Suzuki V-strom, gmole, stelaże, Barxon

Trochę stali, kabelków, gumek ... i motocykl gotowy
Awatar użytkownika
ostry
oktany w żyłach
oktany w żyłach
Posty: 3960
Rejestracja: 12.06.2008, 21:52
Mój motocykl: XL600V
Lokalizacja: Kraśnik

Suzuki V-strom, gmole, stelaże, Barxon

Post autor: ostry »

Czołem!
W końcu udało się dokończyć projekt sprzed 3-4 lat :grin: . A że idzie spowolnienie i w ogóle lipa, to będzie więcej czasu na płodzenie nowych realizacji które przez lata kiełkowały w głowie lub kurzyły się gdzieś na kartkach, a nie było kiedy się za nie zabrać.
Gmole na motocyklu Susznego, organizatora BiwakOFF-u . Filmik z resztą również :thumbsup: .
Z resztą sami oceńcie :cool: .

https://www.youtube.com/watch?v=gbWnG_B7e-E

PD 06,RD 01,PD 06,PD 06,RD 04,PD 06,PD 10,RD 10,RD 13,PD 06,T7 ...
Awatar użytkownika
roberthd79
zgłębiacz wskaźników
zgłębiacz wskaźników
Posty: 44
Rejestracja: 26.03.2016, 21:02
Mój motocykl: inne endurowate moto

Re: Suzuki V-strom, gmole, stelaże, Barxon

Post autor: roberthd79 »

Gdzie można zamówić takie gmole do DL1000?
DL1000k5
mirkoslawski
młody podróżnik
młody podróżnik
Posty: 2267
Rejestracja: 28.08.2009, 11:16
Mój motocykl: nie mam już TA
Lokalizacja: Kielce

Re: Suzuki V-strom, gmole, stelaże, Barxon

Post autor: mirkoslawski »

Polecam tego "Pana" - miałem od Niego gmole do TA 650, do X-Challenge (wraz z bagażnikiem) - robota MIODZIO, prima sort, git!
i chociaż tu przedstawił produkt do DL, to uwierzcie mi, to tylko oznacza, że rozszerzył swoją produkcję, rozwija się jako Firma i nie zamyka tylko na motocykle! :haha:


:grin: :tongue: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

:resp: :resp: :resp:
Awatar użytkownika
ostry
oktany w żyłach
oktany w żyłach
Posty: 3960
Rejestracja: 12.06.2008, 21:52
Mój motocykl: XL600V
Lokalizacja: Kraśnik

Re: Suzuki V-strom, gmole, stelaże, Barxon

Post autor: ostry »

Ja pierdziu, mirkoslawski :blush: chyba będziesz coś chciał że tak słodzisz :lol:.
To z tym poszerzaniem oferty to by się zgadzało, zawsze chciałem, pomysły były, a nie zawsze były możliwości i czas.
roberthd79 pisze:Gdzie można zamówić takie gmole do DL1000?
Nie chciałbym w tym temacie z handlem wbijać. Będzie w swoim czasie ogłoszenie w odpowiednim dziale. Póki co można na priva lub przez maila zadawać ewentualne zapytania. Tu się tylko pochwalić chciałem że jeszcze "nie wszystek umarłem" i działam w temacie :cool:
PD 06,RD 01,PD 06,PD 06,RD 04,PD 06,PD 10,RD 10,RD 13,PD 06,T7 ...
Awatar użytkownika
zimny
swobodny rider
swobodny rider
Posty: 2910
Rejestracja: 28.08.2010, 08:30
Mój motocykl: nie mam już TA
Lokalizacja: Garwolin

Re: Suzuki V-strom, gmole, stelaże, Barxon

Post autor: zimny »

To ja jako były posiadacz 650 z 2005, 2012, DL1000 z 2005 i gmoli Givi w każdym z nich zwrócę tylko uwagę że DL1000 ma inne mocowania i gmole trochę się różnią. Także te od 650 nie będą pasowały.

A do sympatycznego kolegi Ostrego - Panie, gdzie ty byłeś z tym towarem przez ostatnie lata jak Givi kupowałem :swieczki: choć w DL givi są generalnie bdb, nie to co givi do TA600.

Do obecnego 650 K5 też już mam gmole... Ehhh.... Panie, trza się było 2 miesiące temu ujawnić. Szczególnie że Twoje gmole to inna liga ochrony względem jakichkolwiek innych :thumbsup: biwakOFF nabierze nowego wymiaru jak sobie te gmole chłopaki pozakładają!

Kibicuje i popieram!

Pozdrawiam
Zimny

PS. Przydał się ten trampek co ci do jakoś prawie rok temu oddałem? Na części poszedł czy jako baza?
Trampkarz emeryt.
DL1000 AL8
Awatar użytkownika
ostry
oktany w żyłach
oktany w żyłach
Posty: 3960
Rejestracja: 12.06.2008, 21:52
Mój motocykl: XL600V
Lokalizacja: Kraśnik

Re: Suzuki V-strom, gmole, stelaże, Barxon

Post autor: ostry »

Dzięki za dobre słowo Marcinie :thumbsup: .
A odpowiadając na pytanie, to jak najbardziej przydał się. W tamtym roku wyskoczyłem nim w ukraińskie pagórki po uprzednim ogołoceniu go ze wszystkiego co uznałem za zbędne :lol: . Teraz czeka na przekładkę. Bo biorę z niego silnik do swojego starego, w którym to piec zaczął jeździć na oleju zamiast na benzynie. Motocykl zaś Twój były, a wcześniej Dandana, po zamontowaniu silnika od 650-tki pozostanie szczęśliwie na forum aczkolwiek już nie w moich rękach :impreza: .
PD 06,RD 01,PD 06,PD 06,RD 04,PD 06,PD 10,RD 10,RD 13,PD 06,T7 ...
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość