Jesienny zlot TA 2009 ........ ?

16 - 18. 10. 2009
Awatar użytkownika
Mistruś
emzeciarz agroturysta
emzeciarz agroturysta
Posty: 314
Rejestracja: 14.02.2009, 00:59
Lokalizacja: Katowice

Re: Jesienny zlot TA 2009 ........ ?

Post autor: Mistruś »

Rafal pisze:Witam
Też się zgłaszam, chętnie dołącze do grupy Katowickiej i też proponuję rzeczywiście trasę przez Jurę . Może będzie większa grupa chętnych do jazdy w tempie krajoznawczym :)

Czekam na szczegóły zlotu ....

hehe Rafal, dobry pomysł z tym krajoznawczym tempem :thumbsup:
"Ostatni Japończyk"
Awatar użytkownika
jaro5000
pyrkający w orzeszku
pyrkający w orzeszku
Posty: 215
Rejestracja: 05.02.2009, 15:55
Lokalizacja: Katowice

Re: Jesienny zlot TA 2009 ........ ?

Post autor: jaro5000 »

Mistruś- w takim razie trzeba tylko określić miejsce i godzinę zbiórki. Ponieważ 16-ty to jest piątek, czyli wchodzą w grę popołudniowe godziny (jeśli o mnie chodzi). Teoretycznie dopiero 17ta, ale może urwę się wcześniej. Gugel mówi że to jakieś 3 godzinki jazdy, może troche mniej, ale w październiku to o 20-tej już ciemno będzie, czyli elementy nocnej jazdy. Sensownym miejscem zbiórki byłby chyba Shell na wysokości IKEA, ten z McDonald'em, bo to już na wylocie we właściwym kierunku. Wstępnie godzina 16-ta, jak się uda 15ta? Co grupa Katowicka na to?
xl600v
Grzechu
dwusuwowy rider
dwusuwowy rider
Posty: 185
Rejestracja: 14.06.2008, 01:30
Mój motocykl: mam inne moto...
Lokalizacja: Celestynów

Re: Jesienny zlot TA 2009 ........ ?

Post autor: Grzechu »

Brawo Henry !!!
Nie jestem wielkim organizatorem ale jeśli mogę coś zasugerować to:
Nie daj się wkręcić potencjalnym uczestnikom w opcje typu :"ja tylko na jedną noc i tylko z obiadem" lub "ja wogóle bez wyżywienia bo sam sobie gotuję" i takie tam różne.
Wersja Miro i Młodego z Ustrzyk była NAJLEPSZA. tzn. Zlot trwa dni tyle i tyle, wyżywienie jest takie a ni inne i nie ma innej opcji, pozostaje tylko wybór domek/namiot. Pomysł i wykonanie :thanks:
Komu nie pasuje niech nie przyjeżdża i nie mąci, przez szacunek dla Organizatorów.
W Podkampinosie co niektórzy (Organizator) chcieli być za dobrzy i nieświadomie "wsadzili się na konia" i było nieco kłopotów ale było minęło.
To taka tylko mała uwaga abyście zdrowia sobie trochę więcej zaoszczędzili bo i tak go sporo stracicie :grin:
DRZ
Awatar użytkownika
Mistruś
emzeciarz agroturysta
emzeciarz agroturysta
Posty: 314
Rejestracja: 14.02.2009, 00:59
Lokalizacja: Katowice

Re: Jesienny zlot TA 2009 ........ ?

Post autor: Mistruś »

jaro5000 pisze:Mistruś- w takim razie trzeba tylko określić miejsce i godzinę zbiórki. Ponieważ 16-ty to jest piątek, czyli wchodzą w grę popołudniowe godziny (jeśli o mnie chodzi). Teoretycznie dopiero 17ta, ale może urwę się wcześniej. Gugel mówi że to jakieś 3 godzinki jazdy, może troche mniej, ale w październiku to o 20-tej już ciemno będzie, czyli elementy nocnej jazdy. Sensownym miejscem zbiórki byłby chyba Shell na wysokości IKEA, ten z McDonald'em, bo to już na wylocie we właściwym kierunku. Wstępnie godzina 16-ta, jak się uda 15ta? Co grupa Katowicka na to?
jaro5000 to dobry pomysł, nie wiem jak reszta z okolic Katowic, tylko jeśli o mnie chodzi to nie chciał bym innych spowalniać, bo dla mnie to początki i mogę nie nadążyć za wprawionymi, zresztą czytałem że Ty też już sporo pojeździłeś. Może by lepiej wyjechać wcześniej? A może uzbiera się większa grupa to chyba w tedy jedzie się wolniej? czy źle myślę? bo wiesz "ostani japończyk" to jest dla mnie jak kapliczka :smile:
"Ostatni Japończyk"
Awatar użytkownika
jaro5000
pyrkający w orzeszku
pyrkający w orzeszku
Posty: 215
Rejestracja: 05.02.2009, 15:55
Lokalizacja: Katowice

Re: Jesienny zlot TA 2009 ........ ?

Post autor: jaro5000 »

a tam zaraz spowalniał... u mnie mały problem z urlopem, więc nie da rady do południa wyjechać, tym bardziej że pracuję w Cz-Dz, więc jeszcze kawałek do Katowic mam. 2 godz. jeszcze jakoś urwę, co by na 15 być gotowym. ja tam szybko nie jeżdże, nie ma strachu, lubie popatrzeć co jest dookoła.
Zeby nie zaśmiecać wątku- szczegółowych ustaleń dokonamy na tydzień przed wyjazdem, w temacie Górny Śląsk.

Pozdrawiam
xl600v
Awatar użytkownika
NaczelnyFilozof
czyściciel nagaru
czyściciel nagaru
Posty: 585
Rejestracja: 24.08.2008, 09:52
Lokalizacja: Jeleśnia - Żywiec
Kontakt:

Re: Jesienny zlot TA 2009 ........ ?

Post autor: NaczelnyFilozof »

Nie dam rady złożyć TA do Zlotu. Przez te procedury wypadkowe to pewnie wyjade na wiosnę :sad:
Naczelny Filozof
Cezet 350 '83 [z dwoniącym tłokiem] [bez kilku podkładek] [w kolorze Zielonego Trabanta]
Transalp 600 '91 [Puzzle Edition 2.0]
Awatar użytkownika
jaro5000
pyrkający w orzeszku
pyrkający w orzeszku
Posty: 215
Rejestracja: 05.02.2009, 15:55
Lokalizacja: Katowice

Re: Jesienny zlot TA 2009 ........ ?

Post autor: jaro5000 »

Naczelny, a CeZet?? do Maroko dało rady to i Inowłódz niestraszny
xl600v
Stachu
Czytacz
Czytacz
Posty: 1
Rejestracja: 06.04.2009, 17:30
Lokalizacja: Katowice

Re: Jesienny zlot TA 2009 ........ ?

Post autor: Stachu »

Jeśli AT też się liczą, chętnie zabiorę się z grupą ze Śląska :punk:
Awatar użytkownika
henry
swobodny rider
swobodny rider
Posty: 3092
Rejestracja: 12.06.2008, 23:12
Lokalizacja: INOWŁÓDZ

Re: Jesienny zlot TA 2009 ........ ?

Post autor: henry »

W związku z tragiczną śmiercią MARIO, rezygnujemy z organizacji zlotu w Inowłodzu.
Znaliśmy MARIO osobiście, więc nie dziwcie się, że straciliśmy ochotę na zajmowanie się organizacją tej imprezy. W innym czasie, owszem, ale nie teraz.
Jeżeli ktoś ma inne zdanie na ten temat, to proszę bardzo,można to przejąć, my , po tej wiadomości pozostajemy w głębokim szoku i trudno się będzie z niego otrząsnąć.
W tej chwili, wypada czekać na informację o pogrzebie i trzeba się będzie do tego odpowiednio przygotować.
:sad: :sad: :sad:
GMOLE DO XL 600 i XL 700 i Afryki ... robię
504894578
Awatar użytkownika
kamikazemario
czyściciel nagaru
czyściciel nagaru
Posty: 609
Rejestracja: 18.09.2008, 20:10
Lokalizacja: Beskid Wyspowy

Re: Jesienny zlot TA 2009 ........ ?

Post autor: kamikazemario »

Wg mnie rezygnacja ze zlotu, nie jest dobrym pomysłem..
CBR 600 F3
Odważni nie żyją wiecznie, lecz zbyt ostrożni nie żyją wcale..
Awatar użytkownika
jaro5000
pyrkający w orzeszku
pyrkający w orzeszku
Posty: 215
Rejestracja: 05.02.2009, 15:55
Lokalizacja: Katowice

Re: Jesienny zlot TA 2009 ........ ?

Post autor: jaro5000 »

Henry, rozumiem twoją decyzję, może nawet wiem jak się czujesz ... ale może zadedykujmy ten zlot właśnie Mariuszowi- znaliście go więc musicie sami sobie odpowiedzieć czego by chciał, czego będą chcieli jego bliscy. Zamanifestujmy jedność braci oraz sprzeciw wobec dyskredytowania motocyklistów w mediach- mam nawet znajomego z TVN, mógłbym popytać czy nie zrobiliby materiału- proszę tylko nie zrozumcie mnie źle, nie chcę na nikim zbijać jakiegokolwiek "kapitału". To tylko luźna idea

:sad:
xl600v
Awatar użytkownika
Belkot
pyrkający w orzeszku
pyrkający w orzeszku
Posty: 250
Rejestracja: 13.06.2008, 07:41
Mój motocykl: XL600V
Lokalizacja: Makówka

Re: Jesienny zlot TA 2009 ........ ?

Post autor: Belkot »

henry pisze:W związku z tragiczną śmiercią MARIO, rezygnujemy z organizacji zlotu w Inowłodzu.
Znaliśmy MARIO osobiście, więc nie dziwcie się, że straciliśmy ochotę na zajmowanie się organizacją tej imprezy. W innym czasie, owszem, ale nie teraz.
Jeżeli ktoś ma inne zdanie na ten temat, to proszę bardzo,można to przejąć, my , po tej wiadomości pozostajemy w głębokim szoku i trudno się będzie z niego otrząsnąć.
W tej chwili, wypada czekać na informację o pogrzebie i trzeba się będzie do tego odpowiednio przygotować.
:sad: :sad: :sad:
Herny,
zróbmy zlot, spotkamy się powspominamy Mario i Marqsa, uczcimy Ich pamięć minutą ciszy i mszą w Ich intęcji.
Może razem będzie latwiej ukoić ból.

Może Koledzy z okolic wesprą Henrego?
Na koniec Świata i jeszcze dalej ...
http://picasaweb.google.com/bodgan.adamiec
Awatar użytkownika
henry
swobodny rider
swobodny rider
Posty: 3092
Rejestracja: 12.06.2008, 23:12
Lokalizacja: INOWŁÓDZ

Re: Jesienny zlot TA 2009 ........ ?

Post autor: henry »

Chłopaki, czuję się, jakbym dostał obuchem w łeb :banghead:
Na nic nie mam ochoty, nic mi się nie chce robić, , nie wiem, nie wiem
szlak by to...
GMOLE DO XL 600 i XL 700 i Afryki ... robię
504894578
Awatar użytkownika
ryben
rozmawiający z silnikiem
rozmawiający z silnikiem
Posty: 477
Rejestracja: 19.10.2008, 17:17
Mój motocykl: mam inne moto...
Lokalizacja: wrocław

Re: Jesienny zlot TA 2009 ........ ?

Post autor: ryben »

henry pisze:Chłopaki, czuję się, jakbym dostał obuchem w łeb :banghead:
Na nic nie mam ochoty, nic mi się nie chce robić, , nie wiem, nie wiem
szlak by to...
HENRY!! może faktycznie chłopaki maja racje co do zlotu .. :niewiem: wszak nie wiemy kiedy i ... nas dopadnie ... wszyscy mamy wyroki śmierci w zawieszeniu - więc może trzeba cieszyć się tym co jest z tymi co są i dobrze wspominać to co już było i tych którzy odeszli /ale już nigdy nie wrócą :shock: /
Ostatnio zmieniony 30.08.2009, 22:10 przez ryben, łącznie zmieniany 1 raz.
czas ucieka ... wieczność czeka ...
Awatar użytkownika
jaro5000
pyrkający w orzeszku
pyrkający w orzeszku
Posty: 215
Rejestracja: 05.02.2009, 15:55
Lokalizacja: Katowice

Re: Jesienny zlot TA 2009 ........ ?

Post autor: jaro5000 »

henry- może za szybko...troche czasu jest. jezeli mogę w czymś pomóc zdalnie to pomogę. nikt nie wymaga od ciebie natychmiastowej decyzji, a wiedz że jakakolwiek ona będzie uszanujemy ją wszyscy.
Pozdrawiam

Jaro
xl600v
Awatar użytkownika
Walek
naciągacz linek
naciągacz linek
Posty: 57
Rejestracja: 18.06.2008, 18:50
Mój motocykl: inne endurowate moto
Lokalizacja: Łódź

Re: Jesienny zlot TA 2009 ........ ?

Post autor: Walek »

posłuchajcie śmierć jest niejednokrotnie wpisana w nasze hobby bo co tu duzo gadac przy tym natężeniu ruchu raz się ma szczęście raz niestety nie.Tez uważam że zlot mógłby się odbyć ale rozumię równiez przygnębienie Henrego.zobaczymy ,może się ktoś podejmie
exuser

Re: Jesienny zlot TA 2009 ........ ?

Post autor: exuser »

:ec:
Henry, nie zdążyłem poznać Mario osobiście, ale jak przeczytałem .... to zastanawiałem się czy dam radę :crossy: do domu te 250km, tym bardziej,że lecąc w tamtą stronę też miałem zdarzenie po którym musiałem dojść do siebie w rowie(na szczęście bez konsekwencji...). Nie znamy dnia i godziny.... Rozumiem ból i żal...Ale zgadzam się z Kolegami, że powinniśmy uhonorować Mario w Jego Ostatniej Drodze i uczcić Jego pamięć przy spotkaniu na zlocie. Przecież wszyscy ,co najmniej lubimy, latać. Powinniśmy możliwie często spotykać się w realu a nie tylko tu.
Dlatego proszę, przemyśl ponownie decyzję. Ze swej strony podtrzymuję pomoc i wsparcie przy organizacji.

Jaro- przeżywając tą i inne informacje o wypadkach z udziałem moto ( nie z winy moto ), widząc jak mierna jest świadomość kierowców puszek, ogólna nieznajomość specyfiki jazdy moto przez innych użytkowników dróg, również myślałem o zaproponowaniu akcji KLUBOWEJ TA w mediach. Tragedia MARIO jest impulsem, abyśmy zrobili cokolwiek,co uratuje kolejne życie czy zdrowie na drogach. Ponieważ też mam pewne możliwości w mediach, proponuję wypracowanie akcji MOTO, aby zaproponować mediom konkretny pomysł akcji, mając przesłanie bezpieczeństwa motocyklistów za priorytet. Myślę o większej akcji a nie o pojedynczym materiale, programie, zajawce itp, bo wtedy zwiększy się możliwość dotarcia do większej grupy widzów. Załóżmy nowy wątek dotyczący tej problematyki. Ponieważ pierwszy o tym napisałeś,poczekam aż to uczynisz.Jeśli nie, to w niedalekiej przyszłości zrobię to.
Lubimy się bawić, latać i korzystać z przyjemności. Ale włóżmy też trochę wysiłku w poprawę Naszego bezpieczeństwa jako KLUB TA :thanks:
:ec:
Awatar użytkownika
Piszczałka
emzeciarz agroturysta
emzeciarz agroturysta
Posty: 328
Rejestracja: 04.08.2008, 23:09
Mój motocykl: XL600V
Lokalizacja: Ryszki /koło Grójca

Re: Jesienny zlot TA 2009 ........ ?

Post autor: Piszczałka »

Słuchajcie naciski na Henrego nie mają sensu, człowiek nie chce niema ochoty ok zróbmy zlot wiosenny. Jak to będzie ludzie się zjadą wesoło fajnie tralala a organizatorzy nie maja ochoty i robią na siłę, nie tędy droga do ogólnego szczęścia
Ostatnio zmieniony 02.09.2009, 19:33 przez Piszczałka, łącznie zmieniany 1 raz.
WFM M06 S34 - 1964r
WFM M06 S01 - 1959r
Jawa 350 634
Transalp 87r
sky
łamacz szprych
łamacz szprych
Posty: 734
Rejestracja: 14.06.2008, 08:39
Mój motocykl: XL600V
Lokalizacja: Józefów k. Otwocka

Re: Jesienny zlot TA 2009 ........ ?

Post autor: sky »

wolfsburg nie obraź się, ale z tego co kojarzę to było już kilka prób montowania programów o 2oo.
Wszystko chyba na TVN Turbo, w sumie w żadnej innej TV nie bardzo by się przyjęło.
Są to programy, jak by nie patrzeć, skierowane do niewielkiej liczby odbiorców (OK, może coraz większej).
Tak więc, IMO będzie to kolejna nieudana próba.

ps. Zobacz ilu motocyklistów brało udział w pożegnaniu Griszy w Warszawie (podobno coś około 430 maszyn).
Widziałeś jakiś materiał w TV? Ja nie.

ps.2. Co do zlotu. Ciężko jest czytać o wypadkach. Ciężko jest żegnać przyjaciół i zaraz potem jechać na zlot.
Nie wiem co napisać. Ja, tak jak kolega PIES (jeśli się nie mylę) wolałbym żeby ludzie wspomnieli
mnie na wesoło przy browarze i ognisku (generalnie ciężko by było, bo raczej małomówny i średnio towarzyski jestem).
Ale rozumiem też ból innych. Trzeba to uszanować.
Marcin 'sky' Przybylski
--
Czterdzieści lat na karku, często zachowuję się jak nastolatek, jeżdżę motocyklem... Czy to w końcu kryzys wieku średniego?
Areck
romeciarz
romeciarz
Posty: 29
Rejestracja: 05.08.2009, 12:48
Mój motocykl: XL600V
Lokalizacja: Kórnik

Re: Jesienny zlot TA 2009 ........ ?

Post autor: Areck »

Nie byłem jeszcze na zlocie TA - nikogo z Was Koledzy nie znam. Chętnie przyjechałbym na jesienny zlot, ale uważam, że jeżeli zdeklarowani wcześniej organizatorzy chcą zrezygnować z organizacji zlotu to jest to ich prawo i powinniśmy to uszanować.

Jeśli nie będzie - trudno, jeśli będzie - przyjadę.
TA XL 600 V '95
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości