bak uszkodzony wgniotka

Montaż i demontaż baku, kraników , gaźników, airboxa, tłumiki , filtry powietrza i paliwa, linki ssania/ gazu, pompy paliwa elektryczne i podciśnieniowe, ustawienia gaźnika, poprowadzenie przewodów.
krzysiek.w-w
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 10
Rejestracja: 13.10.2013, 11:36
Mój motocykl: XL650V

bak uszkodzony wgniotka

Post autor: krzysiek.w-w »

Witam. uszkodziłem zbiornik paliwa w moim trampku 650. Podczas drobnych napraw udał mi . Jest wgniotka . Czy ktoś coś może wie czy takie akcje da się naprawić ?? Już nawet nie chodzi mi o sam lakier ale odciśnięcie wgniotki. Jestem z wrocławia więc dobrze jakby coś ktoś wiedział o Wrocławiu lub okolicach. Dziękuję bardzo za pomoc. Krzysiek
Next22
przycierający rafki
przycierający rafki
Posty: 1224
Rejestracja: 24.08.2009, 15:35
Mój motocykl: nie mam już TA
Lokalizacja: POLICHNO

Re: bak uszkodzony wgniotka

Post autor: Next22 »

Jezdz do blacharzy samochodowych cuda robią . Popytaj .
Wszystko dobre ale Trampek najlepszy :)
krzysiek.w-w
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 10
Rejestracja: 13.10.2013, 11:36
Mój motocykl: XL650V

Re: bak uszkodzony wgniotka

Post autor: krzysiek.w-w »

no tak chyba zrobię. dzięki.
Awatar użytkownika
gmaras
naciągacz linek
naciągacz linek
Posty: 79
Rejestracja: 06.10.2015, 19:51
Mój motocykl: XL600V
Lokalizacja: JELENIA GÓRA

Re: bak uszkodzony wgniotka

Post autor: gmaras »

Spróbuj sposoby z filmiku albo poszukaj kogoś kto likwiduje wgniotki po gradobiciu na Dolnym Śląsku jest kilku magików we Wrocławiu https://s-plus.pl/usuwanie-wgniecen/?gc ... 7QodSjENiw .
KOMAR-->MOTORYNKA--> WSK 125 i 175--> SIMSON -->ETZ 250 --> CZ125 --------> XL600V
Awatar użytkownika
Piter!!!
miejski lanser
miejski lanser
Posty: 360
Rejestracja: 24.10.2015, 16:38
Mój motocykl: XL600V
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: bak uszkodzony wgniotka

Post autor: Piter!!! »

Jak byś chciał to mam bak z rocznika 2002 czarny metalik, lakier oryginał. Ma wprawdzie jedną wgniotkę, ale jest akurat pod tankpadem, jest ona zaszpachlowana i na to przyklejony tankpad. Oddam za przysłowiową flaszkę.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości