Poszukiwany szewc...

Moderator: haku

Awatar użytkownika
trud
czyściciel nagaru
czyściciel nagaru
Posty: 611
Rejestracja: 09.02.2014, 19:35
Mój motocykl: inne endurowate moto
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Poszukiwany szewc...

Post autor: trud »

...co by naprawił, moje buty siedmiomilowe. Problem z butami taki, że to wysokie, motocyklowe, z membranami, trzeba na szwie przeszyć bo puściły. Znacie takiego majstra we Wrocławiu lub okolicy, który taki temat ogarnia? Może gdzieś w Polsce.
Awatar użytkownika
wilczek
szorujący kolanami
szorujący kolanami
Posty: 1831
Rejestracja: 05.03.2012, 13:45
Mój motocykl: inne endurowate moto

Re: Poszukiwany szewc...

Post autor: wilczek »

Jest w Łodzi, naprawiał moje daytony po wypadku. Potrafi i ma odpowiednie narzędzia. Zakład na ul. Rzgowskiej ok nr 6 ( niski nr- adresu nie pamiętam dokładnie) jedyny szewc w tym rejonie niskich nr. Jak znajdę wizytówkę , wstawię nr tel.
Awatar użytkownika
leslaw
czyściciel nagaru
czyściciel nagaru
Posty: 543
Rejestracja: 04.04.2010, 21:22
Mój motocykl: XL600V
Lokalizacja: WROCLAW (okolice)

Re: Poszukiwany szewc...

Post autor: leslaw »

Cześć!

We Wrocławiu przy ul. Henryka Pobożnego, na odcinku pomiędzy Trzebnicką a Myśliwską jest dobry rymarz. Robi prawie wszystko to i butom powinien dać radę. :thumbsup:

Powodzenia.
Awatar użytkownika
uosiu
miejski lanser
miejski lanser
Posty: 349
Rejestracja: 16.06.2014, 17:03
Mój motocykl: XL650V
Lokalizacja: Wrocław

Re: Poszukiwany szewc...

Post autor: uosiu »

Skórzane buty dobrze mi ogarnął szewc na Stanisławowskiej we Wrocławiu, kamienica zaraz obok przedszkola, po tej samej stronie ulicy.
Awatar użytkownika
OBCY
czyściciel nagaru
czyściciel nagaru
Posty: 611
Rejestracja: 13.12.2011, 17:19
Mój motocykl: nie mam już TA
Lokalizacja: BIESZCZADY/WROCŁAW

Re: Poszukiwany szewc...

Post autor: OBCY »

Sprawdzony szewc(super gość) i nie boi się naprawdę przeróżnych wyzwań . Klinika buta ul.Krynicka 26 tel.531 617 101 :thumbsup:


https://www.facebook.com/Klinika-BUTA-1556058407965541/
Awatar użytkownika
Roland
emzeciarz agroturysta
emzeciarz agroturysta
Posty: 271
Rejestracja: 30.08.2011, 12:12
Mój motocykl: XL700V
Lokalizacja: Warszawa

Re: Poszukiwany szewc...

Post autor: Roland »

trud pisze:...co by naprawił, moje buty siedmiomilowe. Problem z butami taki, że to wysokie, motocyklowe, z membranami, trzeba na szwie przeszyć bo puściły. Znacie takiego majstra we Wrocławiu lub okolicy, który taki temat ogarnia? Może gdzieś w Polsce.
Nie pomogę z namiarami na szewca ale z ciekawości spytam - buty to Sidi Adventure? Bo jak tak to niestety typowa wada tego modelu.
Generalnie przeszycie butów z membraną to średni pomysł - gość musi naprawdę ogarniać sprawę, żeby nie uszkodzić membrany bo będzie przeciekała (tak przynajmniej mnie poinformowano jak reklamowałem swoje Sidi - finalnie skończyło się na wymianie na nowe).
Awatar użytkownika
trud
czyściciel nagaru
czyściciel nagaru
Posty: 611
Rejestracja: 09.02.2014, 19:35
Mój motocykl: inne endurowate moto
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: Poszukiwany szewc...

Post autor: trud »

Roland pisze:...z ciekawości spytam - buty to Sidi Adventure?
Tak to Sidi. Wstyd się przyznać, ja głupia piz... zgubiłem paragon i gwarancję. W marcu 2016 miną 2 lata od zakupu i pewnie tyle gwarancji było. Miejsce fatalne, maszynowo naprawić się nie da, trzeba ręcznie tak by membrany nie przebić.
Awatar użytkownika
OBCY
czyściciel nagaru
czyściciel nagaru
Posty: 611
Rejestracja: 13.12.2011, 17:19
Mój motocykl: nie mam już TA
Lokalizacja: BIESZCZADY/WROCŁAW

Re: Poszukiwany szewc...

Post autor: OBCY »

Ale ten czas zapier.... chciałem użyczyć dowodu zakupu ale mi już też 2 lata mineły :sad:
Awatar użytkownika
ryben
rozmawiający z silnikiem
rozmawiający z silnikiem
Posty: 477
Rejestracja: 19.10.2008, 17:17
Mój motocykl: mam inne moto...
Lokalizacja: wrocław

Re: Poszukiwany szewc...

Post autor: ryben »

spróbuj na hali targowej na piętrze w załomie nad wejściem z drugiej strony od ASP; tam jest wielu szewców ale ten bez problemu daje rade dziwnym tematom :resp:
czas ucieka ... wieczność czeka ...
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości