Sponsorzy

23 - 26.05.2019

Moderatorzy: Iphonka, Chili

Awatar użytkownika
Chili
szorujący kolanami
szorujący kolanami
Posty: 1649
Rejestracja: 12.10.2010, 18:45
Mój motocykl: mam inne moto...
Lokalizacja: Warszawa

Sponsorzy

Post autor: Chili »

Wielkie podziękowania dla naszych wspaniałych sponsorów:

Pani Dyrektor marketingu firmy Bell, która obdarowała nas bardzo fajnymi zestawami kosmetyków (a to wszystko za sprawą Wujka - jeszcze raz dzięki, jesteś wielki :ok: ) :wub:

Luśki i Skullmena - za jej niepowtarzalne nalewki i jego pomoc przy motocyklowych awariach :impreza: :crossy:

Pana Prezydenta Ełku - za pęk smyczy, dzięki którym nie musieliśmy nosić identyfikatorów w zębach :grin:
T.A.Suka rządzi! (cyt.falco)

jeśli czegoś nie wolno, ale bardzo się chce... to można ;)
Awatar użytkownika
gajos007
łamacz szprych
łamacz szprych
Posty: 749
Rejestracja: 17.11.2010, 20:47
Mój motocykl: Africa Twin
Lokalizacja: Węgorzewo

Re: Sponsorzy

Post autor: gajos007 »

Ja z kolei dziękuję dla :

- Marka za pomoc w ogarnięciu stada na trasie (wiesz brachu że gdyby nie Ty miałbym prze...jechane :roll: )

- Iwonki i Chili za ogarnięcie całości (nie wiem jak to zrobiłyście, ale serio gruba akcja)

- uczestników tzw trasy "turystycznej" za wyrozumiałość i wytrwałość :grin:

- Romario za sobotni wypad (no to zlotowe spontany to już zaczyna się robić tradycja :smile: )

- ekipy kaszubskiej z domieszką Darłowa :wink: (a jednocześnie zazdroszczę Wam zgrania oraz białej coli - gratki Grzesiu)

- generalnie dla wszystkich którym chciało się przyjechać - dzięki Wam znów czuje potrzebę posiadania moto, a jazda na afryczce znów sprawia przyjemność :smile:

Do zobaczenia na następnym zlocie :ok:
XL600V '90r - XTZ750 '90r - XL650V '00r - DL650 '04r - XL650V '01r - XL700V '10r - XRV750 '02r
Awatar użytkownika
Iphonka
dwusuwowy rider
dwusuwowy rider
Posty: 157
Rejestracja: 27.03.2012, 18:23
Mój motocykl: mam inne moto...
Lokalizacja: Racewo

Re: Sponsorzy

Post autor: Iphonka »

Dziekuję za to że mogłam spędzić czas z wami , że mimo błędów organizacyjnych nie utopiliście mnie w jeziorze i nie wstawiliście mojego motka do stajni :lol: ze swojej strony mam niesmak współpracy z ośrodkiem , obsługa robiła co mogła :boks: ale szefostwo to totalna porażka :shit: następnym razem będę bardziej dociekliwa co do wielkości porcji, tęsknię za wami i do zobaczenia następnym razem.
:witch: Mam nadziję że na podlasiu unikniemy takich niespodzianek :zabawa:
Boże chroń mnie przed przyjaciółmi....z wrogami sama sobie poradze.
kkrzychu05
osiedlowy kaskader
osiedlowy kaskader
Posty: 126
Rejestracja: 05.10.2015, 08:13
Mój motocykl: XL650V
Lokalizacja: Brzeg

Re: Sponsorzy

Post autor: kkrzychu05 »

Iphonka pisze:Dziekuję za to że mogłam spędzić czas z wami , że mimo błędów organizacyjnych nie utopiliście mnie w jeziorze i nie wstawiliście mojego motka do stajni :lol: ze swojej strony mam niesmak współpracy z ośrodkiem , obsługa robiła co mogła :boks: ale szefostwo to totalna porażka :shit: następnym razem będę bardziej dociekliwa co do wielkości porcji, tęsknię za wami i do zobaczenia następnym razem.
:witch: Mam nadziję że na podlasiu unikniemy takich niespodzianek :zabawa:
Troche racji tu masz ale w końcu nie o żarcie w tym spotkaniu chodziło.Ja przynajmniej do południa głodny nie chodziłem. :thumbsup: :smile: :drinking:
Awatar użytkownika
Chili
szorujący kolanami
szorujący kolanami
Posty: 1649
Rejestracja: 12.10.2010, 18:45
Mój motocykl: mam inne moto...
Lokalizacja: Warszawa

Re: Sponsorzy

Post autor: Chili »

kkrzychu05 pisze:
Iphonka pisze:Dziekuję za to że mogłam spędzić czas z wami , że mimo błędów organizacyjnych nie utopiliście mnie w jeziorze i nie wstawiliście mojego motka do stajni :lol: ze swojej strony mam niesmak współpracy z ośrodkiem , obsługa robiła co mogła :boks: ale szefostwo to totalna porażka :shit: następnym razem będę bardziej dociekliwa co do wielkości porcji, tęsknię za wami i do zobaczenia następnym razem.
:witch: Mam nadziję że na podlasiu unikniemy takich niespodzianek :zabawa:
Troche racji tu masz ale w końcu nie o żarcie w tym spotkaniu chodziło.Ja przynajmniej do południa głodny nie chodziłem. :thumbsup: :smile: :drinking:
Jak to nie o żarcie?? :omg: To o co?? :omg:
T.A.Suka rządzi! (cyt.falco)

jeśli czegoś nie wolno, ale bardzo się chce... to można ;)
Awatar użytkownika
Lukasz /adhd/
przycierający rafki
przycierający rafki
Posty: 1166
Rejestracja: 02.09.2016, 02:51
Mój motocykl: inne endurowate moto
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Sponsorzy

Post autor: Lukasz /adhd/ »

Chili pisze: Jak to nie o żarcie?? :omg: To o co?? :omg:
Sex, drugs and rock & roll ???

Pzdr. L.K.
Motorynka (Pony 50-M-3 ) --> SR-50 --> ETZ-251 X2 --> KLR-600 --> TDM-850 --> XL-1000V --> F-800GS--> KTM 990 R + 890 R

NIE ŁAM SIĘ
- Wajdek...
Awatar użytkownika
Chili
szorujący kolanami
szorujący kolanami
Posty: 1649
Rejestracja: 12.10.2010, 18:45
Mój motocykl: mam inne moto...
Lokalizacja: Warszawa

Re: Sponsorzy

Post autor: Chili »

Lukasz /adhd/ pisze:
Chili pisze: Jak to nie o żarcie?? :omg: To o co?? :omg:
Sex, drugs and rock & roll ???

Pzdr. L.K.
Plus dzida, trzoda i najebka! Ale do tego sił trzeba, więc wracamy do żarcia :tongue:
T.A.Suka rządzi! (cyt.falco)

jeśli czegoś nie wolno, ale bardzo się chce... to można ;)
kkrzychu05
osiedlowy kaskader
osiedlowy kaskader
Posty: 126
Rejestracja: 05.10.2015, 08:13
Mój motocykl: XL650V
Lokalizacja: Brzeg

Re: Sponsorzy

Post autor: kkrzychu05 »

Chili pisze:
Lukasz /adhd/ pisze:
Chili pisze: Jak to nie o żarcie?? :omg: To o co?? :omg:
Sex, drugs and rock & roll ???

Pzdr. L.K.
Plus dzida, trzoda i najebka! Ale do tego sił trzeba, więc wracamy do żarcia :tongue:
Skoro tak ładnie prosisz to fakt że z śniadań to najlepsza była jajecznica(o ilenie przesolona) ,zimne parówki jak kto lubi.Obidy a raczej jeden w formie letniego rosołu i porcji drugiego że twój teriier więcej zjada to poraźka.Kolacja a raczej to co miało nimi być(kiełba do upieczenia we własnym zakresie z ewentualną możliwością dokupienia-poraźka po dwakroć).Gdyby nie chleb ze smalcem to połowa poszłaby spać głodna.Krótko-żarcie do :dupa: tylko ludzie i wasze zaangażowanie ratowało impreze.Jak się ktoś nie zgadza to sorry ale wg mnie tak to wyszło .Jeszcze raz dzięki za organizacje i atrakcje.
Awatar użytkownika
Chili
szorujący kolanami
szorujący kolanami
Posty: 1649
Rejestracja: 12.10.2010, 18:45
Mój motocykl: mam inne moto...
Lokalizacja: Warszawa

Re: Sponsorzy

Post autor: Chili »

kkrzychu05 pisze:
Chili pisze:
Lukasz /adhd/ pisze:
Chili pisze: Jak to nie o żarcie?? :omg: To o co?? :omg:
Sex, drugs and rock & roll ???

Pzdr. L.K.
Plus dzida, trzoda i najebka! Ale do tego sił trzeba, więc wracamy do żarcia :tongue:
Skoro tak ładnie prosisz to fakt że z śniadań to najlepsza była jajecznica(o ilenie przesolona) ,zimne parówki jak kto lubi.Obidy a raczej jeden w formie letniego rosołu i porcji drugiego że twój teriier więcej zjada to poraźka.Kolacja a raczej to co miało nimi być(kiełba do upieczenia we własnym zakresie z ewentualną możliwością dokupienia-poraźka po dwakroć).Gdyby nie chleb ze smalcem to połowa poszłaby spać głodna.Krótko-żarcie do :dupa: tylko ludzie i wasze zaangażowanie ratowało impreze.Jak się ktoś nie zgadza to sorry ale wg mnie tak to wyszło .Jeszcze raz dzięki za organizacje i atrakcje.
No wiem Krzychu, wiem i zła jestem o to jak stado Szatanów :mad: :banghead: Trudno się dziwić, że się ktoś terrierskim identyfikatorem ratował, żeby dodatkową kiełbę pozyskać :lol: (dziękuję że mi szczuropsa nikt nie zeżarł :thanks: :wub: ) Nauczka na ewentualną przyszłość i przestroga dla następców: ustalać menu ze skrupulatnością KGB. Tym bardziej po stokroć dzięki za nieutopienie w jeziorze i za świetną zabawę :wub:
T.A.Suka rządzi! (cyt.falco)

jeśli czegoś nie wolno, ale bardzo się chce... to można ;)
Awatar użytkownika
robi003
wiejski tuningowiec
wiejski tuningowiec
Posty: 108
Rejestracja: 06.09.2011, 07:05
Mój motocykl: nie mam już TA
Lokalizacja: DARŁOWO

Re: Sponsorzy

Post autor: robi003 »

Można właścicielom podziękować za profesjonalne podejście do klienta :boks:
https://www.google.com/search?client=fi ... 92eafc9a,1,,,
Życie jest proste .Jeśli naprawdę chcesz czegoś dokonać,zawsze znajdziesz sposób.Jeśli naprawdę nie chcesz czegoś zrobić,zawsze znajdziesz wymówkę.
Awatar użytkownika
Lukasz /adhd/
przycierający rafki
przycierający rafki
Posty: 1166
Rejestracja: 02.09.2016, 02:51
Mój motocykl: inne endurowate moto
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Sponsorzy

Post autor: Lukasz /adhd/ »

Ja to chyba nie przyjeżdżam na zlot aby "dobrze zjeść", co najwyżej pojeździć, znaczy pardone, popić!
:drinking:
(najlepiej jak jest 3P, ale rzadko się udaje...)

Pzdr. L.K.

P.S. I nikt nie ma "ogni bengalskich" na foto?
Motorynka (Pony 50-M-3 ) --> SR-50 --> ETZ-251 X2 --> KLR-600 --> TDM-850 --> XL-1000V --> F-800GS--> KTM 990 R + 890 R

NIE ŁAM SIĘ
- Wajdek...
Awatar użytkownika
gajos007
łamacz szprych
łamacz szprych
Posty: 749
Rejestracja: 17.11.2010, 20:47
Mój motocykl: Africa Twin
Lokalizacja: Węgorzewo

Re: Sponsorzy

Post autor: gajos007 »

ło to o to chodzi ? :grin: przeca filmik jest w moim albumie pod tytułem "Zgaga powraca" :grin:

Obrazek
XL600V '90r - XTZ750 '90r - XL650V '00r - DL650 '04r - XL650V '01r - XL700V '10r - XRV750 '02r
Awatar użytkownika
Lukasz /adhd/
przycierający rafki
przycierający rafki
Posty: 1166
Rejestracja: 02.09.2016, 02:51
Mój motocykl: inne endurowate moto
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Sponsorzy

Post autor: Lukasz /adhd/ »

gajos007 pisze:ło to o to chodzi ? :grin: przeca filmik jest w moim albumie pod tytułem "Zgaga powraca" :grin:

Obrazek
Znalazłem tylko 24 sekunowy, na którym "nie wyszło" /za mało procentów miało "paliwo"/...
A podglądu nie widać /"image"/.

W sobotę zaopatrzyłem się w lepsze paliwo i się "zapaliło"!

Pzdr. L.K.
Motorynka (Pony 50-M-3 ) --> SR-50 --> ETZ-251 X2 --> KLR-600 --> TDM-850 --> XL-1000V --> F-800GS--> KTM 990 R + 890 R

NIE ŁAM SIĘ
- Wajdek...
Awatar użytkownika
magneto
pogłębiacz bieżnika
pogłębiacz bieżnika
Posty: 833
Rejestracja: 28.07.2013, 21:03
Mój motocykl: nie mam już TA
Lokalizacja: Olsztyn

Re: Sponsorzy

Post autor: magneto »

A ja napiszę bardzo enigmatycznie, ale Adresat zrozumie...
Łaskawemu rozmówcy, kierownikowi "naftopęda" (nie mylić z TDI :smile: ) bardzo dziękuję za chwilę pogaduszek i życzę, by równo było...
32*** :resp:
Psy szczekają, a motocykl jedzie dalej...
RUSSIAN GO HOME !
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości