Pompa paliwowa (chyba) głośno pracuje - 700

Montaż i demontaż baku, kraników , gaźników, airboxa, tłumiki , filtry powietrza i paliwa, linki ssania/ gazu, pompy paliwa elektryczne i podciśnieniowe, ustawienia gaźnika, poprowadzenie przewodów.
iwan
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 18
Rejestracja: 15.06.2015, 11:10
Mój motocykl: nie mam już TA

Pompa paliwowa (chyba) głośno pracuje - 700

Post autor: iwan »

Widzę, że temat pływaka hałasującego w zbiorniku był poruszany - dawno temu. U mnie ten problem występuje ale wskazania są OK.
Od jakiegoś czasu po odpaleniu moto słychać dziwny, jednostajny dźwięk (niezależnie od obrotów). Jest podobny do dźwięku jaki pojawia się na chwilę po przekręceniu kluczyka w poz. ON.
Obstawiam, że to pompa paliwowa. Miał/ma ktoś ten problem? Jeśli ma mi pompa całkiem paść to wolę ją wcześniej wymienić. Szukałem na Allegro (chciałem się zorientować) - brak. Czy wymiana jest skomplikowana? Poma jest w zbiorniku?
Trampek 700 z 2010 przebieg 32.000
iwan
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 18
Rejestracja: 15.06.2015, 11:10
Mój motocykl: nie mam już TA

Re: Pompa paliwowa (chyba) głośno pracuje - 700

Post autor: iwan »

Pompa wymieniona... nie było to trudny aczkolwiek pracochłonny temat. Serwisówka jest spoko. Jest cicho. Przy okazji wymieniłem filtr powietrza na K&N. Teraz czuć i słychać, że pełnymi płucami oddycha.
Mocowanie ramiena pływaka nieco usztywniłem - już się nie "obija" o ścianki baku.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości