Wypady, spotkania

Domel
czyściciel nagaru
czyściciel nagaru
Posty: 562
Rejestracja: 19.10.2010, 21:19
Mój motocykl: XL650V
Lokalizacja: Trzebież, Oxford
Kontakt:

Re: Wypady, spotkania

Post autor: Domel »

Ja za tydzień odpadam - impreza rodzinna.
Transalp - Impossible is nothing...
sajmooon
naciągacz linek
naciągacz linek
Posty: 70
Rejestracja: 15.02.2010, 20:21
Mój motocykl: XL650V
Lokalizacja: Szczecin

Re: Wypady, spotkania

Post autor: sajmooon »

Freshu - zlocik ADV jest za dwa tygodnie - 15-17. kwietnia :smile: . Na razie się nie deklaruję. Jakby co, to bliżej tego terminu dam znaka.
Awatar użytkownika
Fresh
miejski lanser
miejski lanser
Posty: 353
Rejestracja: 24.08.2008, 09:03
Mój motocykl: XL600V
Lokalizacja: Szczecin

Re: Wypady, spotkania

Post autor: Fresh »

a no tak poturbowały mi się zwoje. Faktycznie za dwa tygodnie. :ok: Chyba kulniemy się grupą popatrzeć na innych :ok:
Wciąż jadę tędy, pierdolę czyjeś względy, przykro mi, lecz jestem z tych, którzy popełniają błędy .
Awatar użytkownika
torak
pałujący w lesie
pałujący w lesie
Posty: 1417
Rejestracja: 12.06.2008, 22:48
Mój motocykl: inne endurowate moto
Lokalizacja: Szczecin

Re: Wypady, spotkania

Post autor: torak »

Napisz coś więcej. Chcesz z noclegiem jechać? Co to w ogóle za impra?
pomarańczowe zaloty czas zacząć
http://www.artmebel.szczecin.pl
Domel
czyściciel nagaru
czyściciel nagaru
Posty: 562
Rejestracja: 19.10.2010, 21:19
Mój motocykl: XL650V
Lokalizacja: Trzebież, Oxford
Kontakt:

Re: Wypady, spotkania

Post autor: Domel »

torak pisze:Napisz coś więcej. Chcesz z noclegiem jechać? Co to w ogóle za impra?

http://maps.google.pl/maps/ms?ie=UTF8&h ... 06842&z=10

Stingers wrzucił linka 2 strony wstecz :)
Można się na 1 dzionek przejechać ekipą, popatrzeć jak inni rozrabiają itp.

P.s. Dziś powrócił biały Tramp 650, wiernie przykuty do słupa przy salonie PLUS GSM na Wojska :)
Ja wywęszę kto to :)
Transalp - Impossible is nothing...
Awatar użytkownika
coff
naciągacz linek
naciągacz linek
Posty: 64
Rejestracja: 19.05.2010, 14:59
Mój motocykl: nie mam już TA
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Re: Wypady, spotkania

Post autor: coff »

Filmy z weryfikacji trasy OFF na ADV:
http://vimeo.com/louispoland/videos

oraz link do forum ADV:
http://www.advrider.pl/viewforum.php?f=40

Myślę że również będę sie pisał na taki wypadzik jednodniowy bo z noclegiem to juz nie dam rady - chyba że będzie mokro to ja z moimi oponkami odpadam :(
Awatar użytkownika
Pat
wiejski tuningowiec
wiejski tuningowiec
Posty: 84
Rejestracja: 06.04.2011, 13:07
Mój motocykl: XL600V
Lokalizacja: SZCZECIN

Re: Wypady, spotkania

Post autor: Pat »

Witam i pozdrawiam sąsiadów! ;)
Uznałam, że tu powinnam zgłosić akces do jazdy wkoło komina Szczecina ;)
Trampka mam od listopada 2010 i zrobiłam nim niewiele (coś pod 1000 km), więc doświadczonym riderem tym modelem nie jestem...Za to mam za sobą mały trening przed zlotem 15-17 kwietnia (dziękuję Louis!) i nabrałam odwagi na imprezę, tyle że nie wiem czy dam radę z czasem. Stringers już był uprzejmy mnie werbować do ekipy wyjazdowej na 15 kwietnia, ale niestety w piątek już wiem, że nie mogę - liczę na sobotę.
A poza tym dajcie znać jak ktoś będzie chciał pokręcić się gdzieś niedaleko. Zdarza się, że mam czas na moto od rana do popołudnia w tygodniu, a wtedy pustki na ulicach - większość może po południu jeździć...;(
Domel
czyściciel nagaru
czyściciel nagaru
Posty: 562
Rejestracja: 19.10.2010, 21:19
Mój motocykl: XL650V
Lokalizacja: Trzebież, Oxford
Kontakt:

Re: Wypady, spotkania

Post autor: Domel »

Witam, i kłaniam :)
Ja zawsze chętnie się wytoczę na ulicę, jeśli o wyjazd najbliższy chodzi to ja jak najbardziej jestem za 1 dniem bez noclegu. Jeśli jesteś zainteresowana można pomyśleć, na pewno znajdą się też inni chętni. Jak będzie się nudziło to dawaj znaka i jeździmy nawet i dzisiaj po południu :) :crossy:
Transalp - Impossible is nothing...
Awatar użytkownika
coff
naciągacz linek
naciągacz linek
Posty: 64
Rejestracja: 19.05.2010, 14:59
Mój motocykl: nie mam już TA
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Re: Wypady, spotkania

Post autor: coff »

Pat pisze: Witam i pozdrawiam sąsiadów! ;)
Witam Cię również serdecznie Pat :smile:
Z której części Szczecina jesteś?

Coraz lepiej coraz lepiej :D

Chyba rzeczywiście nam sie krystalizuje Szczecińska ekipa trampkowa. Ja niestety również popołudniami / weekendowo - w tygodniu dysponujesz czasem tylko do południa?
Może jakiś mały wypadzik :witch: quasi-integracyjny w ten weekend chłopaki.... :mouthshut: eee.. ludzie? (Musimy się zintegrować troche wewnętrznie przed zlotem ADV)

Krzysiek.
Awatar użytkownika
torak
pałujący w lesie
pałujący w lesie
Posty: 1417
Rejestracja: 12.06.2008, 22:48
Mój motocykl: inne endurowate moto
Lokalizacja: Szczecin

Re: Wypady, spotkania

Post autor: torak »

Ojej! Kobieta na Transalpie w Szczecinie? :grin:
Miło Cię powitać w naszym skromnym gronie.
Wygląda na to że wyjazd na zlot ADV będzie jednodniowy (sobota). Mnie też inaczej nie pasi.
U mnie z polatankami wygląda różnie. Czasu mało. Ale może w tą sobotę się wytoczę?...
pomarańczowe zaloty czas zacząć
http://www.artmebel.szczecin.pl
Awatar użytkownika
Fresh
miejski lanser
miejski lanser
Posty: 353
Rejestracja: 24.08.2008, 09:03
Mój motocykl: XL600V
Lokalizacja: Szczecin

Re: Wypady, spotkania

Post autor: Fresh »

Pat, czy czasami nie jeździłaś kiedyś na chromie czy choperze?
Kiedys poznałem Patrycję pod motoakcesoriami w Dąbiu. Bardzo interesowała się moim trampkiem i pasowały jej takie klimaty.
Może to ty jesteś? :niewiem:
Ha i Ja w tą sobotę sie wytoczę :ok:
Wciąż jadę tędy, pierdolę czyjeś względy, przykro mi, lecz jestem z tych, którzy popełniają błędy .
Awatar użytkownika
Pat
wiejski tuningowiec
wiejski tuningowiec
Posty: 84
Rejestracja: 06.04.2011, 13:07
Mój motocykl: XL600V
Lokalizacja: SZCZECIN

Re: Wypady, spotkania

Post autor: Pat »

Dziękuję za miłe powitanie! ;))
Fajnie byłoby stworzyć grupkę latających Trampków ;) Będzicie musieli mieć dużą wyrozumiałość w stosunku do mnie : tak jak Torak z wolnym czasem miewam problemy, bo dużo zajęć i obowiązków (tylko kto ich nie ma...?;()
Najczęściej, gdy zdarzają mi się wolne godzinki (rzadko miewam je popołudniami w tygodniu), wiem o tym tuż przed. Fajnie, że niektórzy podaliście telefony- będzie dla mnie łatwiej się umawiać SMSami w takich wypadkach.
Dziś wsiadłam na moto na chwilę - tyle co do pracy i spowrotem. W ten weekend na razie nie mam widoków na motogodzinki, ale w razie gdyby -odezwę się na pweno.

Co do pytania Fresh'a:
"czy czasami nie jeździłaś kiedyś na chromie czy choperze? Kiedys poznałem Patrycję pod motoakcesoriami w Dąbiu. Bardzo interesowała się moim trampkiem i pasowały jej takie klimaty"
- to Ty miałeś (czy nadal masz?) fantazyjnie zaklejony bak plasterkiem? ;) Jak widać moje zaineresowanie Trampkiem od dawna było szczere ;))
Domel
czyściciel nagaru
czyściciel nagaru
Posty: 562
Rejestracja: 19.10.2010, 21:19
Mój motocykl: XL650V
Lokalizacja: Trzebież, Oxford
Kontakt:

Re: Wypady, spotkania

Post autor: Domel »

Heh, nasza szczecińska grupa powstaje z popiołów :)
Panie (aż miło napisać) i Panowie, proponuję powoli ustawiać się na ADV - wypad sobotni i w sile naszych maszyn wspólnie bryknąć na imprezę. Sądzę, tak jak napisał Coff, że będzie to najlepsza forma integracji :)

Jeśli ktoś już ma jakieś propozycję, (miejsce i godzina startu z SZZ, czas powrotu) proszę pisać, jakoś się poskładamy.
Transalp - Impossible is nothing...
Awatar użytkownika
Fresh
miejski lanser
miejski lanser
Posty: 353
Rejestracja: 24.08.2008, 09:03
Mój motocykl: XL600V
Lokalizacja: Szczecin

Re: Wypady, spotkania

Post autor: Fresh »

Pat pisze:Dziękuję za miłe powitanie! ;))
Fajnie byłoby stworzyć grupkę latających Trampków ;) Będzicie musieli mieć dużą wyrozumiałość w stosunku do mnie : tak jak Torak z wolnym czasem miewam problemy, bo dużo zajęć i obowiązków (tylko kto ich nie ma...?;()
Najczęściej, gdy zdarzają mi się wolne godzinki (rzadko miewam je popołudniami w tygodniu), wiem o tym tuż przed. Fajnie, że niektórzy podaliście telefony- będzie dla mnie łatwiej się umawiać SMSami w takich wypadkach.
Dziś wsiadłam na moto na chwilę - tyle co do pracy i spowrotem. W ten weekend na razie nie mam widoków na motogodzinki, ale w razie gdyby -odezwę się na pweno.

Co do pytania Fresh'a:
"czy czasami nie jeździłaś kiedyś na chromie czy choperze? Kiedys poznałem Patrycję pod motoakcesoriami w Dąbiu. Bardzo interesowała się moim trampkiem i pasowały jej takie klimaty"
- to Ty miałeś (czy nadal masz?) fantazyjnie zaklejony bak plasterkiem? ;) Jak widać moje zaineresowanie Trampkiem od dawna było szczere ;))
Pewnie, że to Ja nawet nie wiesz jak sie ucieszyłem :ok: :ok: :ok: że to Ty :ok: :ok: :ok:
Jednak dopiełaś swego, jeszcze dosiadałaś africzkę tego kolesia co tam podjechał. Widzę, że skórzane spodnie zostały i po nich Ciebie też skojarzyłem :thumbsup:
eeeeeee tamten motong ci nie pasował...w twoich oczach nie było widać lansu tylko iskierki przygody :thumbsup:
p.s juz nie jest zaklejony plasterkiem. został fantazyjnie załatany poxipolem :haha:
Pozdrawiam
TO KIEDY ŚMIGAMY???
Wciąż jadę tędy, pierdolę czyjeś względy, przykro mi, lecz jestem z tych, którzy popełniają błędy .
Awatar użytkownika
Pat
wiejski tuningowiec
wiejski tuningowiec
Posty: 84
Rejestracja: 06.04.2011, 13:07
Mój motocykl: XL600V
Lokalizacja: SZCZECIN

Re: Wypady, spotkania

Post autor: Pat »

Pewnie, że to Ja nawet nie wiesz jak sie ucieszyłem :ok: :ok: :ok: że to Ty :ok: :ok: :ok:
Jednak dopiełaś swego, jeszcze dosiadałaś africzkę tego kolesia co tam podjechał. Widzę, że skórzane spodnie zostały i po nich Ciebie też skojarzyłem :thumbsup:
eeeeeee tamten motong ci nie pasował...w twoich oczach nie było widać lansu tylko iskierki przygody :thumbsup:
p.s juz nie jest zaklejony plasterkiem. został fantazyjnie załatany poxipolem :haha:
Pozdrawiam
TO KIEDY ŚMIGAMY???

...i chyba mnie rozszyfrowałeś. Czuję bratnią duszę :ok:

Co do jeżdzenia w ten weekend, to wciąż bez widoków...;( Może poniedziałek przed południem znalazłabym czas...

Dziś nie jeździłam, bo musiałam poświęcić wolne czterem kółkom- m.in. zrzuciłam dopiero(!) oponki zimowe, ale co najśmieszniejsze stałam w kolejce tyle spóźnialskich było...

Co do wyjazdu 16.04 to może bliżej soboty będziemy się wszyscy synhronizować...?
Pozdrawiam!
Awatar użytkownika
torak
pałujący w lesie
pałujący w lesie
Posty: 1417
Rejestracja: 12.06.2008, 22:48
Mój motocykl: inne endurowate moto
Lokalizacja: Szczecin

Re: Wypady, spotkania

Post autor: torak »

Się po południu przewietrzę chyba 603-939-530 jakby co. Tylko głośno dzwonić :grin:
pomarańczowe zaloty czas zacząć
http://www.artmebel.szczecin.pl
Domel
czyściciel nagaru
czyściciel nagaru
Posty: 562
Rejestracja: 19.10.2010, 21:19
Mój motocykl: XL650V
Lokalizacja: Trzebież, Oxford
Kontakt:

Re: Wypady, spotkania

Post autor: Domel »

Torak o której chcesz wyjechać? Ja mam czas tak do 16, potem jestem w terenie do jutra.
Transalp - Impossible is nothing...
Awatar użytkownika
torak
pałujący w lesie
pałujący w lesie
Posty: 1417
Rejestracja: 12.06.2008, 22:48
Mój motocykl: inne endurowate moto
Lokalizacja: Szczecin

Re: Wypady, spotkania

Post autor: torak »

No widzisz, ja raczej po obiedzie :wink:
Pss: Wczoraj znowu w Policach widziałem srebernego TA 650. Kto to?
pomarańczowe zaloty czas zacząć
http://www.artmebel.szczecin.pl
Awatar użytkownika
Fresh
miejski lanser
miejski lanser
Posty: 353
Rejestracja: 24.08.2008, 09:03
Mój motocykl: XL600V
Lokalizacja: Szczecin

Re: Wypady, spotkania

Post autor: Fresh »

a może jutro? :grin: z rańca z tego co wiem ma być piknie :roll:
Wciąż jadę tędy, pierdolę czyjeś względy, przykro mi, lecz jestem z tych, którzy popełniają błędy .
Awatar użytkownika
torak
pałujący w lesie
pałujący w lesie
Posty: 1417
Rejestracja: 12.06.2008, 22:48
Mój motocykl: inne endurowate moto
Lokalizacja: Szczecin

Re: Wypady, spotkania

Post autor: torak »

Jutro ja nie latam. Właśnie się ubieram i ...w krzaki :grin:
pomarańczowe zaloty czas zacząć
http://www.artmebel.szczecin.pl
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości