Kalendarz 2010 - lista chętnych

motocyklowo
pantufl
romeciarz
romeciarz
Posty: 22
Rejestracja: 29.04.2009, 08:42
Mój motocykl: nie mam już TA
Lokalizacja: Gdynia

Re: Kalendarz 2010 - lista chętnych

Post autor: pantufl »

Do Trójmiasta kalendarze dotarły bez przeszkód i w całości. Piwkos otrzymał wczoraj kalendarz co było doskonałą okazją do spotkania i pogadania o trampkach. Dziękujemy wszystkim zaangażowanym w powstanie kalendarza z ogromny wkład pracy. pozdrowienia z mroźnego wybrzeża.
Był Transalp PD 06, Teraz jest Afryka Twin i KTM LC4 620
Awatar użytkownika
henry
swobodny rider
swobodny rider
Posty: 3093
Rejestracja: 12.06.2008, 23:12
Lokalizacja: INOWŁÓDZ

Re: Kalendarz 2010 - lista chętnych

Post autor: henry »

Może mi ktoś powiedzieć, jak normalnie przełożyć kartkę w kalendarzu, bo u mnie ciągle jest styczeń :niewiem:
GMOLE DO XL 600 i XL 700 i Afryki ... robię
504894578
Awatar użytkownika
Stringers
miejski lanser
miejski lanser
Posty: 354
Rejestracja: 18.10.2008, 22:37
Mój motocykl: XL600V
Lokalizacja: Dark Side of Stettinum
Kontakt:

Re: Kalendarz 2010 - lista chętnych

Post autor: Stringers »

No ten, teges.. chciałbym bardzo... podziękować pewnemu Mikołajowi (Specnaz'owi), że tak dodam świętemu i innym śnieżkom, za wspaniały kalendarz jakim dzisiaj mnie obdarzył :grin: Brachu nie wiem co powiedzieć, obiecuję, że nie zdejmę go z drzwi do końca roku :wink: Dziękuję :blush:
Najpiękniejsza muzyka, to praca silnika...choćby to był odkurzacz ;)

FOTOSTORY http://picasaweb.google.com/onthemove.dnx
BLOG http://onthemove.blox.pl/html
Awatar użytkownika
specnaz
zgłębiacz wskaźników
zgłębiacz wskaźników
Posty: 50
Rejestracja: 24.08.2009, 22:03
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.
Kontakt:

Re: Kalendarz 2010 - lista chętnych

Post autor: specnaz »

Stringers pisze:No ten, teges.. chciałbym bardzo... podziękować pewnemu Mikołajowi (Specnaz'owi), że tak dodam świętemu i innym śnieżkom, za wspaniały kalendarz jakim dzisiaj mnie obdarzył :grin: Brachu nie wiem co powiedzieć, obiecuję, że nie zdejmę go z drzwi do końca roku :wink: Dziękuję :blush:
Nie dziękuj, nie raz poździeramy oponki razem. Tak już nam chyba pisane, pamiętaj o nalewce babci :impreza:
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość