"Sprawa" falco.

poza dwoma kółkami
Awatar użytkownika
wilczek
szorujący kolanami
szorujący kolanami
Posty: 1831
Rejestracja: 05.03.2012, 13:45
Mój motocykl: inne endurowate moto

Re: "Sprawa" falco.

Post autor: wilczek »

Jesli Twoj pies tak wyglada, to Ty podaj, gdzie kupujesz te zroszone, chmielem niby pachnące .... :wink: :lol: też chcemy spróbować :mouthshut:
Awatar użytkownika
Cambriel
pogłębiacz bieżnika
pogłębiacz bieżnika
Posty: 914
Rejestracja: 29.03.2012, 20:37
Mój motocykl: XL600V

Re: "Sprawa" falco.

Post autor: Cambriel »

MADRAFi pisze:Falco na Moderatora!
maras67 pisze:FALCO NA PREZYDENTA!!!!
Panie i panowie, koleżanki i koledzy.
Swoje poparcie dla falco zamanifestujcie biorąc udział w naszym quizie.
Ilość uczestników - głosów, będzie sondażem popularności oraz pozwoli na opracowanie strategii przez sztab wyborczy. :smile:
Test: Cambriel


Nie sztuką jest bycie jednym z 72, sztuką jest bycie jednym z 12, mistrz może być tylko jeden.
Awatar użytkownika
falco
oktany w żyłach
oktany w żyłach
Posty: 5544
Rejestracja: 06.04.2010, 16:06
Mój motocykl: nie mam motocykla
Lokalizacja: K-J

Re: "Sprawa" falco.

Post autor: falco »

wilczek - jak się spotkamy na wiosłach, to zademonstruję, co będę po próżnicy gadał (cyferki nabijał). :tongue: Zawsze, to lepiej smakuje (i działa) na żywo... :impreza:
Cambriel pisze: ...będzie sondażem popularności... :smile:
uff... to "opozycja" może spać spokojnie... :haha:
Pozdr! falco
...nie ma boga i Motóra...


Czas Diabła... oto Łezka...
Awatar użytkownika
Daniel
przycierający rafki
przycierający rafki
Posty: 1222
Rejestracja: 25.03.2012, 01:51
Mój motocykl: XL650V
Lokalizacja: Kraków

Re: "Sprawa" falco.

Post autor: Daniel »

Wolo pisze:Cześć ,
jest to wątek o zlocie, zatem proszę się trzymać tematu, bo niejeden post już stąd usunąłem.
Pozdrawiam,
Wolo
chyba nie chciałbym widzieć tych usuniętych postów....
----------------------
To teraz ja coś od siebie, wprawdzie jeszcze latam gdzieś po świętokrzyskim, ale jak już mam dostęp do kompa z netem, to tak :
Cambriel pisze:
falco pisze:Swoją drogą bardzo bym chciał aby zloty Trampków znów liczyły max kilkadziesiąt "maszyn", bez licytowania się gdzie to przyjechało najwięcej, ale niestety to se ne vrati..
Je žádný problém, zorganizuj zlot na zaproszenia imienne.
Ba, idź na całość, załóż "Miki Maus Trampclub", może członków będzie xyzdziesięciu i wtedy będą kameralne zloty.
......
Swoją drogą, byłem na zlotach klubowych w 2012, 2013, wiosennym 2014 i jakoś nie zauważyłem Twojej obecności.
...
doookładnie.. Ja może nie jestem starym klubowiczem/forumowiczem, bo dopiero trzeci sezon trampka piłuję, ale... od Wilczyna chyba na każdym zlocie TCP byłem + IZI + Zwirzyniec + Breslał i inne takie.... jeszcze na żadnym Falco nie widziałem, ale najwięcej ma gość do powiedzenia właśnie w kwestii zlotów.. hmm. o co tu chodzi ?
Herflik pisze:
Cambriel pisze:
falco pisze:Swoją drogą bardzo bym chciał aby zloty Trampków znów liczyły max kilkadziesiąt "maszyn", bez licytowania się gdzie to przyjechało najwięcej, ale niestety to se ne vrati..
Je žádný problém, zorganizuj zlot na zaproszenia imienne.
Daniel sorry za OT ale muszę - ..
Nie szkodzi - nie gniewam się - wręcz odwrotnie. Powiem tak : wreszcie coś się ruszyło w temacie... Ja też mam już dość - miarka się przebrała.. też mam coś do powiedzenie ws Falco :
Wkur... ..denerwuje mnie od dawna, to co on wyprawia na forum - czy ktoś, ...wa mać, ufundował 100 000 zł za największą ilość postów na tym forum ??
A jeśli tak, to, czy liczy się ich merytoryczna wartość ?? a jeśli jest ujemna - to czy też wygrywa ?? Granica mojej tolerancji chyba sięga zenitu, widać - wielu ma podobne zdanie - WREEESZCIEEE się objawili
Herflik pisze:... Cambriel, lubię Cię coraz bardziej :thumbsup:
ja też go lubię, kilka razy pogadałem na jednym czy drugim zlocie (tak, Flaco - na ZLOCIE) i gadamy tym samym językiem.
modern25 pisze:hehehe pięknie :) . tez mi się podoba ta gawęda z falko vs Cambriel.
szczególnie zdanie " zlot na zaproszenie imienne " to by było coś hahaha
najpierw może niech Falco zrobi jakiś zlot ! Albo może wcześniej niech na jakiś przyjedzie !
falco pisze:falco, nie falko :dupa:
.. i musiał dodać... przecież jego musi być ostatnie i na wierzchu
pink pisze:Mi też sie podoba co kolega Herflik powiedział o tym co powiedział kolega Cambriel o koledze falko ufff.....
no to jest nas czterech + Wolo.. A raszta ? - odwagi
bolek22 pisze:Bałem się ze Falco tu nic nie napiszę ale ludzie maja rację FALCCCO JEST WSZĘDZIE :lol:
będzie konkurs ws Falco - z nagrodami, ale o tym za moment
falco pisze:Celowe przekręcanie mojej ksywy szczerze mnie bawi a jednocześnie pokazuje poziom "inteligencji"....
Jednak jak widać niektórzy zatrzymali się na poziomie przedszkolnego przedrzeźniania, chylę czoła....
Czy TY człowieku nadal nic nie rozumiesz ? ? Jakie "celowe" ?! Chłopak się zwyczajnie palnął - zrobił literówkę.. Nie widzisz nadal, co chcemy Ci przekazać ??
----------------------------------------------------
Podsumowując wszystkie off-top'y na wątku ITT (sam taki popełniłem, bo nie wytrzymałem już) :
1. temat Falco przenosimy do osobnego wątku -> tegoż właśnie - i nie śmiećmy więcej na ITT
2. wszystkie posty Falco będą usunięte z wątków ITT, bo ITT nie dotyczy tego człowieka (tak, jak każdy inny zlot)
3. Falco - upominam Cię i jednocześnie grzecznie proszę - nie wypowiadaj się więcej na żadnym wątku dotyczącym ITT oraz na żadnym wątku dotyczącym Rogacza oraz na żadnym innym wątku, którego ja jestem lub będę autorem. Dziękuję
Zwycięzcy nie rezygnują, zrezygnowani nie zwyciężają ...
Awatar użytkownika
Daniel
przycierający rafki
przycierający rafki
Posty: 1222
Rejestracja: 25.03.2012, 01:51
Mój motocykl: XL650V
Lokalizacja: Kraków

KONKURS ws Falco

Post autor: Daniel »

Nie mogę oprzeć się wrażeniu, że Falco niestety nadal nie rozumie tego wątku tak nasyconego ironią...
Ogłaszam więc konkurs :
pierwsza osoba, która znajdzie trzy wątki na forum (postawione nie wcześniej niż data rejestracji Falco), w których nie ma ani jednego posta Falco otrzymuje nagrodę w postaci butelki "Rogaczówki". Nagroda będzie do odebrania na spotkaniu "Rogacz 2014 BIS"(wątek o nim na dniach).
PS.1.Wyłączamy wątki typu "kupię/sprzedam" i techniczne (choć nie dam głowy, czy na nich też nie ma jego postów) :)
PS. wyłączmy z konkursu Falco (ale to chyba oczywiste :lol: )
konkurs - START !
Zwycięzcy nie rezygnują, zrezygnowani nie zwyciężają ...
modern25
pogłębiacz bieżnika
pogłębiacz bieżnika
Posty: 942
Rejestracja: 07.12.2011, 17:03
Mój motocykl: nie mam motocykla

Re: "Sprawa" falco.

Post autor: modern25 »

Ja znalazłem pare gdzie nie ma falco . Jestem pierwszy więc wygrałem flaszkę ? :grin:
większość z literką [K] lub [S] przed tytułem postu .
no jest JESZCZE pare jak się kliknie " Zobacz posty bez odpowiedzi" Choś chwile są ulotne więc to się tez może zmienić :)
Nie zwracałem na Falco wcześniej uwagi ale fakt, że facet ma nabitych postów co niemiara w hehehe prawie każdym temacie. Ciekawe co po "akumulatorach" za ikonka będzie ?
Konto dezaktywowane na prośbę użytkownika
Awatar użytkownika
tomekpe
młody podróżnik
młody podróżnik
Posty: 2477
Rejestracja: 30.07.2010, 11:40
Mój motocykl: XL650V
Lokalizacja: Milanówek

Re: "Sprawa" falco.

Post autor: tomekpe »

Panowie, mimo specyficznego klimatu postów falco ma naprawdę długą historię na forum. Nie jeździ na zloty, czasem się czepia, ale to dobry człowiek :impreza: I jakiego ma czystego Trampka!

Wyjaśnijcie sobie na PW wątpliwości (być może z udziałem moderatora) i nie róbmy nagonki - naprawdę chcece kolejną osobę "wyganiać" z forum?
Awatar użytkownika
pink
osiedlowy kaskader
osiedlowy kaskader
Posty: 114
Rejestracja: 14.09.2009, 21:13
Mój motocykl: XL700V
Lokalizacja: Żywiec

Re: "Sprawa" falco.

Post autor: pink »

" Ciekawe co po "akumulatorach" za ikonka będzie ? " myślę że pasowała by ikonka której używa najczęściej : :dupa:
mirkoslawski
młody podróżnik
młody podróżnik
Posty: 2269
Rejestracja: 28.08.2009, 11:16
Mój motocykl: nie mam już TA
Lokalizacja: Kielce

Re: "Sprawa" falco.

Post autor: mirkoslawski »

tomekpe pisze:Panowie, mimo specyficznego klimatu postów falco ma naprawdę długą historię na forum. Nie jeździ na zloty, czasem się czepia, ale to dobry człowiek :impreza: I jakiego ma czystego Trampka!

Wyjaśnijcie sobie na PW wątpliwości (być może z udziałem moderatora) i nie róbmy nagonki - naprawdę chcece kolejną osobę "wyganiać" z forum?
I to wężykiem, wężykiem :thumbsup:

Można się nie lubić, można się nawet na siebie wqr...ć ale najbardziej mnie irytyuje i zniesmacza sytuacja "sfory" ujadających, która leci za pierwszym nie barrdzo wiedząc, po co i dlaczego :wink: Jeśli są niesnaski - na PW a najlepiej osobiście (przecież każdy ma telefon :cool: ).

A już najlepiej to utopić nieporozumienia w :drinking: :impreza: - ja tak robię i albo później jest się "kolegami" albo :boks: i po męsku nie jesteśmy :lol:
Thingrim
emzeciarz agroturysta
emzeciarz agroturysta
Posty: 290
Rejestracja: 15.10.2010, 22:25
Mój motocykl: XL600V
Lokalizacja: Tychy

Re: "Sprawa" falco.

Post autor: Thingrim »

modern trochę się spóźniłeś :grin: Ja wysłałem pw o 10 34. Mam nadzieje ze nikogo nie było wcześniej bo jestem ostatnio łasy na wódkę :P Mi trochę lepiej poszło szukanie tematów, ale czytając posty w tych wszystkich wątkach zrozumiałem o co chodzi w tym temacie. Mam nadzieję, że sprawa rozejdzie się po kościach, chociaż uważam , że autor tematu ma trochę racji w tej materii.
Awatar użytkownika
pałeł
przycierający rafki
przycierający rafki
Posty: 1154
Rejestracja: 21.06.2008, 22:04
Mój motocykl: XL650V
Lokalizacja: racibórz
Kontakt:

Re: "Sprawa" falco.

Post autor: pałeł »

A ja tan lubię posty falco a trn watek to chybs zeby go dogonić :)
gsm 512 242 193 najłatwiej jest zadzwonić
facebook prywatny
mój fejs firmowy
czołowki i latarki
modern25
pogłębiacz bieżnika
pogłębiacz bieżnika
Posty: 942
Rejestracja: 07.12.2011, 17:03
Mój motocykl: nie mam motocykla

Re: "Sprawa" falco.

Post autor: modern25 »

Thingrim pisze:modern trochę się spóźniłeś :grin: Ja wysłałem pw o 10 34. Mam nadzieje ze nikogo nie było wcześniej bo jestem ostatnio łasy na wódkę :P Mi trochę lepiej poszło szukanie tematów, ale czytając posty w tych wszystkich wątkach zrozumiałem o co chodzi w tym temacie. Mam nadzieję, że sprawa rozejdzie się po kościach, chociaż uważam , że autor tematu ma trochę racji w tej materii.
PW sie nie liczy :tongue: Ja wygrałem :)
No dobra. Mam pomysł .
Wypijemy ją ( flaszkę ) razem z Falco bo przecież Jemu się tez należy .
Pozdrawiam bez odbioru . :)
( i tym sposobem też nie długo będę miał 4000 postów ) Jupiii :ok:
choć moją aktywność forumową mogę lekko wytłumaczyć złamaną nogą i nadmiarem wolnego czasu.
Konto dezaktywowane na prośbę użytkownika
Awatar użytkownika
MAŁYSZEK
emzeciarz agroturysta
emzeciarz agroturysta
Posty: 293
Rejestracja: 20.02.2009, 12:43
Mój motocykl: inne endurowate moto
Lokalizacja: WARSZAWA
Kontakt:

Re: "Sprawa" falco.

Post autor: MAŁYSZEK »

tomekpe pisze:Panowie, mimo specyficznego klimatu postów falco ma naprawdę długą historię na forum. Nie jeździ na zloty, czasem się czepia, ale to dobry człowiek :impreza: I jakiego ma czystego Trampka!

Wyjaśnijcie sobie na PW wątpliwości (być może z udziałem moderatora) i nie róbmy nagonki - naprawdę chcece kolejną osobę "wyganiać" z forum?

Ja to tak delikatnie bo Wolo usuwa moje wpisy choć innych tylko straszy, Tomek ma rację Falco to dobry człowiek choć celowo przekręcił moje nazwisko , pokazując jak to sam napisał poziom "inteligencji". Ale mniejsza z tym wybaczam mu to. Tak już serio to znam go osobiście i jest naprawdę w porządku gość , no może psa ma troszeczkę dziwnego bo drzewo żre ale to przecież nie wina Falca. W rzeczywistości Falco mniej mówi niż pisze i zna się na trampkach zamontował mi w moim manetki podgrzewane i olejarkę. :thanks:
Awatar użytkownika
MAŁYSZEK
emzeciarz agroturysta
emzeciarz agroturysta
Posty: 293
Rejestracja: 20.02.2009, 12:43
Mój motocykl: inne endurowate moto
Lokalizacja: WARSZAWA
Kontakt:

Re: "Sprawa" falco.

Post autor: MAŁYSZEK »

I jeszcze zapomniałem dodać że nie brałem udziału w konkursie ale to już piszę w oddzielnym poście żeby ich więcej było :yaho:
Awatar użytkownika
wilczek
szorujący kolanami
szorujący kolanami
Posty: 1831
Rejestracja: 05.03.2012, 13:45
Mój motocykl: inne endurowate moto

Re: "Sprawa" falco.

Post autor: wilczek »

Chyba co poniektórym "świętym"z patentami na wszechmądrość coś się pomyliło. Na forum jest parę tys użytkowników . Na szczęście nie wszyscy są tacy sami i mają "barwy". Ilość postów ... Ma to dlakogoś znaczenie ? Niby jakie? Jakiś wyścig?ktoś chce- pisze, nie chce - nie pisze. Czy ilość postów kogoś boli? Z jakiego powodu? Falco pisze dobrze po polsku, jest inteligentny i ma ogromny dystans i poczucie humoru. Nikogo nie obraża. Osobiście wolę czytać Jego posty, niż bezbarwną paplaninę bezjajecznych świętych.... A czy ktoś jeździ na wszystkie złoty, czy niektóre , czy na spotkania kameralne to sprawa indywidualna i nie bardzo widzę podstawy do piętnowania z tego powodu. Reasumując- odpierdcie się od Falco. :lol:
Awatar użytkownika
wilczek
szorujący kolanami
szorujący kolanami
Posty: 1831
Rejestracja: 05.03.2012, 13:45
Mój motocykl: inne endurowate moto

Re: "Sprawa" falco.

Post autor: wilczek »

A no to też sobie licznik nabiję :haha: kuźwa, gdyby nie reset dwa lata temu, miałbym ze trzy tysiące :grin: :lol: Falco też znam osobiście, nawet na zlocie wódkę piliśmy. Pies jak pies:..ale garbatego ma zajebistego i w dodatku tak samo wywoskowanego jak trampka :resp: nie dziwne, ze nie ma czasu na wszystkie spędy latać. Ręce precz od Falco :boks: :lol:
Awatar użytkownika
MAŁYSZEK
emzeciarz agroturysta
emzeciarz agroturysta
Posty: 293
Rejestracja: 20.02.2009, 12:43
Mój motocykl: inne endurowate moto
Lokalizacja: WARSZAWA
Kontakt:

Re: "Sprawa" falco.

Post autor: MAŁYSZEK »

:wink: Wilczek ja broniłem Falco a ty mi się karzesz odpierdolić ?
Awatar użytkownika
wilczek
szorujący kolanami
szorujący kolanami
Posty: 1831
Rejestracja: 05.03.2012, 13:45
Mój motocykl: inne endurowate moto

Re: "Sprawa" falco.

Post autor: wilczek »

Małyszek, przecież wiesz ,ze to nie o Cb kaman :lol: a pisałem do atakujących Mistrza Wosku :lol: ale podoba mi się Twoja taktyka ... :wink: już mamy +1 :haha:
Awatar użytkownika
Daniel
przycierający rafki
przycierający rafki
Posty: 1222
Rejestracja: 25.03.2012, 01:51
Mój motocykl: XL650V
Lokalizacja: Kraków

Re: "Sprawa" falco.

Post autor: Daniel »

tomekpe pisze:Panowie, mimo specyficznego klimatu postów falco ma naprawdę długą historię na forum.
a jakie to ma znaczenie dla tematu tego wątku ?
tomekpe pisze: Nie jeździ na zloty, czasem się czepia, ale to dobry człowiek :impreza:
jeszcze nikt tu nie powiedział, że jest zły... Piszemy tylko, że wkurzają niektórych (albo wielu) jego wypowiedzi, wymądrzanie się itp..
tomekpe pisze: I jakiego ma czystego Trampka!
a jakie to ma znaczenie dla tematu tego wątku ?
tomekpe pisze: Wyjaśnijcie sobie na PW wątpliwości (być może z udziałem moderatora) i nie róbmy nagonki -
a kto ją robi ? tylko dyskutujemy.. podobno każdemu wolno wyrażać na forum swoją opinię na jakiś temat. Aktualnie tematem jest Falco. Za chwilę mogę mogę być ja, Ty albo każdy inny.
tomekpe pisze: naprawdę chcecie kolejną osobę "wyganiać" z forum?
nie siej defetyzmu kolego :smile: - jak dotąd nie padło jeszcze ani raz twierdzenie, że ktoś chce kogoś "wyganiać" z forum
---------------
mirkoslawski pisze:....Można się nie lubić, można się nawet na siebie wqr...ć ale najbardziej mnie irytyuje i zniesmacza sytuacja "sfory" ujadających, która leci za pierwszym nie barrdzo wiedząc, po co i dlaczego :wink:
nie przesadzaj Mirek. Nie porównuj wypowiadających się tutaj do sfory - widać wielu z nas przeszkadzają pewne rzeczy i ktoś zaczął o tym mówić głośno, a reszta się przyłączyła bo myśli tak samo. Tak samo, jak Falco pisząc wszystko i wszędzie, tak samo i my możemy wypowiedzieć się w tej kwestii. Póki co na razie to tylko dyskusja.
...
mirkoslawski pisze:A już najlepiej to utopić nieporozumienia w :drinking: :impreza: - ja tak robię i albo później jest się "kolegami" albo :boks: i po męsku nie jesteśmy :lol:

Siłowe załatwianie spraw to w moim przekonaniu metody z epoki kamienia łupanego, poza tym jeśli już, to chyba nie to forum, nie ci ludzie i nie ten poziom - konflikty ZAWSZE należy załatwiać werbalnie, jak na 'homo sapiens' przystało - czyli przy wódce na przykład :tongue: :lol:
-----------------
MAŁYSZEK pisze:... i zna się na trampkach zamontował mi w moim manetki podgrzewane i olejarkę. :thanks:
Hubert, ale ten wątek nie podważa wcale manualnych kompetencji Falco - jest zupełnie o czymś innym.
-----------------
Ja już swoje powiedziałem. Nic do dodania w tej kwestii nie mam. Falco mi napisał, że rozumie i prośbę spełni , więc temat załatwiony. Wkurzać mnie na pewno nadal będzie czytanie jego krytyki/doradzania na tematach zlotowych, których on ani nie organizuje, ani na nie nie przyjeżdża. Ale cóż - widać takie jego prawo, zabronić mu tego (pewnie) nie można (chyba, że autorzy wątków, gdyby im to przeszkadzało).
PS. konkurs wygrał Thingrim :haha: :drinking: (PW się liczy, było pierwsze i z konkretami :tongue: )
Zwycięzcy nie rezygnują, zrezygnowani nie zwyciężają ...
Awatar użytkownika
falco
oktany w żyłach
oktany w żyłach
Posty: 5544
Rejestracja: 06.04.2010, 16:06
Mój motocykl: nie mam motocykla
Lokalizacja: K-J

Re: "Sprawa" falco.

Post autor: falco »

Chłopaki powiem szczerze, że szczerze mnie - pozytywnie - zaskoczyliście, dziękuję. :blush: Tylko mała prośba, zostawcie trochę miejsca dla moich Szanownych Oponentów. Mówię naprawdę poważnie! :cool:

Co do wyjaśniania przez PW, to u mnie to były (i są) pierwsze kroki a czy spotykają się z reakcją czy pozostają bez odpowiedzi, albo "odpowiedź" ląduje na ogólnym, to już zależy tylko i wyłącznie od "2 strony". Każdy robi co uważa za słuszne, jeśli jednak z 2 strony nie ma ochoty do wyjaśnienia, to niczego na siłę się nie wyjaśni.

Z Danielem wydaje mi się, że sytuację Sobie wyjaśniliśmy, ba! nawet na wódkę "przy okazji" się (luźno) umówiliśmy. :thumbsup: Dzięki za zaproszenie. :wink:

Podobał mi się zwrot jednej osoby z którą od czasu, do czasu się "spieram" na PW, że, to co się wypisuje na forum, to "natka" w porównaniu do tego co się dzieje u naszych władz (akcja "nagrania z kawiarni"). :lol:

Thingrim - gratuluję wygranej, jak możesz, to wychyl kielona albo dwa za moje zdrowie (przyda się). :drinking: Z góry dziękuję!

modern 25 - co prawda ja do wódki, to słaby kompan jestem, ale jak będę we Władku, to Ci flachę postawię, a co! W końcu za Twoje porachowane kości coś tam trzeba przelać, prawda? Zdrówka! :thumbsup:

KJ - powiedział, że jak ktoś z Was będzie potrzebował wykarczować kilka drzew(ek), to jak zawsze służy swoimi nienasyconymi kłami. :wink:

P.S. Jeszcze się taki nie narodził, co by wszystkim dogodził a ze mną (i potwierdzą, to nawet osoby, które mnie... nie lubią) :tongue: mówi się w_p_r_o_s_t.
Wystarczy normalnie poprosić: "daj sobie pokój, możesz nie pisać w moim temacie?" i sprawa jest jasna, zresztą to samo zaproponowałem Danielowi i... od ręki załatwione pozytywnie. Można? Można, tylko... trzeba umieć gadać wprost a nie "latać do Pani" czy chować się za innymi... :fuck: (a kiedyś nie lubiłem tej emotki). :haha:

Zdrowia i jaj (także pozytywnych) wszystkim Oponentom, Danielowi też dajcie spokój, choć nie miałem niczego złego na myśli (wręcz przeciwnie), to w sumie miał prawo się zdenerwować, choć błędnie odczytał moje wpisy.

Mimo, że nie ze wszystkim się zgadzamy, to najważniejsze, że sprawę wyjaśniliśmy, zabrakło tylko wcześniejszego sygnału do mnie, że moje wpisy Go drażnią, ale teraz powinno być już lepiej. :smile:

Odpalam zasłużonego zimnego browara i łykam piankę za Was łobuzy!. :punk:
Pozdr! falco
...nie ma boga i Motóra...


Czas Diabła... oto Łezka...
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości