Sprzedam Trampka 650 2000r.

Awatar użytkownika
MAKOBIBOK
osiedlowy kaskader
osiedlowy kaskader
Posty: 147
Rejestracja: 21.02.2010, 19:02
Mój motocykl: nie mam już TA
Lokalizacja: Kielce

Sprzedam Trampka 650 2000r.

Post autor: MAKOBIBOK »

Link do ogłoszenia:
http://otomoto.pl/honda-transalp-xl-650-M2911569.html

Po długim namyśle zdecydowałem się przesiąść na Varadero dlatego sprzedaję Trampusia. Sprowadzony z Włoch w 2009 r. z przebiegiem 28000 km. Obecnie ma 51500 km. Użytkowany jedynie po czarnym często z plecaczkiem. Według mojej wiedzy nigdy nie miał wypadku ani szlifu. Jeden jedyny raz przewróciłem go na parkingu w dniu zakupu. Źle rozłożyłem kosę i upadł na lewy bok. Pękło szkło w lusterku i to jedyne uszkodzenie - oczywiście od razu naprawione. Ma założone forumowe gmole, wysoką szybę z forumowym deflektorem, kufer. Dodam drugą szybę wysoką przyciemnianą, niską oryginalną, kpl. dętek. Stan techniczny bez zarzutu, estetycznie również pięknie utrzymany. Na bieżąco serwisowany-książka serwisowa. W zeszłym sezonie wymieniony napęd, olej w lagach, opony, w tym roku łożysko główki ramy. Filtry, olej, świece, synchro gaźników itd. co sezon. W ogłoszeniu cena wysoka 12900 PLN. Na forum oczywiście możliwa spora negocjacja, choć na pewno ze względu na stan motocykla nie będzie to najtańszy egzemplarz na rynku. Z umieszczeniem zdjęcia mam niestety problem więc na poczotku wkleiłem link do ogłoszenia. Do obejrzenia w Kielcach. W razie pytań proszę o kontakt.

Kontakt:
Maciek tel. 513 303 105
Ciężko jest lekko żyć...
Awatar użytkownika
Łysy-Szczecin
wiejski tuningowiec
wiejski tuningowiec
Posty: 99
Rejestracja: 24.05.2011, 10:22
Mój motocykl: XL650V
Lokalizacja: Szczecin

Re: Sprzedam Trampka 650 2000r.

Post autor: Łysy-Szczecin »

Jeżeli chciałbyś pchnąć tę drugą wysoką szybę - jestem zainteresowany.
"Buongiorno"

"... jestem wojownikiem z Polski" - Tomasz Adamek
Awatar użytkownika
MAKOBIBOK
osiedlowy kaskader
osiedlowy kaskader
Posty: 147
Rejestracja: 21.02.2010, 19:02
Mój motocykl: nie mam już TA
Lokalizacja: Kielce

Re: Sprzedam Trampka 650 2000r.

Post autor: MAKOBIBOK »

Wolałbym oddać wszystko z motocyklem. Ale jeśli nie sprzedam maszyny w najbliższym czasie to oczywiście mogę Ci odstąpić szybę. Dam Ci znać na priv.
Ciężko jest lekko żyć...
Awatar użytkownika
MAKOBIBOK
osiedlowy kaskader
osiedlowy kaskader
Posty: 147
Rejestracja: 21.02.2010, 19:02
Mój motocykl: nie mam już TA
Lokalizacja: Kielce

Re: Sprzedam Trampka 650 2000r.

Post autor: MAKOBIBOK »

Motocykl sprzedany. Ogłoszenie nieaktualne. Łysy-Szczecin sorry ale szybę sprzedałem razem z motocyklem.
Ciężko jest lekko żyć...
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości