Kto kogo i gdzie widział - czyli spotkania na mieście i poza
Moderatorzy: Baran, Skorpionka
Re: Kto kogo i gdzie widział - czyli spotkania na mieście i poza
07.03. godz. 16.47 Zegrze widziany transalp 700
pozdr
argod
pozdr
argod
- Tatq_kelob
- dwusuwowy rider

- Posty: 178
- Rejestracja: 13.11.2017, 20:30
- Lokalizacja: Głowaczów
Re: Kto kogo i gdzie widział - czyli spotkania na mieście i poza
Piątek 19.05, 13:20
Sulejówek, ul. Przejazd
Biały XL 750 WY....
Testowy?
Sulejówek, ul. Przejazd
Biały XL 750 WY....
Testowy?
Nieważne dokąd jadę, grunt, że wiem gdzie byłem.
- Złomek
- Złomek
Re: Kto kogo i gdzie widział - czyli spotkania na mieście i poza
Dziś 8:16 fioletowa 600 na WPR na Krakowskiej przy Hynka.
Pzdr
Qter
Wysłane z mojego RMX3241 przy użyciu Tapatalka
Pzdr
Qter
Wysłane z mojego RMX3241 przy użyciu Tapatalka
Geniusz tkwi w prostocie...
we don't cry very hard
we don't cry very hard
- wojtekk
- oktany w żyłach

- Posty: 5578
- Rejestracja: 22.08.2009, 13:17
- Lokalizacja: Warszawa / Saska Kępa
Re: Kto kogo i gdzie widział - czyli spotkania na mieście i poza
600, wawelska w kierunku Pomnika Lotnika teraz. Ktoś z naszych ?
Były: Transalp 600, Super Tenere XTZ 750, Suzuki DR 650 SE. Jest: PamEla Anderson St1300 PanEuropean
***
Enduro się kulom nie kłania.
***
Enduro się kulom nie kłania.
- Rysiek_81
- pogłębiacz bieżnika

- Posty: 872
- Rejestracja: 31.01.2016, 17:59
- Lokalizacja: Wiocha za Piaseczusets
Re: Kto kogo i gdzie widział - czyli spotkania na mieście i poza
Dziś rano 8:30 od str Moszna poleciał srebrny trampek 650 w stronę Domaniewka.
Pozdrawiam Rysiek
Pozdrawiam Rysiek
Re: Kto kogo i gdzie widział - czyli spotkania na mieście i poza
Już któryś raz widziałem srebrnego trampka 650 na rondzie na Ciołkowskiego w Białymstoku:-)
- wojtekk
- oktany w żyłach

- Posty: 5578
- Rejestracja: 22.08.2009, 13:17
- Lokalizacja: Warszawa / Saska Kępa
Re: Kto kogo i gdzie widział - czyli spotkania na mieście i poza
Z tymże to wątek warszawski, więc kierownik nie wiem, czy tu zagląda 
Były: Transalp 600, Super Tenere XTZ 750, Suzuki DR 650 SE. Jest: PamEla Anderson St1300 PanEuropean
***
Enduro się kulom nie kłania.
***
Enduro się kulom nie kłania.
Re: Kto kogo i gdzie widział - czyli spotkania na mieście i poza
Dziś pod rrmoto na pikniku takie trampkach widziałem. Ładna sztuka. Kogoś od nas?
Pzdr
Qter Wysłane z mojego RMX3241 przy użyciu Tapatalka
Pzdr
Qter Wysłane z mojego RMX3241 przy użyciu Tapatalka
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Geniusz tkwi w prostocie...
we don't cry very hard
we don't cry very hard
Re: Kto kogo i gdzie widział - czyli spotkania na mieście i poza
Dziś 7:30 piękna 600 przepuszczająca karetkę na skrzyżowaniu al. Niepodległości z Nowowiejską
- Rysiek_81
- pogłębiacz bieżnika

- Posty: 872
- Rejestracja: 31.01.2016, 17:59
- Lokalizacja: Wiocha za Piaseczusets
Re: Kto kogo i gdzie widział - czyli spotkania na mieście i poza
Niebieska 650 o 9:30 na Ciszewskiego na Ursynowie poleciała w str SGGW.
Pozdrawiam Rysiek
Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Pozdrawiam Rysiek
Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
- Rysiek_81
- pogłębiacz bieżnika

- Posty: 872
- Rejestracja: 31.01.2016, 17:59
- Lokalizacja: Wiocha za Piaseczusets
Re: Kto kogo i gdzie widział - czyli spotkania na mieście i poza
Niebieski TA 600 o 8:20 zapitalał ul Kinetyczną po dziurach w str Wirażowej kierownik w pozycji stojącej
Pozdrawiam Rysiek
Pozdrawiam Rysiek
Re: Kto kogo i gdzie widział - czyli spotkania na mieście i poza
w poniedziałek 17.06 czarna 650 na Wypędach zjeżdżała w S8 na Warszawę
TT 900 RP.
- Tatq_kelob
- dwusuwowy rider

- Posty: 178
- Rejestracja: 13.11.2017, 20:30
- Lokalizacja: Głowaczów
Re: Kto kogo i gdzie widział - czyli spotkania na mieście i poza
Piątek 11.10. 10:10 Rodowicza "Anody"
Czerwono-biała 650ka Marlboro
Czerwono-biała 650ka Marlboro
Nieważne dokąd jadę, grunt, że wiem gdzie byłem.
- Złomek
- Złomek
Re: Kto kogo i gdzie widział - czyli spotkania na mieście i poza
Dzisiaj w mojej wsi czyli Regułach, kolo przejazdu WKD Malichy widziałem niebieskiego TA600 w strugach deszczu.
Pzdr
Qter
Pzdr
Qter
Geniusz tkwi w prostocie...
we don't cry very hard
we don't cry very hard
- Lukasz /adhd/
- przycierający rafki

- Posty: 1283
- Rejestracja: 02.09.2016, 02:51
- Lokalizacja: Warszawa
Re: Kto kogo i gdzie widział - czyli spotkania na mieście i poza
Melduję, że na Kaszubach było sporo Trampków.
Ale śmigały tak, że szans, na bliższe spiętrzenia, nie było.
Ł.
Ale śmigały tak, że szans, na bliższe spiętrzenia, nie było.
Ł.
Motorynka (Pony 50-M-3 ) --> SR-50 --> ETZ-251 X2 --> KLR-600 --> TDM-850 --> XL-1000V --> F-800GS--> KTM 990 R + 890 R
NIE ŁAM SIĘ
- Wajdek...
NIE ŁAM SIĘ
- Wajdek...
- Tatq_kelob
- dwusuwowy rider

- Posty: 178
- Rejestracja: 13.11.2017, 20:30
- Lokalizacja: Głowaczów
Re: Kto kogo i gdzie widział - czyli spotkania na mieście i poza
W sumie, to dobrze, że się nie spiętrzały 
Nieważne dokąd jadę, grunt, że wiem gdzie byłem.
- Złomek
- Złomek
- Lukasz /adhd/
- przycierający rafki

- Posty: 1283
- Rejestracja: 02.09.2016, 02:51
- Lokalizacja: Warszawa
Re: Kto kogo i gdzie widział - czyli spotkania na mieście i poza
spojrzenie, jeb_ne słowniki w telefonach.
Łukasz
Łukasz
Motorynka (Pony 50-M-3 ) --> SR-50 --> ETZ-251 X2 --> KLR-600 --> TDM-850 --> XL-1000V --> F-800GS--> KTM 990 R + 890 R
NIE ŁAM SIĘ
- Wajdek...
NIE ŁAM SIĘ
- Wajdek...
Kto jest online
Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości


