Jak pomalować koszulkę

Trochę stali, kabelków, gumek ... i motocykl gotowy
Awatar użytkownika
kaktus
wiejski tuningowiec
wiejski tuningowiec
Posty: 97
Rejestracja: 13.09.2010, 08:48
Mój motocykl: XL600V
Lokalizacja: Chełm
Kontakt:

Jak pomalować koszulkę

Post autor: kaktus »

Witam , prosty sposób który stosuję od lat , miło mieć własnoręcznie namalowaną koszulkę i nie jest to wcale takie trudne. Potrzebne rzeczy to aerograf , może być i za 3 dychy :smile: lakier samochodowy z utwardzaczem i chęci :smile:
Trwałość nie jest tak długa jak sitodruk, ale dwa lata spokojnie wytrzyma, nawet dłużej, tylko trzeba przestrzegać zasady aby do prania wywracać koszulkę na lewą stronę. Należy malować raczej mocne wzory, nakładając farbę dwukrotnie i tak później nie będzie wyczuwalna w dotyku, aerograf daje bardzo delikatną mgiełkę farby, która powinna być w miarę gęsta na tyle aby aerograf ją przepchał

Zapomniałem o sprężarce , może być z lodówki ze złomu , ale lepiej mieć normalną do malowania, jak nie ma zawsze ktoś w okolicy się znajdzie co ma i chętnie piwka się napije , prądu zużyjemy bardzo mało :smile:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
wilczek
szorujący kolanami
szorujący kolanami
Posty: 1831
Rejestracja: 05.03.2012, 13:45
Mój motocykl: inne endurowate moto

Re: Jak pomalować koszulkę

Post autor: wilczek »

Gratuluję pomysłu, autorskiego wykonania. Trwały efekt można uzyskać używając farb do ręcznego malowania tkanin. Próbowałeś? Miałbyś nieograniczone możliwości kolorystyczne w projektach :smile:
Awatar użytkownika
kaktus
wiejski tuningowiec
wiejski tuningowiec
Posty: 97
Rejestracja: 13.09.2010, 08:48
Mój motocykl: XL600V
Lokalizacja: Chełm
Kontakt:

Re: Jak pomalować koszulkę

Post autor: kaktus »

wilczek pisze:Gratuluję pomysłu, autorskiego wykonania. Trwały efekt można uzyskać używając farb do ręcznego malowania tkanin. Próbowałeś? Miałbyś nieograniczone możliwości kolorystyczne w projektach :smile:
Kiedyś stosowałem kolory i przy tej formie ale stałem się leniwy, co do trwałości muszę mieć też koszulki do garażu a te po dwóch latach są w sam raz :smile: więc specjalnie mi nie zależy, ale może kiedyś spróbuje :smile: .
kornik
zgłębiacz wskaźników
zgłębiacz wskaźników
Posty: 37
Rejestracja: 13.02.2013, 14:28
Mój motocykl: XL650V

Re: Jak pomalować koszulkę

Post autor: kornik »

Muszę pomyśleć nad aerografem bo do tej pory malowałem zwykłym spreyem, tez dawało o radr:)
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości