() Coraz więcej niepolskojęzycznych
- marecki999
- czyściciel nagaru

- Posty: 545
- Rejestracja: 08.09.2008, 18:14
- Lokalizacja: Węgorzewo-Kal-Giżycko
() Coraz więcej niepolskojęzycznych
Re: () Coraz więcej niepolskojęzycznych
Mnie też to ... no denerwuje, powiedzmy...
Aż wkleję z naszej strony rejestracji nowego użytkownika:
EDYTA:
Tak wstępnie, to teoretycznie mógłbym trochę ten spam posprzątać. Zaglądam prawie codziennie i mógłbym coś porobić. Tylko brak uprawnień... (Jakby co, to mam licencjat z informatyki...)
Aż wkleję z naszej strony rejestracji nowego użytkownika:
To tak ciężko jest to sprawdzić ?Imię: *
Pole obowiązkowe. Dodatkowa autoryzacja. Jeśli nie będzie wypełnione lub będzie wpisana "dziwna" wartość, zostaniesz potraktowany jako "robot" i usunięty.
EDYTA:
Tak wstępnie, to teoretycznie mógłbym trochę ten spam posprzątać. Zaglądam prawie codziennie i mógłbym coś porobić. Tylko brak uprawnień... (Jakby co, to mam licencjat z informatyki...)
Psy szczekają, a motocykl jedzie dalej...
Re: () Coraz więcej niepolskojęzycznych
Moderacja ma już chyba wysrane
Kto jest online
Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości

