Nie wiem jak zatytułować więc będzie bez tematu.

motocyklowo
Awatar użytkownika
ostry
oktany w żyłach
oktany w żyłach
Posty: 3966
Rejestracja: 12.06.2008, 21:52
Mój motocykl: nie mam już TA
Lokalizacja: Kraśnik
Kontakt:

Nie wiem jak zatytułować więc będzie bez tematu.

Post autor: ostry »

Powinno być w Hyde Park ale zaszaleję :smile: . W sumie to ten temat mógłby być zbędny ale żeby nie było niepotrzebnych znaków zapytania, niedomówień, insynuacji i teorii z :dupa: , to mimo wszystko postanowiłem w skrócie rozjaśnić sprawę.
Życie człowieka uczy że jeśli nie potrafi czegoś robić dobrze, to lepiej niech nie robi wcale. Nie wiem jakim cudem ale przez te kilka lat jakoś mi się udało być moderatorem, mimo różnych sytuacji z tym związanych , tych przyjemnych i tych mniej, no ale cóż - funkcja.
Chciałem tylko napisać że mój czas na tzw. "stanowisku" dobiega końca. W zasadzie dowiadujecie się o tym w kolejności odczytywania, bo nikt do tej pory o tym nie wiedział (włącznie ze mną) za co przepraszam, szczególnie chłopaków z administracji, maju, B3stię ale przede wszystkim Wolo, bo w sumie to z nim najwięcej przesiadujemy na forum, czytamy, sprawdzamy, kontrolujemy, opierd***my (jak trzeba) i staramy się utrzymać jako taki ład i porządek. Co niewątpliwie nie było by możliwe gdyby nie Wasza pomoc, czy to przez skorzystanie z funkcji "zgłoś ten post" czy też na priva. Jesteśmy tylko ludźmi i nie zawsze wszystko wyłapiemy , a jak wiadomo forum jest spore i ciągle się rozrasta. I w zasadzie to że się rozrasta jest głównym powodem mojej rezygnacji, ponieważ uważam że moja praca/służba tutaj nie będzie skuteczna od momentu pojawienia się oficjalnej strony TCP na FB (co prawda przedwczoraj dowiedziałem się że już od roku takowa istnieje ale wyprowadziliście mnie z błędu, że to nie jest oficjalne, tylko jakiś kanał kontaktowy - dzięki. Co prawda doleciało mnie parę epitetów ale pewnie się należało). Jak człowiek nie korzysta z takich portali z różnych powodów to wiadomo, o parę rzeczy głupszy jest na pewno. Nie mniej jednak gwoli wyjaśnienia mej decyzji uważam iż skoro z zasady nie mam zamiaru korzystać z FB to bezsensowne jest dalsze istnienie mnie tutaj w roli funkcyjnego, ponieważ sporo informacji będzie mnie z pewnością omijać, a starałem się będąc moderatorem aby tak nie było. Nie wiem czy można to nazwać "już" nadgorliwością ale byłem przekonany że tak przy tej roli należy. Niestety pochłaniało to dużo czasu, przez co często trzeba było rezygnować z wielu innych rzeczy, kto nie był Modem, ten nie wie.
Wierzę że przez ten czas nie naraziłem się nikomu do tego stopnia by nie zechciał się kiedyś piwka ze mną wypić czy to na zlocie czy gdzieś indziej. Jeśli kogoś mimo wszystko udało mi się obrazić, to przepraszam ale starałem się by było to w słusznej wierze, nigdy w sprawie osobistej. Zarówno forum jak i klub TA były i są dla mnie ważne, bo tworzą je ludzie z którymi o wiele łatwiej jest znaleźć wspólny język niżeli z kimś spoza tego kręgu. Niestety mam jednak nieodparte wrażenie że TCP na Fejsbuku straci wiele z kameralności, bo pomimo że jest nas tutaj tak dużo to jednak ciągle ta kameralność jest odczuwalna nawet na zlotach, dość sporych z resztą. I nie idzie się nie zgodzić z Agni3szką gdy napisała że na pierwszym zlocie było 19 maszyn, na forum nie było podziałów na funkcje i było ok ale to se na wrati i zarówno forum jak i TCP ewoluowało i dalej ewoluuje choćby ze względu na kolejne możliwości kontaktowania się czy też ekshibicjonizmu w sieci. Ja jednak w tym miejscu muszę się zatrzymać. Mam inny obraz motocyklizmu i co prawda samo przebywanie z ludźmi z którymi jestem w stanie porozumieć się często bez słów lub za pokazaniem :dupa: jest bardzo ważne jeśli nie najważniejsze ale dalej niestety tym pociągiem nie mogę współkierować - za duża odpowiedzialność, bo nie mam pojęcia w jakim kierunku zmierza, a na oślep kierować się nie da.
Aby nie zostawić Wolo na lodzie chciałbym jeszcze do końca lutego kontynuować "robotę" ale mam nadzieję że w tym czasie znajdzie się ktoś chętny na moje miejsce. Osobiście uważam że powinna to być osoba która jest aktywna zarówno tutaj jak i na FB, po to by mogła śledzić jednocześnie oba te miejsca i próbować je niejako "scalać" by się nie rozlazły zbytnio. Tym samym z początkiem marca chciałbym pozostać "zielonym" (składka rzecz jasna opłacona) i cieszyć się spokojnym życiem klubowym bez napinki że trzeba wejść na forum w każdej wolnej chwili i prześledzić wszystkie nowe wpisy :roll: .
Mam świadomość że mimo tych "poobiednich" wypocin znajdą się osoby które będą tworzyć swoje wersje powodów mojej rezygnacji ale po prostu... nie wierzcie im, oni po prostu inaczej nie potrafią :wink:
To tyle tytułem wstępu... hehe

Dobra, dzięki za współpracę, wierzę że nowemu/nowym Modom też będziecie pomagać tak jak pomagaliście i wspieraliście w robocie moją skromną, już od marca zieloną osobę.

Byle do wiosny! :dupa:


PS.
Ostatnio zmieniony 10.02.2013, 10:11 przez ostry, łącznie zmieniany 2 razy.
Powód: 3 błędy w tekście mi wyłapaliście, hehehe. Zdecydowanie potrzebny jest Mod z lepszym wzrokiem ;)
PD 06,RD 01,PD 06,PD 06,RD 04,PD 06,PD 10,RD 10,RD 13,PD 06,T7 ...
Awatar użytkownika
Wolo
swobodny rider
swobodny rider
Posty: 3484
Rejestracja: 05.11.2008, 15:12
Mój motocykl: nie mam już TA
Lokalizacja: Poznań

Re: Nie wiem jak zatytuowac więc będzie bez tematu.

Post autor: Wolo »

Ty nie wiesz, jak zatytułować, ja nie wiem, co odpowiedzieć... muszę ochłonąć i przemyśleć.
Błogosławiony ten, co nie mając nic do powiedzenia, nie obleka tego faktu w słowa.
Awatar użytkownika
Remi
wypruwacz wydechów
wypruwacz wydechów
Posty: 1073
Rejestracja: 19.09.2008, 17:46
Mój motocykl: inne endurowate moto
Lokalizacja: Bartoszyce
Kontakt:

Re: Nie wiem jak zatytuowac więc będzie bez tematu.

Post autor: Remi »

kurde...szkoda ale bardzo dobrze Cię rozumiem. Dzięki za dobrą robote.
Awatar użytkownika
czupakabra
łamacz szprych
łamacz szprych
Posty: 683
Rejestracja: 29.09.2011, 11:24
Mój motocykl: mam inne moto...
Lokalizacja: Warszawa

Re: Nie wiem jak zatytuowac więc będzie bez tematu.

Post autor: czupakabra »

:wink: :mouthshut: :sad:
Awatar użytkownika
miroslaw123
oktany w żyłach
oktany w żyłach
Posty: 3622
Rejestracja: 14.06.2009, 13:28
Mój motocykl: XL650V
Lokalizacja: Kraków

Re: Nie wiem jak zatytuowac więc będzie bez tematu.

Post autor: miroslaw123 »

Dzięki za poświęcony czas! Będziesz miał więcej na :crossy: no i tradycyjnie :dupa:
Awatar użytkownika
Cambriel
pogłębiacz bieżnika
pogłębiacz bieżnika
Posty: 914
Rejestracja: 29.03.2012, 20:37
Mój motocykl: XL600V

Re: Nie wiem jak zatytuowac więc będzie bez tematu.

Post autor: Cambriel »

Będzie ostro do Ostrego. :egh:
Przeczytałem, prawdopodobnie będę jeszcze raz czytał lub dwa dla pełnego zrozumienia sprawy - zapowiedzi decyzji.
Dzisiaj w czasie gdy Ty kolego Ostry pisałeś tego posta rozmawiałem telefonicznie z kolegą z forum omawiając zaistniałą sytuację z FB i uwierz lub nie, przewidzieliśmy takie zachowanie moderatorów.
Jak to się mówi padło na Ciebie El Kapitano.
Teraz wielu będzie pisać: ajajaj, szkoda, zostań lub jak np. kolega Bathory, dziecinada itp. stylu.
Ja napiszę na początek tak, a może będzie ładniej jak zadam pytanie.
Czy Ty kolego Ostry aby przypadkiem nie pochodzisz z Włoch ?
Pozwolę sobie odpowiedzieć za Ciebie, prawdopodobnie nie ((piszę prawdopodobnie, bo nigdy nic nie wiadomo do końca).
To ja się Ciebie dalej pytam:
Czy Ty nazywasz się "Francesco Schettino" ? Nie.
To po jakiego ..... (wyrażenie popularne, zastępujące pawie wszystkie) "opuszczasz okręt" jak Twoim zdaniem "tonie".
Zostań do końca "na mostku", patrz jak się "niweczy" owoc Waszej pracy, krtań ściśnięta, serce pęka, ale trwaj na posterunku, bo Ci zawierzyliśmy.

Okręt nie tonie, tonie Twoja duma, bo co , bo Domel, bo grupa na FB, bo logo, bo się ktoś nie zapytał, bo samodzielna inicjatywa, bo Frędzle.
W :dupa: , to miej kolego Ostry, to drobna sprawa, niewarta funta kłaków i Twojego rozdzierania szat
Ty pilnuj aby pożoga się nie rozprzestrzeniała niekontrolowanie, Ty tonuj, Ty obserwuj, bo "cios śmiertelny" może przyjść z całkiem innej strony, a nie z FB.
Kolego Ostry, Ty czytaj posty ze zrozumieniem i wyciągaj prawidłowe wnioski.
Nie przyjmuję do wiadomości Twojej rezygnacji, bo co, bo nie jest kameralnie, ależ jest i dla tego samopoczucia tu jestem.
Bo jak chcą popierdułkować o głupotach na FB, to niech pierdułkują, a Ty masz mniej roboty, niech się sami pilnują.
Nikt Cię nie zmusza do utożsamiania się z nimi, ich jest ok. 100, Ty utożsamiaj się z Tymi którzy są tutaj, a jest nas 3301.
Nawet jak w grupie na FB będzie 1000 lub więcej to i tak ktoś pozostanie i będzie wtedy prawdziwa loża szyderców.
Będziesz Ty, będę ja, Senior Cambrielos Frędzelos.
Obrazek

CD może nastąpi. :wink:
Ostatnio zmieniony 08.02.2013, 19:42 przez Cambriel, łącznie zmieniany 2 razy.
Test: Cambriel


Nie sztuką jest bycie jednym z 72, sztuką jest bycie jednym z 12, mistrz może być tylko jeden.
Awatar użytkownika
falco
oktany w żyłach
oktany w żyłach
Posty: 5544
Rejestracja: 06.04.2010, 16:06
Mój motocykl: nie mam motocykla
Lokalizacja: K-J

Re: Nie wiem jak zatytuowac więc będzie bez tematu.

Post autor: falco »

Ostry - będzie bez wazeliny, zresztą mnie znasz, więc wiesz, że mówię wprost...

Swoje lata mam, na różnych forach bywałem i bywam i... nigdzie, ale to nigdzie nie spotkałem takiego człowieka, który w tak wyważony, spokojny i merytoryczny a zarazem z jajem sposób prowadził forum.

Jeśli mogę Cię prosić, to... przemyśl to jeszcze raz, pogadaj z chłopakami, (albo lepiej ze Swoją kobietą) :cool: bo ja wiem jedno, bez Ciebie za sterem, to już nie będzie to samo, mało tego, będzie strasznie ubogo... :egh:

Jestem w stanie wziąć na Siebie cały ciężar krytyki, śnieżnych kul czy nawet pomyj, ale by do tego nie dopuścić postawię pytanie-ankietę:

1. Czy jesteś za odejściem Ostrego (wchodzimy na fb)?
2. Czy jesteś za pozostaniem Ostrego (spróbujmy żyć bez fb)?

Jako pierwszy się deklaruję:
falco - wersja 2
Ostatnio zmieniony 08.02.2013, 18:39 przez falco, łącznie zmieniany 1 raz.
Pozdr! falco
...nie ma boga i Motóra...


Czas Diabła... oto Łezka...
Awatar użytkownika
bathory
łamacz szprych
łamacz szprych
Posty: 635
Rejestracja: 20.12.2011, 15:48
Mój motocykl: nie mam już TA
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Re: Nie wiem jak zatytuowac więc będzie bez tematu.

Post autor: bathory »

Poziom forum i merytorycznej dyskusji na nim upada, skoro pojawienie się fanpaga owego forum na tak znienawidzonym (i niezrozumianym) przez wielu portalu społecznościowym prowadzi do takich kroków. Ostry szanuje Cię za kawał dobrej roboty ale takie podejście to dzicinada.
Awatar użytkownika
pat13
przycierający rafki
przycierający rafki
Posty: 1211
Rejestracja: 15.04.2009, 17:09
Mój motocykl: inne endurowate moto
Lokalizacja: Warszawa i okolice

Re: Nie wiem jak zatytuowac więc będzie bez tematu.

Post autor: pat13 »

Dzięki. :resp: dla Twojej decyzji.
Mnie również nie podoba się to co się tu dzieje i zaczynam coraz rzadziej zaglądać. Takich jest nas więcej, niestety.
bathory pisze:Poziom forum i merytorycznej dyskusji na nim upada, skoro pojawienie się fanpaga owego forum na tak znienawidzonym (i niezrozumianym) przez wielu portalu społecznościowym prowadzi do takich kroków.
Upada zdecydowanie. Lecz to nie jest kwestia treści, lecz formy. Popatrz co ostatnio - pejsbuk, dyskusja nt. Wagadugu, wątek "inne motocykle niż TA".
Skrócona diagnoza: TCP się kończy. Przynajmniej w dotychczasowym kształcie. A właściwie już się skończyło. :sad:
bathory pisze: Ostry szanuje Cię za kawał dobrej roboty ale takie podejście to dzicinada.
Wręcz przeciwnie - bez sensu jest zarządzać czymś, czego się nie rozumie. Bo zakładam, że Ostry ogarnął temat szerzej niż w kontekście pyskówki nt. fb.

Wszystko dobre co się kończy.
Ignorancja może być skorygowana przy pomocy książki. Głupota wymaga strzelby i szpadla.
mirkoslawski
młody podróżnik
młody podróżnik
Posty: 2269
Rejestracja: 28.08.2009, 11:16
Mój motocykl: nie mam już TA
Lokalizacja: Kielce

Re: Nie wiem jak zatytuowac więc będzie bez tematu.

Post autor: mirkoslawski »

Żesz kurde...Ostry...ech - nie ma co dyskutować - Twoja decyzja...uszanuję(my) każdą ale przemyśl, tak jak Cię jeszcze Koledzy proszę...I zgadzam się z Pat - w 100%...

Dzięki za robotę ale mam nadzieję, że jednak zdanie zmienisz :wink:
Rolo
łamacz szprych
łamacz szprych
Posty: 726
Rejestracja: 26.07.2010, 15:19
Mój motocykl: nie mam już TA
Lokalizacja: Wrocław

Re: Nie wiem jak zatytuowac więc będzie bez tematu.

Post autor: Rolo »

Ostry, a przejrzałeś co się działo przez rok na Grupie na FB? Czy do momentu rozpętania się burzy o logo i nazwę zauważyłeś tam cokolwiek co spowodowałoby "podziały", niszczyło kameralność, czy też cokolwiek zmieniło w życiu forum czy klubu? Czy cokolwiek powodowało "rozłażenie" się tych dwóch miejsc? Jakieś istotne informacje "omijały" forum? Czemu uważasz, ze ogóle będziesz tam potrzebny? Czemu uważasz, że cokolwiek miało by się zmienić? Ja cały czas mam wrażenie (bez obrazy) że nie rozumiesz czym jest grupa czy też profil na FB. Nie lepiej by było najpierw poznać "wroga" zanim wywiesi się białą flagę? Najpierw zobaczyć jak to będzie działało, co z tego wyniknie i wtedy dopiero podjąć taka decyzje?
Mam nadzieję, że masz w głowie jakiś lepszy powód na podjęcie tej decyzji, bo jeśli to tylko FB to.... :lanie:

Mimo wszystko jeśli nie zmienisz decyzji to dzięki za całokształt i LWG!
Motocyklistę jest w stanie zrozumieć tylko pies wystawiający pysk za okno jadącego samochodu
TA XL 650 '01 => AT XRV 750 '02
Awatar użytkownika
wilczek
szorujący kolanami
szorujący kolanami
Posty: 1831
Rejestracja: 05.03.2012, 13:45
Mój motocykl: inne endurowate moto

Re: Nie wiem jak zatytuowac więc będzie bez tematu.

Post autor: wilczek »

Ostry, skoro część Kolegów chce dobudować "pokój" do Twierdzy i ma to być bez przenosin całości, to przecież nie musimy tam wchodzić :grin: . Ja nie będę tam śmiecił, a Ty nie będziesz sprzątał :thumbsup: . Może wystarczy powołać Moda od fanpejdżera, który będzie tam ogarniał. Może ustalenie szerokości przejścia info, tematów pomiędzy Forum a FP wystarczy aby zachowana została homeostaza, może jest szansa nawet na symbiozę? Pisze to ja ,FRENDZEL (celowo), co nie chce fejsa i miałem obawy , że całość TCP zostanie tam zassana. Skoro nie,to Tu niewiele się zmieni. Tym bardziej brak uzasadnienia , dla Twej, mam nadzieję , nieostatecznej decyzji. Potrzeba TU , Twojego spokoju i wyważenia ( :wink: już falco zdążył przypucować :lol: )Nie będę więcej pisał, co już zostało napisane:

..... trwaj na posterunku, bo Ci zawierzyliśmy.

Okręt nie tonie, tonie Twoja duma, bo co , bo Domel, bo grupa na FB, bo logo, bo się ktoś nie zapytał, bo samodzielna inicjatywa, bo Frędzle.
W :dupa: , to miej kolego Ostry, to drobna sprawa, niewarta funta kłaków i Twojego rozdzierania szat
Ty pilnuj aby pożoga się nie rozprzestrzeniała niekontrolowanie, Ty tonuj, Ty obserwuj, bo "cios śmiertelny" może przyjść z całkiem innej strony, a nie z FB.
Kolego Ostry, Ty czytaj posty ze zrozumieniem i wyciągaj prawidłowe wnioski.
Nie przyjmuję do wiadomości Twojej rezygnacji, bo co, bo nie jest kameralnie, ależ jest i dla tego samopoczucia tu jestem.
Bo jak chcą popierdułkować o głupotach na FB, to niech pierdułkują, a Ty masz mniej roboty, niech się sami pilnują.
Nikt Cię nie zmusza do utożsamiania się z nimi, ich jest ok. 100, Ty utożsamiaj się z Tymi którzy są tutaj, a jest nas 3301.
Nawet jak w grupie na FB będzie 1000 lub więcej to i tak ktoś pozostanie i będzie wtedy prawdziwa loża szyderców.
Będziesz Ty, będę ja, Senior Cambrielos Frędzelos....

....I paru jeszcze frędzelków

Ze swej strony obiecuję ( nie wierzę, że to piszę :wink: ) przysparzać Tobie mniej sprzątania po mnie :sad: , może docenisz moje niewątpliwe poświęcenie :cool: i to dodatkowo wpłynie na decyzję o kontynuacji funkcji Moda. :thumbsup:
Awatar użytkownika
ostry
oktany w żyłach
oktany w żyłach
Posty: 3966
Rejestracja: 12.06.2008, 21:52
Mój motocykl: nie mam już TA
Lokalizacja: Kraśnik
Kontakt:

Re: Nie wiem jak zatytuowac więc będzie bez tematu.

Post autor: ostry »

Czy Wam się już w głowach poprzewracało totalnie? Jak okręt? Jakie odejście?! Jaki moderator na FB? :lol:
Przede wszystkim dzięki za miłe słowa, również na PW bo tam jakoś tak bardziej sentymentalnie :blush: .
Ale do rzeczy! Żaden okręt nie tonie! To sobie należy od razu wytłumaczyć,a motór żyje wiecznie! Istnienie TCP nigdy nie zależało ode mnie ani zależeć nie będzie więc proszę mi tu nie zarzucać. To że będzie jechane, domyślałem się ale jestem przekonany że to w jaki sposób przedstawiłem powyżej sytuację i powód mojej rezygnacji będzie zrozumiane przez 99% z Was (na razie +/- się sprawdza :lol: ) . Słuchajcie, ja zostaję na forum i na razie nigdzie się stąd nie wybieram, wspólnie tworzyliśmy klimat i dalej tak będzie. Fakt że akcja z FB przyczyniła się do mojej decyzji nie zmienia faktu że prędzej czy później i tak by tam TCP wylądowało, bo niektórym łatwiej tam niektórym lepiej tu. Nic na siłę. FB robi dużo dobrej roboty .
Bardzo proszę o uszanowanie mej decyzji jak bardzo by ona nie była na rękę komukolwiek lub z jakichkolwiek podejrzeń traktował ją jako ucieczkę, dziecinadę czy jak tam sobie chce. Kijem Wisły nie nawróci, czasy są takie jakie są, świat goni, ludzie jeszcze szybciej a ja wcale nie muszę ciągle płynąć z prądem, mam do tego prawo i z niego korzystam. Etap mojej służby, od marca uważam za zamknięty, zwalniam tym samym miejsce i pole do popisu lepszym ode mnie cwaniakom. A ja skupię się bardziej na Trampku, czego mi wiele razy brakowało. Przeszedłem przez wszystkie modele,mam nawet trampkowego protoplastę :grin: więc chyba je po prostu lubię.Ludzi którzy lubią Trampki też lubię :smile: .

Uprzedzam jeszcze! Tylko mi się nie bić w moim wątku tu!
Na mnie możecie psioczyć, słusznie lub nie ale łatwo obrazić się nie dam, trza się postarać :grin: .
PD 06,RD 01,PD 06,PD 06,RD 04,PD 06,PD 10,RD 10,RD 13,PD 06,T7 ...
Awatar użytkownika
mr bulwa
czyściciel nagaru
czyściciel nagaru
Posty: 624
Rejestracja: 26.09.2008, 10:44
Mój motocykl: XL600V
Lokalizacja: Poznań

Re: Nie wiem jak zatytuowac więc będzie bez tematu.

Post autor: mr bulwa »

Ostry - dzięki za kawał dobrej roboty, którą tu odwalałeś. Forum było (i jest) wg mnie moderowane i adminowane profesjonalnie. Stay cool!
_______________________________________________
Nie ma drogi do szczęścia. To szczęście jest drogą.
Budda Siddhartha Gautama
Awatar użytkownika
Baran
pogłębiacz bieżnika
pogłębiacz bieżnika
Posty: 845
Rejestracja: 12.01.2010, 19:46
Mój motocykl: mam inne moto...
Lokalizacja: Warszawa

Re: Nie wiem jak zatytułuować więc będzie bez tematu.

Post autor: Baran »

Ostry,
Mam wrażenie, że FB przelał Ci tylko czarę jakiejś większej goryczy,
a może po prostu zmęczenie materiału w końcu dało Ci się we znaki o jeden raz za dużo?

Pytania w sumie mogą być retoryczne.
Ze swojej strony chcę Ci tylko podziękować za kilkuletnią, w mojej opinii bardzo dobrą robotę na forum,
doceniając włożony w to przez Ciebie czas i - zapewne nie raz - nerwy.
Dzięki!

Baran
__
... >> Transalp XL650V >> Triumph Tiger 955i + bzyk-smrodziuch (Honda Pantheon 150 2T)
Startujemy z polskim forum Triumph Tiger - http://www.tigerforum.pl/
gapa
naciągacz linek
naciągacz linek
Posty: 56
Rejestracja: 27.07.2009, 22:22
Mój motocykl: XL600V
Lokalizacja: Lublin

Re: Nie wiem jak zatytułuować więc będzie bez tematu.

Post autor: gapa »

Jestem już starym człowiekiem i coraz trudniej jest mi odnaleźć się w tym p....m świecie korporacji, FB, NK i ChGW. nie wiem o co kaman, ale Ostry na pewno ma rację.
Dziękuję młody człowieku, mam nadzieję, że jako "zwykły zielony" nadal będziesz podnosił poziom naszgo forum swoimi mądrymi i wyważonymi komentarzami.
Zdrowia.
Awatar użytkownika
ostry
oktany w żyłach
oktany w żyłach
Posty: 3966
Rejestracja: 12.06.2008, 21:52
Mój motocykl: nie mam już TA
Lokalizacja: Kraśnik
Kontakt:

Re: Nie wiem jak zatytułować więc będzie bez tematu.

Post autor: ostry »

Baran pisze:Ostry,
Mam wrażenie, że FB przelał Ci tylko czarę jakiejś większej goryczy,
a może po prostu zmęczenie materiału w końcu dało Ci się we znaki o jeden raz za dużo?

Pytania w sumie mogą być retoryczne.
Ze swojej strony chcę Ci tylko podziękować za kilkuletnią, w mojej opinii bardzo dobrą robotę na forum,
doceniając włożony w to przez Ciebie czas i - zapewne nie raz - nerwy.
Dzięki!

Baran
Dobrze że mogą być retoryczne, a nie muszą, bo po części, małej części masz rację. Jako że wszelkie skrajności wydają się być szkodliwe, uznałem (i tu fakt że objawiło mi się to bardzo widocznie przy wątku z FB, bo jakoś wcześniej nie zwracałem na to uwagi) że skoro zaczynam zbyt emocjonalnie podchodzić do pracy tu, to nie jest dobrze zarówno dla forum jak i dla mnie prywatnie. Także decyzja była z jednej strony nie łatwa ale z drugiej strony zobaczyłem w niej wiele plusów, które mnie w niej utwierdziły.
Na razie jest jeszcze problem natury administracyjnej (Wolo, maju, B3stia... macie w ryj :grin: ) ale myślę że jakoś to rozwiążemy.

Ale! Kolejnym plusem zamieszania jest to że zobaczyłem na forum gęby których tu nie widywałem od miesięcy, to miło Panowie, dzięki :grin:.
PD 06,RD 01,PD 06,PD 06,RD 04,PD 06,PD 10,RD 10,RD 13,PD 06,T7 ...
Pablo
emzeciarz agroturysta
emzeciarz agroturysta
Posty: 284
Rejestracja: 13.06.2008, 11:34
Mój motocykl: nie mam już TA
Lokalizacja: Gród Kraka

Re: Nie wiem jak zatytułować więc będzie bez tematu.

Post autor: Pablo »

Ostry, dzięki za Twoją pracę. Bo choć udzielam się rzadko, to przeglądam/czytam codziennie i trud doceniam.
Rozumiem, jak sądzę, przynajmniej część powodów wpływających na podjęcie przez Ciebie takiej decyzji.
Stare "zielone" forum odjechało już daaawno temu, podobnie jak i stara ekipa, ale taka chyba kolej rzeczy.
Awatar użytkownika
Tomko
czyściciel nagaru
czyściciel nagaru
Posty: 595
Rejestracja: 16.05.2010, 13:55
Mój motocykl: mam inne moto...
Lokalizacja: Świętokrzyskie

Re: Nie wiem jak zatytułować więc będzie bez tematu.

Post autor: Tomko »

Ostry :resp: . Twoja decyzja i tylko Twoja! Do zobaczenia już wkrótce :crossy:

PS Może znów na topieniu Marzanny? :wink:

Zdrowia!!
Zbieram na fajny rower...
Awatar użytkownika
henry
swobodny rider
swobodny rider
Posty: 3092
Rejestracja: 12.06.2008, 23:12
Lokalizacja: INOWŁÓDZ

Re: Nie wiem jak zatytułować więc będzie bez tematu.

Post autor: henry »

Ostry, daj spokój, nie wymiękaj, zima kiedyś minie i znowu wszystko będzie normalne ... chyba :smile:
Nas "starych" jeszcze tu kilku zostało a wiesz przecież, że starzy nie lubią zmian :sad:
Trzymaj się chłopie zdrowo :thumbsup:
GMOLE DO XL 600 i XL 700 i Afryki ... robię
504894578
Zablokowany

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości