Wymiary, offset kół xl600v PD10

Montaż, demontaż i kontrola takich elementów jak: klamki, pompy hamulcowe, tarcze, klocki, zaciski, przewody hamulcowe, koła, felgi, szprychy, opony i łożyska kół.
Kishon
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 17
Rejestracja: 14.06.2017, 22:35
Mój motocykl: XL600V

Wymiary, offset kół xl600v PD10

Post autor: Kishon »

Witam!
Wysłałem dzisiaj koła do wymiany felg. Tradycyjnie korozja zjadła mi sporo materiału i chciałbym raz i porządnie rozwiązać problem. I zastanawia mnie jaki jest dokładny offset kół do PD10. Znalazłem w sieci dokładny rysunek dla kół od AT, skopiowany z manuala. (http://www.xrv.org.uk/forums/africa-twi ... ded-3.html) Sam posiadam manuala do TA, ale nie znalazłem tam wymiaru offsetu dla kół. Może są jakieś inne źródła, w których można sprawdzić?
Przed wysyłką pomierzyłem moje nieco pokrzywione koła. Wymiar mierzony pomiędzy płaszczyzną mocowania tarczy hamulcowej, a górną krawędzią felgi:
Koło przednie od strony mocowania ślimaka 24,5mm, z przeciwnej 23,5mm (wymiary uśrednione). Koło tylne od strony tarczy 21mm. Ale koła są krzywe, różnice w skrajnych miejscach dochodzą do prawie 2mm. Jeśli ktoś ma wiedzę w tym temacie i może się nią podzielić będę wdzięczny.
Awatar użytkownika
Piter!!!
miejski lanser
miejski lanser
Posty: 360
Rejestracja: 24.10.2015, 16:38
Mój motocykl: XL600V
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Wymiary, offset kół xl600v PD10

Post autor: Piter!!! »

Dołączam się do pytania. Ciężko znaleźć. Offset przedniego koła Trampek 600 na jednej tarczy? Zna ktoś????
Awatar użytkownika
Piter!!!
miejski lanser
miejski lanser
Posty: 360
Rejestracja: 24.10.2015, 16:38
Mój motocykl: XL600V
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Wymiary, offset kół xl600v PD10

Post autor: Piter!!! »

Offset, PD06 z jedną tarczą 29mm
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości