Transalp Polska na fb

Coś nie działa? Zawartość strony dziwnie wygląda? Daj znać.
mirkoslawski
młody podróżnik
młody podróżnik
Posty: 2269
Rejestracja: 28.08.2009, 11:16
Mój motocykl: nie mam już TA
Lokalizacja: Kielce

Re: Transalp Polska na fb

Post autor: mirkoslawski »

Ebolec pisze:
mirkoslawski pisze:A ja nadal jestem za niewynoszeniem na fb TCP w jakiejkolwiek formie. Przecież tutaj można wzbogacić czat, jeśli potrzeba "szybszej komunikacji", można też wpisać nr. tel i dzwonić, przez TCP można przecież wysłać PRAWDZIWEGO maila (jeśli ktoś chciał umieścić swój adres mailowy)...kurcze - jeśli przeniesie się dyskusję na fb to co zostanie tutaj?

No nic - ja sam i tak nie zmienię nic i pozostaje tylko patrzeć...bo ja naprawdę nie rozumiem, po co tworzyć coś, co w naturalny sposób dzieli TCP? Bo przecież część z nas nie będzie na fb a część będzie głównie tam. Jeśli (mam nadzieję, że nie) sprawdzą się moje obawy, ten rok pewnie będzie ostatnim składkowym u mnie jako Członka Transalp Klub Polska, jako forumowicza (nie fejsbukowicza). I tyle w temacie.
Szanuję Twoją osobistą decyzję. Ale jeśli większość by myślała w ten sposób to :
-świat nie ruszyłby z miejsca
- zamiast siedzieć dziś na forum siedziałbyś na poczcie wysyłając listy do kolegów z klubu.

NIestety nie uciekniesz przed zmianami cywilizacyjnymi, przeczytaj co sądzili ludzie o pierwszych motocyklach - a teraz na nich jeździmy!!!
Myslę że Admini słusznie uczynili (po małej zjebce!) i dogadali sie co do załozenia oficjalnego konta TCP na FB.
Bravo Panowie.

Jestem na FB, jestem na TCP i jestem z tego dumny!!
Ebolec - dla mnie niektórych rzeczy nie powinno się ruszać a uwierz mi - w domu mam elektryczność, poruszam się samochodem i umiem obsługiwać telefon więc nie mam nic do "postępu" - mam (z racji zawodu, wykształcenia itp) swój prywatny pogląd, który wyciągnąłem na podstawie obserwacji ludzi - niedługo nie będą sobie potrzebni, jak komunikacja będzie tak wyglądała (mam na myśli komunikacje międzyludzką). A fb - no cóż - ja go nie zakładałem to i nie zamknę :lol: więc możesz dalej być dumnym posiadaczem konta na TCP i/na fb ja też szanuję Twoją osobistą decyzję :wink:
Awatar użytkownika
przeszczep
pałujący w lesie
pałujący w lesie
Posty: 1616
Rejestracja: 23.04.2010, 16:48
Mój motocykl: XL600V
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Transalp Polska na fb

Post autor: przeszczep »

mirkoslawski pisze:A ja nadal jestem za niewynoszeniem na fb TCP w jakiejkolwiek formie. Przecież tutaj można wzbogacić czat, jeśli potrzeba "szybszej komunikacji", można też wpisać nr. tel i dzwonić, przez TCP można przecież wysłać PRAWDZIWEGO maila (jeśli ktoś chciał umieścić swój adres mailowy)...kurcze - jeśli przeniesie się dyskusję na fb to co zostanie tutaj?

No nic - ja sam i tak nie zmienię nic i pozostaje tylko patrzeć...bo ja naprawdę nie rozumiem, po co tworzyć coś, co w naturalny sposób dzieli TCP? Bo przecież część z nas nie będzie na fb a część będzie głównie tam. Jeśli (mam nadzieję, że nie) sprawdzą się moje obawy, ten rok pewnie będzie ostatnim składkowym u mnie jako Członka Transalp Klub Polska, jako forumowicza (nie fejsbukowicza). I tyle w temacie.

Mirko - zastanów się - policz od kiedy jest grupa na FB? Ile się zmieniło od tamtej pory na forum? Czy forum coś straciło? Przecież i tak nikt kto tam nie bywa otym nie wie, bo tam się nie dzieje nic po za wrzucaniem czasem jakiegoś foto i paru komentarzy lub ustawki na jakieś latanie okoliczne.

Cały czas wydaje mi się, że tu jakiś problem ideologiczny jest... i kompletnie nie rozumiem dlaczego????
Podział zaczął się robić, bo nagle okazało się, że logo to już nie jest nasze dobro i już nie można oklejać nim różnych rzeczy...
Awatar użytkownika
evoluzione
pogłębiacz bieżnika
pogłębiacz bieżnika
Posty: 913
Rejestracja: 23.08.2012, 22:24
Mój motocykl: XL600V
Lokalizacja: Kurów

Re: Transalp Polska na fb

Post autor: evoluzione »

Tak sobie czytam i myślę i mam nadzieję, że FB nie jest/będzie kopią TCP, ani jej konkurencją. Mam wrażenie, że przejmie/odciąży on stronę "towarzyską" forum (szybkie spotkania lokalne, osobiste pogaduchy itp.), natomiast TCP zostanie, bo jest przeogromną bazą wiedzy technicznej oraz gromadzi wiele wartościowych osób , które są gotowe pomóc w wielu mniej lub bardziej wartościowych sprawach.
Jestem z Wami dopiero pół roku i nie widziałem w życiu tak "żywego" i "poukładanego" forum :thumbsup: To właśnie sprawia, że jest nas tyle, i że 30% użytkowników (tak na oko) nie ma już TA, a zachowuje się tak jak by go nadal miała :omg: - to jest najważniejsza siła tegoż Forum - tak trzymajmy i żaden FB czy inny tego nie zmieni.

Ps. dla jasności konta na FB nie mam, ale też nie jestem jego przeciwnikiem. Jest to jest - jak mnie coś nie interesuje to nie zaglądam :wink: , i nie ma też nic do tych którzy zaglądają. :smile:
Są:
PD10 98 - w najszybszym kolorze :-), PD06 95 - żonki
Była:
XL 125 2001
Masz problem z CB Radiem? - pisz/dzwoń - spróbuję pomóc - http://forum.transalpclub.pl/viewtopic.php?f=68&t=13016
SQ8MXQ
Ebolec
emzeciarz agroturysta
emzeciarz agroturysta
Posty: 279
Rejestracja: 22.03.2010, 20:13
Mój motocykl: XL650V
Lokalizacja: Poznań

Re: Transalp Polska na fb

Post autor: Ebolec »

mirkoslawski pisze:
Ebolec pisze:
mirkoslawski pisze:A ja nadal jestem za niewynoszeniem na fb TCP w jakiejkolwiek formie. Przecież tutaj można wzbogacić czat, jeśli potrzeba "szybszej komunikacji", można też wpisać nr. tel i dzwonić, przez TCP można przecież wysłać PRAWDZIWEGO maila (jeśli ktoś chciał umieścić swój adres mailowy)...kurcze - jeśli przeniesie się dyskusję na fb to co zostanie tutaj?

No nic - ja sam i tak nie zmienię nic i pozostaje tylko patrzeć...bo ja naprawdę nie rozumiem, po co tworzyć coś, co w naturalny sposób dzieli TCP? Bo przecież część z nas nie będzie na fb a część będzie głównie tam. Jeśli (mam nadzieję, że nie) sprawdzą się moje obawy, ten rok pewnie będzie ostatnim składkowym u mnie jako Członka Transalp Klub Polska, jako forumowicza (nie fejsbukowicza). I tyle w temacie.
Szanuję Twoją osobistą decyzję. Ale jeśli większość by myślała w ten sposób to :
-świat nie ruszyłby z miejsca
- zamiast siedzieć dziś na forum siedziałbyś na poczcie wysyłając listy do kolegów z klubu.

NIestety nie uciekniesz przed zmianami cywilizacyjnymi, przeczytaj co sądzili ludzie o pierwszych motocyklach - a teraz na nich jeździmy!!!
Myslę że Admini słusznie uczynili (po małej zjebce!) i dogadali sie co do załozenia oficjalnego konta TCP na FB.
Bravo Panowie.

Jestem na FB, jestem na TCP i jestem z tego dumny!!
Ebolec - dla mnie niektórych rzeczy nie powinno się ruszać a uwierz mi - w domu mam elektryczność, poruszam się samochodem i umiem obsługiwać telefon więc nie mam nic do "postępu" - mam (z racji zawodu, wykształcenia itp) swój prywatny pogląd, który wyciągnąłem na podstawie obserwacji ludzi - niedługo nie będą sobie potrzebni, jak komunikacja będzie tak wyglądała (mam na myśli komunikacje międzyludzką). A fb - no cóż - ja go nie zakładałem to i nie zamknę :lol: więc możesz dalej być dumnym posiadaczem konta na TCP i/na fb ja też szanuję Twoją osobistą decyzję :wink:

Spokojna Twoja rozczochrana!

Całe szczęscie jesteśmy TU (TCP) w gronie ludzi myslących, którzy wiedzą jak uzywać "nowinek technicznych" w pozytywny sposób- najlepszy dowód decyzja Adminów.

Inne szczęscie to to że nasze maszyny się psują (choć rzadko) i trzeba sie spotkać by wspólnie rozkminić jak to naprawić- komunikacja ludzka bezpośrednia,
Mamy też spotkania Zlotowe min 2 razy w roku -to też komunikacja ludzka bezpośrednia.

TCP jest pełna ludzi pragnących kontaktu, to specyficzny gatunek!!
Więcej wiary w Nas jak i w siebie.

Serdecznie Cię pozdrawiam.
Prawdziwi podróżnicy to tylko ci, co wyruszają aby wyruszyć

autor: Charles Pierre Baudelaire
mirkoslawski
młody podróżnik
młody podróżnik
Posty: 2269
Rejestracja: 28.08.2009, 11:16
Mój motocykl: nie mam już TA
Lokalizacja: Kielce

Re: Transalp Polska na fb

Post autor: mirkoslawski »

przeszczep pisze:

Mirko - zastanów się - policz od kiedy jest grupa na FB? Ile się zmieniło od tamtej pory na forum? Czy forum coś straciło? Przecież i tak nikt kto tam nie bywa otym nie wie, bo tam się nie dzieje nic po za wrzucaniem czasem jakiegoś foto i paru komentarzy lub ustawki na jakieś latanie okoliczne.

Cały czas wydaje mi się, że tu jakiś problem ideologiczny jest... i kompletnie nie rozumiem dlaczego????
Podział zaczął się robić, bo nagle okazało się, że logo to już nie jest nasze dobro i już nie można oklejać nim różnych rzeczy...
ta grupa na fb nie jest mi zadrą w oku - ja jestem tu gdzie chcę więc podkreślam, że do Domela ani nikogo, kto jest na fb nie mam nic :thumbsup: Buntuje się tylko przed przenoszeniem TCP jako pewnej idei, stylu życia/bycia - ot co :wink: Nie wiem ilu ludzi tam będzie bo to każdego indywidualna sprawa i dlatego napisałem, że mam nadzieję, że rzeczywiście się nic nie zmieni i nadal tu, na tradycyjnym TCP Forum będzie życie :wink:

I ja naprawdę jestem "postępowym, młodym człowiekiem", który wie i rozumie ewolucje :lol:
Awatar użytkownika
Cambriel
pogłębiacz bieżnika
pogłębiacz bieżnika
Posty: 914
Rejestracja: 29.03.2012, 20:37
Mój motocykl: XL600V

Re: Transalp Polska na fb

Post autor: Cambriel »

Ludzie trzymajcie mnie.
Piszcie tak dalej, to ze 100 zrobi się w miesiąc 1000.
Socjologia moi Panowie, socjologia, powiązana z psychologią tłumu.
Co zabronione, to podniecające i pożądane jako owoc zakazany.
Grupa już jest.
Zabronicie jej istnienia, to będzie N klonów Domela.
Miras zobacz ile osób pisze na czacie, sprawdź. przewija się ze 20 tych samych.
Tam możesz coś pier... i nikt Ci posta nie wykasuje, bo Cambrielowi nie wolno w dziale sprzedam, a innym wolno i mogą nap... ile wlezie (moderatorzy do Was to piszę).
Przypomnij sobie Miras dlaczego Mazi87 odszedł, on jest odzwierciedleniem ich postaw, ich obecności na FB.
Sami sobie zgotowaliśmy ten los.
Umiejcie wybrnąć z trudnej sytuacji z wypiętą klatą i zaakceptować stan rzeczy.
Bo jak tak dalej pójdzie, to sami będziemy się branzlować na tym forum dumni z jego zawartości merytorycznej ale bez zawartości osobowej, na razie to tylko klub Miki Maus na FB.
Test: Cambriel


Nie sztuką jest bycie jednym z 72, sztuką jest bycie jednym z 12, mistrz może być tylko jeden.
Awatar użytkownika
przeszczep
pałujący w lesie
pałujący w lesie
Posty: 1616
Rejestracja: 23.04.2010, 16:48
Mój motocykl: XL600V
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Transalp Polska na fb

Post autor: przeszczep »

Cambriel pisze:Ludzie trzymajcie mnie.
Piszcie tak dalej, to ze 100 zrobi się w miesiąc 1000.
Socjologia moi Panowie, socjologia, powiązana z psychologią tłumu.
Co zabronione, to podniecające i pożądane jako owoc zakazany.
Grupa już jest.
Zabronicie jej istnienia, to będzie N klonów Domela.
Miras zobacz ile osób pisze na czacie, sprawdź. przewija się ze 20 tych samych.
Tam możesz coś pier... i nikt Ci posta nie wykasuje, bo Cambrielowi nie wolno w dziale sprzedam, a innym wolno i mogą nap... ile wlezie (moderatorzy do Was to piszę).
Przypomnij sobie Miras dlaczego Mazi87 odszedł, on jest odzwierciedleniem ich postaw, ich obecności na FB.
Sami sobie zgotowaliśmy ten los.
Umiejcie wybrnąć z trudnej sytuacji z wypiętą klatą i zaakceptować stan rzeczy.
Bo jak tak dalej pójdzie, to sami będziemy się branzlować na tym forum dumni z jego zawartości merytorycznej ale bez zawartości osobowej, na razie to tylko klub Miki Maus na FB.
Dokładnie tak - a cała ta szopka kojarzy mi się tylko "politykierstwem" i "dbaniem o swoje owieczki"
Awatar użytkownika
Baran
pogłębiacz bieżnika
pogłębiacz bieżnika
Posty: 845
Rejestracja: 12.01.2010, 19:46
Mój motocykl: mam inne moto...
Lokalizacja: Warszawa

Re: Transalp Polska na fb

Post autor: Baran »

W 100% przyklepuję się do wypowiedzi Cambriela i Przeszczepa.

BTW Szkoda, że na forum nie ma 'Like'ów' - nie musiałbym tego pisać :-)
__
... >> Transalp XL650V >> Triumph Tiger 955i + bzyk-smrodziuch (Honda Pantheon 150 2T)
Startujemy z polskim forum Triumph Tiger - http://www.tigerforum.pl/
mirkoslawski
młody podróżnik
młody podróżnik
Posty: 2269
Rejestracja: 28.08.2009, 11:16
Mój motocykl: nie mam już TA
Lokalizacja: Kielce

Re: Transalp Polska na fb

Post autor: mirkoslawski »

ech...róbta co chceta - w końcu kiedyś Stolica była w Krakowie i jak ją dało się przenieść, to i TCP się da i może rzeczywiście "Polska nie zginie" :wink:

Cambriel, Przeszczep - skoro Wy (stare Wygi) to "czaicie" to i mnie chyba wypada to samo uczynić...ale tanio skóry nie sprzedam - jak nie przywyknę i nie będę chciał lajka postawić TCP na fb to zamknę w pizdu ten Facebook i :dupa:
Awatar użytkownika
przeszczep
pałujący w lesie
pałujący w lesie
Posty: 1616
Rejestracja: 23.04.2010, 16:48
Mój motocykl: XL600V
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Transalp Polska na fb

Post autor: przeszczep »

mirkoslawski pisze:ech...róbta co chceta - w końcu kiedyś Stolica była w Krakowie i jak ją dało się przenieść, to i TCP się da i może rzeczywiście "Polska nie zginie" :wink:

Cambriel, Przeszczep - skoro Wy (stare Wygi) to "czaicie" to i mnie chyba wypada to samo uczynić...ale tanio skóry nie sprzedam - jak nie przywyknę i nie będę chciał lajka postawić TCP na fb to zamknę w pizdu ten Facebook i :dupa:
E tam - fejsa zamknąć to nie problem - zamknij internet :D
mirkoslawski
młody podróżnik
młody podróżnik
Posty: 2269
Rejestracja: 28.08.2009, 11:16
Mój motocykl: nie mam już TA
Lokalizacja: Kielce

Re: Transalp Polska na fb

Post autor: mirkoslawski »

przeszczep pisze:
mirkoslawski pisze:ech...róbta co chceta - w końcu kiedyś Stolica była w Krakowie i jak ją dało się przenieść, to i TCP się da i może rzeczywiście "Polska nie zginie" :wink:

Cambriel, Przeszczep - skoro Wy (stare Wygi) to "czaicie" to i mnie chyba wypada to samo uczynić...ale tanio skóry nie sprzedam - jak nie przywyknę i nie będę chciał lajka postawić TCP na fb to zamknę w pizdu ten Facebook i :dupa:
E tam - fejsa zamknąć to nie problem - zamknij internet :D
:haha:


To może tylko Chuck Norris :grin: a ja go znam (z TV) więc wiesz... :cool:
Awatar użytkownika
falco
oktany w żyłach
oktany w żyłach
Posty: 5544
Rejestracja: 06.04.2010, 16:06
Mój motocykl: nie mam motocykla
Lokalizacja: K-J

Re: Transalp Polska na fb

Post autor: falco »

Obrazek
Pozdr! falco
...nie ma boga i Motóra...


Czas Diabła... oto Łezka...
Awatar użytkownika
gwardia
swobodny rider
swobodny rider
Posty: 2858
Rejestracja: 01.11.2010, 17:24
Mój motocykl: nie mam motocykla
Lokalizacja: Murowana Goślina

Re: Transalp Polska na fb

Post autor: gwardia »

No zawsze trzeba doszukiwać się plusów w każdej sytuacji. U mnie po "rzuceniu okiem" na ten wątek, nie dałem rady przeczytać wszystkiego, pojawiła się wreszcie na tyle silna motywacja żeby usunąć moje konto na fb. Od wieków nieużywane, w zasadzie nigdy, założone kiedyś nieroztropnie, gdy w poszukiwaniu informacji skierowała mnie tam wyszukiwarka, a strona "zmusiła" do założenia tego nieszczęsnego konta.
"Jutro zawsze będzie jutro więc jutro jutra już nie będzie"
Awatar użytkownika
przeszczep
pałujący w lesie
pałujący w lesie
Posty: 1616
Rejestracja: 23.04.2010, 16:48
Mój motocykl: XL600V
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Transalp Polska na fb

Post autor: przeszczep »

jak usuwasz konto, to pamiętaj żeby wysłać info do fb, żeby usunęli twoje dane ;)
Awatar użytkownika
airwolf
pałujący w lesie
pałujący w lesie
Posty: 1521
Rejestracja: 29.04.2011, 00:34
Mój motocykl: inne endurowate moto
Lokalizacja: Wrocław

Re: Transalp Polska na fb

Post autor: airwolf »

Panowie jedno ale ważne sprostowanie

Nikt nie mówi o przeniesieniu TCP na fb bo to się nie uda i fb niema takich funkcjonalności jak Nasze forum.

Forum jest i zawsze będzie centrum naszego klubu

Ja w tej grupie na fb jestem od około roku a mimo wszystko codziennie siedzę na forum i czytam WSZYSTKIE posty. fb co najwyżej ułatwia szybką komunikacje nie do końca związaną z funkcjonalnością forum, Chili może napisać ze jej kot bawi się linijka (autentyczne), ktoś może wrzucić na szybko jakieś foto które i tak pojawia się na forum później, i jest to można powiedzieć drugi czat jak na dole forum do gadania o pierdołach, fb nigdy nie zastąpi tego forum i tej wiedzy jaka jest tu zgromadzona ponieważ na fb nie można wyszukiwać postów, tematów itp.

kolejny plus to odciążenie naszego serwera gdyż czat jednak go dosyć mocno obciąża a tak nasze forum będzie działało szybciej (mniejsze obciążenie czatu)

To jest trochę tak jak podawanie nr komórki w profilu jedni podaje i dają dostęp sobie i innym do kanału komunikacyjnego jakim jest rozmowa telefoniczna, sms, mms a inni nie, z fb jest tak samo jedni maja tam konto i dołączają do grupy a inni nie chcą mieć konta i nie dołączają i nie chcą mieć dodatkowego kanału komunikacji przez fb
XL600v -> XRV 750 RD04 -> CRF1000
parafrazujac mój ulubiony cytat:
"jazda na moto jest jak pudełko czekoladek,
nigdy nie wiesz na co trafisz"
B3stia
wypruwacz wydechów
wypruwacz wydechów
Posty: 1142
Rejestracja: 01.06.2008, 23:11
Mój motocykl: nie mam już TA
Lokalizacja: Leszno

Re: Transalp Polska na fb

Post autor: B3stia »

Ludzie nie dajmy się wciągnąć polskim stereotypom, pies ogrodnika, choć nie używam to nie pozwolę innym. Tak to nie działa i nie będzie, nie używam fejsb00ka i jest mi konkurencją w wieczornych zmaganiach o poświęcenie czasu żony. Nie mam konta i nie chcę mieć ale to nie znaczy zabronienia ludziom częściej tam przebywającym na komunikację pod naszym "szyldem". Emocje, które narosły wokół tego skupiają się do jednego , brakiem informacji na forum i podzieleniem się z resztą lojalnych klubowiczów i forumowiczów jako grupy a raczej, jednemu wspólnemu organowi jak związek małżeński.
Awatar użytkownika
przeszczep
pałujący w lesie
pałujący w lesie
Posty: 1616
Rejestracja: 23.04.2010, 16:48
Mój motocykl: XL600V
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Transalp Polska na fb

Post autor: przeszczep »

Nie wiem Bestia, czy czytałeś cały wątek (choć mniemam, że tak), ale tu burza jest większa o to, że klubowicz użył logo TCP po za forum...
Pobocznym wątkiem jest - "fejsbuk to zło" i itp

Edzia:
Uznajcie post za niebyły - nie chce mi się dyskutować już, mam ciekawsze zajęcia niż udowadnianie, że nie jestem wielbłądem ;)
Róbta co chceta ;)
pawner1
pyrkający w orzeszku
pyrkający w orzeszku
Posty: 218
Rejestracja: 25.06.2012, 19:21
Mój motocykl: XL650V

Re: Transalp Polska na fb

Post autor: pawner1 »

Te rozważania coraz bardziej przypominają to co się dzieje w naszym rządzie i czym gwałcą nas w TV odzień w wiadomościach. Taki naród, mentalnosć, podejście, każdy temat trzeba rozgrzebać do cna i robić z igły widły.
Suzuki Sepia --> Yamaha Dt mx-->Honda XR 125-->Honda SHadow 600-->Honda Transalp 650-->Varadero 1000--> Suzuki Freewind-->Honda Silverwing 400-->Honda Transalp 650
krzysiu
osiedlowy kaskader
osiedlowy kaskader
Posty: 135
Rejestracja: 06.03.2012, 19:48
Mój motocykl: XL600V
Lokalizacja: Radomsko

Re: Transalp Polska na fb

Post autor: krzysiu »

Śledzę wątek od początku i widzę, że wreszcie troszkę poluzowaliście gacie :dupa: Podsumowując z grubsza 6 stron tekstu wychodzi na to że:

- Mirko - przeciwnik fb, a się wziął i sam zalogował (łączę się z Tobą w bólu) :swieczki:
- z Cambrielem zgadzam się w całej rozciągłości i nie tylko w tym poście
- przeszczep też całkiem do rzeczy gada
- ostry i Wolo może troszkę zbyt gwałtownie zareagowali, ale sprawa Logo już się chyba wyjaśniła
- dowiedziałem się co nieco o fb, co i tak nie przekonało mnie do założenia konta (nawet eksperymentalnie)

Boję się, że jak tak dalej pójdzie to mnie żona bez "kosy" na zlot nie puści :omg: a już zapłaciłem i zamierzam jechać. Tak dumam, że skoro przez rok istnienia tej grupy na fb nic się nie zmieniło to nie będzie tak źle. Mnie też bardzo wkurza ten wszechobecny fb, ale nie mogę nic innego zrobić jak tylko się z tym pogodzić i to ignorować (choć kto wie - może kiedyś....). Jeden woli trampka, drugi afrykę, ale nadal jesteśmy kumplami z forum TCP.


A skoro TCP to "nasze wspólne dobro" udzielamy się, płacimy składki, itd to może zróbmy po prostu demokratyczne wybory. Ankieta: TCP na fb TAK - NIE , Niech zieloni wspólnie zadecydują. :niewiem:

I na koniec: do zobaczenia na zlocie i niech już wiosna przyjdzie :impreza:

Quźwa jeszcze popiszę parę minut i będę musiał ze dwie strony doczytać :omg:
••••/---/-•/-••/•-//-/•-•/•-/-•/•••/•-/•-••/•--•//-••-/•-••//-••••/-----/-----/•••-//
Awatar użytkownika
ostry
oktany w żyłach
oktany w żyłach
Posty: 3966
Rejestracja: 12.06.2008, 21:52
Mój motocykl: nie mam już TA
Lokalizacja: Kraśnik
Kontakt:

Re: Transalp Polska na fb

Post autor: ostry »

Cóż, przyszło mi przyznać się do zbyt pochopnej reakcji i faktycznie wynikającej z niewiedzy, którą mi wyjaśniliście.
Ale nie dziwcie się mojej pierwszej reakcji, reakcji klubowicza i forumowej sprzątaczki która nie korzysta z FB i która w jednym zdaniu dowiaduje się że TCP jest już na FB a w drugim że jest tam już od roku.No q**a! Dla mnie to było logiczne, stąd reakcja taka a nie inna. Teraz jestem już uświadomiony i mogę za tą reakcję jedynie przeprosić, co niniejszym czynię. Czasu nie cofnę, tematu ani postów nie skasuję, choć jeszcze mogę :grin: .
Zbyt szybko zareagowałem, to był błąd - ajm sory (to wersja dla tych co lajkują :fuck:).
PD 06,RD 01,PD 06,PD 06,RD 04,PD 06,PD 10,RD 10,RD 13,PD 06,T7 ...
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość