Polecany sprzęt - zbiór

Coś nie działa? Zawartość strony dziwnie wygląda? Daj znać.
Awatar użytkownika
kret
rozmawiający z silnikiem
rozmawiający z silnikiem
Posty: 426
Rejestracja: 30.09.2010, 17:26
Mój motocykl: mam inne moto...
Lokalizacja: Warszawa

Polecany sprzęt - zbiór

Post autor: kret »

W związku ze swoimi planami zakupowymi odnośnie sprzętu i ciuchów pilnie czytam dział "Części i akcesoria ‹ Dla motocyklisty". Przyznaję, że zacząłem wczoraj, dziś około południa skończyłem :) Lektura super, sporo wyjaśnia i już mam swoje typy ;) Jednak wyciągnięcie z poszczególnych tematów cennych informacji (czyli przykładowo modeli kasków, kurtek czy gatek) jest dość uciążliwe i czasochłonne. Wiem, że takie wybory są mocno subiektywne i każdy i tak kupi coś innego i nie trafi się w gusta wszystkich. Mimo to uważam, że przydał by się przyklejony topic, który zbiera informacje, sprzęt polecany przez najwięcej osób, albo tych najbardziej doświadczonych, może jakiś ranking. Byłoby to miejsce, którego nie edytują zwykli użytkownicy, raczej moderatorzy. Stanowiło by to jakby początek poszukiwać dla każdego. Jeśli ktoś by potrzebował więcej opinii, zawsze może szperać w tematach poświęconych każdej z części garderoby. Pytanie, czy według Was jest coś takiego potrzebne.
motocykl jest jak Media Markt - nie dla idiotów..
Cynciu
przycierający rafki
przycierający rafki
Posty: 1285
Rejestracja: 07.03.2010, 20:01
Mój motocykl: XL600V
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle

Re: Polecany sprzęt - zbiór

Post autor: Cynciu »

Wątpię aby to cokolwiek rozwiązalo. Pojawi się tylko kolejne miejsce gdzie będą pojawiać się te same informacje. Taki ranking jest do :dupa: ponieważ:
- każda opinia jest subiektywna
- Każdy ma inne priorytety przy zakupach.
Dla jednego cena x będzie akceptowalna dla innego kosmiczna. Jeden jeździ bardziej on drugi off. Jeden woli kask enduro inny integralny a inny szczękowy.
Poza tym, co rok wchodzą nowe modele i rozwiązania technologiczne wiąc aktualność takiej listy jest wątpliwa.

Czytaj wszystko i wyciągaj własne wnioski. Jak już sprecyzujesz konkretnie (np kask) podaj model i poproś wtedy o opinię. Jest szansa, że dostaniesz konkretną odpowiedź. :thumbsup:
Na pytania bardzo ogólne są bardzo ogólne odpowiedzi - nic nie wyjaśniające.
Wlóczęga: człowiek, który nazwałby się turystą, gdyby miał pieniądze..
[ Julian Tuwim ]
Awatar użytkownika
kret
rozmawiający z silnikiem
rozmawiający z silnikiem
Posty: 426
Rejestracja: 30.09.2010, 17:26
Mój motocykl: mam inne moto...
Lokalizacja: Warszawa

Re: Polecany sprzęt - zbiór

Post autor: kret »

Jest w tym trochę racji i w dużej części uważam podobnie ;) Mówię czego mi zabrakło po prostu podczas kopania w tematach. Poza tym spotkałem się na kilku forach/stronach z takim rozwiązaniem i sprawdza się ono zadziwiająco dobrze, stąd propozycja i tu. Ale jako świerzak nie będę się za bardzo wychylał :]

A co do typów..no mam już kilka i zdecydowanie zamierzam się pytać :)
motocykl jest jak Media Markt - nie dla idiotów..
Awatar użytkownika
bankier
czyściciel nagaru
czyściciel nagaru
Posty: 567
Rejestracja: 27.01.2009, 21:33
Mój motocykl: inne endurowate moto
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: Polecany sprzęt - zbiór

Post autor: bankier »

http://moto.allegro.pl/kask-szczekowy-u ... 03600.html
ja wybrałem takie cacko :) Mam nadzieje że się sprawdzi
Przyszedł czas na Varadero
Awatar użytkownika
math1982
dwusuwowy rider
dwusuwowy rider
Posty: 168
Rejestracja: 11.08.2010, 10:01
Mój motocykl: XL650V
Lokalizacja: Lubin

Re: Polecany sprzęt - zbiór

Post autor: math1982 »

:bankier kupiłeś u tego sprzedającego? Mam nadzieję, że nie będziesz miał problemów z dostaniem kasku jak ja :grin: Ta firma ma świetne ceny, ale z przesyłką lecą strasznie w kulki, z resztą widać komentarze...
Awatar użytkownika
bankier
czyściciel nagaru
czyściciel nagaru
Posty: 567
Rejestracja: 27.01.2009, 21:33
Mój motocykl: inne endurowate moto
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: Polecany sprzęt - zbiór

Post autor: bankier »

math1982 pisze::bankier kupiłeś u tego sprzedającego? Mam nadzieję, że nie będziesz miał problemów z dostaniem kasku jak ja :grin: Ta firma ma świetne ceny, ale z przesyłką lecą strasznie w kulki, z resztą widać komentarze...
Nie kupuje przez net - to tylko przykład jaki chce kupić kask
Przyszedł czas na Varadero
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości