Zmontujemy film z twojego materiału - z wyprawy, wyjadu itp

Awatar użytkownika
wilq.bb
Kontroler
Kontroler
Posty: 2673
Rejestracja: 27.08.2012, 08:41
Mój motocykl: mam inne moto...
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Kontakt:

Zmontujemy film z twojego materiału - z wyprawy, wyjadu itp

Post autor: wilq.bb »

Trochę nietypowy temat jak na forum, ale moja żona zupełnie przez przypadek zapomiała zakończyć sobie subskrubcji bazy muzyki, którą wykorzystywała do wcześniejszych projektów video (reklamy, jakieś moje kalecznia dronem, komunia etc) i z konta poleciało ładnych parę stów, więc stwierdziła, że musi jakoś to odrobić...tyle słowem wstepu.

A o co chodzi - jeśli masz nagrany materiał foto/wideo z wakacji, a chciałbyś(chciałabyś) mieć klip do pochwalenia się znajomym - oczywiście z fajną muzyczką :mrgreen: napisami i czym tam jeszcze sobie człowiek wymarzy, moja Luba chętnie to dla Was poskłada, szybko sprawnie i napewno w aktrakcyjnej cenie - rachunek bez VAT (wszystko w ramach niezarejestrowanej działaności)
Ile to będize kosztować? to wszystko zależy od długości finalnego klipu i ilości dostarczonego materiału.

Przykładowa reklema:
https://www.youtube.com/watch?v=gxPCaqANw1c

albo nasze kontrolowane topienie się:
https://www.youtube.com/watch?v=IpuNipYwtLM

Zapraszam do kontaktu.
"Logowanie się na forum jest jak wchodzenie do knajpy za rogiem - zawsze te same mordy przy barze, barman rzuci drwiną a kiblu trochę śmierdzi... Jednak się przychodzi." by Matjas
Jako dżentelmen upijam się po 18-stej.
Awatar użytkownika
Beduin
miejski lanser
miejski lanser
Posty: 376
Rejestracja: 11.01.2012, 16:37
Mój motocykl: XL700V
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Zmontujemy film z twojego materiału - z wyprawy, wyjadu itp

Post autor: Beduin »

Wilq! Stary druhu! :grin:
Serdecznie Cię pozdrawiam!
Pozdrawiam
Beduin

"...ponieważ droga jest celem..."

www.thebeduins.pl/
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość