nowy "stary" transalp 700

motocyklowo
Awatar użytkownika
MISIEK
czyściciel nagaru
czyściciel nagaru
Posty: 554
Rejestracja: 15.06.2008, 22:58
Lokalizacja: Wrocław

Re: nowy "stary" transalp 700

Post autor: MISIEK »

Wspomniane porównanie pochodzi z niemieckiego MOTORRADA, a Niemiaszki maja to do siebie że w ich testach porównanwczych zawsze najlepiej wypada BMW :grin: :grin: :grin:
Nie mam już Transalpa, Supertenery ani nawet Afryki...
Awatar użytkownika
ryben
rozmawiający z silnikiem
rozmawiający z silnikiem
Posty: 477
Rejestracja: 19.10.2008, 17:17
Mój motocykl: mam inne moto...
Lokalizacja: wrocław

Re: nowy "stary" transalp 700

Post autor: ryben »

czy to nie są te motongi które wiozły naszych najeźdzców w '39 .... i nasi rodacy tak je kochają ... :mad: .... :boks: ale precz historią, post tak był postawiony że odczucia wywoływał jednoznaczne ; co do motongów i naszych sąsiadów to hmm szacun :stop:
czas ucieka ... wieczność czeka ...
Awatar użytkownika
ryben
rozmawiający z silnikiem
rozmawiający z silnikiem
Posty: 477
Rejestracja: 19.10.2008, 17:17
Mój motocykl: mam inne moto...
Lokalizacja: wrocław

Re: nowy "stary" transalp 700

Post autor: ryben »

szacun ... ale i tak to nie załatwia sprawy bo i tak dziwnym trafem wygrywa BWM ... ale czy wieceie że podobno VW GOLF to najlepsze auto świata :lol: :lol: :lol: i tak jest tutaj choć faktem jest że 1200 gs to udana maszyna, ale to inna półka i kategoria i ... zupełnie inna bajka :lanie:
czas ucieka ... wieczność czeka ...
Awatar użytkownika
Jaca
zgłębiacz wskaźników
zgłębiacz wskaźników
Posty: 48
Rejestracja: 17.07.2008, 17:26
Mój motocykl: nie mam już TA
Lokalizacja: Żory

Re: nowy "stary" transalp 700

Post autor: Jaca »

Tak w ogóle to w teście Alpen Master nowy Transalp został dość mocno pochwalony. Uplasowali go zaraz za GS-em 1200. Zostawił w tyle min. nową Tenerke.
Awatar użytkownika
tom64
naciągacz linek
naciągacz linek
Posty: 77
Rejestracja: 19.06.2008, 13:46
Lokalizacja: zaraz miasto! wieś Słubica

Re: nowy "stary" transalp 700

Post autor: tom64 »

czy ABS aż tak fatalnie i beznadziejnie działa w plenerze /poza jazdą po polach i lasach nieczego innego nie próbowałem!!!/ że nie da się jechać czy chodzi bardziej o jakieś extremalne motocrossowe wyczyny :omg:
Jechać się da :smile:
Nie da się :shock: ostro zahamować
Prowadź motocykl tak, jak byś chciał żeby to robiły Twoje dzieci
Awatar użytkownika
ryben
rozmawiający z silnikiem
rozmawiający z silnikiem
Posty: 477
Rejestracja: 19.10.2008, 17:17
Mój motocykl: mam inne moto...
Lokalizacja: wrocław

Re: nowy "stary" transalp 700

Post autor: ryben »

to ja już nie wiem :banghead: :banghead: jechać się da ale kółka wokół własnej osi pokręcic się nie da, ale jesli sie jechać da to OK :cool: czy to nie jest "dorabianie" nadbudowy do motonga który nie jest crossem-ścigaczem ale turystycznym enduro :stop: :stop: blokady ostre hamowanie etc. ... jeździłem wueską "crossową" i ta to dopiero hamowała :pob: oraz cezetą ... ale wychodzi że inzynierowie japońcy to durnie i biorąc doświadczenie od 1987 r. za podstawę stworzyli ... GNOMA :ysz: plastikową brzydką podróbkę hitu sprzed lat :shock: bez stalowych oplotów ale za to z nikomu niepotrzebnym ABS-sem :shit:
czas ucieka ... wieczność czeka ...
Andy
romeciarz
romeciarz
Posty: 34
Rejestracja: 02.11.2008, 13:43

Re: nowy "stary" transalp 700

Post autor: Andy »

Cześć. Kupiłem 2.10.2008 nowego Transalpa XL 700 (bez ABS) u dealera Hondy za 24 000 zł :smile: (oczywiście + wyposażenie gratis za 3 600 zł). Negocjowałem długo, powołując się na ceny Suzuki DL 650 i ceny w Niemczech, ale chyba dostałem dobrą cenę. Kupił ktoś taniej ?.
Awatar użytkownika
ryben
rozmawiający z silnikiem
rozmawiający z silnikiem
Posty: 477
Rejestracja: 19.10.2008, 17:17
Mój motocykl: mam inne moto...
Lokalizacja: wrocław

Re: nowy "stary" transalp 700

Post autor: ryben »

qrwa bardzo dobra cena no i gratisy :punk: :punk: a co za gratisy wycyganiłeś ? kufry itd ?
czas ucieka ... wieczność czeka ...
Andy
romeciarz
romeciarz
Posty: 34
Rejestracja: 02.11.2008, 13:43

Re: nowy "stary" transalp 700

Post autor: Andy »

gratis trzy kufry, oryginalne Hondy, centralny - chyba 46 l i dwa boczne po 29 l.
Awatar użytkownika
ryben
rozmawiający z silnikiem
rozmawiający z silnikiem
Posty: 477
Rejestracja: 19.10.2008, 17:17
Mój motocykl: mam inne moto...
Lokalizacja: wrocław

Re: nowy "stary" transalp 700

Post autor: ryben »

no to w porządku - jak chciałbyś kupić te kufry to wyskakujesz z ponad 4000 pln - a tu z nieba spadło :thanks: :thanks: ja niestety kupiłem na początku sezonu i wycyganiłem tylko żebraczy rabat 900 pln :banghead: ale nic się więcej ugrać nie dało można było czekac ale tak jeden sezon jestem do przodu :crossy:
czas ucieka ... wieczność czeka ...
TROJAN
swobodny rider
swobodny rider
Posty: 3276
Rejestracja: 28.10.2008, 23:26
Mój motocykl: inne endurowate moto
Lokalizacja: KRAKóW

Re: nowy "stary" transalp 700

Post autor: TROJAN »

Czesc

A ja tu jestem nowy i jestem też szczęsliwym posiadaczem nowego trampka bez absu
I co wam powiem , jest piękny , super sie prowadzi , dupsko nie boli i naprawde robi wrażenie chociaż zrobiłem na nim tylko 800 km
Co do ceny to byłem lepszy niz kolega bo oprócz gratisow za 3600 czyli 3 kufry z metalicznymi wkładkami złota wyżebrałem podgrzewane manetki + dopłaciłem 250 za dłuzszą szybe tyrystyczną i jeszcze mi go przywiezli za darmo pod dom

Jestem początkującym motocyklistą tzn jestem na etapie robienia prawka i długo sie zastanawiałem co kupić
Rozmawiałem z różnymi ludzmi , dużo czytałem , oglądałem , dużo testów ,opinii i w sumie byłem zdecydowany na v storma

No ale jak dosiadłem nowego TRAMPKA ....ta dbałość o detale , jakośc wykonania , dzwięk to już wiedziałem że go kupie .
I stało sie . I mam i jestem happy i mam nadzieje że dokonałem właściwego wyboru i bede z niego zadowolony

Pozdrawiam Trojan :smile:
Awatar użytkownika
ryben
rozmawiający z silnikiem
rozmawiający z silnikiem
Posty: 477
Rejestracja: 19.10.2008, 17:17
Mój motocykl: mam inne moto...
Lokalizacja: wrocław

Re: nowy "stary" transalp 700

Post autor: ryben »

:punk: będziesz z niego zadowolony :thumbsup: jako i ja jestem :smoke: i inni również :grin:
czas ucieka ... wieczność czeka ...
Awatar użytkownika
pałeł
przycierający rafki
przycierający rafki
Posty: 1154
Rejestracja: 21.06.2008, 22:04
Mój motocykl: XL650V
Lokalizacja: racibórz
Kontakt:

Re: nowy "stary" transalp 700

Post autor: pałeł »

ryben pisze:to ja już nie wiem :banghead: :banghead: jechać się da ale kółka wokół własnej osi pokręcic się nie da, ale jesli sie jechać da to OK :cool: czy to nie jest "dorabianie" nadbudowy do motonga który nie jest crossem-ścigaczem ale turystycznym enduro :stop: :stop: blokady ostre hamowanie etc. ... jeździłem wueską "crossową" i ta to dopiero hamowała :pob: oraz cezetą ... ale wychodzi że inzynierowie japońcy to durnie i biorąc doświadczenie od 1987 r. za podstawę stworzyli ... GNOMA :ysz: plastikową brzydką podróbkę hitu sprzed lat :shock: bez stalowych oplotów ale za to z nikomu niepotrzebnym ABS-sem :shit:

ryben tak sobie czytam i śmiać mi się chce wjadę wszedzie moim trampkiem gdzie ty ta WSK :)
hamowac nie hamuje bo w sumie sie dzidę robi choć niektórzy twierdza ze tszode :)

a z tym gnomem to sie zgodzę najładniejsza była 600 ale za 650 stoi tylko jedna cecha ma serce prosto z legendy
z afriki
gsm 512 242 193 najłatwiej jest zadzwonić
facebook prywatny
mój fejs firmowy
czołowki i latarki
Awatar użytkownika
Jaca
zgłębiacz wskaźników
zgłębiacz wskaźników
Posty: 48
Rejestracja: 17.07.2008, 17:26
Mój motocykl: nie mam już TA
Lokalizacja: Żory

Re: nowy "stary" transalp 700

Post autor: Jaca »

Widzę, że powiększa nam się grono właścicieli nowych trampków. Dodam jeszcze, że też jestem zadowolonym użytkownikiem tej maszyny i też wybierałem między V-stromem a Transalpem.
TROJAN
swobodny rider
swobodny rider
Posty: 3276
Rejestracja: 28.10.2008, 23:26
Mój motocykl: inne endurowate moto
Lokalizacja: KRAKóW

Re: nowy "stary" transalp 700

Post autor: TROJAN »

To super bedzie nas wiecej
TROJAN
swobodny rider
swobodny rider
Posty: 3276
Rejestracja: 28.10.2008, 23:26
Mój motocykl: inne endurowate moto
Lokalizacja: KRAKóW

Re: nowy "stary" transalp 700

Post autor: TROJAN »

Czy ktoś wie ile kosztuje navi do trampka firmy honda czy warto kupić coś innego np zumo 400 ? :punk:
Awatar użytkownika
ryben
rozmawiający z silnikiem
rozmawiający z silnikiem
Posty: 477
Rejestracja: 19.10.2008, 17:17
Mój motocykl: mam inne moto...
Lokalizacja: wrocław

Re: nowy "stary" transalp 700

Post autor: ryben »

navi kosztuje zawsze aktualnie :ysz: ... za dużo... potem będzie taniej :thumbsup: ale będą nowe modele i nie będa tańsze - wniosek kupuj jesli chcesz kupić :punk: :punk: i nie czekaj bo nie warto :boks:
czas ucieka ... wieczność czeka ...
TROJAN
swobodny rider
swobodny rider
Posty: 3276
Rejestracja: 28.10.2008, 23:26
Mój motocykl: inne endurowate moto
Lokalizacja: KRAKóW

Re: nowy "stary" transalp 700

Post autor: TROJAN »

no dobra ale czy akurat kupować firmy honda czy np garmin specjalnie na moto ?

Pytam bo różnica jest znaczna
TROJAN
swobodny rider
swobodny rider
Posty: 3276
Rejestracja: 28.10.2008, 23:26
Mój motocykl: inne endurowate moto
Lokalizacja: KRAKóW

Re: nowy "stary" transalp 700

Post autor: TROJAN »

Ryben widze że też masz nowego trampka?

I co jesteś zadowolony z zakupu ?
Awatar użytkownika
ryben
rozmawiający z silnikiem
rozmawiający z silnikiem
Posty: 477
Rejestracja: 19.10.2008, 17:17
Mój motocykl: mam inne moto...
Lokalizacja: wrocław

Re: nowy "stary" transalp 700

Post autor: ryben »

trojan ... ja zadowolony jestem :punk: przeturlałem 12000 km w tym sezonie i kilka tras wiekszych 10 godzin w siodle /ale tylko polsza i czechy/ i nie narzekam mnie sie ten pokórcz podoba w teren offroad extremum nie jeżdżę ... bo nie umiem, więc kulam po drogach lepszych i gorszych i pali ładnie, bzyczy jak trzeba i wygląda zajebiście, fakt że Afrika do b.dobry motong ale jeśli będę zmieniać mojego motonga na lepszy to na bmw r 1200 gs i tyle.
czas ucieka ... wieczność czeka ...
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Semrush [Bot] i 0 gości