Ubezpieczenie zagranicznych wojaży

Moderator: haku

Awatar użytkownika
ada
osiedlowy kaskader
osiedlowy kaskader
Posty: 135
Rejestracja: 10.03.2014, 21:20
Mój motocykl: mam inne moto...
Lokalizacja: Wrocław

Ubezpieczenie zagranicznych wojaży

Post autor: ada »

Hejka Wszystkim,
W związku z rozpoczęciem kolejnego sezonu motocyklowego mam dla zainteresowanych propozycję ubezpieczenia na wyjazdy zagraniczne (ubezpieczenie obejmuje koszty leczenia, assistance, NNW, OC w życiu prywatnym i bagaż - można wybrać wszystkie opcje lub dowolną wg własnego uznania). Minimalny okres ubezpieczenia to jeden dzień, minimalna ilość osób - sztuk jeden (ubezpieczenie jest niedrogie, ale grupowo wychodzi jeszcze taniej :grin: ). Ubezpieczenie obowiązuje nie tylko na terenie Europy, ale i na całym Świecie. W zależności od tego, kto dokąd się wybiera.

Osoby zainteresowane proszę o kontakt na priv

Ada

PS.
Zachęcam do krótkiej lektury:
http://wyborcza.biz/pieniadzeekstra/1,1 ... olisy.html
Samotność jest trudna, tak jak życie z niewłaściwą osobą. Odważni nie żyją wiecznie, ostrożni nie żyją wcale.
Awatar użytkownika
ada
osiedlowy kaskader
osiedlowy kaskader
Posty: 135
Rejestracja: 10.03.2014, 21:20
Mój motocykl: mam inne moto...
Lokalizacja: Wrocław

Re: Ubezpieczenie zagranicznych wojaży

Post autor: ada »

Hej :smile:

Jak ktoś szuka konkurencyjnego OC(i AC) dla auta to proszę o kontakt. Niektórym motocyklom też wychodzą całkiem fajne ceny (ale niektórym... mojemu na przykład nie :tongue: ). Przyczepek i innych możliwych sprzętów nie sprawdzałam, ale jak ktoś ma, to pisać na priv. Sprawdzę choćby z ciekawości (nie tylko przyczepki oczywiście). To nic nie kosztuje :grin: a Wam może się to opłacić.

Tylko jak ktoś się zdecyduje, to proszę o kontakt z miesięcznym wyprzedzeniem (szczególnie spoza Wrocka) żebym miała czas na wyszukanie najlepszej opcji i załatwienie wszystkich formalności :)
Samotność jest trudna, tak jak życie z niewłaściwą osobą. Odważni nie żyją wiecznie, ostrożni nie żyją wcale.
Awatar użytkownika
ada
osiedlowy kaskader
osiedlowy kaskader
Posty: 135
Rejestracja: 10.03.2014, 21:20
Mój motocykl: mam inne moto...
Lokalizacja: Wrocław

Re: Ubezpieczenie zagranicznych wojaży

Post autor: ada »

No dobra :grin: zapomniałam dodać, że jakby ktoś spoza Wrocławia chciał, to też się da zrobić :thumbsup:
Samotność jest trudna, tak jak życie z niewłaściwą osobą. Odważni nie żyją wiecznie, ostrożni nie żyją wcale.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości