POWITALNIA - dla nowych użytkowników

Temat dla nowych użytkowników forum
CZAKI
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 12
Rejestracja: 25.05.2012, 18:56
Mój motocykl: XL600V

Re: POWITALNIA - dla nowych użytkowników

Post autor: CZAKI »

Witam serdecznie wszystkich użytkowników !! Od jakiś dwóch miesięcy jestem posiadaczem hondy transalp z 87 roku. Częściowo to za sprawą tego forum , ponieważ zastanawiając się nad zakupem nowego ( znaczy innego) motocykla trafiłem na to forum, i padło na hondę mimo że początkowo nastawiony byłem na motocykl konkurencyjnej firmy ;). Jak narazie wszystko wskazuje na to że wybrałem prawidłowo;)
Pozdrawiam wszystkich!!
Awatar użytkownika
Wiktor
wiejski tuningowiec
wiejski tuningowiec
Posty: 85
Rejestracja: 25.05.2012, 23:27
Mój motocykl: XL600V
Lokalizacja: Wrocław

Re: POWITALNIA - dla nowych użytkowników

Post autor: Wiktor »

sprowadziłem, zarejestrowałem, zatankowałem a teraz zwracam się z prośbą o zaopiekowanie nowym, zielonym motocyklistą :) tu uśmiech szczególnie do kolegów i koleżanek z Wrocławia.

pozdrawiam Wiktor
Awatar użytkownika
sawczen93
romeciarz
romeciarz
Posty: 33
Rejestracja: 26.05.2012, 22:46
Mój motocykl: XL600V
Lokalizacja: Ostroleka

Re: POWITALNIA - dla nowych użytkowników

Post autor: sawczen93 »

Cześć wszystkim
Mam na imię Mateusz i jestem "świeży" jeśli chodzi o trampki. Zajarałem się niedawno, jakieś 2 miesiące temu. Od tego czasu zbieram kasę na swojego pierwszego prawdziwego enduraka. Motocyklami jeżdżę od 4 lat. Do tej pory jeździłem simsonem s70 enduro i mz etz 150, 250, 251. Teraz czas na coś poważniejszego, a mianowicie HONDA. Mieszkam w Ostrołęce (mazowieckie) i mam nadzieje w miarę szybko kupie swoje wymarzone moto. To chyba wszystko co mogę o sobie powiedzieć. Mam nadzieję, że to forum mi pomoże w znalezieniu i późniejszym użytkowaniu transalpa.
Awatar użytkownika
zimny
swobodny rider
swobodny rider
Posty: 2901
Rejestracja: 28.08.2010, 08:30
Mój motocykl: nie mam już TA
Lokalizacja: Garwolin

Re: POWITALNIA - dla nowych użytkowników

Post autor: zimny »

Witamy wszystkich :thumbsup:
Trampkarz emeryt.
DL1000 AL8
Zjawa
Czytacz
Czytacz
Posty: 4
Rejestracja: 27.05.2012, 20:11
Mój motocykl: XL600V

Re: POWITALNIA - dla nowych użytkowników

Post autor: Zjawa »

Cześć. Mam na imię Łukasz mieszkam na podkarpaciu. Jestem posiadaczem Trampka od miesiąca.
etop
pogłębiacz bieżnika
pogłębiacz bieżnika
Posty: 809
Rejestracja: 24.02.2011, 09:44
Mój motocykl: XL600V
Lokalizacja: Rastenburg Mazury NKE
Kontakt:

Re: POWITALNIA - dla nowych użytkowników

Post autor: etop »

Stork pisze:Dzięki Etop!
Ano pytać będę, bo już chyba trafiłam na w miarę sensowny egzemplarz, ale mam do niego przeszło 200km.
Dystans to w sumie nie kłopot, ale jak ocenić stan jak się kompletnie nie znam i do tego baba;)
Stork kazdy chłop wie ze baba ze Śląska to jak przeciętne dwa chłopy z Europy :boks:
kobietom, pacierza i alkoholu nie odmawiam
Awatar użytkownika
colles
pałujący w lesie
pałujący w lesie
Posty: 1379
Rejestracja: 20.09.2011, 22:20
Mój motocykl: nie mam już TA
Lokalizacja: Jaworzno

Re: POWITALNIA - dla nowych użytkowników

Post autor: colles »

Stork pisze:Dzięki Etop!
Ano pytać będę, bo już chyba trafiłam na w miarę sensowny egzemplarz, ale mam do niego przeszło 200km.
Dystans to w sumie nie kłopot, ale jak ocenić stan jak się kompletnie nie znam i do tego baba;)
nie wiem do jakiej kwoty szukasz ale pojawiły się dwie 650 od forumowiczów w tym jeden ze śląska :))
Jeśli czegoś nie wolno , a bardzo się chce , to można ..... :))))))))))
Awatar użytkownika
drchiry_pl
osiedlowy kaskader
osiedlowy kaskader
Posty: 125
Rejestracja: 07.09.2011, 10:11
Mój motocykl: XL650V

Re: POWITALNIA - dla nowych użytkowników

Post autor: drchiry_pl »

Cześć!
Z tej strony Tomek, swieżo upieczona "piechota motocyklowa" - Trampek już jest, a na początku czerwca egzamin A.
Obecnie, dzięki forum rozkminiam kwestię zakupów ubraniowo-akcesoryjnych. Żeby nie śmiecić prośbe o porady zamieszczę w odpowiednich działach :)
Pozdrawiam wszystkich serdeczne i dziękuję z góry za każdą radę dla świeżaka :)
qbapuch
Czytacz
Czytacz
Posty: 2
Rejestracja: 17.09.2009, 23:20
Mój motocykl: inne endurowate moto
Lokalizacja: Łódź

Re: POWITALNIA - dla nowych użytkowników

Post autor: qbapuch »

Witam się.
Jestem Kuba. Aktualnie dosiadam AT, jednak dość często tu zaglądam.

Pozdrawiam wszystkich.
Kynek
Czytacz
Czytacz
Posty: 1
Rejestracja: 29.05.2012, 21:29
Mój motocykl: XL600V

Re: POWITALNIA - dla nowych użytkowników

Post autor: Kynek »

Witam !Wszystkich Serdecznie ! Mam na imię Krzysiek i od soboty tj. 26 maj stałem się szczęśliwym? posiadaczem motocykla Honda Transalp Xl600VR 94r. .Na razie motocykl jest w stanie rozkładania /składania ogólnie wszystko Ok . To tak na razie tyle "jeden w górę" Pozdrawiam Krzysiek :)
Stork
zgłębiacz wskaźników
zgłębiacz wskaźników
Posty: 40
Rejestracja: 25.05.2012, 09:27
Mój motocykl: XL600V
Lokalizacja: Halemba

Re: POWITALNIA - dla nowych użytkowników

Post autor: Stork »

colles pisze: nie wiem do jakiej kwoty szukasz ale pojawiły się dwie 650 od forumowiczów w tym jeden ze śląska :))
A zielone? Etop wie czego szukam:) A budżet jak przystało na debiutanta nie za wielki:(. Nie wysupłam na tą chwilę więcej niż 6 koła, bo nie mam nic. Nawet kasku itd.
gibon83
pyrkający w orzeszku
pyrkający w orzeszku
Posty: 206
Rejestracja: 07.10.2011, 11:23
Mój motocykl: mam inne moto...
Lokalizacja: Legionowo

Re: POWITALNIA - dla nowych użytkowników

Post autor: gibon83 »

Witamy nowo przybyłych :ok:
Klapki na górskich szlakach nie dodają splendoru!
Mietek
Czytacz
Czytacz
Posty: 7
Rejestracja: 29.05.2012, 10:10
Mój motocykl: XL650V

Re: POWITALNIA - dla nowych użytkowników

Post autor: Mietek »

Witam wszystkich,
zaczęło się od luźnych przemyśleń w zimie i chęci zrobienia prawo jazdy na wiosnę 2011. Wiosną sprawa trochę się przedłużyła i ostatecznie prawo jazdy kat. A otrzymałem pod koniec lipca. Jeszcze w tym samym sezonie udało mi się kupić moje pierwsze moto - Transalp xl650v. Sprawa nie była jednak taka oczywista od początku że będzie to właśnie Transalp czy może coś innego. Brałem pod uwagę jednocylindrowe BMW f650gs, ale po wrażeniach z jazdy a miałem okazje przetestować BMW i Transalpa stwierdziłem że dłuższa trasa albo kilka dni jazdy długim odcinkami będzie nie do przeżycia ze względu na wibracje. Na Transalpie za to nie dosięgam całkowicie nogami do ziemi ale jakoś sobie z tym radzę :) - myślę że nie tylko ja tak mam. Forum przeglądam już od jakiegoś czasu i zdążyłem się zaopatrzyć w gmole Ostrego, stopkę i deflektor od Darojaka, oraz kufry HF-tech.
Karol
romeciarz
romeciarz
Posty: 30
Rejestracja: 28.05.2012, 12:16
Mój motocykl: XL600V

Re: POWITALNIA - dla nowych użytkowników

Post autor: Karol »

Siema :) Karol, lat 25, piękny kawaler ;)
Poczytałem co nieco na forum i pragnę się przywitać - SIEMA!
Kupiłem Transalpa 600, z 93roku - Motocykl jest lekko wybrakowany, ale będziemy się starać zrobić z niego ładnego trampka.
Mieszkam we Włoszakowicach - okolice Leszna w Wielkopolsce.
Jeśli ktoś będzie przejazdem - zapraszam!
jaro1974
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 10
Rejestracja: 11.02.2012, 21:48
Mój motocykl: nie mam już TA

Re: POWITALNIA - dla nowych użytkowników

Post autor: jaro1974 »

Witamy wszystkich!
Budda
Czytacz
Czytacz
Posty: 2
Rejestracja: 31.05.2012, 18:32
Mój motocykl: mam inne moto...

Re: POWITALNIA - dla nowych użytkowników

Post autor: Budda »

Witam All

Na chwilę obecną jeżdżę Thundercatem 2001 (4 latka), jednak zamierzam w niedalekiej przyszłości kupić Trampka 650. Dlatego też zarejestrowałem się na forum, aby skorzystać z wiedzy/pomocy szanownych użytkowników podczas poszukiwań :).
ozeh
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 12
Rejestracja: 23.04.2012, 15:42
Mój motocykl: inne endurowate moto
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: POWITALNIA - dla nowych użytkowników

Post autor: ozeh »

Witam wszystkich.

Coś o sobie? Zaczynam dopiero przygodę z motocyklami w ogóle. Pewnie większość z Was mogłaby mnie nazwać żółtodziobem, bo dopiero niedawno zdobyłem uprawnienia, ale każdy kiedyś zaczynał. Jestem w trakcie poszukiwania swojego pierwszego moto. Wybór padł na Trampka, ponieważ ma w sobie takie coś, że jak się na niego patrzy, to po prostu chce się go mieć. Motocykl ma mi służyć głównie do włóczenia się po Europie i sądzę, że mój wybór będzie trafny (nie trefny).
Awatar użytkownika
bathory
łamacz szprych
łamacz szprych
Posty: 635
Rejestracja: 20.12.2011, 15:48
Mój motocykl: nie mam już TA
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Re: POWITALNIA - dla nowych użytkowników

Post autor: bathory »

Witamy wszystkich :dupa:

ozeh pisze: Coś o sobie? Zaczynam dopiero przygodę z motocyklami w ogóle. Pewnie większość z Was mogłaby mnie nazwać żółtodziobem, bo dopiero niedawno zdobyłem uprawnienia, ale każdy kiedyś zaczynał. Jestem w trakcie poszukiwania swojego pierwszego moto. Wybór padł na Trampka, ponieważ ma w sobie takie coś, że jak się na niego patrzy, to po prostu chce się go mieć. Motocykl ma mi służyć głównie do włóczenia się po Europie i sądzę, że mój wybór będzie trafny (nie trefny).
Pewnie, że każdy kiedyś zaczynał, ja też zaczynam od tego roku i Trampek to moje pierwsze moto, więc ja Cię od żółtodziobów wyzywał nie będę bo obaj jesteśmy hehe Wybór na pewno trafny, trefny to możesz trafić egzemplarz czego Ci absolutnie nie życzę :smile:
pimpero
Czytacz
Czytacz
Posty: 2
Rejestracja: 02.06.2012, 13:52
Mój motocykl: nie mam jeszcze TA

Re: POWITALNIA - dla nowych użytkowników

Post autor: pimpero »

Witam,

Jestem Piotrek, pisze z Warszawy.
Po 3 latach ujeżdżania mojej kochanej SUZI (Intruder vs800) musiałem się z nią rozstać... No i pytanie co teraz... generalnie od jakiegoś czasy dojrzewała we mnie chęć dosiadania czegoś bardziej hardcorowego, "brudnego" niż chopper . W robocie znajomy kupił TA i się zachwyciłem tym sprzętem - co zrobić takie życie :)
Podsumowując Trampka jeszcze nie mam ale bardzo dynamicznie poszukuję jakiegoś godnego egzemplarza, forum jakiś czas już przeglądam i stwierdziłem że czas najwyższy się ujawnić ;)

Pozdrawiam i szerokości!
Awatar użytkownika
Donatello
Czytacz
Czytacz
Posty: 9
Rejestracja: 02.06.2012, 16:15
Mój motocykl: XL600V

Re: POWITALNIA - dla nowych użytkowników

Post autor: Donatello »

Witam wszystkich. Właśnie pożegnałem się ze swoją podróżna DR350, która pokazała mi cześć Polski i Ukrainy. Następnym krokiem będzie (trochę w ciemno, gdyż nie miałem okazji do tej pory dosiąść) transalp. I tutaj będę miał gorącą prośbę do forumowiczów, by pomogli mi odsiać złe oferty od dobrych.

A tutaj jedna fotka z wyjazdu:

Obrazek
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość