:

Cuś robię się nerwowy ? :smile:

Hej
A ja popieram Henrego :thumbsup: -słusznie prawisz.
Awatar użytkownika
henry
swobodny rider
swobodny rider
Posty: 3093
Rejestracja: 12.06.2008, 23:12
Lokalizacja: INOWŁÓDZ

Re: zaśmiecanie forum

Post autor: henry »

Wszystkie traski są fajne i co z tego. Wszystko powinno mieć swoje miejsce i czas.
A jeżeli koledzy nie mają TA, to niech se o nich poczytają.Właśnie To jest forum TA
GMOLE DO XL 600 i XL 700 i Afryki ... robię
504894578
Awatar użytkownika
gerard
łamacz szprych
łamacz szprych
Posty: 695
Rejestracja: 08.03.2009, 01:40
Mój motocykl: XL600V
Lokalizacja: Skierniewice

Re: zaśmiecanie forum

Post autor: gerard »

Henry, ale przyznaj szczerze, że to forum ma to coś w sobie i nie chodzi tylko o posiadanie TA. Może przygoda podróży związana z dwoma kółkami? I nie tylko? Nie wiem. Żona jak opowiada o ludziach z tego forum to mimo, że ich nie zna to mówi o nich jako podróżnikach. Może coś w tym jest? Dlatego inni na innych sprzętach może szukają jakiego zrozumienia, a gdzie mogą je znaleźć jak nie na tym forum.
Ja i moja żona spędziliśmy na siodełku rowerowym wiele tygodni w ciekawych podróżach. Uważam, że to forum akurat to nie miejsce na relacje z takowych podróży. Ale jak by ktoś napisał coś ciekawego związanego z taką podróżą nawet na rowerze to chyba bym się nie obraził.
Przecie na tym forum jest wiele tematów niekoniecznie związanych bezpośrednio z TA.
Podróże + TA to prawie znak =
Awatar użytkownika
pałeł
przycierający rafki
przycierający rafki
Posty: 1154
Rejestracja: 21.06.2008, 22:04
Mój motocykl: XL650V
Lokalizacja: racibórz
Kontakt:

Re: zaśmiecanie forum

Post autor: pałeł »

henry przecież nie musisz czytać wszystkiego
podróże to przygoda a to jest zawsze ciekawe
bez różnicy czym się przemieszczasz

jestem przeciw tworzeniu getta
gsm 512 242 193 najłatwiej jest zadzwonić
facebook prywatny
mój fejs firmowy
czołowki i latarki
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość