Kupię Trampka w dobrym stanie ograniczony budżet

Moris221
romeciarz
romeciarz
Posty: 27
Rejestracja: 11.09.2014, 15:16
Mój motocykl: mam inne moto...

Kupię Trampka w dobrym stanie ograniczony budżet

Post autor: Moris221 »

Jak w temacie, zależy mi na kupnie HONDY Transalp 600. Z racji ograniczonych środków pieniężnych z lat 89-95 r. Dodam, że zależy mi głównie na stanie a nie wyposażeniu.
(Choć nie pogardzę rocznikiem 2000r ful opcja igła za 6000 zł). A tak poważnie moto do 6000 zł liczy się stan no i nie będę ukrywał, że odległość lecz za perełką to w każdy zakątek kraju się udam
Ostatnio zmieniony 16.09.2014, 12:40 przez Moris221, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
MARCINm10
rozmawiający z silnikiem
rozmawiający z silnikiem
Posty: 474
Rejestracja: 11.09.2012, 20:49
Mój motocykl: mam inne moto...
Lokalizacja: Wielowieś

Re: [[b]K][/b] Kupię Trampka w dobrym stanie ograniczony bud

Post autor: MARCINm10 »

Ja mam w dobrym stanie ale za 7200 zł moge sprzedać ogłoszenie w moich postach
Awatar użytkownika
E.T
pyrkający w orzeszku
pyrkający w orzeszku
Posty: 258
Rejestracja: 04.02.2009, 00:05
Mój motocykl: nie mam już TA
Lokalizacja: Słupsk

Re: [[b]K][/b] Kupię Trampka w dobrym stanie ograniczony bud

Post autor: E.T »

A mojego widziałeś ? Jest w dziale giełda.
Moris221
romeciarz
romeciarz
Posty: 27
Rejestracja: 11.09.2014, 15:16
Mój motocykl: mam inne moto...

Re: [[b]K][/b] Kupię Trampka w dobrym stanie ograniczony bud

Post autor: Moris221 »

MARCINm10 pisze:Ja mam w dobrym stanie ale za 7200 zł moge sprzedać ogłoszenie w moich postach
Tak jak kolega Adampio napisał niestety 6000 zł choć powiem, że moto podoba mi się wizualnie
E.T pisze:A mojego widziałeś ? Jest w dziale giełda.
Tak widziałem lecz interesuje mnie klasyczna linia Trampka taki sobie upodobałem
Adampio
młody podróżnik
młody podróżnik
Posty: 1945
Rejestracja: 21.10.2012, 17:32
Mój motocykl: XL600V
Lokalizacja: Warszawa-Środmieście

Re: [[b]K][/b] Kupię Trampka w dobrym stanie ograniczony bud

Post autor: Adampio »

Moris221 pisze:
E.T pisze:A mojego widziałeś ? Jest w dziale giełda.
Tak widziałem lecz interesuje mnie klasyczna linia Trampka taki sobie upodobałem
Jeśli ta owiewka jest sprzedawalna to co za problem wrócić do tego co było skoro E.T. ma wszystkie elementy z poprzedniego wcielenia?

E.T. od czego te lampy? Bo mnie ciągle rajcuje przeróbka czachy na afrykańską/tereskową
Awatar użytkownika
E.T
pyrkający w orzeszku
pyrkający w orzeszku
Posty: 258
Rejestracja: 04.02.2009, 00:05
Mój motocykl: nie mam już TA
Lokalizacja: Słupsk

Re: [[b]K][/b] Kupię Trampka w dobrym stanie ograniczony bud

Post autor: E.T »

Lampy kupiłem na allegro ale nie było krótkich wiec przeciwmgłowe przerobilem na soczewkę hella
Moris221
romeciarz
romeciarz
Posty: 27
Rejestracja: 11.09.2014, 15:16
Mój motocykl: mam inne moto...

Re: [[b]K][/b] Kupię Trampka w dobrym stanie ograniczony bud

Post autor: Moris221 »

Adampio "Jeśli ta owiewka jest sprzedawalna to co za problem wrócić do tego co było skoro E.T. ma wszystkie elementy z poprzedniego wcielenia?"

Tak ale malowania nie jestem mu w stanie przywrócić. Chociaż powiem, że moto E.T ma swój urok. Tylko po co je przerabiać z powrotem jeżeli zostało już przebudowane i na pewno znajdzie się ktoś komu się spodoba odrom pracy jaką wykonał E.T.
Tak więc prośba o pomoc w dalszych poszukiwaniach moto w oryginale jest parę sztuk na OLX ale dość daleko aby ryzykować daremny wyjazd na oględziny ale to już chyba nie ten dział.
A może nie ma sensu szukać TRAMPKA w tych pieniądzach jak tak jest to proszę naprowadźcie mnie na jakieś alternatywne moto podobne (wiem wiem :wink: żaden motocykl nie jest w stanie zbliżyć się do TRAMPKA :ok: ) właściwościami użytkowymi do TRANSALPA. Dodam że nie jestem nowicjuszem w ujeżdżaniu motocykli mam ponad 20 letni staż i jeździłem wieloma motocyklami lecz TA naprawdę przypadł mi do gustu i chcę kupić moto na wiele lat a nie na 1 lub 2 sezony. Widziałem parę egzemtlarzy na forum lecz strasznie daleko aby ryzykować daremny wyjazd choć dostałem naprawdę uczciwe zdjęcia nie jestem w stanie się zdecydować. Proszę o opinie każda uwaga, która pomoże mi wybrnąć z sytuacji nie posiadania moto mile widziana.
Moris221
romeciarz
romeciarz
Posty: 27
Rejestracja: 11.09.2014, 15:16
Mój motocykl: mam inne moto...

Re: Kupię Trampka w dobrym stanie ograniczony budżet

Post autor: Moris221 »

http://sprzedajemy.pl/honda-transalp-60 ... s&offset=2
Obrazek

Honda Transalp 600 motocykl z 1992 roku w oryginalnym malowaniu z przebiegiem 65tyś Motocykl w doskonałej kondycji,czysty w niespotykanym stanie.Stan bdb pali od strzała.Technicznie bez zarzutu,nowy napęd, szyba turystyczna.Motocykl posiada kufer, komplet kluczy serwisowych i kluczyki zapasowe.Złote malowanie felg w oryginale, fabryczne.Wszystkie dokumenty potrzebne do rejestracji + faktura zakupu ,która zwalnia od skarbówki.Całkowity koszt rejestracji z przeglądem ok 280zł.Motocykl do obejrzenia w Bełżycach 20 km od Lublina.
Ostatnio zmieniony 17.09.2014, 18:53 przez Moris221, łącznie zmieniany 3 razy.
Awatar użytkownika
ant6
pogłębiacz bieżnika
pogłębiacz bieżnika
Posty: 849
Rejestracja: 17.03.2013, 20:10
Mój motocykl: nie mam motocykla
Lokalizacja: Wrocław

Re: Kupię Trampka w dobrym stanie ograniczony budżet

Post autor: ant6 »

Strasznie "wypucowany" dla mnie aż za bardzo ;) - ale może właściciel po prostu bardzo dbał o sprzęt
z UK?
Dolicz do tego gmole, stelażo-gmole na tył, rejestracja, ubezpieczenie, przegląd ...i inne rzeczy których nie ma a się przydadzą - to są wydatki które pewnie i tak poczynisz, a skoro budżet masz ograniczony - no chyba że nie będziesz gdzieś daleko wyjeżdżał

Poproś może ktoś z forum z okolic jest to może pomoże, podjedzie z Tobą i doradzi na miejscu.

...pomyśl też nad forumowym sprzętem i wyposażonym - przynajmniej wiesz od kogo kupujesz i będziesz wszystko o sprzęcie wiedział
Ostatnio zmieniony 17.09.2014, 11:59 przez ant6, łącznie zmieniany 1 raz.
If nobody hates you, you're doing something wrong
Moris221
romeciarz
romeciarz
Posty: 27
Rejestracja: 11.09.2014, 15:16
Mój motocykl: mam inne moto...

Re: Kupię Trampka w dobrym stanie ograniczony budżet

Post autor: Moris221 »

Tak zgodzę się z tobą, że forumowy jest pewny i w dodatku bardziej mi się podoba tylko obawiam się, że zanim zorganizuję się do wyjazdu to moto zostanie sprzedane.
Adampio
młody podróżnik
młody podróżnik
Posty: 1945
Rejestracja: 21.10.2012, 17:32
Mój motocykl: XL600V
Lokalizacja: Warszawa-Środmieście

Re: Kupię Trampka w dobrym stanie ograniczony budżet

Post autor: Adampio »

Ciekawe, że Angol a licznik w kilometrach. Zatrzęsienie kluczyków ze znaczkiem Hondy co by sugerowało, że kufer jest też oryginalny

No i czy rzeczywiście pierwsza rejestracja w Polsce kosztuje dodatkowo tylko 150 zł.?
Awatar użytkownika
ant6
pogłębiacz bieżnika
pogłębiacz bieżnika
Posty: 849
Rejestracja: 17.03.2013, 20:10
Mój motocykl: nie mam motocykla
Lokalizacja: Wrocław

Re: Kupię Trampka w dobrym stanie ograniczony budżet

Post autor: ant6 »

Adampio pisze:Ciekawe, że Angol a licznik w kilometrach. Zatrzęsienie kluczyków ze znaczkiem Hondy co by sugerowało, że kufer jest też oryginalny

No i czy rzeczywiście pierwsza rejestracja w Polsce kosztuje dodatkowo tylko 150 zł.?
Coś mi się wydaje, że Holandii mają (albo mieli) żółte też. To mogło by dowodzić tego, że licznik w km/h

edit:
znalazłem coś takiego
http://www.tablicerejestracyjne.pl/tabl ... e/holandia
If nobody hates you, you're doing something wrong
Moris221
romeciarz
romeciarz
Posty: 27
Rejestracja: 11.09.2014, 15:16
Mój motocykl: mam inne moto...

Re: Kupię Trampka w dobrym stanie ograniczony budżet

Post autor: Moris221 »

To bardzo źle, że moto jest z Holandii lub Anglii ? Wiem, że moto może być pordzewiałe ze względu na klimat. Lecz tam z tego co mi wiadomo sezon tam trwa krócej niż w słonecznej Italii i jest mniej dni zachęcających na jazdę moto. Stau licznika 65 kkm nie ma pewnie co brać pod uwagę w tak starym TRAMPKU. lecz zdziwił mnie równiutki układ cyferek km licznika jak to z tym jest ?
Adampio
młody podróżnik
młody podróżnik
Posty: 1945
Rejestracja: 21.10.2012, 17:32
Mój motocykl: XL600V
Lokalizacja: Warszawa-Środmieście

Re: Kupię Trampka w dobrym stanie ograniczony budżet

Post autor: Adampio »

Moris221 pisze:To bardzo źle, że moto jest z Holandii lub Anglii ?
Chodzi o to, że trzeba zarejestrować w Polsce, a nie zwyczajnie przerejestrować na siebie. Ponoć do ogarnięcia ale ja nigdy tego nie robiłem
Moris221
romeciarz
romeciarz
Posty: 27
Rejestracja: 11.09.2014, 15:16
Mój motocykl: mam inne moto...

Re: Kupię Trampka w dobrym stanie ograniczony budżet

Post autor: Moris221 »

Kiedyś kupiłem starą xj 600 z DE i rejestrowałem sam ale to było dawno. Sądzę że jeżeli moto ma zrobione tłumaczenia i przegląd to powinno się wyrobić w ok 200 zł
Tylko z tego co mi wiadomo to istnieje jeszcze kwestia próbnych tablic a to dodatkowe koszty. Teraz nie mam pojęcia jak to wygląda, sądzę jak motocykl jest w dobrym stanie to chyba warto zwłaszcza, że znalezienie TRANSALPA w okolicy jest dosyć trudne. A pomyśleć, że w sobotę byłem na oględzinach w Lublinie i nie wiedziałem o tym motocyklu :niewiem:
Moris221
romeciarz
romeciarz
Posty: 27
Rejestracja: 11.09.2014, 15:16
Mój motocykl: mam inne moto...

Re: Kupię Trampka w dobrym stanie ograniczony budżet

Post autor: Moris221 »

Obrazek


Oferta nieaktualna TRAMPEK sprzedany. I pewnie zaraz poznamy szczęśliwego posiadacza. A ja dalej szukam czegoś w pobliżu :egh: koton szkoda, że tak daleko. Ale :grin: cały czas kombinuję z wyjazdem.
koton
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 18
Rejestracja: 26.10.2013, 20:12
Mój motocykl: mam inne moto...

Re: Kupię Trampka w dobrym stanie ograniczony budżet

Post autor: koton »

Nie przesadzaj to nie koniec świata:-)
Moris221
romeciarz
romeciarz
Posty: 27
Rejestracja: 11.09.2014, 15:16
Mój motocykl: mam inne moto...

Re: Kupię Trampka w dobrym stanie ograniczony budżet

Post autor: Moris221 »

Tak tak łatwo powiedzieć lecz praca nie pozwala na pewne rzeczy :egh:
tomekv4
czyściciel nagaru
czyściciel nagaru
Posty: 552
Rejestracja: 01.11.2008, 10:50
Mój motocykl: mam inne moto...
Lokalizacja: Prawie Wawa

Re: Kupię Trampka w dobrym stanie ograniczony budżet

Post autor: tomekv4 »

A może Super tenera? Jest taka koło Warszawy czyli u mnie. BUdżet deczko wyzszy 6800.
Moris221
romeciarz
romeciarz
Posty: 27
Rejestracja: 11.09.2014, 15:16
Mój motocykl: mam inne moto...

Re: Kupię Trampka w dobrym stanie ograniczony budżet

Post autor: Moris221 »

Powiem, że TERESA też wchodzi w grę ale nie wiem czy z takimi środkami kupię coś w dobrym stanie. Chociaż jest to całkiem interesująca propozycja :roll:
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości