"Czyste Country - Stacja Wrocław" - 12 maja - Partynice

Jedziesz gdzieś? Proponujesz spotkanie? Napisz o tym
Awatar użytkownika
Aisha
romeciarz
romeciarz
Posty: 33
Rejestracja: 25.11.2008, 12:56
Lokalizacja: Wrocław

"Czyste Country - Stacja Wrocław" - 12 maja - Partynice

Post autor: Aisha »

Witajcie!!! No pewnie, że jeszcze żyję, co to za pytanie! i mam się dobrze ;))))) :witch:

I co więcej - mam dla was propozycję super fajnego i miłego spotkania i doskonałej zabawy w formie pikniku country na Wrocławskich Partynicach 12 maja (miasteczko westernowe Jack's City) :ok: :zabawa: :impreza:
Co poniektórym już wcześniej o tym wspominałam (Herflik, Mroku, Bajrasz z Azją, Bestia z Piękną i inni :) ), a wszystkich niniejszym serdecznie zapraszam na koncert, którego jestem inicjatorem i współorganizatorem :blush:

Będzie gdzie zaparkować motór, będzie co zjeść i wypić (soczki też będą ;) ), a przede wszystkim będzie można posłuchać najlepszej polskiej muzyki country, bo przyjeżdża do nas countrowa śmietanka, w ramach promowania Międzynarodowego Festiwalu "Czyste Country" w Wolsztynie!!

Tutaj szczegóły:

12 maja (w sobotę) o godz. 18:00 - 21:30 w miasteczku westernowym Jack’s City, na terenie Wrocławskiego Toru Wyścigów Konnych Partynice (ul. Zwycięska 2), odbędzie się jedyny w swoim rodzaju koncert country, będący przedsmakiem tego, co w tym roku wydarzy się w Wolsztynie!

Wystąpią:
Lonstar z zespołem
Honky Tonk Brothers
Krysia Mazur & Band

Koncert „Czyste Country – Stacja Wrocław” towarzyszy VI Otwartym Mistrzostwom Dolnego Śląska w Jeździe Westernowej (Zawody Kwalifikacyjne Polskiej Ligi Western i Rodeo 11-13.05.2012), organizowanym przez Stowarzyszenie Przyjaznego Upowszechniania Kultur we Wrocławiu.

Wstęp wolny! Zapraszamy!

Cykl imprez promujących Festiwal "Czyste Country" w Wolsztynie oraz turystyczne walory miasta Wolsztyn powstał, aby zaprosić nad Jezioro Wolsztyńskie jak najszersze rzesze fanów country, zaprezentować przedsmak festiwalowych atrakcji, jakie czekają na publiczność w sierpniu, a także pozytywnie „zarazić” tą muzyką wszystkich tych, którzy "country kochają, ale jeszcze o tym nie wiedzą".
W marcu br. ruszyła w Polskę wolsztyńska lokomotywa „Czyste Country – Stacja …” Wystartowaliśmy w Warszawie i w ten sposób rozpoczęliśmy cykl imprez i koncertów promujących wolsztyński Festiwal w różnych zakątkach naszego kraju. Na swojej trasie wolsztyński Country-Express będzie zatrzymywał się m.in. w Chełmnie (woj. kujawsko-pomorskie) oraz w Bukowinie Tatrzańskiej (woj. małopolskie). Trwają przygotowania do kilku następnych koncertów z tego cyklu, w różnych regionach naszego kraju.


A tutaj fejsbukowa "linka" do wydarzenia:

Pomyślcie, powiedzcie znajomym, zatankujcie i przyjeżdżajcie!!! :crossy: :crossy: :crossy:

Ściskam!
Wasza (nieustająco) Aisha :wub:
Na złej szkapie brodu nie próbuj.
Awatar użytkownika
Aisha
romeciarz
romeciarz
Posty: 33
Rejestracja: 25.11.2008, 12:56
Lokalizacja: Wrocław

Re: "Czyste Country - Stacja Wrocław" - 12 maja - Partynice

Post autor: Aisha »

Nie wiem czy mi się uda, ale spróbuję wkleić plakat koncertu: https://picasaweb.google.com/Aisha.TAC/ ... 9362875618
Na złej szkapie brodu nie próbuj.
maryś
rozmawiający z silnikiem
rozmawiający z silnikiem
Posty: 446
Rejestracja: 15.06.2008, 18:13
Mój motocykl: mam inne moto...
Lokalizacja: Brodźce

Re: "Czyste Country - Stacja Wrocław" - 12 maja - Partynice

Post autor: maryś »

Udało się :grin:

Nie wiedziałem że westernowa z Ciebie laska :P

pzdr
Jadę jadę na motorze, wiater mi owiewa twarz...

TA 600 '96 / 990 ADV 2010
Awatar użytkownika
Aisha
romeciarz
romeciarz
Posty: 33
Rejestracja: 25.11.2008, 12:56
Lokalizacja: Wrocław

Re: "Czyste Country - Stacja Wrocław" - 12 maja - Partynice

Post autor: Aisha »

Cóż wy wiecie o nas kobietach... ;)
Maryś, tęsknię za wami....! :wub: ;) ;) ;)
Na złej szkapie brodu nie próbuj.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość