serwisówka do ta xl700

Wymiany: płynu hamulcowego, chłodniczego, oleju silnikowego i w zawieszeniu, filtrów, opon, zębatek i łańcuchów, świec. Regulacje: zaworów, gaźników, łańcuchów, łożysk główki ramy, świateł. Kontrola: opon, linek, akumulatora, łożysk, przygotowanie do sezonu i do zimy, smarowanie elementów.
ThePiter78
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 10
Rejestracja: 26.11.2017, 10:48
Mój motocykl: XL700V

Re: serwisówka do ta xl700

Post autor: ThePiter78 »

szynszyll pisze:chcesz instrukcje uzytkownika czy instrukcje serwisowa? ta druga nie wystepuje w jezyku polskim
Przepraszam ze dopiero po 2 miesiącach - praca :(
Dzięki za instr. serwisową w j. angielskim - ale przydała by się też instr. użytkownika w j. polskim (by na wstępie nic nie popsuć)- arkana wiedzy dopiero przede mną i każde źródło jest na wagę złota
Awatar użytkownika
Neverluk
zgłębiacz wskaźników
zgłębiacz wskaźników
Posty: 47
Rejestracja: 10.11.2010, 08:15
Mój motocykl: XL700V
Lokalizacja: Toruń

Re: serwisówka do ta xl700

Post autor: Neverluk »

Zgodzę się z przedmówca. Service manual jest najlepszy. Dużo zdjęć i wszystko bardzo czytelne no i to wersja elektroniczna więc się nie rozwali od "brudnych paluchów" ;). W haynsie szukanie w tekście jest dla mnie bardziej męczące.
Bezpośredni link do pdf http://transalpclub.pl/danetcp/instrukc ... htJ9va9suD
Wiesław
Czytacz
Czytacz
Posty: 2
Rejestracja: 17.11.2019, 00:10
Mój motocykl: XL700V

Re: serwisówka do ta xl700

Post autor: Wiesław »

Udało mi się zdobyć serwisówkę w PDF ale jest po angielsku i tu moje pytanie czy może ktoś zadał sobie trud przetłumaczenia oczywiście jakimś translatorem . Jeśli tak to chętnie bym się podłączył do tej z polszczonej wersji , proszę o kontakt
R8Jack
Czytacz
Czytacz
Posty: 4
Rejestracja: 13.01.2020, 19:42
Mój motocykl: XL700V

Re: serwisówka do ta xl700

Post autor: R8Jack »

Widzę że ogólnie jest zastój w temacie, jednak chciałbym ponowić pytanie, czy jest ktoś kto podjął się trudu tłumaczenia?
Ja w wolnym czasie tłumaczę po kilka stron,mam około 100 przetłumaczone, ale końca szybko nie będzie.
Gdyby kilka osób to robiło, było by dużo szybciej, można by się podzielić np. rozdziałami. Ja mam, 1- częściowo, 14 - na ukończeniu, 20- 21 całość i na koniec trzeba będzie to posprawdzać.
Rzuciłem temat na Fejsie, tam jednak cisza.
Dejf
osiedlowy kaskader
osiedlowy kaskader
Posty: 134
Rejestracja: 12.11.2017, 16:41
Mój motocykl: XL700V
Lokalizacja: Kraków

Re: serwisówka do ta xl700

Post autor: Dejf »

Mi się nie chce:) wersja angielska nie jest problemem. Mam w wersji papierowej od właściciela Trampka z Niemiec wersje Germańską dał mi jak brałem motór:)

Wysłane z mojego SM-A600FN przy użyciu Tapatalka
Romet Ogar 205-> Simson Awo 425Sport -> Suzuki GSX600F-> Suzuki VL800 ->Honda XL700
R8Jack
Czytacz
Czytacz
Posty: 4
Rejestracja: 13.01.2020, 19:42
Mój motocykl: XL700V

Re: serwisówka do ta xl700

Post autor: R8Jack »

Generalnie dla mnie to też nie wielki problem.
Jednak z językami obcymi u mnie słabo i nie wszystko rozumiem na 100%, czasem muszę się wspomóc slownikiem i dlatego wolę po naszemu
marekox
romeciarz
romeciarz
Posty: 28
Rejestracja: 27.09.2020, 23:25
Mój motocykl: XL700V
Lokalizacja: kraków

Re: serwisówka do ta xl700

Post autor: marekox »

Podpinam się do tematu, oj przydała by się serwisówka po naszemu, właśnie zaczynam przygodę z Trampkiem 700, jak tłumaczysz, czym skanujesz? Może bym się tym zajął? Gdyby każdy po dziesiąt stron byłaby już gotowa....Pozdrawiam
Neo
dwusuwowy rider
dwusuwowy rider
Posty: 155
Rejestracja: 17.10.2015, 22:20
Mój motocykl: nie mam motocykla

Re: serwisówka do ta xl700

Post autor: Neo »

Dajesz, Podeślij link do pliku, coś tam pomogę. Tłumaczycie mózgiem elektronowym (w sensie Google) czy własnym? ;)
Zaraz zaczynam czasem nudne dyżury w pracy to chętnie poprzypominam sobie słownictwo.
Konto zamknięte na stałe.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości