Weekendowe latanie

Moderatorzy: Skorpionka, Baran

Awatar użytkownika
wlodek_k
emzeciarz agroturysta
emzeciarz agroturysta
Posty: 283
Rejestracja: 10.12.2010, 17:53
Mój motocykl: XL600V
Lokalizacja: Warszawa, Bielany, Wrzeciono

Re: Weekendowe latanie

Post autor: wlodek_k »

bogdan79 pisze:thx za super wypadzik :smile:
myślałem, że będą lekkie szuterki, a tu wyszedł ciężki off :crossy: jak dla mnie git! :thumbsup:

ciężki i głęboki :-)

dzięx
--
zielony Trampek 600'92 z silnikiem 650 :-) białostockie numery (BI), srebrny kask, czarne ciuchy
Awatar użytkownika
Piku
wiejski tuningowiec
wiejski tuningowiec
Posty: 104
Rejestracja: 16.06.2009, 23:52
Mój motocykl: XL700V
Lokalizacja: Warszawa

Re: Weekendowe latanie

Post autor: Piku »

No latanko bylo superasne. A blotko konkretne. Wynik= wylamany kierrunkowskaz i hadbar.
Ale ja chce jeszcze raz :ok:
Transalp XL 700V ABS '08
Awatar użytkownika
wlodek_k
emzeciarz agroturysta
emzeciarz agroturysta
Posty: 283
Rejestracja: 10.12.2010, 17:53
Mój motocykl: XL600V
Lokalizacja: Warszawa, Bielany, Wrzeciono

Re: Weekendowe latanie

Post autor: wlodek_k »

Piku pisze:No latanko bylo superasne. A blotko konkretne. Wynik= wylamany kierrunkowskaz i hadbar.
Ale ja chce jeszcze raz :ok:
teraz to byśmy przejechali bez mrugnięcia okiem... ;-)
--
zielony Trampek 600'92 z silnikiem 650 :-) białostockie numery (BI), srebrny kask, czarne ciuchy
Awatar użytkownika
wlodek_k
emzeciarz agroturysta
emzeciarz agroturysta
Posty: 283
Rejestracja: 10.12.2010, 17:53
Mój motocykl: XL600V
Lokalizacja: Warszawa, Bielany, Wrzeciono

Re: Weekendowe latanie

Post autor: wlodek_k »

czy jutro (niedziela) ktoś się na wycieczkę nie-offową wybiera?
--
zielony Trampek 600'92 z silnikiem 650 :-) białostockie numery (BI), srebrny kask, czarne ciuchy
Awatar użytkownika
Ciastek91
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 19
Rejestracja: 29.03.2011, 10:17
Mój motocykl: XL600V
Lokalizacja: Warszawa

Re: Weekendowe latanie

Post autor: Ciastek91 »

Pisałem tutaj http://forum.transalpclub.pl/viewtopic. ... 6&start=80 , że byłbym chętny tylko zobaczymy jak to się po dzisiejszym meczu skończy :drinking:
Awatar użytkownika
MADRAFi
pałujący w lesie
pałujący w lesie
Posty: 1382
Rejestracja: 27.07.2011, 19:06
Mój motocykl: BMW GS
Lokalizacja: Warszawa (Ursus)

Re: Weekendowe latanie

Post autor: MADRAFi »

halo halo Wlodek_k utknal w lesie w blocie i szuka pomocy. Jest gdzies pod Sochaczewem. telefon do niego 602 xxx xxx. jezeli ktos jest blisko to pomozcie mu
Ostatnio zmieniony 17.06.2012, 07:22 przez MADRAFi, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
wlodek_k
emzeciarz agroturysta
emzeciarz agroturysta
Posty: 283
Rejestracja: 10.12.2010, 17:53
Mój motocykl: XL600V
Lokalizacja: Warszawa, Bielany, Wrzeciono

Re: Weekendowe latanie

Post autor: wlodek_k »

MADRAFi pisze:halo halo Wlodek_k utknal w lesie w blocie i szuka pomocy. Jest gdzies pod Sochaczewem. telefon do niego 602 667 934. jezeli ktos jest blisko to pomozcie mu
najpierw to podziękuję wszystkim którzy się zaangażowali (lub nie :tongue: ) w organizację pomocy... na szczęście udało mi się w środku lasu zatrzymać samochód z 5 lokalesami i oni mnie wyciągli... szacun dla nich, bo po pierwsze że wogóle się zatrzymali, choć z wachaniem... później popierdalali w klapkach 2 kilometry przez błotniste łąki cięci przez komary i gzy w ilościach tak hurtowych że ja p...le... w ramach podzięki przewiozłem dwóch młodych chłopaczków na motongu - jednego po szutrze 90km/h a drugiego po asfalcie 140 km/h... he he nie chcieli więcej...
A i jeszcze wodę od nich dostałem... :drinking: :-)

ale wracając do tego jak to się stało - wyposażony przez MadRafiego w nowy soft do gpsu postanowiłem sprawdzić jak to działa w praktyce - z targeo zrobiłem se traskę i wgrałem do gpsa. wszystko było fajnie - drogi leśne, szutry, piachy, błotka nie za dużo :-) jechało się super - aż w pewnym momencie gps zaproponował mi skręt w prawo i zmienił kolor trasy z niebieskiej na czerwoną... ja po poprzednim takim lajtowym doświadczeniu bez mrugnięcia okiem pojechałem.... jechałem wąziutką groblą wśród bagnistych łąk.... :crossy: wśród pokrzyw i krzaczorów ledwie widoczną ścieżynką wąską jak siki węża... aż w pewnym momencie okazało się że w miejscu gdzie trasa znów robiła się niebieska... moja grobla jest przecięta rowem melioracyjnym albo rzeczką bo miała ze 3 metrzy szerokości.... no i wierz tu gpsowi...

o tu, tutaj to było http://goo.gl/maps/T932

no i dupa jak to się mówi... próbowałem pojechać wzdłuż rowu, bo groblą było ze 2 km, ale właśnie jak się wbiłem w tą łąkę to w pewnym momencie skacząc po kępach wpadłem w jakąś dziurę błotną i się wywaliłem...

no i co dalej to znacie - próbowałem, szarpałem, podtykałem jakieś drągi i... ni ch..ja...
dodam że te gzy i komary to kilogramami latały, ja w pełnym słońcu, już bez wody (sic!)... i ni chu... aż musiałem położyć się w cieniu bo mi chyba udar cieplny po mału się zaczynał...

any way, po 2 godzinach walki i odpoczywania na zmianę wymiękłem i zacząłem dzwonić po ziomach z forum... odzew był miszczowski - jeszcze raz dzięki... ale w międzyczasie wróciłem do tej dróżki leśnej z której zjechałem na groblę, no i po 500 metrach widzę samochód! a dalej już wiecie :-)

I jaki z tego morał?
To co wszyscy doskonale wiemy - nie jeździć samemu na takie wypady... :lanie:
No i akcja z rescue via ludzie forum - to robi na mnie wrażenie - można na Was (nas) liczyć! :resp:
--
zielony Trampek 600'92 z silnikiem 650 :-) białostockie numery (BI), srebrny kask, czarne ciuchy
Awatar użytkownika
bogdan79
rozmawiający z silnikiem
rozmawiający z silnikiem
Posty: 436
Rejestracja: 30.03.2011, 17:24
Mój motocykl: inne endurowate moto
Lokalizacja: Warszawa

Re: Weekendowe latanie

Post autor: bogdan79 »

no to farta miales, że trafiles na tych gosci i ze mieli chec Ci pomoc. Moglo sie skonczyc nocka w lesie lub co gorsza po kilkunastu latach odnalezliby szkielet obok motocykla w lesie :grin:
nigdy samemu nie wjezdzajcie w takie zadupia!
Silnik, dwa koła i mina wesoła…
wojs
łamacz szprych
łamacz szprych
Posty: 657
Rejestracja: 15.06.2008, 19:45
Mój motocykl: inne endurowate moto
Lokalizacja: Warszawa/Gdansk

Re: Weekendowe latanie

Post autor: wojs »

Ma ktos na jutro jakis plan ? Niekoniecznie szutry.
--
pozdrawiam
Wojtek

BYL : TA XL600V
JEST : Triumph Tiger 955i
Awatar użytkownika
Skorpionka
łamacz szprych
łamacz szprych
Posty: 715
Rejestracja: 09.01.2011, 14:31
Mój motocykl: XL700V
Lokalizacja: Warszawa

Re: Weekendowe latanie

Post autor: Skorpionka »

wojs pisze:Ma ktos na jutro jakis plan ? Niekoniecznie szutry.
Ja bym sie pisala, ale wyjazd najwczesniej ok. 12-13, bo jestem wlasnie w trakcie wesela ;)
Awatar użytkownika
wilczek
szorujący kolanami
szorujący kolanami
Posty: 1831
Rejestracja: 05.03.2012, 13:45
Mój motocykl: inne endurowate moto

Re: Weekendowe latanie

Post autor: wilczek »

Zajefajne to wesele, skoro o tej porze piszesz o lataniu za chwile ;)))wpadajcie do mnie na grila :)
Awatar użytkownika
falco
oktany w żyłach
oktany w żyłach
Posty: 5544
Rejestracja: 06.04.2010, 16:06
Mój motocykl: nie mam motocykla
Lokalizacja: K-J

Re: Weekendowe latanie

Post autor: falco »

Buahahaha... tego jeszcze nie widziałem, żeby z wesela na forum pisać... Mówiłem, że to przereklamowane imprezy :lol: Swoją drogą, to piękna reklama... rozwodu... :haha:

Co do meritum, to ja się nie piszę, ale jakbyście (naprawdę zupełnym przypadkiem) jechali w moje okolice, to weź proszę gumkę... ;)
Pozdr! falco
...nie ma boga i Motóra...


Czas Diabła... oto Łezka...
Awatar użytkownika
Skorpionka
łamacz szprych
łamacz szprych
Posty: 715
Rejestracja: 09.01.2011, 14:31
Mój motocykl: XL700V
Lokalizacja: Warszawa

Re: Weekendowe latanie

Post autor: Skorpionka »

Falko i Wilkolaku ;) Jestescie zupelnie niedzisiejsi ;) Impreza byla calkiem w porzo, bo maila i forum sprawdzilam DOPIERO po 23 :lol:
A jesli chodzi o meritum czyli latanie, to ja jednak dzis podaruje sobie obsluge pojazdow mechanicznych, dla bezpieczenstwa wlasnego i pozostalych uczestnikow drog :lol:

Falco, Twoja gumeczka sprawuje sie swietnie, a nowa czeka w garazu - podrzuce Ci przy pierwszej sposobnosci :)
Awatar użytkownika
falco
oktany w żyłach
oktany w żyłach
Posty: 5544
Rejestracja: 06.04.2010, 16:06
Mój motocykl: nie mam motocykla
Lokalizacja: K-J

Re: Weekendowe latanie

Post autor: falco »

Ja właśnie wróciłem z latania, ale... nie na 2oo tylko 2... nóżkach (Korzeń, Ty mój idolu), przychylając się do wniosku, że dla mnie też było lepiej żebym dzisiaj nie prowadził*, bo jeszcze bym kogoś ubił... ;)

Tyle razy Ci mówiłem gumkę używa się tylko raz... :tongue:
Spoko nie śpieszy się mam (jeszcze) zapas, ale jakby kiedyś, gdzieś, po drodze... :crossy:


* Wcale nie chodzi o alkohol... :cool:
Pozdr! falco
...nie ma boga i Motóra...


Czas Diabła... oto Łezka...
Awatar użytkownika
Qter
swobodny rider
swobodny rider
Posty: 3404
Rejestracja: 12.05.2011, 12:07
Mój motocykl: nie mam już TA
Lokalizacja: Reguły
Kontakt:

Re: Weekendowe latanie

Post autor: Qter »

Hej,

A ja bym moze na 2h gdzies wyskoczył (bez hardkoru) - może Kampinoska Pętelka albo coś podobnego??. Jak ktoś chętny to proszę o tel. Czekam na chętnych do 15-nastej (oczywiście możemy polatać też potem w sensie godziny) a potem albo ruszam :witch: albo otwieram browara :drinking:

Tel do mnie: pięć-19 176 66-siedem

PZDR

Qter
Geniusz tkwi w prostocie...

we don't cry very hard
Awatar użytkownika
Skorpionka
łamacz szprych
łamacz szprych
Posty: 715
Rejestracja: 09.01.2011, 14:31
Mój motocykl: XL700V
Lokalizacja: Warszawa

Re: Weekendowe latanie

Post autor: Skorpionka »

Czy ktoś jest chętny na polatanie jutro? Bardziej asfalty, bo mam nowiutkie Anakee do rozdziewiczenia ;)
Wymarsz - najchętniej ok. 11:30/12:00
Awatar użytkownika
przeszczep
pałujący w lesie
pałujący w lesie
Posty: 1616
Rejestracja: 23.04.2010, 16:48
Mój motocykl: XL600V
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Weekendowe latanie

Post autor: przeszczep »

Jakbyś miała jakieś mitasy do rozdziewiczenia, to może i bym nawet odwołał damage session, ale na asfalty jakos mnie nie ciągnie ostatnio ;)
Awatar użytkownika
Skorpionka
łamacz szprych
łamacz szprych
Posty: 715
Rejestracja: 09.01.2011, 14:31
Mój motocykl: XL700V
Lokalizacja: Warszawa

Re: Weekendowe latanie

Post autor: Skorpionka »

przeszczep pisze:Jakbyś miała jakieś mitasy do rozdziewiczenia, to może i bym nawet odwołał damage session, ale na asfalty jakos mnie nie ciągnie ostatnio ;)
Mitasy to jak kupię wścieklaka :)
Awatar użytkownika
przeszczep
pałujący w lesie
pałujący w lesie
Posty: 1616
Rejestracja: 23.04.2010, 16:48
Mój motocykl: XL600V
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Weekendowe latanie

Post autor: przeszczep »

no to kupuj szybko :)
krzysimirn
pogłębiacz bieżnika
pogłębiacz bieżnika
Posty: 778
Rejestracja: 03.05.2010, 11:05
Mój motocykl: XL650V
Lokalizacja: Wyszków

Re: Weekendowe latanie

Post autor: krzysimirn »

Skorpionka pisze:
przeszczep pisze:Jakbyś miała jakieś mitasy do rozdziewiczenia, to może i bym nawet odwołał damage session, ale na asfalty jakos mnie nie ciągnie ostatnio ;)
Mitasy to jak kupię wścieklaka :)

A w środę się gdzieś wybierasz?? może bym się ruszył po tym swoim wypadku , też wolałbym po twardym na początku pojeździć :grin:
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość