Wypady, spotkania

Awatar użytkownika
Padre
rozmawiający z silnikiem
rozmawiający z silnikiem
Posty: 460
Rejestracja: 23.06.2008, 00:20
Mój motocykl: mam inne moto...
Lokalizacja: Lublin

Re: Lubelskie

Post autor: Padre »

A ja dalej będę drążył temat Bałtowa. Rozmawiałem z Ostrym o trasie i padł z mojej strony pomysł przeprawy promowej przez Wisłę. Znalazłem takową w miejscowości Kłudzie na wysokości Opola Lubelskiego http://mapa.targeo.pl/,25,694019,369102. Ewentualna przeprawa pozwala nam na zmianę trasy na mniej uczęszczaną i bardziej malowniczą. Jakoś wizja tłuczenia się do Annopola mnie nie kręci. Proponowana trasa: Lublin, Bełżyce, Poniatowa, Opole Lub., Łaziska, KŁUDZIE, Solec nad Wisłą, Kopaniny, Czekarzewice, Bałtów.
Ludzie powinni być życzliwi, a gdy jeden człowiek upadnie, to drugi powinien się przejąć.
Awatar użytkownika
ostry
oktany w żyłach
oktany w żyłach
Posty: 3966
Rejestracja: 12.06.2008, 21:52
Mój motocykl: nie mam już TA
Lokalizacja: Kraśnik
Kontakt:

Re: Lubelskie

Post autor: ostry »

Trzeba by sie zorientować czy ten prom kursuje, mam tam znajomych niedaleko to do nich przekręcę, powinni wiedzieć.
PD 06,RD 01,PD 06,PD 06,RD 04,PD 06,PD 10,RD 10,RD 13,PD 06,T7 ...
acid_toXin
osiedlowy kaskader
osiedlowy kaskader
Posty: 148
Rejestracja: 13.06.2008, 07:57
Mój motocykl: nie mam już TA

Re: Lubelskie

Post autor: acid_toXin »

Prom kursuje do godziny 19:00. Nie przekręcaj :tongue:
Awatar użytkownika
Rysiek
pyrkający w orzeszku
pyrkający w orzeszku
Posty: 221
Rejestracja: 14.06.2008, 09:01
Mój motocykl: BMW GS
Lokalizacja: Stalowa Wola

Re: Lubelskie

Post autor: Rysiek »

"Wybieram się w sobotę do Janowa Lub. popatrzeć na koniki. Jest coroczna letnia gala jeździecka a nieźle to organizują. Może zadzierzgniemy znajomość :drinking:[/quote]"

Dobry pomysł z tym Janowem :thumbsup: tylko ta pogoda nie ciekawa. Słyszalem, że dzisiaj podczas burzy zawalila sie scena raniąc kilka osób :hammer:
Awatar użytkownika
Padre
rozmawiający z silnikiem
rozmawiający z silnikiem
Posty: 460
Rejestracja: 23.06.2008, 00:20
Mój motocykl: mam inne moto...
Lokalizacja: Lublin

Re: Lubelskie

Post autor: Padre »

Ja w ten weekend odpadam. Jadę do Wilna z tabunem kobiet :punk:
Ostatnio zmieniony 26.07.2008, 09:32 przez Padre, łącznie zmieniany 1 raz.
Ludzie powinni być życzliwi, a gdy jeden człowiek upadnie, to drugi powinien się przejąć.
Awatar użytkownika
strzelec
pyrkający w orzeszku
pyrkający w orzeszku
Posty: 256
Rejestracja: 22.07.2008, 21:41
Mój motocykl: XL650V
Lokalizacja: Lublin

Re: Lubelskie

Post autor: strzelec »

oj działo się w tym Janowie.Córka pojechałe z namiocikiem rano wrócia przed 17. Moja małża tam sędziuje i im budkę przewróciło - taka przyczepa od tira. Jest trochę potłuczona. Niestety jedną dziewczynkę (z obsługi) zdrowo ta przyczepa przygniotła. Reanimowali ją na miejscu. Teraz jest w Lublinie. Na szczęście kręgosłup jest ok ale jest w śpiątcze farmakologicznej ma problemy z płucami icałą klatka piersiową ąle mówią że życiu już nic nie zagraża. Miejmy nadzieję
Awatar użytkownika
ostry
oktany w żyłach
oktany w żyłach
Posty: 3966
Rejestracja: 12.06.2008, 21:52
Mój motocykl: nie mam już TA
Lokalizacja: Kraśnik
Kontakt:

Re: Lubelskie

Post autor: ostry »

wow, no to niezbyt miłe informacje zastałem jak zasiadłem przed kompem... a ja sie martwiłem ukręconym drzewem rosnącym koło mojego domu, które piorun wywalił do sąsiada...
PD 06,RD 01,PD 06,PD 06,RD 04,PD 06,PD 10,RD 10,RD 13,PD 06,T7 ...
Awatar użytkownika
ostry
oktany w żyłach
oktany w żyłach
Posty: 3966
Rejestracja: 12.06.2008, 21:52
Mój motocykl: nie mam już TA
Lokalizacja: Kraśnik
Kontakt:

Re: Lubelskie

Post autor: ostry »

acid_toXin pisze:Prom kursuje do godziny 19:00. Nie przekręcaj :tongue:
plynąłeś tym promem? nie zatonie pod paroma trampkami?? :haha: Wisła ostatnio przybiera po tych ulewach, to chyba byśmy jej na kołach nie sforsowali :grin:
Padre pisze:Ja w ten weekend opadam. Jadę do Wilna z tabunem kobiet :punk:
zaczynam sie o Ciebie martwić... znowu same kobity, a Ty "opadasz" :hammer: :lol: :pob:
PD 06,RD 01,PD 06,PD 06,RD 04,PD 06,PD 10,RD 10,RD 13,PD 06,T7 ...
acid_toXin
osiedlowy kaskader
osiedlowy kaskader
Posty: 148
Rejestracja: 13.06.2008, 07:57
Mój motocykl: nie mam już TA

Re: Lubelskie

Post autor: acid_toXin »

na prom wchodzi sześć samochodów :ok: a jeśli chcecie forsować to wyjedźcie wcześniej...dzień, dwa, tydzień. Weźcie kanapki bo musicie coś jeść czekając aż opadnie.. ...i pić :smile:

Padre: nie jedź, patrz: http://pl.wikipedia.org/wiki/Tabun
Awatar użytkownika
Padre
rozmawiający z silnikiem
rozmawiający z silnikiem
Posty: 460
Rejestracja: 23.06.2008, 00:20
Mój motocykl: mam inne moto...
Lokalizacja: Lublin

Re: Lubelskie

Post autor: Padre »

Łapiecie mnie za słówka i czepiacie się literówek :tongue: Żeby rozbudzić waszą wyobraźnię dam link do zdjęć z corocznej imprezy, na której byłem z klientkami w czerwcy na Chorwacji. http://www.prisedevue.com/photos/matrix/index.htm Po przejżeniu kilku możecie stwierdzić, że jestem dziwny bo myśle o zmianie pracy.
Ludzie powinni być życzliwi, a gdy jeden człowiek upadnie, to drugi powinien się przejąć.
acid_toXin
osiedlowy kaskader
osiedlowy kaskader
Posty: 148
Rejestracja: 13.06.2008, 07:57
Mój motocykl: nie mam już TA

Re: Lubelskie

Post autor: acid_toXin »

:thumbsup: ...jesteś dziwny :tongue: oni płacą Tobie czy Ty im ? :wink: a serio: znudziło Ci się patrzenie czy klientki Cię wnerwiają? :grin:
MARCIN
dwusuwowy rider
dwusuwowy rider
Posty: 165
Rejestracja: 01.07.2008, 21:08
Mój motocykl: XL650V
Lokalizacja: Prawie Puławy

Re: Lubelskie

Post autor: MARCIN »

o której godzinie panowie chcecie sie przeprawiać przez Wisłe bo moze bym się doczepił do was bo zmierzał będę w stronę Chęcin a Bałtów mogę mieć po drodze? w jakiej miejscowości chcecie się przeprawiać bo z tego co ja kojarzę to prom jest w miejscowości Kamień i płynie do Choczczy ??
Awatar użytkownika
zalileusz
dwusuwowy rider
dwusuwowy rider
Posty: 166
Rejestracja: 27.06.2008, 12:15
Mój motocykl: XL600V
Lokalizacja: Posen

Re: Lubelskie

Post autor: zalileusz »

ktoś gdzieś coś planuje na jutro, jakieś śmiganko czy coś? - bo jakby coś to ja chętnie :wink: :ok:
bliżej czy dalej nie ma znaczenia byleby :crossy:
piszcie na priv
"Lepiej jest podróżować, niż dotrzeć na miejsce!"
Awatar użytkownika
Padre
rozmawiający z silnikiem
rozmawiający z silnikiem
Posty: 460
Rejestracja: 23.06.2008, 00:20
Mój motocykl: mam inne moto...
Lokalizacja: Lublin

Re: Lubelskie

Post autor: Padre »

Marcin, we wcześniejszym poście masz napisane gdzie jest przeprawa. Co do godziny i dnia to jeszcze wszystko w proszku. Nie wiemy kto jedzie i czy to będzie piątek czy sobota. Ja osobiście jestem za piątkiem :) Acid, poprostu ten typ tak ma, trochę się zacząłem nawet rozglądać i znalazłem coś fajnego, tyle że w co drugą sobotę bym tyrał. Z wiadomych przyczyn odpada :crossy:
Ludzie powinni być życzliwi, a gdy jeden człowiek upadnie, to drugi powinien się przejąć.
Awatar użytkownika
ostry
oktany w żyłach
oktany w żyłach
Posty: 3966
Rejestracja: 12.06.2008, 21:52
Mój motocykl: nie mam już TA
Lokalizacja: Kraśnik
Kontakt:

Re: Lubelskie

Post autor: ostry »

zalileusz pisze:ktoś gdzieś coś planuje na jutro, jakieś śmiganko czy coś? - bo jakby coś to ja chętnie :wink: :ok:
bliżej czy dalej nie ma znaczenia byleby :crossy:
piszcie na priv
Właśnie wstałem, dopiero dochodzem do się po weselichu, gorący rosołek i zimny przysznic postawią na nogi :wink: Także ja to dziś to tylko po bezdrożach, no chyba że z Magdom siem na miejsca zamieniem :grin:
PD 06,RD 01,PD 06,PD 06,RD 04,PD 06,PD 10,RD 10,RD 13,PD 06,T7 ...
Awatar użytkownika
zalileusz
dwusuwowy rider
dwusuwowy rider
Posty: 166
Rejestracja: 27.06.2008, 12:15
Mój motocykl: XL600V
Lokalizacja: Posen

Re: Lubelskie

Post autor: zalileusz »

OSTRY pisze:
Właśnie wstałem, dopiero dochodzem do się po weselichu, [...]
He he...znaczy się zabawa była udana :wink: :ok:
Ja tymczasem właśnie po bezdrożach się dziś nalatałem za wszystkie czasy :grin:
Wyruszyłem z zamiarem zwiedzenia Poleskiego Parku Narodowego, ale nie przypuszczałem,
że będzie to można robić z siodła Trampka - a można!! :grin: Nie bardzo uśmiechało mi się
zostawianie moto gdzieś na parkingu i dreptanie z buta, więc znalazłem sobie szlak rowerowy
i pognałem nim przed siebie :smile: Mówię Wam, zabawa i wrażenia przednie. Szlaki wiodą
przez lasy, wokół stawów, bagien, torfowisk, przez łąki i pola - jak dla mnie to był wypas!
Ładne widoki, niesamowite zapachy lasu i łąk i co ważne - pusto. Niby niedziela, a w ciągu 5
godzin spotkałem może z 10 osób! :shock: Wieczorem skoczyłem jeszcze nad Zagłębocze
i tam masakra - tłum ludzi i sznur samochodów do samego Lublina. No i były po drodze koniki
(w zagrodach, na pastwiskach) - coś dla Magdy :wink:
Nie miałem dobrej mapy i trochę błądziłem na tym Polesiu więc nie udało mi się zobaczyć
wszystkiego co sobie zaplanowałem, ale postanowiłem jeszcze tam wrócić - z dobrą mapą
i na dłużej (na terenie parku są wyznaczone miejsca biwakowe, z krytą wiatą, miejscem na
ognicho i toy toyem :resp: więc można jechać tam na cały weekend i biwakować po drodze)
Jeśli byłby ktoś chętny na mały off-road weekendowy to można by się wybrać większą
grupą, a wtedy jazda w terenie byłaby jeszcze przyjemniejsza :crossy: (ja będę czasowy
jakoś po 10 sierpnia).
Generalnie jak na jedno popołudnie i przejechane 240km wrażeń było sporo, więc dzisiejsza
niedziela zostaje zaliczona w poczet w pełni śmigalnych dni :crossy: :grin:
"Lepiej jest podróżować, niż dotrzeć na miejsce!"
Awatar użytkownika
ostry
oktany w żyłach
oktany w żyłach
Posty: 3966
Rejestracja: 12.06.2008, 21:52
Mój motocykl: nie mam już TA
Lokalizacja: Kraśnik
Kontakt:

Re: Lubelskie

Post autor: ostry »

No to bajka, my się na takie latanie oczywiście piszemy , a "po 10 sierpnia" zupełnie pasuje, bierzemy namiot i ognia przed siebie po Polesiu na kilka Trampków mam nadzieję :wink: :ok: :grin:
PD 06,RD 01,PD 06,PD 06,RD 04,PD 06,PD 10,RD 10,RD 13,PD 06,T7 ...
Awatar użytkownika
zalileusz
dwusuwowy rider
dwusuwowy rider
Posty: 166
Rejestracja: 27.06.2008, 12:15
Mój motocykl: XL600V
Lokalizacja: Posen

Re: Lubelskie

Post autor: zalileusz »

Przesyłam kilka zdjęć z dzisiejszego wyjazdu, może kogoś bardziej zachęcą :grin:

na polu biwakowym
Obrazek

gdzieś w lesie
Obrazek

i na polach...
Obrazek

koniki:)
Obrazek

i znów w lesie...
Obrazek
"Lepiej jest podróżować, niż dotrzeć na miejsce!"
Marek
pyrkający w orzeszku
pyrkający w orzeszku
Posty: 251
Rejestracja: 18.07.2008, 21:34
Mój motocykl: XL650V
Lokalizacja: Lublin

Re: Lubelskie

Post autor: Marek »

A my przewietrzyliśmy motorki po małym kawałku Roztocza. Trochę za późno wyjechaliśmy, o pierwszej po południu. Trasa: Lublin, Tarnawa, Turobin, Szczebrzeszyn (tu trzeba pojechać prosto, nie skręcać w lewo główną drogą), pomnik chrząszcza, Topólcza, Zwierzyniec, Guciów, Bondyrz, Żdanów, Mokre, Zamość, Nielisz (tama), Żółkiewka, Krzczonów, Chmiel (leśny tunel), Czerniejów, Prawiedniki, Zemborzyce Podleśne (tu widzieliśmy lot balonem nad Zalewem Zemborzyckim), Lublin. Na Roztoczu można by w przyszłości urządzić jakieś spotkanie bo krajobrazy są tam piękne. Mam na myśli jesień, kiedy lasy będą miały kolorową oprawę. Przejechaliśmy 240 km.
Awatar użytkownika
strzelec
pyrkający w orzeszku
pyrkający w orzeszku
Posty: 256
Rejestracja: 22.07.2008, 21:41
Mój motocykl: XL650V
Lokalizacja: Lublin

Re: Lubelskie

Post autor: strzelec »

A ja wczoraj na XLR traska 160 km stary zamość - szczebrzeszyn- frampol -janów lubelski i powrót dziurami przez szczebrzeski park krajobrazowy. Trampi został w lublinie ale na "małej" też było super zwłaszcza że w krótkich spodenkach :punk:
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości