Skierniewice

Jedziesz gdzieś? Proponujesz spotkanie? Napisz o tym
Huzar
emzeciarz agroturysta
emzeciarz agroturysta
Posty: 299
Rejestracja: 12.12.2020, 22:04
Lokalizacja:

Skierniewice

Post autor: Huzar »

Ktoś się wybiera? 30.08- 01.09.
95EAAEEB-.jpg
Wjazd 80 zł ,koryto i pole namiotowe w cenie. (Domki już zarezerwowane)
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Huzar
emzeciarz agroturysta
emzeciarz agroturysta
Posty: 299
Rejestracja: 12.12.2020, 22:04
Lokalizacja:

Re: Skierniewice

Post autor: Huzar »

No to jedziemy🏍️🏍️🏍️
Czas na V Ogólnopolski Skierniewicki Zlot Motocyklowy😀😀😀
30 - 31 sierpnia 2025. 🏍️🏍️🏍️Tradycyjnie w Sielskiej Stanicy w Budach Grabskich🫵🫵🫵
W tym roku jak zwykle gwarantowana przednia zabawa do białego rana🤩🤩🤩
Koncerty:
Pull The Wire💪💪💪
Rankor💪💪💪
Pole namiotowe free⛺️🏕️⛺️🏕️
Bar all inclusive🥓🍖🍗
kolacja myśliwska🐖🐖🐖
No i przede wszystkim Wielka Skierniewicka Parada Motocyklowa🏍️🏍️🏍️
Emocji bez liku😎😎😎
Zapraszamy serdecznie🫵👊🤘👋👍🏻
Polecam niezdecydowanym zakreślać miejsce w kalendarzu.
pete17
czyściciel nagaru
czyściciel nagaru
Posty: 554
Rejestracja: 23.08.2016, 08:18
Lokalizacja: Pabianice

Re: Skierniewice

Post autor: pete17 »

Może bym się przyturlał? :cool:
Lubię motory...wszystkie.
Awatar użytkownika
Lukasz /adhd/
przycierający rafki
przycierający rafki
Posty: 1283
Rejestracja: 02.09.2016, 02:51
Lokalizacja: Warszawa

Re: Skierniewice

Post autor: Lukasz /adhd/ »

Hej,

Nie umiem planować ma tak "długi" czas, ale będę śledził ten wątek!

Łukasz/adhd/.

P.S. szukałem "plakatu" w sieci, ale nie znalazłem, prośba aby wrzucić cały, nie "przycięty"
Motorynka (Pony 50-M-3 ) --> SR-50 --> ETZ-251 X2 --> KLR-600 --> TDM-850 --> XL-1000V --> F-800GS--> KTM 990 R + 890 R

NIE ŁAM SIĘ
- Wajdek...
Huzar
emzeciarz agroturysta
emzeciarz agroturysta
Posty: 299
Rejestracja: 12.12.2020, 22:04
Lokalizacja:

Re: Skierniewice

Post autor: Huzar »

https://niedzielnewilki.pl/program-zlotu/
Jeśli ktoś od piątku ,to na ten dzień polecam zabrać sobie prowiant,lub jak kto woli restauracja jest na terenie. W pobliżu biedra i inne sklepy. Od soboty wszelakie koryto i browar po opłaceniu zlotu za free. Prysznice ,toalety na polu namiotowym bez ograniczeń.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości