POWITALNIA - dla nowych użytkowników
- Tatq_kelob
- dwusuwowy rider

- Posty: 178
- Rejestracja: 13.11.2017, 20:30
- Lokalizacja: Głowaczów
Re: POWITALNIA - dla nowych użytkowników
Nie warto, drogo i brzydko. 
Nieważne dokąd jadę, grunt, że wiem gdzie byłem.
- Złomek
- Złomek
- Lukasz /adhd/
- przycierający rafki

- Posty: 1283
- Rejestracja: 02.09.2016, 02:51
- Lokalizacja: Warszawa
Re: POWITALNIA - dla nowych użytkowników
Nie byłem, podobnie, jak przedmówca
Łukasz
P.S.
Kreta nie typowo - polecam Plato Nida - płaskowyż.
Księżycowy krajobraz - można podjechać pod obserwatorium:
https://maps.app.goo.gl/EfRMhnwzWbCWh1ot6
Motorynka (Pony 50-M-3 ) --> SR-50 --> ETZ-251 X2 --> KLR-600 --> TDM-850 --> XL-1000V --> F-800GS--> KTM 990 R + 890 R
NIE ŁAM SIĘ
- Wajdek...
NIE ŁAM SIĘ
- Wajdek...
-
precedent102
- Czytacz

- Posty: 2
- Rejestracja: 10.06.2026, 19:38
Re: POWITALNIA - dla nowych użytkowników
Cześć, tutaj Wojtek. Kupiłem niedawno Transalpa 650, 2006 rok. Wcześniej miałem Kawasaki Zephyr 550 i Yamaha XJ 900. Mogę coś podpowiedzieć o tych motocyklach jak będę wiedział.
Kto jest online
Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości