Karpaty ukraińskie na szybko....

Jedziesz gdzieś? Proponujesz spotkanie? Napisz o tym
Awatar użytkownika
Lewy
wiejski tuningowiec
wiejski tuningowiec
Posty: 94
Rejestracja: 18.03.2009, 19:19
Mój motocykl: nie mam już TA
Lokalizacja: okolice Konina

Karpaty ukraińskie na szybko....

Post autor: Lewy »

Mam jakiś wstępny pomysł na małą wyprawę wokół Karpat Ukraińskich. Był zamysł na Morze Czarne ale... jednak Karpaty- łączna trasa około 2 tys km (w tym 1 tys po bezdrożach i szutrach), czas- około 5 dni, termin- maj 2015 (jak tylko puszczą tam mrozy), spanie- namiot i śpiwór, żarcie- puszki i przydrożne knajpy (jeśli takie będą :wink: ), koszty- jak najniższe- do tej pory Ukraina mieściła mi się w jednym tysiącu (nie licząc przygotowań moto), dużo jazdy mało stania- jednym słowem hardcore, spontan i luz w granicach rozsądku :grin: jedyne czego wymagam to brak marudzenia na zimno, deszcz, ceny, łapówki, widoki itp na co i tak nie ma się wpływu. Proponuję najpierw szybki przelot do Jaremczy http://www.dystans.org/przemy%C5%9Bl/jaremcza
a później szwędanie się górami do Polski... Jacyś chętni?
HONDA OD URODZENIA- A NAWET WCZEŚNIEJ!
Awatar użytkownika
herni74
pałujący w lesie
pałujący w lesie
Posty: 1429
Rejestracja: 19.08.2008, 20:11
Mój motocykl: XL650V
Lokalizacja: Stalowa Wola/Mielec

Re: Karpaty ukraińskie na szybko....

Post autor: herni74 »

jak byś nie miał kim poszwendać się po UA to wpadaj na integracje w maju http://africatwin.com.pl/showthread.php?t=23282

Ps.Polecam przejście UA -PL w Krościenku
Awatar użytkownika
Lewy
wiejski tuningowiec
wiejski tuningowiec
Posty: 94
Rejestracja: 18.03.2009, 19:19
Mój motocykl: nie mam już TA
Lokalizacja: okolice Konina

Re: Karpaty ukraińskie na szybko....

Post autor: Lewy »

Śledzę wątek i rozważam opcję żeby zajrzeć po drodze :smile: Jak nie będzie chętnego lecę sam bo z mojego grona motocyklistów chętnych w tamte rejony brak :grin:
HONDA OD URODZENIA- A NAWET WCZEŚNIEJ!
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Semrush [Bot] i 1 gość