Pytanie odnośnie części

motocyklowo
XT600
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 15
Rejestracja: 17.06.2009, 14:38

Pytanie odnośnie części

Post autor: XT600 »

Mam pytanie: czy ktoś wie gdzie w Polsce mogę dostać plastik który znajduje się pod dźwignią zmiany biegów w Transalpie 650. Pytałem w serwisie Hondy w moim mieście- powiedzieli mi 192 zł.
Kosmiczna cena to jedno a obsługa to drugie. Nie spodziewam się żeby którykolwiek z serwisów miał tą cześć dużo taniej jedna to jak zostałem potraktowany sprawiła że będę szukał gdzie indziej.

Być może ktoś zna firmy gdzie tą część będę mógł kupić z odzysku.
Awatar użytkownika
ostry
oktany w żyłach
oktany w żyłach
Posty: 3967
Rejestracja: 12.06.2008, 21:52
Mój motocykl: nie mam już TA
Lokalizacja: Kraśnik
Kontakt:

Re: Pytanie odnośnie części

Post autor: ostry »

Szukałeś na Allegro? Podzwoń do ludzi którzy wystawiają tam części do 650 i zapytaj, na pewno Komuś się poniewiera, a nie wystawia specjalnie aukcji.
PD 06,RD 01,PD 06,PD 06,RD 04,PD 06,PD 10,RD 10,RD 13,PD 06,T7 ...
Awatar użytkownika
Novy
osiedlowy kaskader
osiedlowy kaskader
Posty: 144
Rejestracja: 16.07.2008, 19:32
Mój motocykl: Africa Twin
Lokalizacja: De

Re: Pytanie odnośnie części

Post autor: Novy »

XT600 pisze:Mam pytanie: czy ktoś wie gdzie w Polsce mogę dostać plastik który znajduje się pod dźwignią zmiany biegów w Transalpie 650. Pytałem w serwisie Hondy w moim mieście- powiedzieli mi 192 zł.
Kosmiczna cena to jedno a obsługa to drugie. Nie spodziewam się żeby którykolwiek z serwisów miał tą cześć dużo taniej jedna to jak zostałem potraktowany sprawiła że będę szukał gdzie indziej.

Być może ktoś zna firmy gdzie tą część będę mógł kupić z odzysku.
Gdzie to było? Gdzieś na forum chyba było, żeby ostrzegać o sposobie traktowania w serwisach.
NAT w DCT
XT600
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 15
Rejestracja: 17.06.2009, 14:38

Re: Pytanie odnośnie części

Post autor: XT600 »

OSTRY pisze:Szukałeś na Allegro? Podzwoń do ludzi którzy wystawiają tam części do 650 i zapytaj, na pewno Komuś się poniewiera, a nie wystawia specjalnie aukcji.

Sęk w tym że obdzwoniłem już wszystkich którzy ogłaszali że mają części do 650 i okazuje się że nikt tego nie ma. Nie wiem z czego to wynika ale ten element praktycznie jest niedostępny w obiegu wtórnym a w serwisie od razu koleś wiedział o co pytam. Przy dzwonie trudno jest to złamać bo nie ma szans żeby uderzyć tym o glebę. Prawdopodobnie część ta ginie przy serwisie bo trudno jest zauważyć że brakuje tego plastiku a dla serwisanta jest to kilka kolejnych śrubek więc serwisant to pier… i rzuca szmela w kąt lub z jakichś bliżej mi nieznanych powodów część ta jest demontowana.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości