Ceny owiewek ASO

Montaż i demontaż elementów jak: panele boczne, czacha, owiewki, szyby, kanapy, deflektory, lusterka, osłony goleni, błotniki, naklejki, zegary i linki.
Awatar użytkownika
intonet
zgłębiacz wskaźników
zgłębiacz wskaźników
Posty: 48
Rejestracja: 29.07.2014, 08:16
Mój motocykl: XL600V
Lokalizacja: Jarosław

Ceny owiewek ASO

Post autor: intonet »

Witam.
Jako że uszkodziłem zaczepy i porysowałem owiewkę, dałem do spawania i zastanawiam się nad malowaniem, ale żal nalepek to z ciekawości zapytałem w ASO o owiewki do mojego PD10 z 98 roku. I oto odpowiedź:

738 PLN brutto jedna strona owiewka boczna przednia
504 boczna pod siedzeniem

Ceny nie są niskie ale jak wezmę fakturą na działalność to odpadnie 23 Vat i 19 od dochodowego plus jakieś 100-150 zł za sprzedasz starej to nie wychodzi najgorzej.
Może informacja o cenach komuś się przyda.Ja na chwilę obecną jestem za młodym (w kat A) kierownikiem aby zainwestować w nowe owiewki, dlatego pospawam zaczepy, psikne sprayem i jazda :ok:. Puki co zainwestowałem i założyłem gmole. Ale może po następnym sezonie zafunduje sobie nowe z ASO plastiki.
Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
evoluzione
pogłębiacz bieżnika
pogłębiacz bieżnika
Posty: 913
Rejestracja: 23.08.2012, 22:24
Mój motocykl: XL600V
Lokalizacja: Kurów

Re: Ceny owiewek ASO

Post autor: evoluzione »

Tak na przyszłość to wszystkie aktualne ceny, każdej nawet najdrobniejszej części oryginalnej Hondy są na stronie "Motorista" :wink:
Są:
PD10 98 - w najszybszym kolorze :-), PD06 95 - żonki
Była:
XL 125 2001
Masz problem z CB Radiem? - pisz/dzwoń - spróbuję pomóc - http://forum.transalpclub.pl/viewtopic.php?f=68&t=13016
SQ8MXQ
Awatar użytkownika
intonet
zgłębiacz wskaźników
zgłębiacz wskaźników
Posty: 48
Rejestracja: 29.07.2014, 08:16
Mój motocykl: XL600V
Lokalizacja: Jarosław

Re: Ceny owiewek ASO

Post autor: intonet »

No to widzę że się wyświetliłem :smile: . Nie miałem pojęcia o istnieniu stronki, a na forum cen owiewek nowych nie znalazłem stąd się podzieliłem. Pozdr.
Awatar użytkownika
Pilot
miejski lanser
miejski lanser
Posty: 332
Rejestracja: 10.02.2013, 17:32
Mój motocykl: nie mam już TA
Lokalizacja: Raszyn

Re: Ceny owiewek ASO

Post autor: Pilot »

Ciekawe jak się mają ceny Motoristy do innych dealerów?
Ja w lutym tego roku kupiłem do swojego (1999r.) w Autoplaza oba nowe boczki pod siedzeniem i za każdy zapłaciłem 442,80.
Obecnie w Motoriście jest cena 492,00, a intonet podaje, że jeszcze więcej (różnica w kolorze? :niewiem: )
Old pilots never die, they just go on to a ... new plane.

Jawa 50 Mustang > ...... > Honda Transalp XL600V
Adampio
młody podróżnik
młody podróżnik
Posty: 1945
Rejestracja: 21.10.2012, 17:32
Mój motocykl: XL600V
Lokalizacja: Warszawa-Środmieście

Re: Ceny owiewek ASO

Post autor: Adampio »

Miedzy Honda Plaza na Malowniczej (realne ceny zapłacone) a cennikiem Motoristy różnice kilkuprocentowe. Ale ja kupuje duperele (uszczelki, srubki, sprezynki, podkładki itp itd, a nie owiewki za 1/5 ceny nabycia motóra), zawsze na Malowniczej bo mam tam idealny dojazd tramwajem.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości