Wypady, spotkania

kolejoz
wiejski tuningowiec
wiejski tuningowiec
Posty: 85
Rejestracja: 03.02.2013, 17:11
Mój motocykl: mam inne moto...
Lokalizacja: Pielgrzymowice

Re: Wypady, spotkania

Post autor: kolejoz »

będzie może któś jutro w chudowie chętnie zapoznam aczkolwiek nieśmiały jezdem :swieczki:
Thingrim
emzeciarz agroturysta
emzeciarz agroturysta
Posty: 290
Rejestracja: 15.10.2010, 22:25
Mój motocykl: XL600V
Lokalizacja: Tychy

Re: Wypady, spotkania

Post autor: Thingrim »

A jest jutro? Bo cierpie na brak informacji.
Awatar użytkownika
Nath
osiedlowy kaskader
osiedlowy kaskader
Posty: 131
Rejestracja: 24.09.2009, 17:47
Mój motocykl: XL650V
Lokalizacja: Radzionków

Re: Wypady, spotkania

Post autor: Nath »

mam coś. Sorry że nie udzielam się w Chudowie ..ale czas chłopcy czas ...

Znalazłem coś co może być w sam raz
http://www.camping-jonidlo.pogodzinach. ... ferta.html

jakby co to możemy się tam wybrać w sobotę przejrzeć .
Thingrim
emzeciarz agroturysta
emzeciarz agroturysta
Posty: 290
Rejestracja: 15.10.2010, 22:25
Mój motocykl: XL600V
Lokalizacja: Tychy

Re: Wypady, spotkania

Post autor: Thingrim »

za mały
Awatar użytkownika
sajmonwww
pogłębiacz bieżnika
pogłębiacz bieżnika
Posty: 836
Rejestracja: 19.06.2010, 10:24
Mój motocykl: nie mam już TA
Lokalizacja: Mysłowice

Re: Wypady, spotkania

Post autor: sajmonwww »

byliśmy dzisiaj na Olzie :grin: :ok: i wyjechaliśmy z tunelu....nie będzie :dupa:
Awatar użytkownika
Draco Fisher
pyrkający w orzeszku
pyrkający w orzeszku
Posty: 251
Rejestracja: 24.06.2008, 07:56
Mój motocykl: BMW GS
Lokalizacja: Rybnik
Kontakt:

Re: Wypady, spotkania

Post autor: Draco Fisher »

W roku 2006 organizowałem, dla ludzi z forum.motocyklistow.pl , zlot w Leśnej Polanie w Szymocicach http://www.lesnapolana.com.pl/index.php
Miejscówka jest fajna, ale miejsc noclegowych może być za mało jak na zlot trampkowy :egh:
Chyba że większość zlotowiczów kimnie się w domkach na podłogach bądź w namiotach :wink:
Enyłej, jak ktoś ma chwilę, może poczytać co się tam wtedy wyprawiało :blush: Zlot opisany przez mojego kumpla Zbyha http://zbyhu1.republika.pl/moto/rybnik5.htm
To możliwość spełnienia marzeń sprawia, że życie jest tak fascynujące. Zaś ceną za zrealizowane marzenia jest zaprzedanie duszy diabłu.
Smoki trzeba akceptować takimi, jakie są, gdyż inne nie będą.
Awatar użytkownika
sajmonwww
pogłębiacz bieżnika
pogłębiacz bieżnika
Posty: 836
Rejestracja: 19.06.2010, 10:24
Mój motocykl: nie mam już TA
Lokalizacja: Mysłowice

Re: Wypady, spotkania

Post autor: sajmonwww »

Draco Fisher pisze:W roku 2006 organizowałem, dla ludzi z forum.motocyklistow.pl , zlot w Leśnej Polanie w Szymocicach http://www.lesnapolana.com.pl/index.php
Miejscówka jest fajna, ale miejsc noclegowych może być za mało jak na zlot trampkowy :egh:
Chyba że większość zlotowiczów kimnie się w domkach na podłogach bądź w namiotach :wink:
Enyłej, jak ktoś ma chwilę, może poczytać co się tam wtedy wyprawiało :blush: Zlot opisany przez mojego kumpla Zbyha http://zbyhu1.republika.pl/moto/rybnik5.htm
Ktoś od nas już tam był... wszystko grałoby gdyby nie 7x6 miejscówek, ponoć SPA mają jakieś nowe :lol: :haha:
Awatar użytkownika
Nath
osiedlowy kaskader
osiedlowy kaskader
Posty: 131
Rejestracja: 24.09.2009, 17:47
Mój motocykl: XL650V
Lokalizacja: Radzionków

Re: Wypady, spotkania

Post autor: Nath »

Byłem dzisiaj w Żywcu .Zaczepiłem o Touratech w Bielsku i rozmawiałem gościem który prowadzi Akademie Enduro.
Podał mi dwie daty gdzie mógłby dla nas coś poprowadzić .
http://www.akademiaenduro.pl/

Podałem mu link na naszą stronę wiec jeżeli czyta pozdrawiam. :impreza:
Awatar użytkownika
Nath
osiedlowy kaskader
osiedlowy kaskader
Posty: 131
Rejestracja: 24.09.2009, 17:47
Mój motocykl: XL650V
Lokalizacja: Radzionków

Re: Wypady, spotkania

Post autor: Nath »

w sumie nie doczekałem się reakcji. ok . nie ma tematu .
Pytanie z trasą turystyczną . Nie wiem na jakim etapie jesteście aczkolwiek jeżeli planujecie pętle beskidzą to nie wyrobicie się czasowo
Macie zaplanowany wyjazd od 10- 11 . a obiad 15.30 - 16.30 ok . z tym że dojazd do to ok 1,5 do 2 h w dwie strony to oka 3- 3,5 h . Z drugiej strony musie pamiętać ze most na Maszania to wąskie gardło ( objazd autostrady A1) , czasami stoisz tam po 20 - 30 min .
Jeżeli nawet się uda w zaplanowanym czasie to pytanie co zwiedzać . i jaki czas .Z waszego konspektu wynika ok 1- 2 h zwiedzania . Skocznia , i pałac prezydenta . czasowo nie bierzcie pod uwagę góry Żar i jeziora Żywickiego . Zwyczajnie nie będzie czasu.
Jeżeli mogę pomóc możecie na mnie liczyć . Nie zawsze mam możliwość na spotkania w Chudowie ale mobilny jestem.

Podaje nr . 605 997 767 .
Awatar użytkownika
gumis
pyrkający w orzeszku
pyrkający w orzeszku
Posty: 237
Rejestracja: 18.06.2008, 21:43
Mój motocykl: Africa Twin
Lokalizacja: Rybnik
Kontakt:

Re: Wypady, spotkania

Post autor: gumis »

gumis pisze:Witam, 29.06.02013 jest wolny termin w gumisiowej dolinie czyli "U gumisia w dziurze",tak wiec zapraszam Wszystkich na tradycyjne ognicho :impreza: :impreza:
Organizacyjnie:
- na imprezie zbiórka po 2 lub 5 zeta w zależności od ilości osób na załącznik za udostępnienie miejscówki :smile: :smile:
- papu (mineralna ewentualnie bronisławy) tradycyjnie we własnym zakresie :drinking: :drinking:
pozdro
gumis

lokalizacja http://mapy.google.pl/maps?saddr=50.148 ... sz=19&z=19

Jutro START godz. 17.00 :thumbsup:
Yamaha XZ 550 85'- był
Honda XL600V 87'- był
Aprilia ETV 1000 CapoNord 01'- był
Honda XL600V 97' - był
BMW R1150GS 02' - był
Suzuki DL650 05' - był
Thingrim
emzeciarz agroturysta
emzeciarz agroturysta
Posty: 290
Rejestracja: 15.10.2010, 22:25
Mój motocykl: XL600V
Lokalizacja: Tychy

Re: Wypady, spotkania

Post autor: Thingrim »

AAa wszysy sie musieliscie zmowic na te terminy zjazdow :P tak sie napalalem a nie dotre na zaden
OAdamo
zgłębiacz wskaźników
zgłębiacz wskaźników
Posty: 42
Rejestracja: 07.10.2012, 18:20
Mój motocykl: mam inne moto...

Re: Wypady, spotkania

Post autor: OAdamo »

tak samo u mnie :sad:
Awatar użytkownika
tomasz0803
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 15
Rejestracja: 19.06.2013, 23:07
Mój motocykl: XL600V
Lokalizacja: Racibórz
Kontakt:

Re: Wypady, spotkania

Post autor: tomasz0803 »

Ktoś chętny pojeździć trochę w niedzielę 7 lipca? Jestem z Raciborza i planuję spędzić dzień albo większą jego część na motorze. GG:5259505
kolejoz
wiejski tuningowiec
wiejski tuningowiec
Posty: 85
Rejestracja: 03.02.2013, 17:11
Mój motocykl: mam inne moto...
Lokalizacja: Pielgrzymowice

Re: Wypady, spotkania

Post autor: kolejoz »

dobra wiem że trochu póżno ale jutro lecim dookoła tater jak co to meldować do21h. wyjazd a prrzynajmniej ja wylatuje ok.8.00 na razie jest nas troje :grin:
pszemek7
romeciarz
romeciarz
Posty: 28
Rejestracja: 30.07.2013, 17:50
Mój motocykl: nie mam jeszcze TA

Re: Wypady, spotkania

Post autor: pszemek7 »

Witam wszystkich. Szukam kogoś chętnego do pomocy ;p A dokładniej kogoś kto by pojechał ze mną obejrzeć Tramkpa:
http://allegro.pl/honda-xl600-transalp- ... 47982.html

Stoi w Długomiłowicach okolice Kędzierzyna Koźla.
A może ktoś z Was mieszka lub przejeżdża niedaleko i był by na tyle uprzejmy i zerknął na niego?

Gdyby ktoś był chętny to proszę pisać na pw z numerem tel. to byśmy się jakoś umówili ;)
Jak coś to mogę po kogoś podjechać czy coś. Oczywiście dla zainteresowanego super nagroda ;) ;D
Thingrim
emzeciarz agroturysta
emzeciarz agroturysta
Posty: 290
Rejestracja: 15.10.2010, 22:25
Mój motocykl: XL600V
Lokalizacja: Tychy

Re: Wypady, spotkania

Post autor: Thingrim »

Na pewno przebieg strasznie mały, albo po prostu robi juz kolejna rundke. Brak handbarow. Malowanie oczywiscie innne. Zdjęte gumy z podnózków(zapytaj czy ma), brak osłony wydechu od strony hamulca, podnózek pasazera jest jakiś taki lekko zardzewialy i krzywy - znaczy jego koncówka wystajaca poza gume. A w połaczeniu z super prostymi podnozkami kierowcy jest to lekko podjerzane. Wydech odmalowany ? albo zmieniony. Albo mi sie wydaje albo koncowka wydechu stanowiła jedna całosc a dopiero te chromowane koncowki byly rozdzielone a tutaj ciezko ocenic ze wzgledu na cień. Ja mam tak ale wiem ze jest nieoryginalny. A no i nie przykrecony przewód hamulca od strony dzwigni zmiany biegów. Hmm to tak na szybko, jak ktoś jeszcze coś zauwazy to napiszcie.
pszemek7
romeciarz
romeciarz
Posty: 28
Rejestracja: 30.07.2013, 17:50
Mój motocykl: nie mam jeszcze TA

Re: Wypady, spotkania

Post autor: pszemek7 »

ok. Dzięki za info. W piątek ew. sobotę chciałem wybrać się go zobaczyć a potem tego:
http://forum.transalpclub.pl/viewtopic. ... 68&t=13619
Thingrim
emzeciarz agroturysta
emzeciarz agroturysta
Posty: 290
Rejestracja: 15.10.2010, 22:25
Mój motocykl: XL600V
Lokalizacja: Tychy

Re: Wypady, spotkania

Post autor: Thingrim »

Pierwszego sobie podaruj jak ten jest :) ja bym z miejsca jechal do mishecka
Awatar użytkownika
ArturS
przycierający rafki
przycierający rafki
Posty: 1267
Rejestracja: 03.08.2010, 22:08
Mój motocykl: inne endurowate moto
Lokalizacja: Zabrze
Kontakt:

Re: Wypady, spotkania

Post autor: ArturS »

j/w, czyli brać zadbanego pewniaka. Wsiadasz i jedziesz. Jak kupisz kota w worku, to może Cię czekać dłuuuuga lista problemów.
Części trampkowe www.transalp.riderparts.pl
Yamaha XT600Z Ténéré / Husqvarna TE610ie
pszemek7
romeciarz
romeciarz
Posty: 28
Rejestracja: 30.07.2013, 17:50
Mój motocykl: nie mam jeszcze TA

Re: Wypady, spotkania

Post autor: pszemek7 »

no tak z tym sie zgodze ale strasznie nie podoba mi sie lampa z malucha :-D wiem ze to ma jezdzic ale dla mnie walory estetyczne tez sa wazne. A druga sprawa to wiek motocykla, wiem ze zaraz ktos wyskoczy ze w motocyklu nie patrzy sie na wiek tylko na przebieg ale nie jest to do konca prawda wiele elementow zuzywa sie rowniez z wiekiem. do tego dochodzi kwestia pozniejszej odsprzedazy za dwa trzy lata bedzie to naprawde stara maszynka i bede mial problem by to odsprzedac wiem co mowie bo niedawno sprzedawalem gs z 92 roku i mimo tego ze byl mega doinwestowany i dopieszczony nie bylo latwo go sprzedac. ale ciagle biore ta maszyne pod uwage bo wiem ze sprzet sprawdzony i do tej lampy jakos pewnie bym sie przemogl.
wyslane z lenovo a820
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości