Zlot TCP, 2013, wiosna - KONKRETY czyli obcisłe gatki

07 - 09. 06. 2013
Awatar użytkownika
pat13
przycierający rafki
przycierający rafki
Posty: 1211
Rejestracja: 15.04.2009, 17:09
Mój motocykl: inne endurowate moto
Lokalizacja: Warszawa i okolice

Re: Zlot TCP, 2013, wiosna - KONKRETY czyli obcisłe gatki

Post autor: pat13 »

Adampio pisze:Pytanie zasadnicze: co zrobicie z osoba (forumowiczem), ktora zapowie sie dopiero pod koniec maja/na samym poczatku czerwca albo nawet .... przyjedzie niezapowiedziana??
Pytanie wynika z tego, że rzeczona osoba dopiero Trampka (XL600V) zadatkowała, kategorię A zrobila w X'2012 i od tego czasu ma motórze (żadnym) nie jeździla :omg: :omg:
Taka osoba, podobnie jak i inne osoby, które na Zlot wjadą przez okno, przejdzie "TEST PRZYDATNOŚCI ZLOTOWEJ". :grin: Test ten zweryfikuje w jakim charakterze osoba ta będzie brała udział w Zlocie. :lol: Test będzie modyfikowany przez osoby, które na Zlot wjadą drzwiami. :tongue:
Ignorancja może być skorygowana przy pomocy książki. Głupota wymaga strzelby i szpadla.
Awatar użytkownika
Idaho
łamacz szprych
łamacz szprych
Posty: 695
Rejestracja: 17.12.2010, 00:05
Mój motocykl: mam inne moto...
Lokalizacja: Warszawa

Re: Zlot TCP, 2013, wiosna - KONKRETY czyli obcisłe gatki

Post autor: Idaho »

Adampio, a co ma niejeżdżenie dotąd na motórze do niezapowiedzianego przyjazdu? :P
Przeca możesz przyjechać puszką :D Tylko błagam, zapisz się jakoś wcześniej...


I przy okazji mega-gorąca prośba, bo poprzednia chyba umknęła...
Jeśli dokonujecie jakichkolwiek zmian w swoim zapisie w wątku zapisowym, to pogrubcie je, albo zaznaczcie innym kolorem.
Let's play a game of fuck off. You go first.
Adampio
młody podróżnik
młody podróżnik
Posty: 1945
Rejestracja: 21.10.2012, 17:32
Mój motocykl: XL600V
Lokalizacja: Warszawa-Środmieście

Re: Zlot TCP, 2013, wiosna - KONKRETY czyli obcisłe gatki

Post autor: Adampio »

Idaho pisze:Prośba o wcześniejszy zapis była apelem o humanitarne traktowanie orgów :P
Czy mam rozumieć, że organizatorzy wola jak się ktoś zapisze i nie przyjedzie, niz jak przyjedzie bez zapowiedzi (pomijam kwestie utraty wpisowego nienoclegowożywioeniowego jesli takowe istnieje) i bedzie tylko chcial sie pointegrować?
Bo jesli bym był to tylko na motórze, którego jeszcze nie kupilem i który wymaga wkladu :grin:
Awatar użytkownika
pat13
przycierający rafki
przycierający rafki
Posty: 1211
Rejestracja: 15.04.2009, 17:09
Mój motocykl: inne endurowate moto
Lokalizacja: Warszawa i okolice

Re: Zlot TCP, 2013, wiosna - KONKRETY czyli obcisłe gatki

Post autor: pat13 »

Adampio pisze:
Idaho pisze:Prośba o wcześniejszy zapis była apelem o humanitarne traktowanie orgów :P
Czy mam rozumieć, że organizatorzy wola jak się ktoś zapisze i nie przyjedzie, niz jak przyjedzie bez zapowiedzi (pomijam kwestie utraty wpisowego nienoclegowożywioeniowego jesli takowe istnieje) i bedzie tylko chcial sie pointegrować?
Bo jesli bym był to tylko na motórze, którego jeszcze nie kupilem i który wymaga wkladu :grin:
To nie jest kwestia 'wola' (sorry Wolo :grin: ) ale paru rzeczy, których nie bierzesz pod uwagę. Np. bezpieczeństwa.

Wyobraź sobie imprę na której jest 200 ludzi, 150 motków i po której kręcą się "cywile", dla których siłą rzeczy zabrakło nawet identyfikatorów. Jak mamy weryfikować osoby bez identyfikatorów kręcące się koło motków lub namiotów? A jak ktoś zniszczy / ukradnie kilka motków? A jak ktoś okradnie domek / namiot? Czy uwzględniasz, że Zlot odbywa się w strefie nadgranicznej?

Dlatego, decydując się na wjazd przez okno musisz liczyć się z tym, że np. Twój motek nie zostanie wpuszczony na parking lub Ciebie poprosimy o opuszczenie terenu ośrodka po zmroku. Nie twierdzę, że tak będzie i będziemy starać się, aby tak nie było. Jednak uwzględnij, że dla Orgów priorytetem będzie zapewnienie bezpieczeństwa UCZESTNIKOM ZLOTU a prawa i oczekiwania INNYCH OSÓB będą miały mniejszą wagę.


O czym już wcześniej pisałem, ale widocznie za mało zrozumiale. :tongue:
Ignorancja może być skorygowana przy pomocy książki. Głupota wymaga strzelby i szpadla.
Awatar użytkownika
Tomko
czyściciel nagaru
czyściciel nagaru
Posty: 595
Rejestracja: 16.05.2010, 13:55
Mój motocykl: mam inne moto...
Lokalizacja: Świętokrzyskie

Re: Zlot TCP, 2013, wiosna - KONKRETY czyli obcisłe gatki

Post autor: Tomko »

Ok, Pat a co z ludźmi z zewnątrz, którzy będą korzystać z ośrodka w czasie zlotu TA? Ich też na noc wygonicie poza ośrodek czy dacie im identyfikatory z napisem "Nie na zlocie"? :grin: Ich tez musicie jakoś ogarnąć :)

Zdrowia!! :wink:
Zbieram na fajny rower...
Adampio
młody podróżnik
młody podróżnik
Posty: 1945
Rejestracja: 21.10.2012, 17:32
Mój motocykl: XL600V
Lokalizacja: Warszawa-Środmieście

Re: Zlot TCP, 2013, wiosna - KONKRETY czyli obcisłe gatki

Post autor: Adampio »

pat13 pisze:dla Orgów priorytetem będzie zapewnienie bezpieczeństwa UCZESTNIKOM ZLOTU
Wielkie dzięki za ostrzeżenie :egh:
Ponieważ moją dewizą życiową jest (a żyję już dluugo) "navigare necesse est, vivere non est necesse" to się jeszcze jednak zastanowie nad tym przyjazdem...
Awatar użytkownika
pat13
przycierający rafki
przycierający rafki
Posty: 1211
Rejestracja: 15.04.2009, 17:09
Mój motocykl: inne endurowate moto
Lokalizacja: Warszawa i okolice

Re: Zlot TCP, 2013, wiosna - KONKRETY czyli obcisłe gatki

Post autor: pat13 »

Adampio pisze:
pat13 pisze:dla Orgów priorytetem będzie zapewnienie bezpieczeństwa UCZESTNIKOM ZLOTU
Wielkie dzięki za ostrzeżenie :egh:
Ponieważ moją dewizą życiową jest (a żyję już dluugo) "navigare necesse est, vivere non est necesse" to się jeszcze jednak zastanowie nad tym przyjazdem...
Dzięki. :smile: Wolałbym, abyś zbyt dosłownie nie realizował tej dewizy na Zlocie ... :grin:
Ignorancja może być skorygowana przy pomocy książki. Głupota wymaga strzelby i szpadla.
Awatar użytkownika
pat13
przycierający rafki
przycierający rafki
Posty: 1211
Rejestracja: 15.04.2009, 17:09
Mój motocykl: inne endurowate moto
Lokalizacja: Warszawa i okolice

Re: Zlot TCP, 2013, wiosna - KONKRETY czyli obcisłe gatki

Post autor: pat13 »

Tomko pisze:Ok, Pat a co z ludźmi z zewnątrz, którzy będą korzystać z ośrodka w czasie zlotu TA? Ich też na noc wygonicie poza ośrodek czy dacie im identyfikatory z napisem "Nie na zlocie"? :grin: Ich tez musicie jakoś ogarnąć :)

Zdrowia!! :wink:
Musimy? Jeśli będą. A jeśli ich nie będzie? :grin:
Ignorancja może być skorygowana przy pomocy książki. Głupota wymaga strzelby i szpadla.
Cynciu
przycierający rafki
przycierający rafki
Posty: 1285
Rejestracja: 07.03.2010, 20:01
Mój motocykl: XL600V
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle

Re: Zlot TCP, 2013, wiosna - KONKRETY czyli obcisłe gatki

Post autor: Cynciu »

A czy można przyprowadzić czoperowca na czperku?
Wlóczęga: człowiek, który nazwałby się turystą, gdyby miał pieniądze..
[ Julian Tuwim ]
Awatar użytkownika
Idaho
łamacz szprych
łamacz szprych
Posty: 695
Rejestracja: 17.12.2010, 00:05
Mój motocykl: mam inne moto...
Lokalizacja: Warszawa

Re: Zlot TCP, 2013, wiosna - KONKRETY czyli obcisłe gatki

Post autor: Idaho »

Można. Ścigaczowca też. :smile:
Tylko zapiszcie się normalnie :lol:
Let's play a game of fuck off. You go first.
Arturo
dwusuwowy rider
dwusuwowy rider
Posty: 189
Rejestracja: 03.06.2010, 02:09
Mój motocykl: XL700V
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Zlot TCP, 2013, wiosna - KONKRETY czyli obcisłe gatki

Post autor: Arturo »

Tak z czystej ciekawości - jak się ma lista rezerwowa do Uwagi nr "7. Zapis na zlot i uwzględnienie życzeń następuje w momencie wpływu kasy na konto klubowe. Od tego momentu rezerwujemy w miarę możliwości zakwaterowanie zgodnie z życzeniem. W miarę możliwości – bo decyduje kolejność wpływu kasy – kto pierwszy ten ... dostaje to co zamawia :smile: )." ? Ktoś z listy rezerwowej, kto wpłaci wcześniej, niż ktoś, kto zapisał się wcześniej, zostanie zakwaterowany (w miarę możliwości :) - no to chyba wszystko jasne) tam gdzie chciałby?
pozdrawiam,

Arturo
Awatar użytkownika
wilczek
szorujący kolanami
szorujący kolanami
Posty: 1831
Rejestracja: 05.03.2012, 13:45
Mój motocykl: inne endurowate moto

Re: Zlot TCP, 2013, wiosna - KONKRETY czyli obcisłe gatki

Post autor: wilczek »

Jeśli podany jest okres w którym należy wpłacać, to do ostatniego dnia tego terminu obowiązywać powinna kolejność zgłoszeń. Jeśli o kolejności ma decydować data wplaty, to po jakiego grzyba wyznaczany miałby być okres wpłat z datą ostateczną ?Byłaby podana data startu zapisów i kto pierwszy ten ma.Skoro podano okres wpłat ,to po tym terminie , kolejność wyznacza data zapłaty dla uczestników z listy rezerwowej. Tak nakazuje logika. Ciekawe jaką mają orgi :niewiem:
Awatar użytkownika
Skorpionka
łamacz szprych
łamacz szprych
Posty: 715
Rejestracja: 09.01.2011, 14:31
Mój motocykl: XL700V
Lokalizacja: Warszawa

Re: Zlot TCP, 2013, wiosna - KONKRETY czyli obcisłe gatki

Post autor: Skorpionka »

Zgadza się, decyduje kolejność wpłat. Ale też po to jest termin płatności, żeby każdy mógł sobie zaplanować wpłatę z wyprzedzeniem, bo jeśli ktoś płaci np. za 2 czy 3 osoby, to już jest odczuwalne w portfelu.

A zatem:
1. Termin płatności to 7.04. Jako, że 7.04 to niedziela, więc 8.04 wieczorem sprawdzamy, kto z zapisanych na domek dokmonał wpłaty.
2. W domkach zostają zakwaterowani wszyscy z listy podstawowej, którzy wpłacili.
3. Jeśli ktoś z listy podstawowej nie wpłacił, to zwalnia się miejsce i na to miejsce wskakuje pierwsza i ew. kolejne osoby z listy rezerwowej (oczywiście te, które wpłaciły).
4. Dla zapisanych / wpłacających po terminie: lokujemy zgodnie z życzeniem w miarę dostępności miejsc dopiero po otrzymanej wpłacie. Jeśli zatem ktoś zapisze się i wpłaci 10.05, to - o ile będą miejsca - będzie zakwaterowany przed tym, kto zapisze się np. 15.04, a zapłaci 15.05.

Mam nadzieję, że rozwiałam wątpliwości :)
Awatar użytkownika
Chili
szorujący kolanami
szorujący kolanami
Posty: 1649
Rejestracja: 12.10.2010, 18:45
Mój motocykl: mam inne moto...
Lokalizacja: Warszawa

Re: Zlot TCP, 2013, wiosna - KONKRETY czyli obcisłe gatki

Post autor: Chili »

Kochani, bardzo dużo osób zgłosiło chęć wyjazdu na trasę turystyczną, sporo jest na szutry i offa, i ...garsteczka na rajd. A szkoda, bo rajd zapowiada się naprawdę w dechę. Ekipa przygotowująca trasę zapewnia, że będzie on do przejechania dla wszystkich (sporo czarnego, trochę ubitych szutrów), Sky ogarniający rozrywkową stronę przedsięwzięcia zapewnia, że nikt nie będzie się nudził :grin: Co do rołdbóka... przed zlotem osobiście przejadę z nim trasę. Jeśli ja trafię, to NIKT się nie zgubi ;)
Powyższe skierowane jest szczególnie do osób, które mają ochotę pobawić się w rajdowanie, ale obawiają się hardcora. Zapisujcie się spokojnie, to będzie fajna zabawa, a nie walka o przeżycie ;)
T.A.Suka rządzi! (cyt.falco)

jeśli czegoś nie wolno, ale bardzo się chce... to można ;)
Awatar użytkownika
airwolf
pałujący w lesie
pałujący w lesie
Posty: 1521
Rejestracja: 29.04.2011, 00:34
Mój motocykl: inne endurowate moto
Lokalizacja: Wrocław

Re: Zlot TCP, 2013, wiosna - KONKRETY czyli obcisłe gatki

Post autor: airwolf »

Proponuje wrzucic tutaj albo gdzies w konkretach przykladowe piktogramy i sposob ich czytania zeby nie bylo nieporozumien
XL600v -> XRV 750 RD04 -> CRF1000
parafrazujac mój ulubiony cytat:
"jazda na moto jest jak pudełko czekoladek,
nigdy nie wiesz na co trafisz"
Awatar użytkownika
Idaho
łamacz szprych
łamacz szprych
Posty: 695
Rejestracja: 17.12.2010, 00:05
Mój motocykl: mam inne moto...
Lokalizacja: Warszawa

Re: Zlot TCP, 2013, wiosna - KONKRETY czyli obcisłe gatki

Post autor: Idaho »

Przed wyjazdem na rajd będzie odprawa, więc każdy zostanie poinformowany dokładnie co i jak, żeby nie było niedomówień i rozumienia inaczej, niż Orgowie zamierzyli :) To ma być fajna zabawa, a nie udręka :)
Let's play a game of fuck off. You go first.
czar132
osiedlowy kaskader
osiedlowy kaskader
Posty: 137
Rejestracja: 26.11.2009, 22:56
Mój motocykl: XL600V
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Zlot TCP, 2013, wiosna - KONKRETY czyli obcisłe gatki

Post autor: czar132 »

Czy są jeszcze wolne miejsca w hotelu?
Awatar użytkownika
pat13
przycierający rafki
przycierający rafki
Posty: 1211
Rejestracja: 15.04.2009, 17:09
Mój motocykl: inne endurowate moto
Lokalizacja: Warszawa i okolice

Re: Zlot TCP, 2013, wiosna - KONKRETY czyli obcisłe gatki

Post autor: pat13 »

czar132 pisze:Czy są jeszcze wolne miejsca w hotelu?
Trudno powiedzieć.
Nie wszyscy wpłacili więc, można powiedzieć, że są. :grin:
Ponieważ decydują wpłaty - nie prowadzimy przydziału na bieżąco. Trzy tygodnie temu były jeszcze wolne rezerwacje.
Przyjmij, że są. :smile:
Ignorancja może być skorygowana przy pomocy książki. Głupota wymaga strzelby i szpadla.
czar132
osiedlowy kaskader
osiedlowy kaskader
Posty: 137
Rejestracja: 26.11.2009, 22:56
Mój motocykl: XL600V
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Zlot TCP, 2013, wiosna - KONKRETY czyli obcisłe gatki

Post autor: czar132 »

pat13 pisze:
czar132 pisze:Czy są jeszcze wolne miejsca w hotelu?
Trudno powiedzieć.
Nie wszyscy wpłacili więc, można powiedzieć, że są. :grin:
Ponieważ decydują wpłaty - nie prowadzimy przydziału na bieżąco. Trzy tygodnie temu były jeszcze wolne rezerwacje.
Przyjmij, że są. :smile:

OK
kratek
Czytacz
Czytacz
Posty: 2
Rejestracja: 24.03.2013, 22:12
Mój motocykl: XL650V

Re: Zlot TCP, 2013, wiosna - KONKRETY czyli obcisłe gatki

Post autor: kratek »

Do ORGÓW

Jestem tu nowy więc sorry za może trochę dziwne pytanie - trochę się zgubiłem
Chciałbym być i coś zabulić żeby potwierdzić i uczestniczyć.
Jest zestawienie "koszty" i "kalkulacja kosztów", to ile trzeba wpłacić żeby np. od czwartku i hotel ? Co z czym sumować ?
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości