Bieg Jałowy

Montaż i demontaż elementów silnika: sprzęgła i skrzyni , wymiana łańcuszków rozrządu, demontaż głowic i zaworów, pomiary kompresji, ciśnienia oleju, serwisowanie zaworów i gniazd, tłoków i pierścieni.
KapiteK
Czytacz
Czytacz
Posty: 6
Rejestracja: 14.03.2019, 16:27
Mój motocykl: XL600V
Lokalizacja: Śrem

Bieg Jałowy

Post autor: KapiteK »

Witam wszystkich, od niedawna jestem posiadaczem Trampka z 94r. Zaczynam przygodę z jednośladami i po zakupie mam mały problem.
Wrzucając bieg jałowy nie zawsze zapala mi się zielona kontrolka. Ostatnio zauważyłem że gdy przechylę motocykl na lewą stronę na '' luzie'' kontrolka się zapala, gdy moto wraca do pionu lampka gaśnie. Może spotkał się ktoś z takim mini problemem ?? czasami nie mogę na nóżkę boczną postawić :D:D wydaje mi się że drobnostka jakieś styki może. Jest to mój 1 post po przywitaniu się więc gdy coś źle opisałem postaram się niżej jakoś wyjaśnić :D:D POZDRAWIAM !!!!!
Awatar użytkownika
davcio2
pyrkający w orzeszku
pyrkający w orzeszku
Posty: 211
Rejestracja: 18.03.2013, 12:04
Mój motocykl: XL700V
Lokalizacja: Ustroń

Re: Bieg Jałowy

Post autor: davcio2 »

Temat wałkowany, trzeba użyć wyszukiwarki.

Generalnie do wymiany czujnik luzu, robota na 3 minuty.
Odkręcisz osłonę zębatki zdawczej, zdejmujesz z niego wtyczkę, wykręcasz czujnik i składasz w odwrotnej kolejności.
Czujnik do kupienia np tutaj
http://www.transalp.riderparts.pl/produ ... nego-honda
... Bo życie trzeba przeżyć, a nie tylko przetrwać..
Zablokowany

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości