Estonia, Lotwa-namiary na fajne noclegi

Jedziesz gdzieś? Proponujesz spotkanie? Napisz o tym
Awatar użytkownika
Mario
romeciarz
romeciarz
Posty: 24
Rejestracja: 12.06.2008, 22:44
Mój motocykl: XL650V
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Estonia, Lotwa-namiary na fajne noclegi

Post autor: Mario »

Ventspils - kemping. 43 laty za domek z prysznicem (4 osobowy), motory pod domkiem, za 3 osoby. :
N57° 23' 02,47'' E21°32'13,59''

Ryga, a w zasadzie 15km od centrum. 36 lat za 3 osoby za nocleg plus sniadenie. Motory w garazu.
N57°03'14,54''
E24°09'15'73''

Okolice VARU (Estonia). 250 eek za nocleg od osoby plus 75 eek za sniadanie. Sliczne miejsce na jeziorem, sliczna kreta I dobra droga od Varu 15km na poludnie od Varu).
N57°42'38,59''
E27°04'11,06''
TA 2006, Beta Alp 4.0, YBR 125
Marek
pyrkający w orzeszku
pyrkający w orzeszku
Posty: 251
Rejestracja: 18.07.2008, 21:34
Mój motocykl: XL650V
Lokalizacja: Lublin

Re: Estonia, Lotwa-namiary na fajne noclegi

Post autor: Marek »

Byliśmy za bardzo zmoknięci i wyziębieni aby wziąć namiary na kaming w Estonii za Tallinem w kierunku na Rygę. Chyba kilkadziesiąt km od Tallina po lewj stronie. Totalny odjazd. Epoka, wczesny Breżniew. Kilkanaście domków i tylko my. Ceny nie pamiętam ale było w euro i płatne z góry. Właścicielem jest Rosjanin z ichnimi papierami. Wywiad z nim to temat dla Miśka. Na pewno polubili by się od razu. Takiego skrzyżowania kapitalizmu, komunizmu i nowoczesności jeszcze nie widziałem. Mario masz dobry pomysł z podawaniem takich istotnych punktów pobytowych, to onieśmieli sceptyków północy. Letnie zimno nie jest straszne.
Przed Parnu jadąc od nas po lewej stronie jest kamping nad samym morzem. Zachwyciliśmy się tam możliwościami fotografowania nocnego podczas widnych nocy. Szczegóły zna Bełkot bo fotografował tamte okolice.
A na Łotwie: jak w Rosji.
Awatar użytkownika
Soltys
pyrkający w orzeszku
pyrkający w orzeszku
Posty: 210
Rejestracja: 04.08.2008, 15:53
Mój motocykl: nie mam już TA
Lokalizacja: Gliwice
Kontakt:

Re: Estonia, Lotwa-namiary na fajne noclegi

Post autor: Soltys »

...... :ok: ......

http://www.transalpclub.pl/forum/viewto ... =17&t=2561


....przydałoby się więcej namiarów.
Pozdrawiam
Sołtys
Marek
pyrkający w orzeszku
pyrkający w orzeszku
Posty: 251
Rejestracja: 18.07.2008, 21:34
Mój motocykl: XL650V
Lokalizacja: Lublin

Re: Estonia, Lotwa-namiary na fajne noclegi

Post autor: Marek »

Soltys pisze:...... :ok: ......http://www.transalpclub.pl/forum/viewto ... przydałoby się więcej namiarów.
A no przeoczyłem temat. Rok temu w trzech szukaliśmy noclegu o pierwszej w nocy. Zbudzeni ludzie uciekali na nasz widok. Dopiero stanowcza argumentacja Bełkota, że my nie z tych co po nocach zjadają dzieci i gwałcą niewiasty otworzyła nam drzwi do noclegu. Po zakwaterowaniu dostaliśmy od gospodyni zakaz picia alkoholu w pokoju i palenia papierosów. Więc cichcem łyknęliśmy dzienny przydział (pity po północy) i popaliliśmy w oknie. Było to nad J.Wigry.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości