Moja nowa HONDA TRANSALP XL 700 2008 FOTKI

motocyklowo
TROJAN
swobodny rider
swobodny rider
Posty: 3276
Rejestracja: 28.10.2008, 23:26
Mój motocykl: inne endurowate moto
Lokalizacja: KRAKóW

Moja nowa HONDA TRANSALP XL 700 2008 FOTKI

Post autor: TROJAN »

Zapraszam do oblookania mojego TRAMPKA :punk:

http://picasaweb.google.pl/baron.trojan ... P700XL2008#

PODOBA SIE CZY NIE WPISYWAĆ KOMENT..... :thumbsup:

pozdrawiam wszystkich :dupa:
Ostatnio zmieniony 09.11.2008, 21:14 przez TROJAN, łącznie zmieniany 1 raz.
TROJAN
swobodny rider
swobodny rider
Posty: 3276
Rejestracja: 28.10.2008, 23:26
Mój motocykl: inne endurowate moto
Lokalizacja: KRAKóW

Re: Moja nowa HONDA TRANSALP XL 700 2008 FOTKI

Post autor: TROJAN »

fotki robione BESKID WYSPOWE okolice Ćwilinia

:ec:
Awatar użytkownika
ryben
rozmawiający z silnikiem
rozmawiający z silnikiem
Posty: 477
Rejestracja: 19.10.2008, 17:17
Mój motocykl: mam inne moto...
Lokalizacja: wrocław

Re: Moja nowa HONDA TRANSALP XL 700 2008 FOTKI

Post autor: ryben »

motong zajebisty :thumbsup: :ok: tylko ten kolor padaka :tongue: ale to kwestia gustu :smoke: ta wysoka szyba wygląda nieźle ciekawe czy jest równie funkcjonalna, kufry w kolorze motonga hmm ... wieś tańczy :haha: wolę alu, ale to też kwestia gustu :cool: ogólnie jestem na tak :thumbsup: masz tam grzane manety i centralną podsatwke ? ps te łachy BF-a dobre są ? /mam takie spodnie/
czas ucieka ... wieczność czeka ...
TROJAN
swobodny rider
swobodny rider
Posty: 3276
Rejestracja: 28.10.2008, 23:26
Mój motocykl: inne endurowate moto
Lokalizacja: KRAKóW

Re: Moja nowa HONDA TRANSALP XL 700 2008 FOTKI

Post autor: TROJAN »

Co do kufrów to na focie są do d...y , a w rzeczywistości wyglądają o wiele lepiej .
Szyba naprawde extra , natomiast Łachy DESERT naprawde polecam !!!!
Jezdziłem w górach w temp ok+2 stopni i mialem pod kurtką tylko długi podkoszulek i naprawde jestem miło zaskoczony bo faktycznie jest ciepło!!!!!!BEZ KITU
Co do kupna stroju to sie długo zastanawiałem ale ilość pozytywnych opini i jakość wykonania + podpinki i membrany robią SWOJE .A poza tym cena nie była aż tak bardzo wysoka jak za taką jakość !!!
Wszyscy kumple co śmigają mówili :Maciek pamiętaj !!!Nie ma złej pogody , jest tylko zły ubiór !!!!!
I powiedzieli że jak masz kase to zainwestuj i bedziesz zadowolony i nie bedziesz musiał sie martwić za rok co kupic innego lepszego
Żadne pół środki , lepiej od razu zakupić to co należy niż potem żałować.........

pozdrawiam : :shit:
:dupa:
TROJAN
swobodny rider
swobodny rider
Posty: 3276
Rejestracja: 28.10.2008, 23:26
Mój motocykl: inne endurowate moto
Lokalizacja: KRAKóW

Re: Moja nowa HONDA TRANSALP XL 700 2008 FOTKI

Post autor: TROJAN »

Manety też mam i bez nich to by było nie ciekawie :dupa:
Awatar użytkownika
sober
dwusuwowy rider
dwusuwowy rider
Posty: 191
Rejestracja: 09.07.2008, 22:54
Mój motocykl: nie mam już TA
Lokalizacja: Piaseczno

Re: Moja nowa HONDA TRANSALP XL 700 2008 FOTKI

Post autor: sober »

odnośnie kurtki BF Desert to mam takową i co mnie wku...a to to że po dwóch sezonach wyblakła od słońca -zrobiła sie taka lekko czerwonkawa a nie szara fuck :banghead:
trampek ładny ale moim zdaniem troche przesada z tak długą szybą -dziwnie to wygląda. Ostatni czekam przy przejeździe kolejowym widzę jakis motong podlatuje za mną myśle sobie jakiś skuter z wielgaśną szybą ; zbliżył sie a tu okazało się ze vstrom 650 :lol: Ale to tylko moje odczucie :pob:
TROJAN
swobodny rider
swobodny rider
Posty: 3276
Rejestracja: 28.10.2008, 23:26
Mój motocykl: inne endurowate moto
Lokalizacja: KRAKóW

Re: Moja nowa HONDA TRANSALP XL 700 2008 FOTKI

Post autor: TROJAN »

sober pisze:odnośnie kurtki BF Desert to mam takową i co mnie wku...a to to że po dwóch sezonach wyblakła od słońca -zrobiła sie taka lekko czerwonkawa a nie szara fuck :banghead:
trampek ładny ale moim zdaniem troche przesada z tak długą szybą -dziwnie to wygląda. Ostatni czekam przy przejeździe kolejowym widzę jakis motong podlatuje za mną myśle sobie jakiś skuter z wielgaśną szybą ; zbliżył sie a tu okazało się ze vstrom 650 :lol: Ale to tylko moje odczucie :pob:

Szyby to akurat mam dwie .
Ta co jest na fotach to turystyk a ta druga faktycznie jest o wiele krótsza

pozdro :dupa:
Pablo
emzeciarz agroturysta
emzeciarz agroturysta
Posty: 284
Rejestracja: 13.06.2008, 11:34
Mój motocykl: nie mam już TA
Lokalizacja: Gród Kraka

Re: Moja nowa HONDA TRANSALP XL 700 2008 FOTKI

Post autor: Pablo »

Trojan, i sprawdza się ta wysoka szyba? Ktos pisał na forum kiedyś (i u czarnuchów też) że się robią zawirowania zajebiste za nią. W sumie dlatego deflektor założyłem a nie wyższą szybę...
TROJAN
swobodny rider
swobodny rider
Posty: 3276
Rejestracja: 28.10.2008, 23:26
Mój motocykl: inne endurowate moto
Lokalizacja: KRAKóW

Re: Moja nowa HONDA TRANSALP XL 700 2008 FOTKI

Post autor: TROJAN »

Jestem początkowym motocyklistą zrobiłem zaledwie 1000 km miom trampkiem ale na chłopski rozum wieje inaczej i mniej niz przy tej krótkiej
Moim zdaniem na dłuższe śmiganie jest na pewno lepsza :haha:
Awatar użytkownika
Komar
emzeciarz agroturysta
emzeciarz agroturysta
Posty: 288
Rejestracja: 24.08.2008, 16:31
Mój motocykl: XL600V
Lokalizacja: warszawa

Re: Moja nowa HONDA TRANSALP XL 700 2008 FOTKI

Post autor: Komar »

Przejechałem się 700 z wysoką szybą i dla mnie była rewelacja. Przy moich 177cm miałem otwartą przyłbicę i nic nie wiało oraz hałasu nie było. Może tego ostatniego nie zauwazyłem gdyż byłem zafascynowany 1 jazdą..? Nadmienić chcę, że prędkość jaką uzyskałem to ok 100 km/h
... wolność i przestrzeń niczym nieograniczona ...
TROJAN
swobodny rider
swobodny rider
Posty: 3276
Rejestracja: 28.10.2008, 23:26
Mój motocykl: inne endurowate moto
Lokalizacja: KRAKóW

Re: Moja nowa HONDA TRANSALP XL 700 2008 FOTKI

Post autor: TROJAN »

Ja też smigałem z otwarta przyłbica 130 i było ok

pozdro
TROJAN
swobodny rider
swobodny rider
Posty: 3276
Rejestracja: 28.10.2008, 23:26
Mój motocykl: inne endurowate moto
Lokalizacja: KRAKóW

Re: Moja nowa HONDA TRANSALP XL 700 2008 FOTKI

Post autor: TROJAN »

Awatar użytkownika
rumun
dwusuwowy rider
dwusuwowy rider
Posty: 195
Rejestracja: 13.06.2008, 12:53
Mój motocykl: mam inne moto...
Lokalizacja: warszawa

Re: Moja nowa HONDA TRANSALP XL 700 2008 FOTKI

Post autor: rumun »

Chłopie super maszyna tez sie zamiarałem z kupnem nowej , ale jak byłem w hondzie to kosztowała z abs 32 tys a ja tyle nie miałem i trafiło sie Varadero 2004 z przebiegiem 4500 km dlatego nie kupiłem N.Transalpa - kolor jak dla mnie najlepszy - następny bordowy , reszta nie pasuje do tego motunga , jest stylistycznie pokręcony i z żółtym i w bordo ładnie sie odcinaja plastiki od reszty- co do szyby czym wyższa tym lepiej - w terenie lipa ale docenisz na przelotach - kilka godzin tornada w kasku nie poprawia komfortu jazdy - a jazda to przyjemnośc ma byc - ja w swoim trampku miałem dłuuuuuugie givi i było git malina do 120 km/h , kuferki malina całość fajnie wygląda - tylko jeszcze napisz jak to lata - nie interesuje mnie teren ale delikatne szutry i drogi , po drugie szkoda by było takie cacuszko spanachac po krzokach -bo motor ładny i taki wygląda najlepiej
nie mam już nic
Awatar użytkownika
ryben
rozmawiający z silnikiem
rozmawiający z silnikiem
Posty: 477
Rejestracja: 19.10.2008, 17:17
Mój motocykl: mam inne moto...
Lokalizacja: wrocław

Re: Moja nowa HONDA TRANSALP XL 700 2008 FOTKI

Post autor: ryben »

panowie :mad: :mad: toż niebieski kolor jest najładniejszy :grin: :grin: faktycznie to rzecz gustu, były spory co do żółtego i blue a teraz jeszcze pojawił się głos za hmm ... bordo :omg: - a może przestaliby wogóle barwic motocykle ... hehehe
czas ucieka ... wieczność czeka ...
TROJAN
swobodny rider
swobodny rider
Posty: 3276
Rejestracja: 28.10.2008, 23:26
Mój motocykl: inne endurowate moto
Lokalizacja: KRAKóW

Re: Moja nowa HONDA TRANSALP XL 700 2008 FOTKI

Post autor: TROJAN »

rumun pisze:Chłopie super maszyna tez sie zamiarałem z kupnem nowej , ale jak byłem w hondzie to kosztowała z abs 32 tys a ja tyle nie miałem i trafiło sie Varadero 2004 z przebiegiem 4500 km dlatego nie kupiłem N.Transalpa - kolor jak dla mnie najlepszy - następny bordowy , reszta nie pasuje do tego motunga , jest stylistycznie pokręcony i z żółtym i w bordo ładnie sie odcinaja plastiki od reszty- co do szyby czym wyższa tym lepiej - w terenie lipa ale docenisz na przelotach - kilka godzin tornada w kasku nie poprawia komfortu jazdy - a jazda to przyjemnośc ma byc - ja w swoim trampku miałem dłuuuuuugie givi i było git malina do 120 km/h , kuferki malina całość fajnie wygląda - tylko jeszcze napisz jak to lata - nie interesuje mnie teren ale delikatne szutry i drogi , po drugie szkoda by było takie cacuszko spanachac po krzokach -bo motor ładny i taki wygląda najlepiej
Ja też mam kupioną nową szybe turystyczną hondy i tak jak mówisz 120 140 to jest komfortowo natomiast powyżej jest gorzej ale nie jest zle tylko taka jazda wymaga przyzwyczajenia.
Co do prowadzenia , TA super sie prowadzi , lekko sie składa , wysoka kultura silnika , fajnie i równo przyspiesza , nic sie nie dławi , hamulce są doskonałe moim zdaniem troche na wyrost za ostre ale to lepiej .
To co zauważyłem to bardzo miękki przód , lubi sobie ponurkować...ale to nie jest taka wielka wada , kwestia przyzwyczajenia....
Co do szuterków to ładnie śmiga i sie prowadzi. Za doradztwem moich kumpli kupiłem TA bez ABS-u i nie żałuje.
Moim zdaniem z abs to róznie bywa , lepiej samemu dozować odpowiednio siłe hamownia niż liczyć na cuda elektroniki.....
Motong kupiłem z zamiarem turystyki wiec nie bede go jeszcze narażał na typowe błocka i krzoki
Ale polne drogi ,szutry i jazde terenowa po beskidzie wyspowym już zaliczył
Może w paru miejscach zabrakło by lepszych opon ale ogólnie TOURANCY dawały sobie rade

Ogólnie moja ocena nowego TA :
Nie spodziewaj sie nie wiadomo czego , motor ani nie jest szybki ani " piękny "(mi sie podoba )
ale jest praktyczny , uniwersalny i najważniejsze jest to że zawiezie twoje dupsko tam gdzie bedziesz chciał może i na koniec świata...... :smoke:
TROJAN
swobodny rider
swobodny rider
Posty: 3276
Rejestracja: 28.10.2008, 23:26
Mój motocykl: inne endurowate moto
Lokalizacja: KRAKóW

Re: Moja nowa HONDA TRANSALP XL 700 2008 FOTKI

Post autor: TROJAN »

ryben pisze:panowie :mad: :mad: toż niebieski kolor jest najładniejszy :grin: :grin: faktycznie to rzecz gustu, były spory co do żółtego i blue a teraz jeszcze pojawił się głos za hmm ... bordo :omg: - a może przestaliby wogóle barwic motocykle ... hehehe
Niebieski fajny , bordo też ale na stronie głównej ADMIN wkleił złotego konia...

To jest moj TA miejsce ( Ćwilin - Beskid Wyspowy )

Admin dzięki za wybranie mojego foto ......... :resp:
Awatar użytkownika
rumun
dwusuwowy rider
dwusuwowy rider
Posty: 195
Rejestracja: 13.06.2008, 12:53
Mój motocykl: mam inne moto...
Lokalizacja: warszawa

Re: Moja nowa HONDA TRANSALP XL 700 2008 FOTKI

Post autor: rumun »

Trampki maja zbyt pływajacy przód - na teren git-malina ja swoim latałem po asfaltach i dlatego wlałem w lagi W20 pomysl o tym motor prowadzi sie o wiele lepiej - tylko w cieższym terenie kości podskakują - Ty pisałes że po krzokach nie bedziesz go panachał a wiec tak jak i ja mojego - rozwiązanie utwardzenia przednich lag zajefajne ,lepsze czucie motoru i przy zatrzymywaniu nie nurkuje pod samą kiere ,warto to zrobic bo jest róznica i to znaczna
nie mam już nic
TROJAN
swobodny rider
swobodny rider
Posty: 3276
Rejestracja: 28.10.2008, 23:26
Mój motocykl: inne endurowate moto
Lokalizacja: KRAKóW

Re: Moja nowa HONDA TRANSALP XL 700 2008 FOTKI

Post autor: TROJAN »

rumun pisze:Trampki maja zbyt pływajacy przód - na teren git-malina ja swoim latałem po asfaltach i dlatego wlałem w lagi W20 pomysl o tym motor prowadzi sie o wiele lepiej - tylko w cieższym terenie kości podskakują - Ty pisałes że po krzokach nie bedziesz go panachał a wiec tak jak i ja mojego - rozwiązanie utwardzenia przednich lag zajefajne ,lepsze czucie motoru i przy zatrzymywaniu nie nurkuje pod samą kiere ,warto to zrobic bo jest róznica i to znaczna
Skorzystam w przyszłości z Twojej uwagi choć na razie to nurkowanie nie jest az tak bardzo kłopotliwe ...... więc zostane przy aktualnym stanie rzeczy

pozdro
Awatar użytkownika
supertramp
osiedlowy kaskader
osiedlowy kaskader
Posty: 128
Rejestracja: 25.11.2008, 22:39

Re: Moja nowa HONDA TRANSALP XL 700 2008 FOTKI

Post autor: supertramp »

Co do wyglądu trampka 2008 na razie się nie wypowiadam - muszę się do niego przyzwyczaić żeby być bardziej obiektywnym - z puszkami też tak mam - jakoś wolę scorpio od nowej avensis :niewiem:. Ale kolorki wybrałeś "wporzo".

Gdzie te ciuszki kupiłeś i ile dałeś za komplet? Przewijał się ich temat na forum, ale na pomorze po nie nie pojadę a bez mierzenia to trochę ryzyko kupować zdalnie.
Dalej w drogę wyruszamy - starczy sił - dzisiaj jest nasz dzień!
TROJAN
swobodny rider
swobodny rider
Posty: 3276
Rejestracja: 28.10.2008, 23:26
Mój motocykl: inne endurowate moto
Lokalizacja: KRAKóW

Re: Moja nowa HONDA TRANSALP XL 700 2008 FOTKI

Post autor: TROJAN »

supertramp pisze:Co do wyglądu trampka 2008 na razie się nie wypowiadam - muszę się do niego przyzwyczaić żeby być bardziej obiektywnym - z puszkami też tak mam - jakoś wolę scorpio od nowej avensis :niewiem:. Ale kolorki wybrałeś "wporzo".

Gdzie te ciuszki kupiłeś i ile dałeś za komplet? Przewijał się ich temat na forum, ale na pomorze po nie nie pojadę a bez mierzenia to trochę ryzyko kupować zdalnie.
Ciuchy to BF Desert , kupiłem komplecik .
Mam 188 cm i wlazłem w XL zarówno spodnie jak i góra.
Naprawde polecam są wygodne i przede wszystkim ciepłe !!!!!
Ile dałem , chyba 1400 zeta ale jak poszukasz to kupisz taniej !!!
A kupiłem w krakowie w larssonie :

http://www.larsson.pl

pozdro :lanie:
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Semrush [Bot] i 0 gości