Problemy z Tapatalk

Coś nie działa? Zawartość strony dziwnie wygląda? Daj znać.
Awatar użytkownika
Qter
swobodny rider
swobodny rider
Posty: 3403
Rejestracja: 12.05.2011, 12:07
Mój motocykl: nie mam już TA
Lokalizacja: Reguły
Kontakt:

Problemy z Tapatalk

Post autor: Qter »

Hej,

Od wczoraj mam problem z czytaniem forum przez Tapatalka. Coś się zmieniło w ostatnim czasie?

Pzdr

Qter
Geniusz tkwi w prostocie...

we don't cry very hard
Awatar użytkownika
Qter
swobodny rider
swobodny rider
Posty: 3403
Rejestracja: 12.05.2011, 12:07
Mój motocykl: nie mam już TA
Lokalizacja: Reguły
Kontakt:

Re: Problemy z Tapatalk

Post autor: Qter »

Halo?
Geniusz tkwi w prostocie...

we don't cry very hard
Awatar użytkownika
Qter
swobodny rider
swobodny rider
Posty: 3403
Rejestracja: 12.05.2011, 12:07
Mój motocykl: nie mam już TA
Lokalizacja: Reguły
Kontakt:

Re: Problemy z Tapatalk

Post autor: Qter »

Halo?




Fatal error: Uncaught mysqli_sql_exception: Duplicate entry '2700-28561' for key 'PRIMARY' in /home/transalpclub/ftp/tcp/forum/phpbb/db/driver/mysqli.php:193 Stack trace: #0 /home/transalpclub/ftp/tcp/forum/phpbb/db/driver/mysqli.php(193): mysqli_query(Object(mysqli), 'INSERT INTO php...') #1 /home/transalpclub/ftp/tcp/forum/phpbb/db/driver/factory.php(345): phpbb\db\driver\mysqli->sql_query('INSERT INTO php...', 0) #2 /home/transalpclub/ftp/tcp/forum/includes/functions.php(890): phpbb\db\driver\factory->sql_query('INSERT INTO php...') #3 /home/transalpclub/ftp/tcp/forum/includes/functions_posting.php(2319): markread('post', 18, 28561) #4 /home/transalpclub/ftp/tcp/forum/posting.php(1504): submit_post('reply', 'Re: Problemy z ...', '', 0, Array, Array, true, true) #5 {main} thrown in /home/transalpclub/ftp/tcp/forum/phpbb/db/driver/mysqli.php on line 193
Geniusz tkwi w prostocie...

we don't cry very hard
Awatar użytkownika
Qter
swobodny rider
swobodny rider
Posty: 3403
Rejestracja: 12.05.2011, 12:07
Mój motocykl: nie mam już TA
Lokalizacja: Reguły
Kontakt:

Re: Problemy z Tapatalk

Post autor: Qter »

Halo? Czy tylko u mnie sa te problemy?

Dzis takie coś mi wyskoczyło i to na kompie a nie komórce

Fatal error: Uncaught mysqli_sql_exception: Duplicate entry '2700-26653' for key 'PRIMARY' in /home/transalpclub/ftp/tcp/forum/phpbb/db/driver/mysqli.php:193 Stack trace: #0 /home/transalpclub/ftp/tcp/forum/phpbb/db/driver/mysqli.php(193): mysqli_query(Object(mysqli), 'INSERT INTO php...') #1 /home/transalpclub/ftp/tcp/forum/phpbb/db/driver/factory.php(345): phpbb\db\driver\mysqli->sql_query('INSERT INTO php...', 0) #2 /home/transalpclub/ftp/tcp/forum/includes/functions.php(890): phpbb\db\driver\factory->sql_query('INSERT INTO php...') #3 /home/transalpclub/ftp/tcp/forum/includes/functions_posting.php(2319): markread('post', 17, 26653) #4 /home/transalpclub/ftp/tcp/forum/posting.php(1504): submit_post('reply', 'Re: Szlachetna ...', '', 0, Array, Array, true, true) #5 {main} thrown in /home/transalpclub/ftp/tcp/forum/phpbb/db/driver/mysqli.php on line 193
Geniusz tkwi w prostocie...

we don't cry very hard
Dlugi1
rozmawiający z silnikiem
rozmawiający z silnikiem
Posty: 415
Rejestracja: 14.06.2017, 09:52
Mój motocykl: XL650V

Re: Problemy z Tapatalk

Post autor: Dlugi1 »

Było u mnie coś podobnego parę dni temu, ale już jest dobrze. Tapatalk nie był ostatnio aktualizowany - mam info, że 9.11.
Co ciekawe - nasze forum się krzaczyło a AT dało czytać bez problemów.
Awatar użytkownika
Hawk1985
pogłębiacz bieżnika
pogłębiacz bieżnika
Posty: 839
Rejestracja: 21.09.2015, 10:31
Mój motocykl: inne endurowate moto
Lokalizacja: Jaworzno

Re: Problemy z Tapatalk

Post autor: Hawk1985 »

U mnie to samo, tapatalk raz działa a raz się wykrzacza. Tak od około tygodnia
Jawa 20 -> ... -> KSL 125 -> XL650V -> DL650 -> XF650 -> DL650 -> Fuoco 500 -> F650+VX800 -> DL650+F650
Awatar użytkownika
Qter
swobodny rider
swobodny rider
Posty: 3403
Rejestracja: 12.05.2011, 12:07
Mój motocykl: nie mam już TA
Lokalizacja: Reguły
Kontakt:

Re: Problemy z Tapatalk

Post autor: Qter »

teraz mam problemy przy odpowiadaniu na posty z kompa - prosba do adminow o sprawdzenie.... :sad:
Geniusz tkwi w prostocie...

we don't cry very hard
Awatar użytkownika
Qter
swobodny rider
swobodny rider
Posty: 3403
Rejestracja: 12.05.2011, 12:07
Mój motocykl: nie mam już TA
Lokalizacja: Reguły
Kontakt:

Re: Problemy z Tapatalk

Post autor: Qter »

teraz mam problemy przy odpowiadaniu na posty z kompa - prosba do adminow o sprawdzenie.... :sad:

Fatal error: Uncaught mysqli_sql_exception: Duplicate entry '2700-28561' for key 'PRIMARY' in /home/transalpclub/ftp/tcp/forum/phpbb/db/driver/mysqli.php:193 Stack trace: #0 /home/transalpclub/ftp/tcp/forum/phpbb/db/driver/mysqli.php(193): mysqli_query(Object(mysqli), 'INSERT INTO php...') #1 /home/transalpclub/ftp/tcp/forum/phpbb/db/driver/factory.php(345): phpbb\db\driver\mysqli->sql_query('INSERT INTO php...', 0) #2 /home/transalpclub/ftp/tcp/forum/includes/functions.php(890): phpbb\db\driver\factory->sql_query('INSERT INTO php...') #3 /home/transalpclub/ftp/tcp/forum/includes/functions_posting.php(2319): markread('post', 18, 28561) #4 /home/transalpclub/ftp/tcp/forum/posting.php(1504): submit_post('reply', 'Re: Problemy z ...', '', 0, Array, Array, true, true) #5 {main} thrown in /home/transalpclub/ftp/tcp/forum/phpbb/db/driver/mysqli.php on line 193
Geniusz tkwi w prostocie...

we don't cry very hard
Awatar użytkownika
wojtekk
oktany w żyłach
oktany w żyłach
Posty: 5549
Rejestracja: 22.08.2009, 13:17
Mój motocykl: nie mam już TA
Lokalizacja: Warszawa / Saska Kępa

Re: Problemy z Tapatalk

Post autor: wojtekk »

Czasem jak pisze z telefonu (ale bez Tapatalk) to też wyskakuje błąd
Były: Transalp 600, Super Tenere XTZ 750, Suzuki DR 650 SE. Jest: PamEla Anderson St1300 PanEuropean
***
Enduro się kulom nie kłania.
Awatar użytkownika
Artek
swobodny rider
swobodny rider
Posty: 2513
Rejestracja: 09.10.2011, 16:33
Mój motocykl: Africa Twin
Lokalizacja: ZMY

Re: Problemy z Tapatalk

Post autor: Artek »

Nie wiem, jak teraz.
Ale zwykle w okresie świąt, nowego roku administracja czasem coś "grzebała" przy forum.
Dominator.
Awatar użytkownika
Nadol
swobodny rider
swobodny rider
Posty: 3272
Rejestracja: 11.07.2011, 09:18
Mój motocykl: XL650V
Lokalizacja: Marki

Re: Problemy z Tapatalk

Post autor: Nadol »

Maju zainstalował ceryfikat SSL dla forum i nie wiem czy nie podniósł wersji bazy MySQL.
Obie zmiany mogą powodować błędy.
Nadol aka n4d01
srebrna 650, srebrny lub biały kask, WH....
Romet Ogar 200 -> MZ ETZ 150 -> ......... -> Honda XL 650 V

"Samochodem przemieszczasz ciało, motocyklem podróżuje dusza"
Awatar użytkownika
magneto
pogłębiacz bieżnika
pogłębiacz bieżnika
Posty: 838
Rejestracja: 28.07.2013, 21:03
Mój motocykl: nie mam już TA
Lokalizacja: Olsztyn

Re: Problemy z Tapatalk

Post autor: magneto »

U mnie - przed chwilą - pojawił się +/- taki sam komunikat, gdy napisałem posta, dałem "Podgląd" i potem "Wyślij". Okazało się, że "Podgląd" już wysyła posta i potem jest błąd, że zabroniony wpis czegoś, co już jest wpisane (taki sens mniej-więcej). Może to coś pomoże.
Acha - z kompa, bez tego tapa-coś tam :smile:

Edyta: A teraz poszło normalnie po podglądzie - wyślij i jest OK.
Psy szczekają, a motocykl jedzie dalej...
RUSSIAN GO HOME !
Awatar użytkownika
Qter
swobodny rider
swobodny rider
Posty: 3403
Rejestracja: 12.05.2011, 12:07
Mój motocykl: nie mam już TA
Lokalizacja: Reguły
Kontakt:

Re: Problemy z Tapatalk

Post autor: Qter »

No niestety wciąż mam błędy...

Pzdr

Qter
Geniusz tkwi w prostocie...

we don't cry very hard
Awatar użytkownika
maju
Admin
Admin
Posty: 1374
Rejestracja: 01.06.2008, 16:13
Mój motocykl: XL700V
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: Problemy z Tapatalk

Post autor: maju »

Nadol pisze: 22.12.2023, 13:05 Maju zainstalował ceryfikat SSL dla forum i nie wiem czy nie podniósł wersji bazy MySQL.
Obie zmiany mogą powodować błędy.
Jest podniesiona wersja PHP
To wymagania serwera - starsza (dotychczasowa) wersja może jeszcze jakiś czas działać, ale chcą za taki luksus dodatkowej opłaty.
A i tak trzeba to kiedyś zrobić.

Jak ma się taka zmiana do działania forum? Tego właśnie się dowiadujemy...

Tapatalk to dodatek do forum, i nim tym bardziej można się spodziewać problemów.

Jest szansa, że aktualizacja wszystkiego co mamy pomoże, ale to raczej nie w tej chwili...
Awatar użytkownika
magneto
pogłębiacz bieżnika
pogłębiacz bieżnika
Posty: 838
Rejestracja: 28.07.2013, 21:03
Mój motocykl: nie mam już TA
Lokalizacja: Olsztyn

Re: Problemy z Tapatalk

Post autor: magneto »

Teraz znowu - pisanie - podgląd - wyślij - błąd. Post już został zamieszczony i ten sam (+/-) błąd.
Psy szczekają, a motocykl jedzie dalej...
RUSSIAN GO HOME !
Awatar użytkownika
magneto
pogłębiacz bieżnika
pogłębiacz bieżnika
Posty: 838
Rejestracja: 28.07.2013, 21:03
Mój motocykl: nie mam już TA
Lokalizacja: Olsztyn

Re: Problemy z Tapatalk

Post autor: magneto »

Teraz znowu - pisanie - podgląd - wyślij - błąd. Post już został zamieszczony i ten sam (+/-) błąd.

Edyta - podgląd i.... nowa instancja posta :ysz:
Psy szczekają, a motocykl jedzie dalej...
RUSSIAN GO HOME !
michau
naciągacz linek
naciągacz linek
Posty: 77
Rejestracja: 03.07.2013, 02:18
Mój motocykl: mam inne moto...

Re: Problemy z Tapatalk

Post autor: michau »

U mnie od kilku dni tak samo.
Na Tapatalk nie można wejść w tematy. Pokazują się jakieś krzaczki o błędzie.
Awatar użytkownika
Qter
swobodny rider
swobodny rider
Posty: 3403
Rejestracja: 12.05.2011, 12:07
Mój motocykl: nie mam już TA
Lokalizacja: Reguły
Kontakt:

Re: Problemy z Tapatalk

Post autor: Qter »

hejka,

mi wyskakuja bledy w odpowiadaniu na posty przy odpowiadniu z komputura z przegldarki..

PZDR

Qter
Geniusz tkwi w prostocie...

we don't cry very hard
Awatar użytkownika
Qter
swobodny rider
swobodny rider
Posty: 3403
Rejestracja: 12.05.2011, 12:07
Mój motocykl: nie mam już TA
Lokalizacja: Reguły
Kontakt:

Re: Problemy z Tapatalk

Post autor: Qter »

hejka,

mi wyskakuja bledy w odpowiadaniu na posty przy odpowiadniu z komputura z przegldarki.. \

po nasisnieciu wyslij mam taki blad:

Fatal error: Uncaught mysqli_sql_exception: Duplicate entry '2700-28561' for key 'PRIMARY' in /home/transalpclub/ftp/tcp/forum/phpbb/db/driver/mysqli.php:193 Stack trace: #0 /home/transalpclub/ftp/tcp/forum/phpbb/db/driver/mysqli.php(193): mysqli_query(Object(mysqli), 'INSERT INTO php...') #1 /home/transalpclub/ftp/tcp/forum/phpbb/db/driver/factory.php(345): phpbb\db\driver\mysqli->sql_query('INSERT INTO php...', 0) #2 /home/transalpclub/ftp/tcp/forum/includes/functions.php(890): phpbb\db\driver\factory->sql_query('INSERT INTO php...') #3 /home/transalpclub/ftp/tcp/forum/includes/functions_posting.php(2319): markread('post', 18, 28561) #4 /home/transalpclub/ftp/tcp/forum/posting.php(1504): submit_post('reply', 'Re: Problemy z ...', '', 0, Array, Array, true, true) #5 {main} thrown in /home/transalpclub/ftp/tcp/forum/phpbb/db/driver/mysqli.php on line 193

PZDR

Qter
Geniusz tkwi w prostocie...

we don't cry very hard
Awatar użytkownika
Qter
swobodny rider
swobodny rider
Posty: 3403
Rejestracja: 12.05.2011, 12:07
Mój motocykl: nie mam już TA
Lokalizacja: Reguły
Kontakt:

Re: Problemy z Tapatalk

Post autor: Qter »

nadal zle - odpowiadajac na posty przez przegladarke dostaje takie bledy

Fatal error: Uncaught mysqli_sql_exception: Duplicate entry '2700-28563' for key 'PRIMARY' in /home/transalpclub/ftp/tcp/forum/phpbb/db/driver/mysqli.php:193 Stack trace: #0 /home/transalpclub/ftp/tcp/forum/phpbb/db/driver/mysqli.php(193): mysqli_query(Object(mysqli), 'INSERT INTO php...') #1 /home/transalpclub/ftp/tcp/forum/phpbb/db/driver/factory.php(345): phpbb\db\driver\mysqli->sql_query('INSERT INTO php...', 0) #2 /home/transalpclub/ftp/tcp/forum/includes/functions.php(890): phpbb\db\driver\factory->sql_query('INSERT INTO php...') #3 /home/transalpclub/ftp/tcp/forum/includes/functions_posting.php(2319): markread('post', 3, 28563) #4 /home/transalpclub/ftp/tcp/forum/posting.php(1504): submit_post('reply', 'Re: Tradycja - ...', '', 0, Array, Array, true, true) #5 {main} thrown in /home/transalpclub/ftp/tcp/forum/phpbb/db/driver/mysqli.php on line 193
Geniusz tkwi w prostocie...

we don't cry very hard
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość