Kto kogo i gdzie widział - czyli spotkania na mieście i poza

Moderatorzy: Baran, Skorpionka

argod
osiedlowy kaskader
osiedlowy kaskader
Posty: 114
Rejestracja: 06.10.2015, 11:09

Re: Kto kogo i gdzie widział - czyli spotkania na mieście i poza

Post autor: argod »

07.03. godz. 16.47 Zegrze widziany transalp 700
pozdr
argod
Awatar użytkownika
Tatq_kelob
dwusuwowy rider
dwusuwowy rider
Posty: 178
Rejestracja: 13.11.2017, 20:30
Lokalizacja: Głowaczów

Re: Kto kogo i gdzie widział - czyli spotkania na mieście i poza

Post autor: Tatq_kelob »

Piątek 19.05, 13:20
Sulejówek, ul. Przejazd
Biały XL 750 WY.... :grin:
Testowy?
Nieważne dokąd jadę, grunt, że wiem gdzie byłem.
- Złomek
Awatar użytkownika
Qter
oktany w żyłach
oktany w żyłach
Posty: 3512
Rejestracja: 12.05.2011, 12:07
Lokalizacja: Reguły

Re: Kto kogo i gdzie widział - czyli spotkania na mieście i poza

Post autor: Qter »

Dziś 8:16 fioletowa 600 na WPR na Krakowskiej przy Hynka.

Pzdr

Qter

Wysłane z mojego RMX3241 przy użyciu Tapatalka

Geniusz tkwi w prostocie...

we don't cry very hard
Awatar użytkownika
wojtekk
oktany w żyłach
oktany w żyłach
Posty: 5578
Rejestracja: 22.08.2009, 13:17
Lokalizacja: Warszawa / Saska Kępa

Re: Kto kogo i gdzie widział - czyli spotkania na mieście i poza

Post autor: wojtekk »

600, wawelska w kierunku Pomnika Lotnika teraz. Ktoś z naszych ?
Były: Transalp 600, Super Tenere XTZ 750, Suzuki DR 650 SE. Jest: PamEla Anderson St1300 PanEuropean
***
Enduro się kulom nie kłania.
Awatar użytkownika
Rysiek_81
pogłębiacz bieżnika
pogłębiacz bieżnika
Posty: 872
Rejestracja: 31.01.2016, 17:59
Lokalizacja: Wiocha za Piaseczusets

Re: Kto kogo i gdzie widział - czyli spotkania na mieście i poza

Post autor: Rysiek_81 »

Dziś rano 8:30 od str Moszna poleciał srebrny trampek 650 w stronę Domaniewka. :witch: :witch:

Pozdrawiam Rysiek
Tomuń
Czytacz
Czytacz
Posty: 3
Rejestracja: 15.11.2022, 03:43

Re: Kto kogo i gdzie widział - czyli spotkania na mieście i poza

Post autor: Tomuń »

Już któryś raz widziałem srebrnego trampka 650 na rondzie na Ciołkowskiego w Białymstoku:-)
Awatar użytkownika
wojtekk
oktany w żyłach
oktany w żyłach
Posty: 5578
Rejestracja: 22.08.2009, 13:17
Lokalizacja: Warszawa / Saska Kępa

Re: Kto kogo i gdzie widział - czyli spotkania na mieście i poza

Post autor: wojtekk »

Z tymże to wątek warszawski, więc kierownik nie wiem, czy tu zagląda :)
Były: Transalp 600, Super Tenere XTZ 750, Suzuki DR 650 SE. Jest: PamEla Anderson St1300 PanEuropean
***
Enduro się kulom nie kłania.
Awatar użytkownika
Qter
oktany w żyłach
oktany w żyłach
Posty: 3512
Rejestracja: 12.05.2011, 12:07
Lokalizacja: Reguły

Re: Kto kogo i gdzie widział - czyli spotkania na mieście i poza

Post autor: Qter »

Dziś pod rrmoto na pikniku takie trampkach widziałem. Ładna sztuka. Kogoś od nas?

Pzdr

Qter
IMG20230916143702.jpg
Wysłane z mojego RMX3241 przy użyciu Tapatalka

Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Geniusz tkwi w prostocie...

we don't cry very hard
argod
osiedlowy kaskader
osiedlowy kaskader
Posty: 114
Rejestracja: 06.10.2015, 11:09

Re: Kto kogo i gdzie widział - czyli spotkania na mieście i poza

Post autor: argod »

Dziś 7:30 piękna 600 przepuszczająca karetkę na skrzyżowaniu al. Niepodległości z Nowowiejską
Awatar użytkownika
Rysiek_81
pogłębiacz bieżnika
pogłębiacz bieżnika
Posty: 872
Rejestracja: 31.01.2016, 17:59
Lokalizacja: Wiocha za Piaseczusets

Re: Kto kogo i gdzie widział - czyli spotkania na mieście i poza

Post autor: Rysiek_81 »

Niebieska 650 o 9:30 na Ciszewskiego na Ursynowie poleciała w str SGGW.

Pozdrawiam Rysiek


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Awatar użytkownika
Rysiek_81
pogłębiacz bieżnika
pogłębiacz bieżnika
Posty: 872
Rejestracja: 31.01.2016, 17:59
Lokalizacja: Wiocha za Piaseczusets

Re: Kto kogo i gdzie widział - czyli spotkania na mieście i poza

Post autor: Rysiek_81 »

Niebieski TA 600 o 8:20 zapitalał ul Kinetyczną po dziurach w str Wirażowej kierownik w pozycji stojącej :smile:

Pozdrawiam Rysiek
Awatar użytkownika
gracek
pyrkający w orzeszku
pyrkający w orzeszku
Posty: 216
Rejestracja: 24.06.2013, 10:55
Lokalizacja: Tarczyn

Re: Kto kogo i gdzie widział - czyli spotkania na mieście i poza

Post autor: gracek »

w poniedziałek 17.06 czarna 650 na Wypędach zjeżdżała w S8 na Warszawę
TT 900 RP.
Awatar użytkownika
Tatq_kelob
dwusuwowy rider
dwusuwowy rider
Posty: 178
Rejestracja: 13.11.2017, 20:30
Lokalizacja: Głowaczów

Re: Kto kogo i gdzie widział - czyli spotkania na mieście i poza

Post autor: Tatq_kelob »

Piątek 11.10. 10:10 Rodowicza "Anody"
Czerwono-biała 650ka Marlboro
Nieważne dokąd jadę, grunt, że wiem gdzie byłem.
- Złomek
Awatar użytkownika
Qter
oktany w żyłach
oktany w żyłach
Posty: 3512
Rejestracja: 12.05.2011, 12:07
Lokalizacja: Reguły

Re: Kto kogo i gdzie widział - czyli spotkania na mieście i poza

Post autor: Qter »

Dzisiaj w mojej wsi czyli Regułach, kolo przejazdu WKD Malichy widziałem niebieskiego TA600 w strugach deszczu.


Pzdr

Qter
Geniusz tkwi w prostocie...

we don't cry very hard
Awatar użytkownika
Lukasz /adhd/
przycierający rafki
przycierający rafki
Posty: 1283
Rejestracja: 02.09.2016, 02:51
Lokalizacja: Warszawa

Re: Kto kogo i gdzie widział - czyli spotkania na mieście i poza

Post autor: Lukasz /adhd/ »

Melduję, że na Kaszubach było sporo Trampków.
Ale śmigały tak, że szans, na bliższe spiętrzenia, nie było.

Ł.
Motorynka (Pony 50-M-3 ) --> SR-50 --> ETZ-251 X2 --> KLR-600 --> TDM-850 --> XL-1000V --> F-800GS--> KTM 990 R + 890 R

NIE ŁAM SIĘ
- Wajdek...
Awatar użytkownika
Tatq_kelob
dwusuwowy rider
dwusuwowy rider
Posty: 178
Rejestracja: 13.11.2017, 20:30
Lokalizacja: Głowaczów

Re: Kto kogo i gdzie widział - czyli spotkania na mieście i poza

Post autor: Tatq_kelob »

W sumie, to dobrze, że się nie spiętrzały :lol2:
Nieważne dokąd jadę, grunt, że wiem gdzie byłem.
- Złomek
Awatar użytkownika
Lukasz /adhd/
przycierający rafki
przycierający rafki
Posty: 1283
Rejestracja: 02.09.2016, 02:51
Lokalizacja: Warszawa

Re: Kto kogo i gdzie widział - czyli spotkania na mieście i poza

Post autor: Lukasz /adhd/ »

spojrzenie, jeb_ne słowniki w telefonach.

Łukasz
Motorynka (Pony 50-M-3 ) --> SR-50 --> ETZ-251 X2 --> KLR-600 --> TDM-850 --> XL-1000V --> F-800GS--> KTM 990 R + 890 R

NIE ŁAM SIĘ
- Wajdek...
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości