POWITALNIA - dla nowych użytkowników

Temat dla nowych użytkowników forum
Awatar użytkownika
Tatq_kelob
dwusuwowy rider
dwusuwowy rider
Posty: 178
Rejestracja: 13.11.2017, 20:30
Lokalizacja: Głowaczów

Re: POWITALNIA - dla nowych użytkowników

Post autor: Tatq_kelob »

Nie warto, drogo i brzydko. :rolf:
Nieważne dokąd jadę, grunt, że wiem gdzie byłem.
- Złomek
Awatar użytkownika
Lukasz /adhd/
przycierający rafki
przycierający rafki
Posty: 1283
Rejestracja: 02.09.2016, 02:51
Lokalizacja: Warszawa

Re: POWITALNIA - dla nowych użytkowników

Post autor: Lukasz /adhd/ »

Tatq_kelob pisze: 14.05.2026, 14:31 Nie warto, drogo i brzydko. :rolf:
Nie byłem, podobnie, jak przedmówca :wink:

Łukasz

P.S.
Kreta nie typowo - polecam Plato Nida - płaskowyż.

Księżycowy krajobraz - można podjechać pod obserwatorium:

https://maps.app.goo.gl/EfRMhnwzWbCWh1ot6
Motorynka (Pony 50-M-3 ) --> SR-50 --> ETZ-251 X2 --> KLR-600 --> TDM-850 --> XL-1000V --> F-800GS--> KTM 990 R + 890 R

NIE ŁAM SIĘ
- Wajdek...
precedent102
Czytacz
Czytacz
Posty: 2
Rejestracja: 10.06.2026, 19:38

Re: POWITALNIA - dla nowych użytkowników

Post autor: precedent102 »

Cześć, tutaj Wojtek. Kupiłem niedawno Transalpa 650, 2006 rok. Wcześniej miałem Kawasaki Zephyr 550 i Yamaha XJ 900. Mogę coś podpowiedzieć o tych motocyklach jak będę wiedział.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości