() Coraz więcej niepolskojęzycznych

Coś nie działa? Zawartość strony dziwnie wygląda? Daj znać.
Awatar użytkownika
marecki999
czyściciel nagaru
czyściciel nagaru
Posty: 545
Rejestracja: 08.09.2008, 18:14
Lokalizacja: Węgorzewo-Kal-Giżycko

() Coraz więcej niepolskojęzycznych

Post autor: marecki999 »

:cool: Zwracam uwagę na coraz więcej wpisów w języku ,,cyrylicy,, z odnośnikami do różnych stron internetowych -nieoniecznie pewnych. :lanie:
Awatar użytkownika
magneto
pogłębiacz bieżnika
pogłębiacz bieżnika
Posty: 879
Rejestracja: 28.07.2013, 21:03
Lokalizacja: Olsztyn

Re: () Coraz więcej niepolskojęzycznych

Post autor: magneto »

Mnie też to ... no denerwuje, powiedzmy...
Aż wkleję z naszej strony rejestracji nowego użytkownika:
Imię: *
Pole obowiązkowe. Dodatkowa autoryzacja. Jeśli nie będzie wypełnione lub będzie wpisana "dziwna" wartość, zostaniesz potraktowany jako "robot" i usunięty.
To tak ciężko jest to sprawdzić ?

EDYTA:
Tak wstępnie, to teoretycznie mógłbym trochę ten spam posprzątać. Zaglądam prawie codziennie i mógłbym coś porobić. Tylko brak uprawnień... (Jakby co, to mam licencjat z informatyki...)
Psy szczekają, a motocykl jedzie dalej...
Awatar użytkownika
Siara00
naciągacz linek
naciągacz linek
Posty: 67
Rejestracja: 27.07.2020, 22:33
Lokalizacja: Legnica

Re: () Coraz więcej niepolskojęzycznych

Post autor: Siara00 »

Moderacja ma już chyba wysrane
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości