[S] Transalp 600 96

Awatar użytkownika
abbs
wiejski tuningowiec
wiejski tuningowiec
Posty: 93
Rejestracja: 06.03.2015, 17:46
Mój motocykl: XL600V
Lokalizacja: Warszawa

[S] Transalp 600 96

Post autor: abbs »

Cześć
Na sprzedaż Transalp 600 produkcja 96 ostatni rocznik japoński. Sprowadzona przez Franza (forum AT). Jestem pierwszym i jednym właścicielem w Polsce od 05.2015. Z niewiadomych mi przyczyn w dowodzie wbite 26 kW czyli chyba można na A2. Posiadam oryginalne dokumenty Austriackie, oczywiście kartę pojazdu, moto ma aktualne OC do 05.2021 oraz przegląd techniczny do 27.05.2021. Przebieg około 50k km. Wydaje mi się ze mniej można sprawdzić w CEPiK

Trampka kupiłem jako swoje pierwsze moto, przez dwa sezony służył mi głównie na dojazdy do pracy w sezonie (około 20km dziennie). Potem zmieniłem prace i rok stał pod plandeka w garażu. Na wiosnę 2019 zrobiłem konkretny remont i od tego czasu używam na 2-3 dniowe wyjazdy po Polsce. Od wiosny 2019 byłem na 4 takich wycieczkach każda po około 1000km. Poza tym motocykl czeka dzielnie w garażu.

Serwis zawsze co roku pierwsze w stajni motocyklowej od 2019 w MotoLezan.
Co było robione:
4 lata temu przednia guma Sirac -Motogumy
4 lata temu regulator napięcia oryginał z larson i klocki nissin niebieskie przód i chyba tył, linka sprzęgła. Grzane manetki.
Co roku filtry olej itd itp
2019 u Pawła
- ogólny przegląd pod tytułem prosze robić wszystko co jest do zrobienia
- Nowy sirac na tył
- Nowy akumulator
- Lagi
- Główka ramy
- Oleje filtry płyny wszystkie
2020 lipiec
- stalowy oplot Hel przód tył plus płyn hamulcowy
- Olej filtr oleju
- Ślimak prędkościomierza
- Czyszczenie automatu stop przedniego.

Na 2021 planowałem całkowita rozbiórek, piaskowanie ramy itd itp. Zdecydowałem jednak ze chce spróbować czegoś lekkiego do bardziej terenowej jazdy. Wybór padł na CRF250L a niestety nie mam miejsca na dwa moto. Transalp jest uszanowany zawsze wszystko robione w serwisie nigdy nie było prowizorki i dłubaniny. 90% czasu asfalt reszta szutru trochę piachu. Nie jeździł w prawdziwym terenie nie był topiony w błocie itd itp. Ogólnie stoi pod kocem i czeka na wycieczki. Nigdy mnie nie zawiódł. Dodatkowe wyposażenie: grzeje manetki oxford, gniazdo zapalniczki , gmole przód, wskaźnik napięcia (chiński) wskaźnik i gniazdo wbudowane w wypełnienie czachy, forumowe podnóżki spawane na oryginalnych super sprawa noga się nie ślizga. Nie wiem czy Niemiec płakał jak sprzedawał ma ślady normalne na 24 letnim sprzęcie
Minusy które znam. Kilka przetarć na baku. Dziura na siodle w mieści pasażera około 1-2cm zaklejone czarna taśma. Ułamane mocowanie śruby boczku od akumulatora. Są trzpienie trzyma się bez śruby ja dodatkowo dałem trytytke.

Nie jestem handlarzem tylko motocyklista nigdy nie bawiłem się w zbieranie faktur i paragonów pisze to na wszelki wypadek
Dla poważnie zainteresowanych możliwe sprawdzenie w jakimś warsztacie na terenie Warszawy. Wszystkich dodatkowych informacji udzielę telefonicznie zapraszam pm.
Chciałbym szybko sprzedać i zrobić miejsce dla nowej maszyny cena 6500.
Narazie tylko na forum i FB szukam nowego domu dla fajnego trampka :)

Przepraszam ze jedno zdjęcie ale po ostatnim wyjezdzie (koniec września) trampek wrzucony już na zimę do garażu. Deflektor i mocowanie telefonu chciałbym zostawić dla siebie.

lokalizacja: W-wa tel: 5o947463o
Edit: zapomniałem dopisać ze dorzucę mitasa09 i tkc80. Kupiłem używane na forum ale koniec końców nie założyłem.

Obrazek
Awatar użytkownika
abbs
wiejski tuningowiec
wiejski tuningowiec
Posty: 93
Rejestracja: 06.03.2015, 17:46
Mój motocykl: XL600V
Lokalizacja: Warszawa

Re: [S] Transalp 600 96

Post autor: abbs »

Nikt nie szuka trampka na zimę ? :) dla forum oddam za 6 bez negocjacji :)


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Awatar użytkownika
marecki999
czyściciel nagaru
czyściciel nagaru
Posty: 543
Rejestracja: 08.09.2008, 18:14
Mój motocykl: Africa Twin
Lokalizacja: Węgorzewo-Kal-Giżycko

Re: [S] Transalp 600 96

Post autor: marecki999 »

priv :wink:
Awatar użytkownika
abbs
wiejski tuningowiec
wiejski tuningowiec
Posty: 93
Rejestracja: 06.03.2015, 17:46
Mój motocykl: XL600V
Lokalizacja: Warszawa

Re: [S] Transalp 600 96

Post autor: abbs »

Rezerwacja do czwartku


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Awatar użytkownika
abbs
wiejski tuningowiec
wiejski tuningowiec
Posty: 93
Rejestracja: 06.03.2015, 17:46
Mój motocykl: XL600V
Lokalizacja: Warszawa

Re: [S] Transalp 600 96

Post autor: abbs »

I sprzedane. Dziękuje bardzo


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Zablokowany

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość