Hyde Park - o wszystkim i niczym

Awatar użytkownika
Reindeer
wypruwacz wydechów
wypruwacz wydechów
Posty: 1139
Rejestracja: 11.11.2011, 16:48
Mój motocykl: XL600V
Lokalizacja: Wrocław (czasem Krosno)

Re: Hyde Park - o wszystkim i niczym

Post autor: Reindeer »

ural2 pisze:Witam. Cos mi się wydaje, ze na Podkarpaciu życie zamiera!!!
Chyba przesilenie wiosenne :tongue:
Jak tylko ta cholerna zima się skończy, to chętnie wezmę trampka i sprawdzimy jak wygląda życie na Podkarpaciu, bo póki co rodzinne strony odwiedzam dzięki busom.
Awatar użytkownika
bathory
łamacz szprych
łamacz szprych
Posty: 635
Rejestracja: 20.12.2011, 15:48
Mój motocykl: nie mam już TA
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Re: Hyde Park - o wszystkim i niczym

Post autor: bathory »

Czy ktoś z Waszmościów będzie się kręcił po Bieszczadach w majówkę? Może polecicie gdzie ewentualnie zostawić moto, żeby na kilka dni w góry z buta wyskoczyć :)
Awatar użytkownika
wujas
rozmawiający z silnikiem
rozmawiający z silnikiem
Posty: 478
Rejestracja: 01.08.2011, 23:51
Mój motocykl: XL600V
Lokalizacja: Przemyśl/Huwniki

Re: Hyde Park - o wszystkim i niczym

Post autor: wujas »

Cześć Bathory. Jeżeli majówkowy wypad w Bieszczady aktualny pewnie będę w stanie załatwić bezpieczne lokum dla moto w Wetlinie lub Ustrzykach Górnych. Jak coś szczegóły na PW.
Awatar użytkownika
Dalti
czyściciel nagaru
czyściciel nagaru
Posty: 512
Rejestracja: 12.05.2013, 18:16
Mój motocykl: inne endurowate moto
Lokalizacja: Przemyśl
Kontakt:

Re: Hyde Park - o wszystkim i niczym

Post autor: Dalti »

od czasu do czasu toczę się po Przemyślu.
pozdrawiam
Jak trzeba to oddam 0RhD+
50,rs125,dt,cbf600,XL600V,TT600R,530EXC,EXC250 2T...
Awatar użytkownika
wujas
rozmawiający z silnikiem
rozmawiający z silnikiem
Posty: 478
Rejestracja: 01.08.2011, 23:51
Mój motocykl: XL600V
Lokalizacja: Przemyśl/Huwniki

Re: Hyde Park - o wszystkim i niczym

Post autor: wujas »

To podobnie jak ja :smile: Widzę, że latamy po tym samym podwórku. Pasowało by się kiedyś zintegrować :zabawa: Przesyłam Ci namiary do mnie na pw może uda się w któryś dzień polatać po okolicy. Pozdrawiam!
Awatar użytkownika
Tomko
czyściciel nagaru
czyściciel nagaru
Posty: 595
Rejestracja: 16.05.2010, 13:55
Mój motocykl: mam inne moto...
Lokalizacja: Świętokrzyskie

Re: Hyde Park - o wszystkim i niczym

Post autor: Tomko »

Wujas też myślę Cię odwiedzić tylko póki co czekam na nowy wentylator do Dakara :egh:
Zbieram na fajny rower...
Awatar użytkownika
wujas
rozmawiający z silnikiem
rozmawiający z silnikiem
Posty: 478
Rejestracja: 01.08.2011, 23:51
Mój motocykl: XL600V
Lokalizacja: Przemyśl/Huwniki

Re: Hyde Park - o wszystkim i niczym

Post autor: wujas »

Tomko pisze:Wujas też myślę Cię odwiedzić tylko póki co czekam na nowy wentylator do Dakara :egh:
Mam nadzieję, że się uwiniesz z awarią i w końcu zawitasz :crossy: (a co ze starym wentylatorem próbowałeś jakoś reanimować?)
Awatar użytkownika
Dalti
czyściciel nagaru
czyściciel nagaru
Posty: 512
Rejestracja: 12.05.2013, 18:16
Mój motocykl: inne endurowate moto
Lokalizacja: Przemyśl
Kontakt:

Re: Hyde Park - o wszystkim i niczym

Post autor: Dalti »

wujas pisze:To podobnie jak ja :smile: Widzę, że latamy po tym samym podwórku. Pasowało by się kiedyś zintegrować :zabawa: Przesyłam Ci namiary do mnie na pw może uda się w któryś dzień polatać po okolicy. Pozdrawiam!

Nie ma sprawy . Dam znać.
Jak trzeba to oddam 0RhD+
50,rs125,dt,cbf600,XL600V,TT600R,530EXC,EXC250 2T...
Awatar użytkownika
Tomko
czyściciel nagaru
czyściciel nagaru
Posty: 595
Rejestracja: 16.05.2010, 13:55
Mój motocykl: mam inne moto...
Lokalizacja: Świętokrzyskie

Re: Hyde Park - o wszystkim i niczym

Post autor: Tomko »

wujas pisze:
Tomko pisze:Wujas też myślę Cię odwiedzić tylko póki co czekam na nowy wentylator do Dakara :egh:
Mam nadzieję, że się uwiniesz z awarią i w końcu zawitasz :crossy: (a co ze starym wentylatorem próbowałeś jakoś reanimować?)
Jeszcze nie ale za 50 zl z przesyłka kupiłem wentylator z Aprilli Leonardo(skuter) i jest identyczny jak ten z Dakara, dziś go zamontuję. Zwłaszcza ze jest on Made in Japane więc już raczej nie padnie :grin:

Starego wentylatora nie rozbierałem, zostawię to sobie na długie, zimowe wieczory :smile:
Zbieram na fajny rower...
Adampio
młody podróżnik
młody podróżnik
Posty: 1945
Rejestracja: 21.10.2012, 17:32
Mój motocykl: XL600V
Lokalizacja: Warszawa-Środmieście

Re: Hyde Park - o wszystkim i niczym

Post autor: Adampio »

Panowie, czy Kolbuszowa to Wasz rewir? Bo tamże jakiś facet wystawił tłumik do 600-tki :smile:
Awatar użytkownika
Dalti
czyściciel nagaru
czyściciel nagaru
Posty: 512
Rejestracja: 12.05.2013, 18:16
Mój motocykl: inne endurowate moto
Lokalizacja: Przemyśl
Kontakt:

Re: Hyde Park - o wszystkim i niczym

Post autor: Dalti »

Adampio pisze:Panowie, czy Kolbuszowa to Wasz rewir? Bo tamże jakiś facet wystawił tłumik do 600-tki :smile:

W podkarpackim ,ale to ode mnie jakieś 120 km. zapytaj kogoś z Mielca lub Rzeszowa.
pozdrawiam
Jak trzeba to oddam 0RhD+
50,rs125,dt,cbf600,XL600V,TT600R,530EXC,EXC250 2T...
Adampio
młody podróżnik
młody podróżnik
Posty: 1945
Rejestracja: 21.10.2012, 17:32
Mój motocykl: XL600V
Lokalizacja: Warszawa-Środmieście

Listopad motórem po Beskidzie Niskim - aspekt praktyczny

Post autor: Adampio »

Pytam Szanownych o doswiadczenia własne. Od lat bywam na 11 listopada w BN (rejon Nieznajowej) ale zawsze pieszo lub automobilem. Tym razem odbilo mi żeby przyjechać Trampkiem. No i boję sie gołoledzi (mam oponki szutrowe) bo widziałem już parę razy "czarny lód" :omg:
W górach na 100% beda już przymrozki ale na gruntówkach to pikuś (byle omijać zamarzniete kałuze). Jak wygladaja w tym okresie tameczne drogi asfaltowe?
Awatar użytkownika
Dalti
czyściciel nagaru
czyściciel nagaru
Posty: 512
Rejestracja: 12.05.2013, 18:16
Mój motocykl: inne endurowate moto
Lokalizacja: Przemyśl
Kontakt:

Re: Hyde Park - o wszystkim i niczym

Post autor: Dalti »

Szron to szron zawsze jest rano.
Trzeba dostosować prędkość i technikę jazdy do warunków panujących na drodze. Ot to moja cała filozofia.
Lepiej jeździć jak po gołoledzi niż liczyć na to ze jej nie ma. bardziej bym uważał na zgniłe liście na asfalcie,bo na pewno będą;)
pozdrawiam.
Jak trzeba to oddam 0RhD+
50,rs125,dt,cbf600,XL600V,TT600R,530EXC,EXC250 2T...
mirekm71
pogłębiacz bieżnika
pogłębiacz bieżnika
Posty: 807
Rejestracja: 12.02.2012, 19:05
Mój motocykl: XL700V
Lokalizacja: Brzeg

Re: Hyde Park - o wszystkim i niczym

Post autor: mirekm71 »

Nie wyobrazam sobie jazdy po lodzie. Na mokrym na mitasie slizgam sie jakbym mial 300kM a o lodzie nie chce myslec. Niestety na to nie ma rozwiazania innego jak motocykl z wozem. Opony z kolcami sa jakims rozwiazaniem ale jak na tym jezdzic na asfalcie? Po prostu rano nie jezdzij.
Kupuje tylko od czarnych takich jak ja.
Awatar użytkownika
wujas
rozmawiający z silnikiem
rozmawiający z silnikiem
Posty: 478
Rejestracja: 01.08.2011, 23:51
Mój motocykl: XL600V
Lokalizacja: Przemyśl/Huwniki

Re: Listopad motórem po Beskidzie Niskim - aspekt praktyczny

Post autor: wujas »

Adampio pisze:Pytam Szanownych o doswiadczenia własne. Od lat bywam na 11 listopada w BN (rejon Nieznajowej) ale zawsze pieszo lub automobilem. Tym razem odbilo mi żeby przyjechać Trampkiem. No i boję sie gołoledzi (mam oponki szutrowe) bo widziałem już parę razy "czarny lód" :omg:
W górach na 100% beda już przymrozki ale na gruntówkach to pikuś (byle omijać zamarzniete kałuze). Jak wygladaja w tym okresie tameczne drogi asfaltowe?
Biorąc pod uwagę ostatnie dni tak jak pisze Dalti większym problemem mogą okazać się właśnie mokre liście na drodze czego doświadczyłem ostatnio mając Mitasa 08 na tyle :omg: . Jeśli w okresie późniejszym będą przymrozki trzeba uważać na miejsca zacienione zwłaszcza rano. Mam w swojej okolicy takie zdradzieckie serpentyny, że jadąc nimi późną jesienią lub wczesną wiosną przy nawet dodatniej temperaturze wjeżdżam w rejon w który nie dociera przez cały dzień słońce i tam jest normalnie ślizgawka. Prognozy jak na razie są :thumbsup: ale jeżeli temperatury nocą spadną poniżej zera lepiej zwolnij zwłaszcza przed nieznanymi zakrętami to nic nie kosztuje :smile:
Adampio
młody podróżnik
młody podróżnik
Posty: 1945
Rejestracja: 21.10.2012, 17:32
Mój motocykl: XL600V
Lokalizacja: Warszawa-Środmieście

Re: Hyde Park - o wszystkim i niczym

Post autor: Adampio »

Dzieki za konsultacje. Widze jak wazna jest organizacja czasowa wyjazdu.
Awatar użytkownika
Darick 81
naciągacz linek
naciągacz linek
Posty: 69
Rejestracja: 20.05.2013, 10:38
Mój motocykl: XL650V
Lokalizacja: Przemyśl

Re: Hyde Park - o wszystkim i niczym

Post autor: Darick 81 »

Hej, dziś widziałem dwa bliźniacze moto na swojej parafii miejscowość Kuńkowce za Przemyślem, była to jakaś afrika i trampi 06 rok w srebrnym malowaniu :omg: , widziałem jak tylko na moment zerknęli na moje moto i dali w palnik. Nie zdążyłem zareagować bo stałem na rusztowaniu jak pajac i tylko sobie pomyślałem, że fajnie by było podziczyć z bratnimi duszami, potestować sprzęta i dowiedzieć sie więcej o TA poza forum na żywca. Chętnie się przyłącze do jakiś wypadów, piszcie na priva.
Awatar użytkownika
JanuszCh.
miejski lanser
miejski lanser
Posty: 401
Rejestracja: 14.02.2009, 21:20
Mój motocykl: mam inne moto...
Lokalizacja: Dubiecko

Re: Hyde Park - o wszystkim i niczym

Post autor: JanuszCh. »

Darick 81 pisze:Hej, dziś widziałem dwa bliźniacze moto na swojej parafii miejscowość Kuńkowce za Przemyślem, była to jakaś afrika i trampi 06 rok w srebrnym malowaniu :omg: , widziałem jak tylko na moment zerknęli na moje moto i dali w palnik. Nie zdążyłem zareagować bo stałem na rusztowaniu jak pajac i tylko sobie pomyślałem, że fajnie by było podziczyć z bratnimi duszami, potestować sprzęta i dowiedzieć sie więcej o TA poza forum na żywca. Chętnie się przyłącze do jakiś wypadów, piszcie na priva.
To prawie przez miedze mieszkamy. Do Dubiecka nie jest daleko. Trzeba się kiedyś spotkać. :drinking:
Awatar użytkownika
Darick 81
naciągacz linek
naciągacz linek
Posty: 69
Rejestracja: 20.05.2013, 10:38
Mój motocykl: XL650V
Lokalizacja: Przemyśl

Re: Hyde Park - o wszystkim i niczym

Post autor: Darick 81 »

Dokładnie rzut beretem, trzymam za słowo, jak przyjdzie pozwolenie na jazdę moto kat A, odwiedzę twoje okolice, może zorganizuje się jakiś wypadzik na więcej moto, o ile zima nie zaskoczy drogowców :smile: pozdro
Awatar użytkownika
wujas
rozmawiający z silnikiem
rozmawiający z silnikiem
Posty: 478
Rejestracja: 01.08.2011, 23:51
Mój motocykl: XL600V
Lokalizacja: Przemyśl/Huwniki

Re: Hyde Park - o wszystkim i niczym

Post autor: wujas »

Darick 81 pisze:Dokładnie rzut beretem, trzymam za słowo, jak przyjdzie pozwolenie na jazdę moto kat A, odwiedzę twoje okolice, może zorganizuje się jakiś wypadzik na więcej moto, o ile zima nie zaskoczy drogowców :smile: pozdro
Witaj Darick 81. Coś mi się zdaje, że chyba kwity na moto już masz bo kumpel widział czarnego trampka, który grasował po okolicy kilka dni temu. Jechałeś może przez Żurawicę?
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości