1% podatku dla Kamila

motocyklowo
Awatar użytkownika
jaro5000
pyrkający w orzeszku
pyrkający w orzeszku
Posty: 215
Rejestracja: 05.02.2009, 15:55
Lokalizacja: Katowice

1% podatku dla Kamila

Post autor: jaro5000 »

Moi drodzy,
mam do was taką oto prośbę o wsparcie mojego syna w corocznej akcji przekazania 1% swojego podatku na wybraną organizację pożytku publicznego. Mój syn Kamil jest podopiecznym Fundacji Dzieciom "Zdążyć z Pomocą".
Kamil ma już 11 lat, jest dzieciakiem autystycznym ale wykazującym również inne zaburzenia rozwoju. Wymaga to od nas całkiem sporej dawki uwagi i nie tylko wymaga również ciągłej rehabilitacji, różnorodnych zajęć i całej masy drobiazgów które aż ciężko ot tak wymienić żeby kogoś nie zanudzić- dieta, alergie itp.

W 2001 roku przeszedł operacyjny zabieg leczenia wodogłowia wewnętrznego. W 2002 roku potwierdzona została diagnoza autyzmu. Nasz syn uczęszcza na zajęcia logopedyczne, rehabilitację ruchową (między innymi metodą SI, basen, terapia ręki), prowadzona jest również terapia psychologiczno-pedagogiczna oraz EEG Biofeedback.

W zeszłym roku dzięki tej akcji udało nam się zebrać fundusze na turnus rehabilitacyjny w Warszawie (niektórzy mogą kojarzyć moją prośbę o pomoc w znalezieniu mieszkania w stolicy). W tym roku chcemy to powtórzyć tylko intensywniej do tego dochodzą nowe zalecenia po tymże turnusie- dużo basenu i być może hipoterapia- jednak jest to trochę problematyczny temat ze względu na skrzywienie kręgosłupa u Kamila.

Dotychczas prowadzona terapia przynosi korzystne efekty, widać ciągły, choć powolny postęp w jego rozwoju.
Koszt wizyt lekarskich, leków, wprowadzanej stopniowo diety, rehabilitacji ruchowej (sprzętu rehabilitacyjnego, basenu, masaży) jest jednak całkiem spory i przekracza nasze możliwości finansowe. Dlatego zwracamy się do Was z prośbą o wsparcie

Za pomoc z góry dziękujemy w imieniu własnym i Kamila.
Jaro

Niezbędne dane do wykonania tej operacji:

Numer KRS: 0000037904
Wnioskowana kwota: wyliczony 1% podatku
Koniecznie jest również wpisanie w rubryce INFORMACJE UZUPEŁNIAJĄCE,
cel szczegółowy 1%: “1% na leczenie Jędrach Kamil Piotr, 8544”.
xl600v
Awatar użytkownika
Yarro
łamacz szprych
łamacz szprych
Posty: 699
Rejestracja: 27.01.2011, 16:22
Mój motocykl: XL650V
Lokalizacja: Białystok

Re: 1% podatku dla Kamila

Post autor: Yarro »

Przekazane.
Cynciu
przycierający rafki
przycierający rafki
Posty: 1285
Rejestracja: 07.03.2010, 20:01
Mój motocykl: XL600V
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle

Re: 1% podatku dla Kamila

Post autor: Cynciu »

Poszło, i niech służy dobrym celom.
Wlóczęga: człowiek, który nazwałby się turystą, gdyby miał pieniądze..
[ Julian Tuwim ]
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość