Wyprawa skuterowa

Relacje i zdjęcia z zagranicznych wypraw.
Groda
romeciarz
romeciarz
Posty: 24
Rejestracja: 23.12.2010, 11:45
Mój motocykl: mam inne moto...

Wyprawa skuterowa

Post autor: Groda »

Czołem

Na wstępie, chcę usprawiedliwić moją obecność na Waszym forum. Jestem od dawna "wariatem" jeżeli chodzi o podróże a także jestem zainteresowany kupnem jakiegoś motocykla. A szczególnie motocykla, którym da się podróżować. Dlatego właśnie trafiłem tutaj :)
Chciałem Was zainteresować moją wyprawą jaką w tym roku odbyłem. Mam nadzieję, że spodoba się chociaż jednej osobie. A wtedy już będę szczęśliwy :)
Zapraszam na swój blog poświęcony wyprawie skuterowej Litwa, Łotwa, Estonia 2010
http://grodagroda.blogspot.com/

Pozdrawiam
Groda
Awatar użytkownika
wojtekk
oktany w żyłach
oktany w żyłach
Posty: 5564
Rejestracja: 22.08.2009, 13:17
Mój motocykl: nie mam już TA
Lokalizacja: Warszawa / Saska Kępa

Re: Wyprawa skuterowa

Post autor: wojtekk »

Wow! Super traska i brawo za pomysł!!!
:thumbsup:

Super wszystko opisałeś. Krótko mówiąc wszystko to co potrzeba w smakowaniu przygód innych ludzi!!! Dzięki :thumbsup:

P.S. 1. Wpadnij kolego do powitalni się powitać z bracią (jak odmienić brać na rodzaj żeński???) trampkową :)
P.S. 2. Fajna stronka. Sporo już poczytałem. Mała uwaga (zupełnie się nie czepiam - po prostu szkoda by cokolwiek było co w oczy kole): masz "start 14sierpień", a powinno "14 sierpnia". Mam nadzieję, że nie masz za złe.... :bija:
Były: Transalp 600, Super Tenere XTZ 750, Suzuki DR 650 SE. Jest: PamEla Anderson St1300 PanEuropean
***
Enduro się kulom nie kłania.
Domel
czyściciel nagaru
czyściciel nagaru
Posty: 562
Rejestracja: 19.10.2010, 21:19
Mój motocykl: XL650V
Lokalizacja: Trzebież, Oxford
Kontakt:

Re: Wyprawa skuterowa

Post autor: Domel »

Ciekawe i odważne zarazem :)
Gdzie planujesz kolejną wyprawę?
Transalp - Impossible is nothing...
Groda
romeciarz
romeciarz
Posty: 24
Rejestracja: 23.12.2010, 11:45
Mój motocykl: mam inne moto...

Re: Wyprawa skuterowa

Post autor: Groda »

Już zrobiłem wpis w powitalni :)
Za poprawki dziękuję. Nie gniewam się :)

Nie liczyłem na tak szybką reakcję i do tego pozytywną. Wielkie dzięki.

Właśnie przeglądałem relację jednego z kolegów na Nordkap. Też mi to po głowie chodzi. Z różnych relacji wyczytałem, że to już taka mała Cepelia ale fajnie byłoby tam zawitać. Może jeszcze skuterem :)
Awatar użytkownika
Unzagi
naciągacz linek
naciągacz linek
Posty: 77
Rejestracja: 23.08.2010, 11:36
Mój motocykl: inne endurowate moto

Re: Wyprawa skuterowa

Post autor: Unzagi »

Wypas :grin: Przede wszystkim gratuluję pomysłu, realizacji i tak dokładnej relacji z wyprawy :resp:
Jeżeli wydaje Ci się, że co drugi Twój pomysł jest genialny - dopij wódkę i idź spać...
Groda
romeciarz
romeciarz
Posty: 24
Rejestracja: 23.12.2010, 11:45
Mój motocykl: mam inne moto...

Re: Wyprawa skuterowa

Post autor: Groda »

Cieszę się, że podoba się moja podróż.
Miałem z sobą kalendarz i przed pójściem lulu spisywałem wrażenia z całego dnia. Wyszło to na dobre. Gdybym miał to robić po powrocie to nic by nie wyszło. Można powiedzieć, że sporo się działo. Dużo miejsc i związanych z tym zdarzeń. Pewnie połowę bym zapomniał albo poprzekręcał :)
Byłem też zmuszony do zrelacjonowania wyprawy dla sponsorów.
Można powiedzieć, że są to na gorąco pisane moje wewnętrzne odczucia :)
Awatar użytkownika
tomson
dwusuwowy rider
dwusuwowy rider
Posty: 162
Rejestracja: 19.10.2010, 09:20
Mój motocykl: nie mam już TA
Lokalizacja: warszawa ( Ochota)

Re: Wyprawa skuterowa

Post autor: tomson »

Ekstra wyprawa tym skuterkiem. Ja podobnie podróżowałem 50ccm zanim zrobiłem prawko ale tylko po Polsce. Ale z racji że ty był chińczyk i nie miałem żadnego doświadczenia, nawet prawka kat. B to była to wielka przygoda dla mnie. Zrobiłem traski warszawa- pusta wola, wawa- kownatki, oraz wawa- krynica morska, plus trójmiasto razem z kumplem na drugiej 50ccm. Skuterek sprzedałem po prawie 15 tys bezawaryjnej jazdy i trochę tego żałuje. Nad morze jechałem na spuchniętym cylindrze , sprzęt załadowany po brzegi plus plecaczek. Do dzisiaj nie wiem jak to jechało w ogóle do przodu :) Cały czas teraz chodzi mi pogłowie ponowne kupno 50ccm, szczególnie że ostatnio ostro potaniały i jakaś wyprawa skuterowa. :thumbsup:
Groda
romeciarz
romeciarz
Posty: 24
Rejestracja: 23.12.2010, 11:45
Mój motocykl: mam inne moto...

Re: Wyprawa skuterowa

Post autor: Groda »

Wychodzi, że mając skuter chce się mieć motocykl a mając motocykl wraca się do korzeni :)
pantufl
romeciarz
romeciarz
Posty: 22
Rejestracja: 29.04.2009, 08:42
Mój motocykl: nie mam już TA
Lokalizacja: Gdynia

Re: Wyprawa skuterowa

Post autor: pantufl »

Gratuluję samozaparcia ! Ładna trasa.Nie wyobrażam sobie takiej na skuterze. jeżdżąc 1,5 roku dzień w dzień do pracy na trasie Gdańsk - Gdynia marzyłem o czymś wygodniejszym. Po zakupie moto skuter stanął w garażu i jakoś nie mam ochoty do niego wracać mimo, że nigdy mnie nie zawiódł. Uniwersalność motocykla jakim jest transalp zarówno w ruchu miejskim, jak i w trasie czy terenie spowodowała że zapomniałem o skuterze skutecznie.Tak skutecznie że zapomniałem przez rok wystawić go na sprzedaż.
Był Transalp PD 06, Teraz jest Afryka Twin i KTM LC4 620
Awatar użytkownika
Paweł R-sko
romeciarz
romeciarz
Posty: 31
Rejestracja: 17.10.2010, 11:01
Mój motocykl: XL650V
Lokalizacja: Radomsko

Re: Wyprawa skuterowa

Post autor: Paweł R-sko »

Witam :smile:
Super wyprawa . Oczywiście gratuluję pomysłu oraz samozaparcia w walce z przeciwnościami.
Na następną wyprawę polecam Transalpa :ok: .
Da radę w 100 % .

Pozdrawiam :thumbsup:
Awatar użytkownika
Paczo3
miejski lanser
miejski lanser
Posty: 402
Rejestracja: 25.09.2008, 13:49
Mój motocykl: XL600V
Lokalizacja: Potok

Re: Wyprawa skuterowa

Post autor: Paczo3 »

Super pomysł gratuluje ! :thumbsup:
Nie jeździj szybciej niż twój anioł stróż potrafi latać !
Groda
romeciarz
romeciarz
Posty: 24
Rejestracja: 23.12.2010, 11:45
Mój motocykl: mam inne moto...

Re: Wyprawa skuterowa

Post autor: Groda »

Dzięki wielkie.
Własnie jestem w trakcie robienia prawka :) Trzeba będzie poszukać jakiejś maszyny na dalsze podróże.
Jeszcze raz dziękuję za pochwały.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość