Wypady, spotkania

Moderator: haku

Awatar użytkownika
Mroq
miejski lanser
miejski lanser
Posty: 375
Rejestracja: 16.06.2008, 09:13
Lokalizacja: Wrocław

Re: Wypady, spotkania

Post autor: Mroq »

ja bym się zastanowił nad zmianą trampka, jezdzisz dużo i daleko i często sama (szacun!), więc może jednak..., misiek też władował kupę kasy w trampka ale zdecydował się w końcu na zmianę, pytanie ile musisz dołożyć ?, chyba niewiele więcej niż zakup i montaż nowego silnika
AT RD 07a
Agathon
emzeciarz agroturysta
emzeciarz agroturysta
Posty: 277
Rejestracja: 20.06.2008, 16:30
Lokalizacja: Festung Breslau

Re: Wypady, spotkania

Post autor: Agathon »

Ja bym juz dawno go sprzedal... ale to strasznie uparta baba :tongue:
mam tylko nadzieje, ze nie wsadzisz tam jakiegos kolejnego rzecha...

Najtansze opcje przesylki 25-30kg z NIemiec - wersja oficjalna DPD - 25-30e netto, eurokurier 140zl netto.
Tansza opcja - to busiarze i firemki wozace paczki - 10-30euro w lape - zalezy jak sie dogadasz.
Agathon
emzeciarz agroturysta
emzeciarz agroturysta
Posty: 277
Rejestracja: 20.06.2008, 16:30
Lokalizacja: Festung Breslau

Re: Wypady, spotkania

Post autor: Agathon »

olej silnik z trampka - wsadz z afryki :smile:

Taki jeden koles zaatakowal ciezarowke, szkoda calkowita - silnik przezyl i pieknie gada.
Pozostala calosc wycenili na 7100zl - wiec silnik za jakiegos 1000-1500zl max. - a przebieg gwarantowany i regularnie serwisowany.

Czekaj... jak on sie nazywal... chyba Lungo1 - skontaktuj sie z nim - pewnie chetnie odsprzeda :thumbsup:
peter
osiedlowy kaskader
osiedlowy kaskader
Posty: 133
Rejestracja: 15.02.2009, 14:00
Mój motocykl: inne endurowate moto
Lokalizacja: Wrocław

Re: Wypady, spotkania

Post autor: peter »

chcesz wstawić Burii silnik od ciężarówki?
opanuj się, Szanowny...
Poziomki powstają przez przewracanie pionków.
Awatar użytkownika
Mroq
miejski lanser
miejski lanser
Posty: 375
Rejestracja: 16.06.2008, 09:13
Lokalizacja: Wrocław

Re: Wypady, spotkania

Post autor: Mroq »

nie rzeźbić w gównie tego się da sprzedać za 7 i kupić cuś za 8

a poza tym - buria szacun i chapo ba
AT RD 07a
Awatar użytkownika
burja
naciągacz linek
naciągacz linek
Posty: 56
Rejestracja: 25.10.2009, 20:49
Mój motocykl: XL600V
Lokalizacja: gdynia

Re: Wypady, spotkania

Post autor: burja »

narazie walczę:
a. ze sobą-szukam jednak silnika lub całego trampka który, w przeciwieństwie do mojego-ma silnik (chociaż teraz w końcu mój mniej pali-a zawsze mnie to złościło :tongue: )-za dużo czasu, pracy etc...za dużo ześmy już razem przeżyli.. :blush: .. o kasie szkoda już nawet gadac :mouthshut:
b. z powodzią i workami-mam mnóstwo czasu na zastanawianie się nosząc worki z piaskiem po ogrodzie w ta i nazad i brnąc od godziny w wodzie. aktualnie strazacy pojechali po piasek wiec czas na kawke i net-póki jest prąd :ysz:
c. dzięki-jak się człowiek bardzo postara jednak potrafi być miły, no wprost nie do wiary.. :cool: jak ktoś ma ochotę-zapraszam z kajakiem i wędką do raju pstraga i dioptrii pod-wodnej "Garncarsko Adventure Aqua Park". właśnie otwieramy..pierwsi klienci dostaja zestaw promocyjny gratis-piwo, łopate i worek na piasek... :grin:
Honda Transalp XL 600 V
Awatar użytkownika
MISIEK
czyściciel nagaru
czyściciel nagaru
Posty: 554
Rejestracja: 15.06.2008, 22:58
Lokalizacja: Wrocław

Re: Wypady, spotkania

Post autor: MISIEK »

burja pisze:narazie walczę:
:cool: jak ktoś ma ochotę-zapraszam z kajakiem i wędką do raju pstraga i dioptrii pod-wodnej "Garncarsko Adventure Aqua Park". właśnie otwieramy..pierwsi klienci dostaja zestaw promocyjny gratis-piwo, łopate i worek na piasek... :grin:
nie ma dioptrii podwodnych - na terenach zalewowych występują jedynie murgi błotne i chniąchnie drzewne!
Nie mam już Transalpa, Supertenery ani nawet Afryki...
Agathon
emzeciarz agroturysta
emzeciarz agroturysta
Posty: 277
Rejestracja: 20.06.2008, 16:30
Lokalizacja: Festung Breslau

Re: Wypady, spotkania

Post autor: Agathon »

MISIEK pisze: nie ma dioptrii podwodnych - na terenach zalewowych występują jedynie murgi błotne i chniąchnie drzewne!
Zapomniales o zlych mocach i czynnikach mutagennych w Garncarsku - wlasnie w wiarygodnych mediach (pudelek.pl) podawali info o ataku diorguchni na most w Bogatyni. Na szczescie nasze dzielne wojsko przepedzilo agresywne stado i podczas sekcji zwlok, odkryto w zoladku jednego ze stworzen kawalek korbowodu...

Trwaja wlasnie badania DNA korbowodu,w celu ustalenia miejsca pochodzenia - wszelkie znaki na niebie, ziemi, gazach i moczu diorguchni - wskazuja na okolice Rogowa... Do walki ze stworzeniami zmobilizowano nawet umierajacych chorazych z wojsk chemicznych przebywajacych na L4.

W najblizszym czasie, planowana jest akcja odwetowa i rozpylenia ejdżent łoranż w celu latwiejszego namierzenia stada, a nastepnie uzycie napalmu. Akcja ma dowodzic pulkownik Kilgore - wlasnie rozkazal zamontowanie soundsystemu na Mi24 i atak z akompaniamentem "Bogurodzicy".
Takze juz niedlugo zostaniemy wyzwoleni od murgów, chniąchni, dioptrii, diorguchni i zepsutych trampkow z Garncarska, a moze przy okazji osusza rzeke napalmem...

Pulkownik Kilgore udzielil nam krotkiego wywiadu:
"Czujesz to? To napalm, synu. Nic na świecie tak nie pachnie. Uwielbiam zapach napalmu o poranku. Raz nasi bombardowali jedno wzgórze przez dwanaście godzin. Kiedy było po wszystkim…nie znaleźliśmy ani jednego trupa. Ten zapach: jak zapach benzyny. Całe wzgórze pachniało…zwycięstwem.”

A wiec wypijmy za zwyciestwo... :drinking:

PS W kasie nr 24 na dworcu PKP - mozna od 8 rano kupowac bilety na przedstawienie "Napalm i Dzwiek - Garncarsko 2010" - start imprezy dzis o 15:10. Ktos planuje wypad?
Awatar użytkownika
burja
naciągacz linek
naciągacz linek
Posty: 56
Rejestracja: 25.10.2009, 20:49
Mój motocykl: XL600V
Lokalizacja: gdynia

Re: Wypady, spotkania

Post autor: burja »

:omg: :omg: lepiej nikt by tego nie ujął ... :thumbsup:
o 15 to niekoniecznie-przyjechala rodzina coś tam pomóc ale spokojnie-o 17 wyjezdzaja.. :grin: wpadnijcie o 18 to rozpalimy grilla na jakiekiejs boi albo pływaku :cool: zreszta do 18 to pewnie jak zwykle bedzie można już nawet dojsc do domu-już teraz powoli wystają znad wody dioptrie i pstragi zaczynają rosnąc na krzakach :wink:
ps myślicie że da sie odzyskać ten kawałek korbowodu??może jeszcze dało by się może z powrotem przykleic i ... :roll: :tongue:
Honda Transalp XL 600 V
peter
osiedlowy kaskader
osiedlowy kaskader
Posty: 133
Rejestracja: 15.02.2009, 14:00
Mój motocykl: inne endurowate moto
Lokalizacja: Wrocław

Re: Wypady, spotkania

Post autor: peter »

kurna...
mnie nie ma a tu się takie rzeczy dzieją...
Buria, o mapie pamiętaj.
będziemy planować długodystansowo.
Poziomki powstają przez przewracanie pionków.
Awatar użytkownika
burja
naciągacz linek
naciągacz linek
Posty: 56
Rejestracja: 25.10.2009, 20:49
Mój motocykl: XL600V
Lokalizacja: gdynia

Re: Wypady, spotkania

Post autor: burja »

mapę już mam. jeszcze tylko nie mogę sie do końca zdecydować gdzie by Ci tu narysować ten krzyżyk "kopać tu-->skarb"...:grin:
Honda Transalp XL 600 V
Awatar użytkownika
Skalpel
emzeciarz agroturysta
emzeciarz agroturysta
Posty: 260
Rejestracja: 24.01.2010, 21:03
Mój motocykl: XL600V
Lokalizacja: Wrocław

Re: Wypady, spotkania

Post autor: Skalpel »

Zaliczylem dzis kolejny(drugi ;D ) wypadzik, tym razem dolina Baryczy. :D Nwinalem ponad 200km, w tym jakies 2-3 po glownie piaskowym offie (moj pierwszy)... swoja droga to zabawne uczucie gdy zadne z kol nie ma przyczepnosci i mu zarzuca dupa... oczywiscie zadnej gleby nie bylo :cool: .
I caly wyapd zakonczyl by sie idealnie, gdyby nie to, ze po wjezdzie do Wroclawia spadla na mnie sciana wody... Ale co tam... po co cos widziec, byc suchym i miec przyczepnosc. Tak przynajmniej nie bylo bez sensu... :smoke:

:crossy: :crossy: :crossy:

http://img834.imageshack.us/gal.php?g=img2117t.jpg - pamiatkowe zdjecia z pierwszego zjazdu z drogi :D
Ostatnio zmieniony 08.08.2010, 21:58 przez Skalpel, łącznie zmieniany 1 raz.
Freedom is what is hiding behind the next curve...
Jabłuszenko
dwusuwowy rider
dwusuwowy rider
Posty: 191
Rejestracja: 12.12.2009, 23:08
Mój motocykl: XL650V
Lokalizacja: Wrocław od 7 - 16

Re: Wypady, spotkania

Post autor: Jabłuszenko »

Przynajmniej nie musiałeś much i kurzu spłukiwać :tongue:
TA XL650V
- Nikt Wam nie da tego, co My obiecamy........
asik
zgłębiacz wskaźników
zgłębiacz wskaźników
Posty: 35
Rejestracja: 08.05.2010, 19:27
Mój motocykl: XL600V
Lokalizacja: Wrocław

Re: Wypady, spotkania

Post autor: asik »

Skalpel pisze:oczywiscie zadnej gleby nie bylo
Bez sensu.
Awatar użytkownika
burja
naciągacz linek
naciągacz linek
Posty: 56
Rejestracja: 25.10.2009, 20:49
Mój motocykl: XL600V
Lokalizacja: gdynia

Re: Wypady, spotkania

Post autor: burja »

ktoś chce jechać w najbliższą śr cz lub pt do berlina? jadę po silnik, mam ew 4 miejsca w aucie
Honda Transalp XL 600 V
DaVe
wiejski tuningowiec
wiejski tuningowiec
Posty: 80
Rejestracja: 10.10.2008, 11:01

Re: Wypady, spotkania

Post autor: DaVe »

byłem w sobote. żadnych sensownych przecen. było mówić bym Ci przywiózł ten silnik .
Awatar użytkownika
Tuhajbej
zgłębiacz wskaźników
zgłębiacz wskaźników
Posty: 45
Rejestracja: 09.08.2008, 16:11
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: Wypady, spotkania

Post autor: Tuhajbej »

burja pisze:ktoś chce jechać w najbliższą śr cz lub pt do berlina? jadę po silnik, mam ew 4 miejsca w aucie
Burja, spóźniłaś się! Tyle co wróciliśmy z Davem w sobotę z Berlina. Zajefajną kurtkę sobie kupił, pozazdrościć.
Zaglądałaś tu: http://otomoto.pl/honda-xl-650-600-tran ... 31862.html

Kto wie, może warto a z pewnością warto zapytać nawet dla własnej orientacji co i za ile.
Tuhajbej (ROBERT)

LexAgo Wrocław
Dochodzenie Odszkodowań


kom. 606 682 019
www.lexago.pl
Agathon
emzeciarz agroturysta
emzeciarz agroturysta
Posty: 277
Rejestracja: 20.06.2008, 16:30
Lokalizacja: Festung Breslau

Re: Wypady, spotkania

Post autor: Agathon »

Tuhajbej pisze: Zaglądałaś tu: http://otomoto.pl/honda-xl-650-600-tran ... 31862.html
Kto wie, może warto a z pewnością warto zapytać nawet dla własnej orientacji co i za ile.
ooo taaaaak Dwikozy :D chyba sa nawet lepsi od tych z Sobotki :D
Trzymaj sie od nich z daleka, bo Twoj Trampi w obecnym stanie to nowka-sztuka w porowaniu z dzielami tych kolesi...
Hmm ale mozesz im sprzedac swoj silnik - pewnie dadza rade do czegos go zalozyc i wystawic z przebiegiem 20kkm jako rocznik '99 :D
Awatar użytkownika
Tuhajbej
zgłębiacz wskaźników
zgłębiacz wskaźników
Posty: 45
Rejestracja: 09.08.2008, 16:11
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: Wypady, spotkania

Post autor: Tuhajbej »

Mroq pisze:ja bym się zastanowił nad zmianą trampka, jezdzisz dużo i daleko i często sama (szacun!), więc może jednak..., misiek też władował kupę kasy w trampka ale zdecydował się w końcu na zmianę, pytanie ile musisz dołożyć ?, chyba niewiele więcej niż zakup i montaż nowego silnika

I tu powiem, że szanowny nasz "dziadunio" ma rację. :crossy: Wymień go a tego sprzedaj. I wcale nie musisz dużo dokładać a kto wie, czy i taniej cię to nie wyniesie. Patrz np. na to:
http://szukaj.pl.mobile.eu/pojazdy/show ... abNumber=2

Full opcja!
Tuhajbej (ROBERT)

LexAgo Wrocław
Dochodzenie Odszkodowań


kom. 606 682 019
www.lexago.pl
Awatar użytkownika
Tuhajbej
zgłębiacz wskaźników
zgłębiacz wskaźników
Posty: 45
Rejestracja: 09.08.2008, 16:11
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: Wypady, spotkania

Post autor: Tuhajbej »

Agathon pisze:
Tuhajbej pisze: Zaglądałaś tu: http://otomoto.pl/honda-xl-650-600-tran ... 31862.html
Kto wie, może warto a z pewnością warto zapytać nawet dla własnej orientacji co i za ile.
ooo taaaaak Dwikozy :D chyba sa nawet lepsi od tych z Sobotki :D
Trzymaj sie od nich z daleka, bo Twoj Trampi w obecnym stanie to nowka-sztuka w porowaniu z dzielami tych kolesi...
Hmm ale mozesz im sprzedac swoj silnik - pewnie dadza rade do czegos go zalozyc i wystawic z przebiegiem 20kkm jako rocznik '99 :D

Nooo, dobrze że chociaż ich ktoś zna od tej lepszej strony.... Czyli jedno masz z głowy. Dzięki Agaton za przestrogę.
Tuhajbej (ROBERT)

LexAgo Wrocław
Dochodzenie Odszkodowań


kom. 606 682 019
www.lexago.pl
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości