Skierniewice
Skierniewice
Ktoś się wybiera? 30.08- 01.09.
Wjazd 80 zł ,koryto i pole namiotowe w cenie. (Domki już zarezerwowane)
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Re: Skierniewice
No to jedziemy


Czas na V Ogólnopolski Skierniewicki Zlot Motocyklowy


30 - 31 sierpnia 2025.

Tradycyjnie w Sielskiej Stanicy w Budach Grabskich


W tym roku jak zwykle gwarantowana przednia zabawa do białego rana


Koncerty:
Pull The Wire

Rankor


Pole namiotowe free



Bar all inclusive


kolacja myśliwska


No i przede wszystkim Wielka Skierniewicka Parada Motocyklowa


Emocji bez liku


Zapraszamy serdecznie




Polecam niezdecydowanym zakreślać miejsce w kalendarzu.
Czas na V Ogólnopolski Skierniewicki Zlot Motocyklowy
30 - 31 sierpnia 2025.
W tym roku jak zwykle gwarantowana przednia zabawa do białego rana
Koncerty:
Pull The Wire
Rankor
Pole namiotowe free
Bar all inclusive
kolacja myśliwska
No i przede wszystkim Wielka Skierniewicka Parada Motocyklowa
Emocji bez liku
Zapraszamy serdecznie
Polecam niezdecydowanym zakreślać miejsce w kalendarzu.
- Lukasz /adhd/
- przycierający rafki

- Posty: 1283
- Rejestracja: 02.09.2016, 02:51
- Lokalizacja: Warszawa
Re: Skierniewice
Hej,
Nie umiem planować ma tak "długi" czas, ale będę śledził ten wątek!
Łukasz/adhd/.
P.S. szukałem "plakatu" w sieci, ale nie znalazłem, prośba aby wrzucić cały, nie "przycięty"
Nie umiem planować ma tak "długi" czas, ale będę śledził ten wątek!
Łukasz/adhd/.
P.S. szukałem "plakatu" w sieci, ale nie znalazłem, prośba aby wrzucić cały, nie "przycięty"
Motorynka (Pony 50-M-3 ) --> SR-50 --> ETZ-251 X2 --> KLR-600 --> TDM-850 --> XL-1000V --> F-800GS--> KTM 990 R + 890 R
NIE ŁAM SIĘ
- Wajdek...
NIE ŁAM SIĘ
- Wajdek...
Re: Skierniewice
https://niedzielnewilki.pl/program-zlotu/
Jeśli ktoś od piątku ,to na ten dzień polecam zabrać sobie prowiant,lub jak kto woli restauracja jest na terenie. W pobliżu biedra i inne sklepy. Od soboty wszelakie koryto i browar po opłaceniu zlotu za free. Prysznice ,toalety na polu namiotowym bez ograniczeń.
Jeśli ktoś od piątku ,to na ten dzień polecam zabrać sobie prowiant,lub jak kto woli restauracja jest na terenie. W pobliżu biedra i inne sklepy. Od soboty wszelakie koryto i browar po opłaceniu zlotu za free. Prysznice ,toalety na polu namiotowym bez ograniczeń.
Kto jest online
Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości

