[s] Kawasaki VN 900 Custom

Awatar użytkownika
ryve
emzeciarz agroturysta
emzeciarz agroturysta
Posty: 297
Rejestracja: 17.10.2010, 22:45
Mój motocykl: mam inne moto...
Lokalizacja: Warszawa

[s] Kawasaki VN 900 Custom

Post autor: ryve »

Hej,

Motocykl nie mój, ale właściciel mi bardzo dobrze znany. Znany również kilku osobom z forum ("Chuck Norris" z ubiegłorocznego wożenia dzieciaków na Pradze). Dał się w końcu namówić i przejechał się moim Trampkiem. Na początku stwierdził nieśmiało, że "coś w tym jest" a po jakimś czasie... zakupił Gieesa. Armaturę chce sprzedać bo bardziej zasmakował w nowym nabytku.

Link do aukcji: http://otomoto.pl/kawasaki-vn-900-custom-M3499070.html

Tam też namiar mailowy do Andrzeja i telefoniczny - proponuję kontaktować się tylko i wyłącznie z nim. Jeśli ktoś szuka armatury, to tą mogę polecić bez sekundy zawahania. Nie wiem czy to wysoka cena, czy niska. Wiem, że sprzęt jest w świetnym stanie. Każde słowo w opisie jest prawdziwe. Nawet ten wydawałoby się niewiarygodnie niski przebieg. Andrzej jeździł nim dookoła komina i raptem może dwa razy w roku na Mazury (a ja z nim). Wcześniej miał małą wirażkę i gość, który ją od niego kupił nadziwić się nie mógł, że nie było do czego się przy niej przyczepić. Jakby chciał za kilka lat Gieesa sprzedawać, to ja jestem pierwszy w kolejce! :grin:
Podpis zastępczy. Wyrób sygnaturko-podobny.
Awatar użytkownika
Lewy
wiejski tuningowiec
wiejski tuningowiec
Posty: 94
Rejestracja: 18.03.2009, 19:19
Mój motocykl: nie mam już TA
Lokalizacja: okolice Konina

Re: [s] Kawasaki VN 900 Custom

Post autor: Lewy »

Aktualny temat? Kolega szuka takowego ale pewnie się spóźniłem :tongue:
HONDA OD URODZENIA- A NAWET WCZEŚNIEJ!
Awatar użytkownika
ryve
emzeciarz agroturysta
emzeciarz agroturysta
Posty: 297
Rejestracja: 17.10.2010, 22:45
Mój motocykl: mam inne moto...
Lokalizacja: Warszawa

Re: [s] Kawasaki VN 900 Custom

Post autor: ryve »

Zgadłeś - nieaktualne. Co prawda dość długo nie było zainteresowania żadnego (chyba taki czas), ale jak już człowiek przyjechał oglądać, to kupił bez targowania i z bananem na twarzy odjechał w siną dal ;-)
Podpis zastępczy. Wyrób sygnaturko-podobny.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości