Kupię Trampka w dobrym stanie ograniczony budżet

Awatar użytkownika
bolek1
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 12
Rejestracja: 24.07.2009, 10:09

Re: Kupię Trampka w dobrym stanie ograniczony budżet

Post autor: bolek1 »

Cześć
Zerknij na mojego trampka.
Ten trampek z miasta Łodzi pochodzi.
http://olx.pl/oferta/honda-transalp-199 ... 6RS6r.html
pozdrawiam
tomekv4
czyściciel nagaru
czyściciel nagaru
Posty: 552
Rejestracja: 01.11.2008, 10:50
Mój motocykl: mam inne moto...
Lokalizacja: Prawie Wawa

Re: Kupię Trampka w dobrym stanie ograniczony budżet

Post autor: tomekv4 »

Adampio
młody podróżnik
młody podróżnik
Posty: 1945
Rejestracja: 21.10.2012, 17:32
Mój motocykl: XL600V
Lokalizacja: Warszawa-Środmieście

Re: Kupię Trampka w dobrym stanie ograniczony budżet

Post autor: Adampio »

Kolego tomekv4 Wątkotwórca ma budżet DO 6kilozłotych :tongue:
Moris221
romeciarz
romeciarz
Posty: 27
Rejestracja: 11.09.2014, 15:16
Mój motocykl: mam inne moto...

Re: Kupię Trampka w dobrym stanie ograniczony budżet

Post autor: Moris221 »

Dalej aktualne. Kiedy dograłem sprawy wyjazdu po moto został on sprzedany niech to :drinking: No ale cóż moja wina za słabo się sprężałem. A tak się napaliłem, wyobrażałem sobie jak wracam nim do domu che pech . koton Pozdrawiam i udanego zakupu nowej maszyny :crossy:
koton
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 18
Rejestracja: 26.10.2013, 20:12
Mój motocykl: mam inne moto...

Re: Kupię Trampka w dobrym stanie ograniczony budżet

Post autor: koton »

Różnie to jest z tymi wyjazdami. Ja trochę pojeździłem nawet po 200km od Bielska a w skończyło się na tym , że kupiłem motocykl 3 przecznice dalej:-)
Moris221
romeciarz
romeciarz
Posty: 27
Rejestracja: 11.09.2014, 15:16
Mój motocykl: mam inne moto...

Re: Kupię Trampka w dobrym stanie ograniczony budżet

Post autor: Moris221 »

bolek1 Teraz zastanawiam się nad twoim ale znając życie jak się zbiorę to zostanie sprzedany .
Adampio
młody podróżnik
młody podróżnik
Posty: 1945
Rejestracja: 21.10.2012, 17:32
Mój motocykl: XL600V
Lokalizacja: Warszawa-Środmieście

Re: Kupię Trampka w dobrym stanie ograniczony budżet

Post autor: Adampio »

Moris221 pisze:bolek1 Teraz zastanawiam się nad twoim ale znając życie jak się zbiorę to zostanie sprzedany .
A tym raz co Ci nie pasi, że nie kupujesz? :swieczki:
Moris221
romeciarz
romeciarz
Posty: 27
Rejestracja: 11.09.2014, 15:16
Mój motocykl: mam inne moto...

Re: Kupię Trampka w dobrym stanie ograniczony budżet

Post autor: Moris221 »

Adampio pisze:
Moris221 pisze:bolek1 Teraz zastanawiam się nad twoim ale znając życie jak się zbiorę to zostanie sprzedany .
A tym raz co Ci nie pasi, że nie kupujesz? :swieczki:
Wiem wiem może to wyglądać że zachowuję się jak rozkapryszona panienka! Wszystko mi w nim pasi w poprzednim też mi wszystko pasiło. Czas jest moim największym wrogiem i odległości. A zanim się zorganizuję to będzie znowu za późno. Duży wpływ na moje działanie ma też moja nieznajomość TA i tak więc czytam, czytam forumowe pogawędki na temat Transalpa próbując zdobywać wiedzę. Biorę też pod uwagę zakup starej hondy Africa Twin i xtz 750 udało mi się znaleźć dwie sztuki do obejrzenia blisko siebie i teraz organizuję finanse i wyjazd Mam nadzieję, że tym razem wszystko się uda :niewiem:
Edit
Dziękuję za podjęcie dyskusji. Po przeczytaniu wielu postów z forum TA, AT i XTZ dojrzałem do decyzji iż w chwili obecnej mam za mało kasy na zakup moto, biorąc pod uwagę to, że chcę zakupić moto na lata i mam już skrzywioną osobowość przez motocykle YAMAHA ukierunkowałem się w stronę XTZ 750 ST ( pozostaję wierny marce ). Po przeczytaniu wielu artykułów na które trafiłem dzięki forumowym poradom dokonałem dokładnej analizy czego potrzebuję od moto i uznałem że wiele tych oczekiwań spełnia właśnie XTZ 750 ST. Jeszcze raz wielkie Dzięki i do zobaczenia na drodze. Lewa w górę :cool:
Moris221
romeciarz
romeciarz
Posty: 27
Rejestracja: 11.09.2014, 15:16
Mój motocykl: mam inne moto...

Re: Kupię Trampka w dobrym stanie ograniczony budżet

Post autor: Moris221 »

He :blush: Jak człowiek może się mylić, że dojrzał do decyzji. Wstyd się przyznać lecz dalej nie znalazłem moto po oględzinach paru egzemplarzy dalej skłaniam się w stronę Trampa, im więcej czytam opinii na temat każdej marki i modelu tym bardziej głupieję każdy zachwala moto jakie posiada. Lecz Transalp chyba będzie dobrym kompanem podróży. Najbardziej przeraża mnie temat mocy TA ponieważ nie miałem okazji jeździć zdrową 600-ką tylko padłem, prowadziłem jedynie 650 i było OK sądzę, że różnica 5 KM nie robi wielkiej różnicy Temat jak najbardziej aktualny. Dobra czekam na baty z waszej strony :lanie:
Awatar użytkownika
Fihu
emzeciarz agroturysta
emzeciarz agroturysta
Posty: 329
Rejestracja: 21.02.2013, 20:13
Mój motocykl: inne endurowate moto

Re: Kupię Trampka w dobrym stanie ograniczony budżet

Post autor: Fihu »

ST też nie głupia sprawa :grin:
RD03 + XL 250 S
Lecz ja na moim kutrze sam sobie sterem wędkarzem i rybą
Moris221
romeciarz
romeciarz
Posty: 27
Rejestracja: 11.09.2014, 15:16
Mój motocykl: mam inne moto...

Re: Kupię Trampka w dobrym stanie ograniczony budżet

Post autor: Moris221 »

Ta nie głupia :grin: ale kupić coś za pieniądze które posiadam to można tylko kupę szrotu do domu przyprowadzić a ja potrzebuję moto do nie dalekich wypadów i do użytku codziennego. Tak sobie pomyślałem że Trampek będzie tańszy w eksploatacji i łatwiejszy do samodzielnych napraw. Wiem że pewnie po TDM-ce będzie mi brakowało jadu :szab:
ale ST też pod tym względem nie wymiata tak więc jak się uda znaleźć jakąś Honde spróbuję, przecież kiedyś WSK 125 nieźle wymiatała :thanks:
Moris221
romeciarz
romeciarz
Posty: 27
Rejestracja: 11.09.2014, 15:16
Mój motocykl: mam inne moto...

Re: Kupię Trampka w dobrym stanie ograniczony budżet

Post autor: Moris221 »

No dobra myślę że znalazłem coś godnego uwagi w swojej okolicy i mam prośbę. Czy mogli byście powiedzieć coś na temat tego motocykla ? I poradę jakie dokumenty powinienem otrzymać od sprzedającego żeby nie mieć problemów z zarejestrowaniem tego moto. Dodam że ma on przebieg 96 kkm czy realny ? Nie mam pojęcia, ale umówiłem się na oględziny w piątek Tak więc prośba pomożecie ?
Przepraszam tak się podnieciłem że nie dodałem linku :crossy:
http://olx.pl/oferta/honda-transalp-CID ... d75c86dee6
EDIT
Byłem i oglądałem moto z linku powyżej i powiem,że jak właściciel odpalił to byłem w szoku! Poezja,jednak ma niestety parę mankamentów największym jest zużyty cały napęd łącznie z wałkiem zdawczym a to niestety duży wydatek.
Moris221
romeciarz
romeciarz
Posty: 27
Rejestracja: 11.09.2014, 15:16
Mój motocykl: mam inne moto...

Re: Kupię Trampka w dobrym stanie ograniczony budżet

Post autor: Moris221 »

Serdeczne podziękowania za wsparcie w zakupie motocykla, motocykl zakupiony :impreza: Niestety nie znalazłem Transalpa dla siebie.
Mam nadzieję, że nie będę żałował zakupu :lanie:
Szerokości :ok:
Awatar użytkownika
Jurand
dwusuwowy rider
dwusuwowy rider
Posty: 157
Rejestracja: 13.03.2013, 16:16
Mój motocykl: mam inne moto...
Lokalizacja: Spychowo/Mazury -> Rzeszów

Re: Kupię Trampka w dobrym stanie ograniczony budżet

Post autor: Jurand »

A z ciekawości - jaki był ostateczny wybór? :grin:
Moris221
romeciarz
romeciarz
Posty: 27
Rejestracja: 11.09.2014, 15:16
Mój motocykl: mam inne moto...

Re: Kupię Trampka w dobrym stanie ograniczony budżet

Post autor: Moris221 »

Wyborem :niewiem: nie nazwał bym tego zakupu bo nie miałem wielkiego ale kupiłem XTZ 750 z 1992 r :tongue:
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości